شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد امكان باداري با شرايت خاص (نياز به راهنمايي دقيق )

1. سلام و عرض خسته نباشيد خدمت تمام زحمت كشان سايت به خصوص دكتر صادقي
    من و نامزدم (نامزد آينده) در تاريخ ٤ خرداد رابطه بسيار خفيفي داشتيم و ايشون باكره هستند
    در اون رابطه من و ايشون ارضا شديم
    البته بنده با انزال و ايشون با انزال چند ساعت بعد از رابطه !!!
    اما در انزال بنده هيچ تماسي با واژن نامزدم نداشتم و داخل شرت و ... بود
    و نيم ساعت بعد از انزال آلت تناسلي خودرا با اب شستشو دادم و ادرار هم كردم
    اما شرتم خيس بود (اب مني)
    و بعد از تقريبا نيم ساعت پس از شستشو الت بنده با دهانه واژن تماس پيدا كرد كه اين عمل حدود ٣٠ ثانيه بيشتر نبود كه هيچ گونه پيشاب هم بنده نديدم
    و بعد از اون دست بنده هم مدتي با دهانه واژن تماس داشت و با توجه به اين كه شرت بنده داراي اب مني بوده و احتمال ان رو ميدم كه دستم هم با شرتم تماس داشته ما احتمال بارداري رو داديم و نامزدم بعد از ٤٥ ساعت روش اوژانسي رو انجام داد البته بصورت ناقص بدين صورت كه
    ٤٥ساعت بعد از رابطه ٢قرص hd همزمان يك عدد زد تهوع و ١٢ ساعت بعد به همين صورت كه دقيقا بعد از خوردن قرص در نوبت دوم دچار ضعف و استفراغ شديد شد و در نوبت دوم ديگر قرص رو مصرف نكرد چون حالش خيلي بد بود (يعني در واقع كلا ٢قرص hd مصرف كرد اون هم ٤٥ ساعت بعد از رابطه )
    و بعد از رابطه و مصرف قرص كاهي اوقات حال تهوع صبحگاهي دارد و از روزه رابطه به بعد مقداري ماده سفيد (شبيه ب ماده مني ) ازش ترشح ميشه و از دهانه واژن نيست (از محل ادرار هستش)
    و پريودش هم نامنظم هستش و ماه پيش ١٦ام پريود شد (١٦ ارديبهشت)
    و امروز هم ١٦ خرداد و حدود ٤ ساعت قبل پاها و واژنش درد شديدي گرفت (مانند درد قبل از پريود ولي شديد تر) كه بعد از استراحت خوب شد
    لطفا بگيد ما چيكار كنيم ، نگرانيم چون خانواده حساسي دارند اگه مشكلي پيش بياد غير قابل جبران هستش
    و سوال ديگر كه سقط جنين با امپول و بدون اسيب به پرده بكارت تا چه مدت بعد از رابطه امكان پذير هستش ؟

2. سلام من بعد از یک رابطه محافظه نشده قصد بارداری داشتم اما بعد از گذشت 1روز ترشح واژن داشتم خواستم بدونم باردار هستم نشونه چی هست؟

3. سلام

هزاااااااااااااااااااااااااااااااار بار گفته شده که با وجود پریود احتمال حاملگی صفره

4. با سلام
    من حدود دو هفته برای جلوگیری از پریود شدن قرص LD مصرف کردم چون پریودم نامنظمه میخاستم پریود نشم.بعد دو هفته رابطه کنترل نشده داشتم، بلافاصله 4 قرص LD خوردم و 16 ساعت بعد ( به جای 12 ساعت) 4 قرص LD دیگه مصرف کردم الان 7 روز گذشته و پریود نشدم، آیا احتمال بارداری وجود داره و چقده احتمالش؟

5. sahar_msn نوشته است: با سلام
    من حدود دو هفته برای جلوگیری از پریود شدن قرص LD مصرف کردم چون پریودم نامنظمه میخاستم پریود نشم.بعد دو هفته رابطه کنترل نشده داشتم، بلافاصله 4 قرص LD خوردم و 16 ساعت بعد ( به جای 12 ساعت) 4 قرص LD دیگه مصرف کردم الان 7 روز گذشته و پریود نشدم، آیا احتمال بارداری وجود داره و چقده احتمالش؟

سلام
    خیر....احتمال حاملگی منفی هست....بزودی دچار لکه بینی یا خونریزی مختصر میشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید