شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام خسته نباشید
    من و نامزدم در دوران عقد هستیم و 11 اردیبهشت رابطه سطحی داشتیم که منی ایشون نزدیکی واژن من ریخته شد که از روش اورزانسی استفاده کردم.13 اردیبهشت زمان پریودم بود که با 3روز تاخیر یعنی16 اردیبهشت پریود شدم.بعد از اون دوره چندبار رابطه سطحی داشتیم که مطمین نیستم پیشابشون با دهانه واژنم تماس داشته یا نه الان دوهفته از زمان پریودم گذشته یکبار از بیبی چک استفاده کردم منفی بوده آیا احتمال بارداری هست؟
    ممنون

2. moji_d نوشته است: سلام خسته نباشید
    من و نامزدم در دوران عقد هستیم و 11 اردیبهشت رابطه سطحی داشتیم که منی ایشون نزدیکی واژن من ریخته شد که از روش اورزانسی استفاده کردم.13 اردیبهشت زمان پریودم بود که با 3روز تاخیر یعنی16 اردیبهشت پریود شدم.بعد از اون دوره چندبار رابطه سطحی داشتیم که مطمین نیستم پیشابشون با دهانه واژنم تماس داشته یا نه الان دوهفته از زمان پریودم گذشته یکبار از بیبی چک استفاده کردم منفی بوده آیا احتمال بارداری هست؟
    ممنون

سلام
    احتمال بارداری با پیشاب تازه در رابطه سطحی خیلی خیلی ضعیفه...تاخیری در پريودي ممکنه هنوز از عوارض قرص باشه.
    اگر تا چند روز دیگه هیچ علائمی از پريودي نداشتید آزمایش خون بدید.

3. willi نوشته است: سلام خسته نباشید
    نامزدم  در تاریخ 17خرداد پریود شدن و در تاریخ20خرداد تمام شد
    معمولا فاصله دو پریودشونم 24 یا 25 روزس
    در تاریخ یکشنبه 24 خرداد رابطه سطحی با دست داشتیم
    احتمال اینکه دستم آغشته به پیشاب بوده و روی واژن کشیده شده باشد هست
    مطمئن نیستم دستم  خشک شده باشد یا خیر..
    میخواستم بدونم ایشن در روزهای پرخطر بودند؟
    احتمال بارداری هست؟
    نیاز به روش پیشگیری اورژانسی هست؟
    امروز هم کمی زیر شکمشون درد میکرد دلیلش چیه؟

سلام
    خیر...در روزهای پر خطر نبوده...تا چند روز بعد از اتمام پريودي از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
    خیر...با پیشاب در رابطه سطحی احتمال بارداری نزدیک به صفر هست.
    خیر....لزومی به مصرف قرص نیست.
    درد زیر شکمش هر علتی بجز حاملگی داره...ممکنه گرفتگی عضلات به علت گرم و سردشدن باشه یا .....   .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. javad74 نوشته است: سلام خسته نباشید

دوستم باکره است و یک روز قبل پریودش رابطه دستی داشتیمو انگشتمو بعد از حدود 10 دقیقه تا نزدیکی پرده داخل بردم (دستم خشک شده بود)..شاید دستم از طریق دستمال مرطوب شده باشه ... اگه مرطوب شده باشه ایا امکان حاملگی هست؟با همون فرداش هم پریود شده

علائم بارداری از روز چندم مشخص میشن ...

تورو خدا زود جواب بدین ...
    ممنون

سلام
    نگران نباشید...وقوع خونریزی همه نگرانیها را برطرف میکنه ضمن اینکه چند روز قبل و بعد از پريودي از روزاي امن برای نزدیکی محسوب میشه.
    علائم اولیه بارداری تقریبا 14 روز بعد از نزدیکی کم کم نمایان میشه (البته در صورت انجام لقاح) .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. من ونامزد باهم یهحال کردن معمولی داشتیم انگشتش کلا تو واژنم بود وروز تخمک گذاریم بود والان پریود نشدم...لطفا زود ج بدین من چرا پریود نشدم؟

6. سلام
    من یکسال ونیم دارم از قرص اوژانسی استفاده میکنم که سرجمع 10 بار یشتر استفاده نکردم یا حتی کم تر،کم کم متوجه شدم که
    توی دفع ام مشکل پیدا کردم پیش دکتر رفتم و بهم دارو داد ولی الان برام رادیولوژی روده نوشته
    ایا قرص اوژانسی با اینقدر مصرف روی دفع و روده من تاثیر میزاره؟
    یکی از عوارض این قرصا عوفنت روده است.
    ممکنه ازخوردن این قرصا مشکلی برا رودم پیش امده باشه  ؟

7. sara76 نوشته است: من ونامزد باهم یهحال کردن معمولی داشتیم انگشتش کلا تو واژنم بود وروز تخمک گذاریم بود والان پریود نشدم...لطفا زود ج بدین من چرا پریود نشدم؟

سلام
    دوست عزیز سوالتون اصلا منطقی نیست...برای تاخیر در پريودي هزار و یک دلیل وجود داره و از پشت مانیتور بدون هیچ نوع بررسی چطور میتوان گفت که دلیل اصلی تاخیر شما چی هست.
    درکل اگر واژن شما با اسپرم هیچ تماسی نداشته پس ربطی هم به حاملگی نداره و باید علت تاخیری را جایی دیگر جستجو کنید.

8. azizeman نوشته است: سلام
    من یکسال ونیم دارم از قرص اوژانسی استفاده میکنم که سرجمع 10 بار یشتر استفاده نکردم یا حتی کم تر،کم کم متوجه شدم که
    توی دفع ام مشکل پیدا کردم پیش دکتر رفتم و بهم دارو داد ولی الان برام رادیولوژی روده نوشته

سلام
    دوست عزیز بنده شخصا تا حالا نشنیدم قرصهای پیشگیری باعث مشکل در دفع بشند....عوارض احتمالیش در افراد متفاوته اما بیشتر اضافه وزن و پرمويي و لک صورت و چند مورد دیگه هست و فکر نمیکنم برای روده مشکل ساز باشه.
    البته احتمالش هست که در بدن شما روده به این نوع قرص واکنش نشون داده باشه، بهتره رادیولوژی را انجام بدید تا علت اصلی مشکل فعليتون مشخص بشه، ممکنه هیچ ربطی به این قرص نداشته باشه.

9. سلام.
    من روز سه شنبه ساعت 11 شب 4 عدد قرص ال دی و فردای اون روز یعنی چهارشنبه ساعت 10 صبح 4 عدد دیگه خوردم.اما الان که سه شنبه هفته بعد است هنوز پریود نشدم.احتمال بارداری وجود دارد؟؟؟ ( فقط حین این رابطه پرده من هم پاره شد)
    تاریخ پریود شدنم:
    فرودین 10
    اردیبهشت 14
    خرداد 12

10. goli_k1 نوشته است: سلام.
    من روز سه شنبه ساعت 11 شب 4 عدد قرص ال دی و فردای اون روز یعنی چهارشنبه ساعت 10 صبح 4 عدد دیگه خوردم.اما الان که سه شنبه هفته بعد است هنوز پریود نشدم.احتمال بارداری وجود دارد؟؟؟ ( فقط حین این رابطه پرده من هم پاره شد)
    تاریخ پریود شدنم:
    فرودین 10
    اردیبهشت 14
    خرداد 12

سلام
    هنوز فرصت برای پریودی در این سیکل دارید...خیر احتمال بارداری نیست...تاخیر در پریود بخاطر مصرف قرص اورژانسی هست...تا دو هفته بعد از مصرف قرص شما فرصت لکه بینی یا خونریزی را دارید...بعد از این بازه اگر پریودی رخ نداد تست بیبی چک انجام بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. azizeman نوشته است: سلام

دوست عزیز
    عوارض گوارشی که شما مطرح میکنید برای قرصهای اورژانسی معمولا دیده نشده و خصوصا موردی مثل عفونت روده.اما مشکلی که وجود داره استفاده زیاد شما از این روش در طول یکساله و نیمه.ببنید طبق دستورالعمل وزارتخونه برای مراکز بهداشتی آخرین حد مجاز برای استفاده این قرصها در یک سال پنج تا شش باره و نه بیشتر.تازه این هم مهمه که چه نوع قرصی با چه تعدادی باشه.به طور کلی خاطرتون باشه این قرصها اورژانس هستن و نباید اینقدر استفاده بشن پس اگر واقعا اضطراب از رابطه هاتون دارید روش جلوگیری بهتری را انتخاب کنید تااین مشکل مرتفع بشه

در خصوص افرادی که از قرصهای جلوگیری دایم استفاده میکنن مواردی از عوارض گوارشی و دفع گزارش شده،البته برای استفاده دایم و نه استفاده مثل استفاده شما

بهترین کار ادامه روند درمانیتون و بررسی علت اصلیه

12. goli_k1 نوشته است: سلام.
    تاریخ پریود شدنم:
    فرودین 10
    اردیبهشت 14
    خرداد 12

دوست عزیز
    با خوردن قرصهای اورژانس احتمال اختلال پریود هست و با توجه به اینکه قرص ال دی استفاده کردید انتظار بر اینه که پریود بشید.البته مواردی هم هست که بیشتر از یک هفته طول میکشن که بعد خوردن قرص پریود بشن اما با این وجود بهتره تست خون برای حاملگی را انجام بدید چون سب رابطه با توجه به تعریف شما دقیقانیمه سیکلتون میشه و جزو روزهای پرخطره.روش اورژانس پیشگیری بسیار عالی داره و شما هم درست استفاده کردید اما بهتره این تست بخاط گذشت فاصله بیش از یک هفته انجام بشه

مورد دوم اینکه توصیه میکنم به مراکز بهداشتی و یا داروخونه مراجعه کنید و قرص اورژانس لوونژسترول تهیه کنید.اولا تعداد کمتری دارند و ثانیا عوارض تهوع و گوارشی کمتر نسبت به ال دی و ثالثا بی نظمی در قاعدگی ایجاد نمیکنن و از نظر موفقیت در پیشگیری مانند ال دی هستن

13. من خیلی استرس دارم خواهشا زود جواب بدید
    10روز پیش رابطه داشتم
    با آلت نامزدم رابطه دهانی داشتم بعد نامزدم دستش را کشید روی آلتش بعد روی واژنم
    مینرسم دستش آغشته به پیشابش شده باشه ..
    ازون روز فکر و خیال داره روانیم میکنه
    امروزم سینه هام درد میکرد

14. sogand7 نوشته است: من خیلی استرس دارم خواهشا زود جواب بدید
    10روز پیش رابطه داشتم
    با آلت نامزدم رابطه دهانی داشتم بعد نامزدم دستش را کشید روی آلتش بعد روی واژنم
    مینرسم دستش آغشته به پیشابش شده باشه ..
    ازون روز فکر و خیال داره روانیم میکنه
    امروزم سینه هام درد میکرد

استرس شما بیجاست
    امکان بارداری به این صورت وجود نداره

15. سلام...
    دیروز یه رابطه ی سطحی داشتم ولی نگرانم از اینکه مایع منی با واژنم تماس داشته باشه... توی روزهای پرخطر سیکل هستم و برای همین حدود 24 ساعت بعد از رابطه دو تا قرص 75 صدم لونژیل با هم مصرف کردم... احتمال بارداری چقده؟ خیلی نگرانم...
    دوم اینکه تاریخ قرص ها رو چطور می شه چک کرد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 126
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید