شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص اورژآنسی و عوارض آن

1. سلام
    ببخشید. من حدودا دو ماه پیش با شوهرم یه رابطه ی یطحی داشتیم و چون پرخطر بود بعدش به طریقه ی درستش از قرص اورژآنسی استفاده کردم .در همون ماه،قبل از موعد قاعدگیم،لکه بینی داشتم.و در موعد قاعدگی هم به صورت منظم و خمیشگی پریود شدم.اما این ماه دو روز از موعد قاعدگیم گذشته و پریود نشدم.به نظرین م نمیاد رابطه ی مر خطری در این ماه داشتم.آیآ امکان داره این به تعویق افتادن پریودیم بخاطر همون قرص اورژآنسی دو ماه پیش باشه؟
    من این روز ها. ک موعد مریودیم هست علایم همیشگی مثل درد سینه و دل تدلرم.اما یک هفته پیش داشتم

2. parisarezagh نوشته است: سلام
    ببخشید. من حدودا دو ماه پیش با شوهرم یه رابطه ی یطحی داشتیم و چون پرخطر بود بعدش به طریقه ی درستش از قرص اورژآنسی استفاده کردم .در همون ماه،قبل از موعد قاعدگیم،لکه بینی داشتم.و در موعد قاعدگی هم به صورت منظم و خمیشگی پریود شدم.اما این ماه دو روز از موعد قاعدگیم گذشته و پریود نشدم.به نظرین م نمیاد رابطه ی مر خطری در این ماه داشتم.آیآ امکان داره این به تعویق افتادن پریودیم بخاطر همون قرص اورژآنسی دو ماه پیش باشه؟
    من این روز ها. ک موعد مریودیم هست علایم همیشگی مثل درد سینه و دل تدلرم.اما یک هفته پیش داشتم

سلام
    دوست عزیز لطفا در تایپ صحیح کلمات دقت لازم را داشته باشید.
    بله..این تعویق از عوارض همون قرص هست که دوره پیش مصرف کردید...به عبارتی بعد از مصرف قرص ضدبارداری تا چند دوره اختلال در نظم قاعدگی یا دردهای بدون خونریزی وجود داره.
    مشکل خاصی نیست....بزودی خونریزی هرچند مختصر خواهید داشت...تا یکی دو دوره دیگه هورمونها و قاعدگی شما به نظم سابق باز خواهد گشت.

3. سلام خسته نباشید من 12 ساعت بعد از رابطه 4 عدد قرص ldمصرف کردم ولی 4 عدد بعدی را به جای 12 ساعت بعد ,یازده ساعت و چهل دقیقه بعد استفاده کردم به نظر شما امکان دارد که خللی در روند تاثیر قرص وارد شود باتشکر

4. tata9315 نوشته است: سلام خسته نباشید من 12 ساعت بعد از رابطه 4 عدد قرص ldمصرف کردم ولی 4 عدد بعدی را به جای 12 ساعت بعد ,یازده ساعت و چهل دقیقه بعد استفاده کردم به نظر شما امکان دارد که خللی در روند تاثیر قرص وارد شود باتشکر

سلام
    ۲۰ دقیقه زودتر تاثیری در نتیجه اثرگذاری قرص نخواهد داشت...مشکلی نیست خيالتون راحت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید