شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. azade71 نوشته است: سلام اقای دکتر خسته نباشین من پریودم نوار بهداشتی گذاشتم بعد از روی نوار بهداشای بخودم فشاردادم ایاممکنه پردم اسیب ببینه؟

سلام
    خیر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دکتر خستهنباشید
    من برای معاینه ی پرده بکارت پیش ماما رفتم یکی گفت تازگیا یه فشاری وارد شده ولی مردت آسیب ندیده و گواهی سلامت میدن بهت و مردت از نوع ارتجاعی هست
    یکی هم گفت یه خراشیدگی کو چیکی هست که وقتی سرفه میکنی معلوم میشه و احتمال داره به مرور زمان از بین بره. ولی ساعت و تاریخ دقیق آسیب دیدگی رو گفت.دکتر میخواستم ببینم اگه برای گرفتن گواهی سلامت برم مشکلی میش نمیاد ؟آسیب دیدگی فک میکنم با انگشت ایجاد شده.ممکنه آسیب دیدگی با گذششت زمان تشخیص داده نشه؟ممنون میشم راهنماییم کنی

3. سلام مدت 7 ساله که ازدواج کردم در معاینه بار اول متخصص زنان گفت که ورودی هایمن سوراخ خیلی ریزی دارد و پاره نشده، و ژلی داد برای سهولت دخول که نتونستم تهیه کنم، حال پس از گذشت 4 سال به متخصص دیگری مراجعه کردم گفتند اصلا ورودی ندارد، سونوگرافی گفت که ضخامت هایمن 7  mm است و این پزشک گفت که این کار من نیست و من رو به پزشک دیگری معرفی کرد. ایشان گفتند پریود میشوید که جواب مثبت بود و همان روز پریود بودم گفتند برای معاینه بعد از پاکی بیا، حالا که مجدد رفتم پس از معاینه گفتند باید در اوج پریودی ببینم تا ببینم خون از کجا خارج میشود، لطفا با توجه به سنم37 و تمایل به بارداری و این همه ایجاد تاخیر در تشخیص راهنماییم نمایید، که اصلا چه میتواند باشد درمان دارد یا نه و اگر پزشک واردی در مشهد سراغ دارید به من معرفی نمایید با تشکر اگر جوابم رو سریعتر بدید ممنون میشم

4. سلام دکتر خسته نبشید ممنون میشم راهنماییم کنید
    من برای معاینه ی بکارت پیش ماما رفتم گفت پردت از نوع حلقوی تازگیا یه فشاری وارد شده ولی صدمه ندیده و میتونی گواهی سلامت بگیری
    یه مامای دیگه گفت یه آسیب دیدگی کوچیکی هست که وقتی سرفه میکنی معلوم میشه وشاید به مرور زمان از بین بره.دیگه خجالت میکشم برم دکتر که جواب قطعی بگیرم.ممکنه پردم آسیب دیده باشه و گواهی سلامت ندن بهم.آسیب دیدگی احتمالا با انگشت ایجاد شده.2بار به صورت کاملا ناخواسته از مقعد رابطه داشتم.

5. سلام دکتر خسته نبشید ممنون میشم راهنماییم کنید
    من برای معاینه ی بکارت پیش ماما رفتم گفت پردت از نوع حلقوی تازگیا یه فشاری وارد شده ولی صدمه ندیده و میتونی گواهی سلامت بگیری
    یه مامای دیگه گفت یه آسیب دیدگی کوچیکی هست که وقتی سرفه میکنی معلوم میشه وشاید به مرور زمان از بین بره.دیگه خجالت میکشم برم دکتر که جواب قطعی بگیرم.ممکنه پردم آسیب دیده باشه و گواهی سلامت ندن بهم.آسیب دیدگی احتمالا با انگشت ایجاد شده.2بار به صورت کاملا ناخواسته از مقعد رابطه داشتم.

6. asalaz نوشته است: سلام دکتر خسته نبشید ممنون میشم راهنماییم کنید

بهتره به متخصص مجرب جهت معاینه مراجعه کنید
    با رابطه مقعدی که بکارت از بین نمیره مگر اینکه به قول خودتون انگشت وارد شده باشه

7. سلام
    ممنون از سايت خوبتون
    من  اولين رابطم ٢ يا ٣سال پيش بود كه  نزديكي داشتم اما هيچ خونريزي نداشتم يا خوني نيمد  اما دومين رابطه ي من ٢٦خرداد امسال بود كه نزديكي كردم  كه ١ساعت بعدش ديدم خونريزي كردم يا خون اومد با اينكه من ٣٠ تا١ پريود ميشدم و فقط همون شب خونريزي داشتم و ديگه تا الان پريود نشدم و ٧٢ساعت بعدش ٢تا قرص hdخوردم ، حالا نميدونم پرده ام پاره شده يا نه؟! و اينكه احتمال بارداري هست؟! و اون خون براي پاره شدن بوده؟!
    لطفا اگه ميشه كمكم كنيد با پاسخگويتون و برام مقدور نيست كه برم دكتر.

8. سلام من دوستی دارم که در روستا زندگی می کند. خودش تعریف می کرد وقتی 15-14 ساله بوده اقدام به خود ارضایی کرده. یعنی گویا چند بار یک یا دوانگشتش رو در آلتش کرده ولی نه دردی احساس کرده و نه خون ریزی مشاهده. به خاطر مکان زندگیش و اعتقادات اون جا امکان مراجعه به پزشک رو نداره. و حالا در شرف ازدواج سنتی هست. خیلی میترسه که پرده آسیب دیده باشه به علاوه ی اون قضیه ی دستمال و برداشت اطرافین. آیا خودش میتونه از سلامت پرده مطلع بشه؟ و یا  آیا امکان داره در صورت آسیب دیدگی، پرده ترمیم شده باشه؟الآن 6سال از اون ماجرا گذشته. لطفاً کمکمون کنید.

9. shakiba333 نوشته است: سلام من دوستی دارم که در روستا زندگی می کند. خودش تعریف می کرد وقتی 15-14 ساله بوده اقدام به خود ارضایی کرده. یعنی گویا چند بار یک یا دوانگشتش رو در آلتش کرده ولی نه دردی احساس کرده و نه خون ریزی مشاهده. به خاطر مکان زندگیش و اعتقادات اون جا امکان مراجعه به پزشک رو نداره. و حالا در شرف ازدواج سنتی هست. خیلی میترسه که پرده آسیب دیده باشه به علاوه ی اون قضیه ی دستمال و برداشت اطرافین. آیا خودش میتونه از سلامت پرده مطلع بشه؟ و یا  آیا امکان داره در صورت آسیب دیدگی، پرده ترمیم شده باشه؟الآن 6سال از اون ماجرا گذشته. لطفاً کمکمون کنید.

سلام
    ایشون برای معاینه بکارتشون باید به متخصص زنان مراجعه کنند
    آسیب به بکارت ترمیم شدنی نیست

10. سلام
    ممنون از سايت خوبتون
    من  اولين رابطم ٢ يا ٣سال پيش بود كه  نزديكي داشتم اما هيچ خونريزي نداشتم يا خوني نيمد  اما دومين رابطه ي من ٢٦خرداد امسال بود كه نزديكي كردم  كه ١ساعت بعدش ديدم خونريزي كردم يا خون اومد با اينكه من ٣٠ تا١ پريود ميشدم و فقط همون شب خونريزي داشتم و ديگه تا الان پريود نشدم و ٧٢ساعت بعدش ٢تا قرص hdخوردم ، حالا نميدونم پرده ام پاره شده يا نه؟! و اينكه احتمال بارداري هست؟! و اون خون براي پاره شدن بوده؟!
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد لطفا.

11. m121a نوشته است: سلام
    ممنون از سايت خوبتون
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد لطفا.

به احتمال زیاد خونریزی بخاطر آسیب بکارت شما بوده(جهت اطلاع باید حتما به پزشک مراجعه کنید)
    با خوردن قرص اورژانسی بارداری منتفی هست
    بهتره برای رابطه های بعدی از یک روش پیشگیری مطمئن مثل کاندوم استفاده کنید.

12. سلام و باتشکر از سایت خوبتون
    نامزدم  زبانش را کاملا داخل واژنم کرد کمی سوزش و درد داشت خواستم بپرسم ایا امکان داره پرده ام پاره شده باشه؟

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

13. zahrasb نوشته است: سلام و باتشکر از سایت خوبتون
    نامزدم  زبانش را کاملا داخل واژنم کرد کمی سوزش و درد داشت خواستم بپرسم ایا امکان داره پرده ام پاره شده باشه؟

سلام
    خیر....سوزش و درد علتش تنگ بودن دهانه واژن شماست.

14. سلام واحترام
    خاهش منو راهنمایی کنید من استرس خیلی زیادی دارم
    من یک ماه دیگر عروسی دارم و تا الان باکره هستم قبلا ک توسط متخصص معاینهشدم ایشون گفتن هایمن من از نوع تیغه ای است و خونریزی دارد
    الان تو سایتی که تنها اون سایت در مورد تیغه ای نوشته بود ک دردناک ترین پرده است و بهتر است جراحی شود وگرنه مشکلاتی خواهد داشت من نمیخوام ک اولین رابطم بعد از جراحی باشه ایا این مطلب واقعا صحت داره؟دکتری که منو معاینه کرد همچین چیزی اشاره نکرد
    در ضمن من پریود راحتی دارم و دو سوراخ که توسط پرده ایجاد شده بزرگن و ب راحتی انگشت داخلش میره
    ایا بیحس کننده ها دردناک بودنشو کاهش میده؟

======
    -----------------

15. zahraamiri نوشته است: سلام واحترام
    خاهش منو راهنمایی کنید من استرس خیلی زیادی دارم
    من یک ماه دیگر عروسی دارم و تا الان باکره هستم قبلا ک توسط متخصص معاینهشدم ایشون گفتن هایمن من از نوع تیغه ای است و خونریزی دارد
    الان تو سایتی که تنها اون سایت در مورد تیغه ای نوشته بود ک دردناک ترین پرده است و بهتر است جراحی شود وگرنه مشکلاتی خواهد داشت من نمیخوام ک اولین رابطم بعد از جراحی باشه ایا این مطلب واقعا صحت داره؟دکتری که منو معاینه کرد همچین چیزی اشاره نکرد
    در ضمن من پریود راحتی دارم و دو سوراخ که توسط پرده ایجاد شده بزرگن و ب راحتی انگشت داخلش میره
    ایا بیحس کننده ها دردناک بودنشو کاهش میده؟

======
    -----------------

بهتره شما اقدام به رابطه بکنید بعد اگر مشکلی بود دیگه نگران شوید.
    فقط بهتره همسرتون با صبر و حوصله این کار رو انجام بده و شما هم استرس رو از خودتون دور کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 40
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید