شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

می خواهم حامله بشوم (بارداری موفق) ، سوال و جواب و راهنمایی

1. با عرض سلام و خسته نباشی :

سن : 16           دوره پریودی : 26              اخرین پریودی : 16/3/94                  8 ماه نزدیکی (بدون جلوگیری)
    5 ماه اقدام به بارداری نموده ام اما بی نتیجه بوده است لطفا راهنمایی بفرمائید . با تشکر فراوان

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. mr-azadegi نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی :

سن : 16           دوره پریودی : 26              اخرین پریودی : 16/3/94                  8 ماه نزدیکی (بدون جلوگیری)
    5 ماه اقدام به بارداری نموده ام اما بی نتیجه بوده است لطفا راهنمایی بفرمائید . با تشکر فراوان

======
    -----------------

سلام
    برای اقدام به بارداری تا یک سال باید صبر کنید اگر بعد از یک سال باردار نشدید اون موقع باید تحت نظر پزشک باشید.

3. behimut

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    یه سوال داشتم من 23 روز بعد از اتمام پریود نزدیکی داشتم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
    و الان سه روز گذشته و هنوز پریود نشدم
    با تشکر

4. behimut نوشته است: سلام خسته نباشید
    یه سوال داشتم من 23 روز بعد از اتمام پریود نزدیکی داشتم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
    و الان سه روز گذشته و هنوز پریود نشدم
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    اگه پریودی منظم دارید احتمالش زیاده.
    می تونید الان آز خون بتا بدید یا اینکه در چند روز آینده از بی بی چک استفاده کنید

5. سلام من سونو رحم و تخمدان دادم ب این شرح:

رحم ب ابعاد تقریبی 7.3*3.4*5 می باشد.
    Echotexture میومتر هموژن و ضایعه فضاگیر well defined s.o.l در ان دیده نمی شود.
    مخاط اندومتریال به ضخامت 6mm است.
    تخمدان دوطرف حاوی چند فولیکول 6mm> می باشد.
    تخمدان چپ dominant follicle به دیامتر 10*15 mm نشان میدهد.
    تخمدان دوطرف فعالیت فولیکول سازی غالب و mature نشان نمی دهد.
    در تخمدان وادنکس دوطرف ضایعه فضاگیر solid یا cystic دیده نمیشود.
    تجمع مایع آزاد در لگن و کلدوساک خلفی دیده نمی شود.

به نظرتون من مشکل خاصی دارم؟ امکان اینکه در اینده باردار بشم هست یا خیر؟؟ ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدین خیلی نگرانم

6. سلام.من قصد باردار شدن دارم .بعد از دو سال  که موفق نشدم به پزشک مراجعه کردم ولی تو شهر کوچک من. فاصله. بین هر نوبت ویزیت من دو ماه طول میکشه  میخواستم از شما  راهنماییی بگیرم.   من فولیکول بالغ اصلا ندارم.   جواب سونو جدیدم که تو روز ۱۷ پریود گرفتم :    رحم به ابعاد ۸۹*۲۸*۴۸   م م سایز و اکوی میومتریال نرمال دارد.تصویری از ضایعه فوکال میومتریال یا شواهد فیبرم رحمی دیده نشد.اندومتر ضخامت ۵/۲ م م داشته و نمای ان مطابق فاز پرولیفراتیو میباشد.کانال سرویکال خالی است و تصویری از التهاب مخاطی در سرویکس مشهود نیست. تخمدان راست به ابعاد ۴۴*۲۰  م م و حجم تقریبی ۱۰/۵ سی سی و تخمدان چپ به ابعاد  ۳۸× ۲۲ م م و حجم  تقریبی ۱۰/۱ سی سی سایز حداکثر نرمال داشته و حاوی  فولیکولهای ریز متعدد با ارایش پریفرال بوده و نمای سونوگرافیک pco را دارا میباشند.ضایعه فضاگیر کیستیک solid و پاتولوژیک رویت نشد .فضای لگن مایع آزاد رویت نشد ...ازمایش.  Fbs..cholse.t.g. .hdl.ldl.totalch/hdl. , tsh, prolactin, ferritin, vit-d3. , amh, urine ,cbc, tr, vein eject.    دادم که ماه بعد جوابش اماده میشه

7. bahar95 نوشته است: سلام.من قصد باردار شدن دارم .بعد از دو سال  که موفق نشدم به پزشک مراجعه کردم ولی تو شهر کوچک من. فاصله. بین هر نوبت ویزیت من دو ماه طول میکشه  میخواستم از شما  راهنماییی بگیرم.   من فولیکول بالغ اصلا ندارم.   جواب سونو جدیدم که تو روز ۱۷ پریود گرفتم :    رحم به ابعاد ۸۹*۲۸*۴۸   م م سایز و اکوی میومتریال نرمال دارد.تصویری از ضایعه فوکال میومتریال یا شواهد فیبرم رحمی دیده نشد.اندومتر ضخامت ۵/۲ م م داشته و نمای ان مطابق فاز پرولیفراتیو میباشد.کانال سرویکال خالی است و تصویری از التهاب مخاطی در سرویکس مشهود نیست. تخمدان راست به ابعاد ۴۴*۲۰  م م و حجم تقریبی ۱۰/۵ سی سی و تخمدان چپ به ابعاد  ۳۸× ۲۲ م م و حجم  تقریبی ۱۰/۱ سی سی سایز حداکثر نرمال داشته و حاوی  فولیکولهای ریز متعدد با ارایش پریفرال بوده و نمای سونوگرافیک pco را دارا میباشند.ضایعه فضاگیر کیستیک solid و پاتولوژیک رویت نشد .فضای لگن مایع آزاد رویت نشد ...ازمایش.  Fbs..cholse.t.g. .hdl.ldl.totalch/hdl. , tsh, prolactin, ferritin, vit-d3. , amh, urine ,cbc, tr, vein eject.    دادم که ماه بعد جوابش اماده میشه

سلام
    دوست عزیز
    شما فقط باید با مراجعه به پزشک و مصرف دارو فولیکول های خود را تقویت کرده و برای لقاح آماده کنید .

8. wnekysa1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام من به دکترزنان مراجعه کردم برام 90تا دانه قرص فولیک اسیدروزی یکی  ویک بسته قرص کابرگولین به مدت ده هفته  یعنی هرهفته فقط شنبه وچهارشنبه نصف قرص  کابرگولین مصرف کنم  وازمایش هورمونی وتیروییدهم انجام دادم خوب بود به نظرشماامکان بارداری تواین مدت سه ماه وجودداره البته ماه اول گذشت خبری نشد الان منتظرماه دوم هستم

9. wnekysa1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام ایا  امکان بارداری همزمان بامصرف قرص کابرگولین وجودداره

10. با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    من اولین باره که برای بارداری اقدام کردم، روز تخمک گذاریمو با استفاده از کیت و علایم جسمی تعیین کردم،8روز بعد از تخمک گذاری آز خون دادم و مقدار اچ سی جی 8.32بود، علایم پیش از قاعدگی رو دارم  همینطور نفخ زیاد، دمای بدنم هم در طول روز زمانی که در حال استراحت هستم 37.4 و بعد از فعالیت یا پیاده روی به 37.8 هم میرسه، میخواستم بدونم چقدر احتمال بارداری وجود داره، در مورد جواب آزمایشم، رنج متبت و منفی مشخص نشده بود، فقط یه عدد گزارش کرده بود، آیا در صورت باردار بودن مقدار هورمون در اون تاریخ باید بیشتر از این میبود؟

11. سن خانم 33_سن اقا31
    دوسال است ازدواج کردیم حدود یکسال اقدام به بارداری کردم دکتر قرص لتروزول و امپول منوتروپین داد
    amh دور اول که ازمایش گرفتم 0.87 و جدیدا که گرفتم 1.2بود
    قرص و امپول استفاده کردم درسونو روز سیزده فاقد فولیکول و روز بیست دوم پریودی هفت الی هشت بود
    الان پیش دکتر کشاف نازایی نوید رفتم بعد ازمایشات وعکس رنگی دستور زیفت داده است.این دارو هاروهم داده
    قرص اتیسترون و دکاپتیل .امپول hmg وامپول کانسیو برای خانم واقا.قرص red q 10برای خانم اقا داده.
    راهنمایی کنید
    میترسم این کشاف فقط میخواد جیبشو پرکنه
    الان یعنی این قرص وامپول ها مصرف کنیم دیگه نزدیکی طبیعی یعنی فایده ای نداره وبی فایده است چون فکنم این قرص اتیسترون روش جلوگیری است.
    هزینه هاش خیلی بالاست

======
    -----------------

12. سلام خسته نباشید
    من مدت 8 سال هست ازدواج کردم الان سه ساله اقدام می کنم برای بارداری ولی نتیجه نداشته
    دوران پریودی نامنظمی دارم سونوگرافی داخل رحم تست پاپ اسمیر هم انجام دادم و دکتر گفته مشکلی ندارم چند دوره قرص مت فورمین و کلومفین هم مصرف کردم یه مدت پریودم منظم شد ولی دوباره نامنظم هست بین دو دوره پریودی خودم به مدت دو روز لکه بینی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

13. با سلام
    قبلا از بابت طولانی بودن مطلب عذر میخوام ،
    من 33 سالمه و همسرم هم 33 ساله هستند هشت ساله ازدواج کردیم ، از سه سال پیش تصمیم به بارداری گرفتیم ، در ابتدا مشخص شد pco هستم متفورمین مصرف کردم بعد از سه ماه باردار شدم که بارداری پوچ بود و در هفته شش سقط شد ، سه ماه صبر کردم و باز باردار شدم که اونم در هفته هفت سقط شد و بارداری پوچ بود ، همه آزمایشات مربوط به سقط را انجام دادم و مشخص شد که فاکتورهای انعقادی خونم بالاست ، کم کاری تیروئید دارم و انتی تی پی او هم بالاست که آ اس آخوردم سه ماه بعد باردار شدم و از ابتدای بارداری هپارین تزریق میکردم و در هفته پنج سرم ای وی ای جی زدم که باز در هفته هفت بارداری پوچ بود و سقط شد ، عکس رنگی گرفتم که مشکلی نبود ، دو بار سونو واژینال شدن یک بار در مرکز ناباروری ابن سینا و یک بار توسط یه خانم دکتر معروف که گفتن رحمت مشکلی نداره ولی به یه خانم دکتر دیگه مراجعه کردم که ایشان با سونو واژینال احتمال 90 درصد به سپتوم دادن ، از شما میخوام منو راهنمایی کنید که چیکار کنم ? به ایشون اعتماد کنم یا به عکس رنگی و اون دو بار سونو دیگه ?
    در ضمن همسرمم مورفولوژیشون لب مرزه و کم تحرکی اسپرم دارن ، با وجود این مشکلات شما چه راهی برای بارداری موفق به من پیشنهاد میکنید
    من یک بار هم در سال اول ازدواج سقط عمدی داشتم با امپول
    با تشکر

14. سلام من امروز رفتم آزمایش دادم جواب آزمایشم این شد می شه بگین یعنی چی ؟
    BHCG >200 UNIT IU/L   REFERENCE RANGE <10

15. سلام من سال ۹۲ازدواج کردم و از سال ۹۳اقدام کردیم ،ولی هنوز حامله نشدم،رفتم دکتر آزمایش نوشت همه چیم نرمال بود و دارویی نداد بهم،فقط گفت باید وزنتو بیاری پایین،اونموقع ۱۲۵کیلو بودم الان شدم ۱۰۰ ،بنظرتون الان میتونم باردار بشم؟در ضمن از وقتی وزنم اومده پایین مرتب پریود میشم چون قبلا پریود نمیشدم،متشکر میشم راهنماییم کنید،در ضمن دیگه خسته شدم از رژیم گرفتن،میخوام باردار بشم دیگه،مرسی،منتظر پاسختون هستم😊،متولد ۶۰هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 11
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید