شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معرفی خوشبو کننده ای برای مقعد و واژن

1. سلام دوستان
    سوالم از عنوان تاپیک مشخصه
    خودمم تمیزم و همیشه حمامم هم میکنم ولی برای نزدیکی ها دوست دارم شریکم بوی خوبی به مشامش بخوره
    و دوست دارم بوی عطرهای خوب بدم
    میشه اسپری یا حالا هر چیزی که مضر نیست معرفی کنید برای واژن و مقعد و بدون ضرر و خوشبو باشه
    مرسی

2. ی شامپو هایی برای شستشو الت تناسلی هست ک خوش بو هم میکنه اما مرد و زن جدا داره ی سرچ سادهتوی گوگل بکن برو داروخونه بگیر قیمتاشم از 15 تا هست تا 30 تا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. lovekish نوشته است: سلام دوستان
    سوالم از عنوان تاپیک مشخصه
    خودمم تمیزم و همیشه حمامم هم میکنم ولی برای نزدیکی ها دوست دارم شریکم بوی خوبی به مشامش بخوره
    و دوست دارم بوی عطرهای خوب بدم
    میشه اسپری یا حالا هر چیزی که مضر نیست معرفی کنید برای واژن و مقعد و بدون ضرر و خوشبو باشه
    مرسی

سلام ژل های شستشوی آقایان با مارک های مختلف و رایحه های مختلف توی داروخونه ها هست.
    اما به نظرم بهترین مارکش که معتبر هم هست هیدرودرمه هم ضد عفونی میکنه و هم خوشبو

4. سلام دوستان
    مرسی که پاسخ دادید
    زنونه میخواسم
    و اینکه رایحه های خوشبو
    و ماندگاری داره و اینکه مشکلی پیش نمیاد که ؟

5. lovekish نوشته است: سلام دوستان
    مرسی که پاسخ دادید
    زنونه میخواسم
    و اینکه رایحه های خوشبو

سلام زنونه هم هست.من از مارک هیدرودرم استفاذه کردم و راضی بودم سی گل هم بد نیست اما فیروز کیفیتش پایین تر بود
    روزی 2 یا 3بار باید استفاده بشه به این صورت که دستها اول با آب و صابون باید شسته بشه و کاملا تمیز باشه بعد یه مقدار از مایع رو بریزه رو دست و به قسمت های بیرونی واژن بماله (به هیچ وجه نباید بره توی واژن)بعد از چند دقیقه با آب شستشو بده.
    البته قبل و بعد از رابطه جنسی حتما استفاده بشه هم باعث ضدعفونی شدن میشه و هم واژن رو خوشبو و تمیز میکنه البته هر دو نفر استفاده کنن بهتره اینجوری امکان انتقال بیماری های احتمالی کمتر میشه.
    همشون هم رایحه خوب و عالی دارن.

6. Ms_golabatoon نوشته است:
    lovekish نوشته است: سلام دوستان
    مرسی که پاسخ دادید
    زنونه میخواسم
    و اینکه رایحه های خوشبو

سلام زنونه هم هست.من از مارک هیدرودرم استفاذه کردم و راضی بودم سی گل هم بد نیست اما فیروز کیفیتش پایین تر بود
    روزی 2 یا 3بار باید استفاده بشه به این صورت که دستها اول با آب و صابون باید شسته بشه و کاملا تمیز باشه بعد یه مقدار از مایع رو بریزه رو دست و به قسمت های بیرونی واژن بماله (به هیچ وجه نباید بره توی واژن)بعد از چند دقیقه با آب شستشو بده.
    البته قبل و بعد از رابطه جنسی حتما استفاده بشه هم باعث ضدعفونی شدن میشه و هم واژن رو خوشبو و تمیز میکنه البته هر دو نفر استفاده کنن بهتره اینجوری امکان انتقال بیماری های احتمالی کمتر میشه.

مرسی از پاسختون
    برای مقعد هم استفاده داره ؟
    و میشه استفاده کرد
    ممنون میشم راهنمایی کنید

7. lovekish نوشته است:
    Ms_golabatoon نوشته است:
    lovekish نوشته است: سلام دوستان
    مرسی که پاسخ دادید
    زنونه میخواسم
    و اینکه رایحه های خوشبو

مرسی از پاسختون
    برای مقعد هم استفاده داره ؟
    و میشه استفاده کرد
    ممنون میشم راهنمایی کنید

برای داخل مقعد نه اما برای بیرونش میشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید