شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام و تشکر از سایت و تالار گفتوگوی خوبتون
    سوالی داشتم ..
    عوارض قرص میزوپرستل 200 چی هستش ؟ و آیا واسه مصرف کننده خطره زیادی داره..
    چون 1 ماه و 12 روز از بارداری گذشته و دکتر همین راه رو به همسرم پیشنهاد داده.

2. سلام تو رو خدا زود جواب بدین. دوستم باکره است و پریود قبلیش 26 اردیبهشت بوده  ما روز 19 خرداد رابطه دستی داشتیم. شاید دست خیس من از پیشاب خودم را به واژن او زده باشم. 18 ساعت بعد یه قرص لووژسترول 1.5 خورده. آیا امکان بارداری هست؟؟ با وجود اضطراب زیادی که داره تا کی باید پریود شه؟؟

3. farhoodii نوشته است: سلام تو رو خدا زود جواب بدین. دوستم باکره است و پریود قبلیش 26 اردیبهشت بوده  ما روز 19 خرداد رابطه دستی داشتیم. شاید دست خیس من از پیشاب خودم را به واژن او زده باشم. 18 ساعت بعد یه قرص لووژسترول 1.5 خورده. آیا امکان بارداری هست؟؟ با وجود اضطراب زیادی که داره تا کی باید پریود شه؟؟

خیر
    رابطه شما پرخطر نبوده و نیاز به مصرف قرص اورژانسی هم نداشتید

4. niloofar88 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    niloofar88 نوشته است: سلام تورو خدا جوابمو زود بدین استرس دارم و حیاتیه برام که قرص بخورم یا نه....
    من 11 روز پیش یه رابطه داشتم که آب منی در داخل واژنم ریخته شد بعد حدود 15 ساعت یک عدد قرص لونژیل 0/75 گرمی و قرص دیگر حدود 13 ساعت بعد خوردم 10روز گذشت و پریود نشدم ولی این علایمو دارم مثل درد در زیر شکم.درد در پهلو حالت تهوع .اسهال....دیشب (یعنی روز دهم از خوردن قرص  دوم) هم دویاره یه رابطه مشکوک داشتم....حالا نمیدونم دوباره قرص اورژانسی بخورم؟؟ یا صبر کنم پریود شوم با توجه به قرصی که 11 روز پیش خورده بودم؟؟....زمان پریود اصلی خودم یه هفته دیگست

قبلا دکتر رفته بودم بهم گفته بود زمان پریود اصلی خودت باید پریود بشی...آیا حرفش درسته؟؟

در هر دوره فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد و جواب گرفت
    بهتره تا زمان پریود خودتون منتظر بمونید و در صورت تاخیر آز خون بتا بدید

خیلی ممنون از پاسختون
    ولی من امروز  به خاطر اینکه 12 روز از مصرف قرص لونژیل گذشت و اثری از لکه بینی و یا خونریزی ندیدم با توجه به اینکه میگن حداکثر تا 10 روز بعد از خوردن قرص اورژانسی باید پریود بشیم و همچنین به خاطر استرس از رابطه دومیم امروز قرص اچ دی مطابق دستور العملش خوردم ...حالا چی  پیش  میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

کسی نیست که جواب منو بده؟؟ من هنوز پری نشدم...
    با مصرف دو دوره قرص اورژانسی مختلف در یک ماه به فاصله ی کم( یعنی از مصرف دور اول ازقرص های نوع یک پریود نشدم.بعد از رابطه دوم چند روز بعدش.قرص نوع دومو خوردم ) چه مشکلاتی پیش میاد برای فرد؟؟؟
    آیا امکان بارداری بیشتر میشود؟

5. سلام دکتر خسته نباشید
    من بعد نزدیکی 3 بار پریود شدم و آزمایش خونم یک باه بعد نزدیکی منفی بود
    ولی احساس میکنم یه چیزی تو شکمم تکون میخوره،نبض میزنه تو شکمم وواحساس میکنم بزرگ شده.ممکنه باردار باشم؟ از اون موقع به بعد نزدیکی نداشتم

6. سلام و عرض ادب،دكتر من ١٢ روز پيش رابطه بدون جلوگيري داشتم و چون عادت ماهيانم نامنظمه نتونستم صبر كنم و ازمايش خون دادم و بتام ٢٤ شد گفتن مشكوكه و ٤٨ ساعت بعد تكرار كردم ازمايش و بتام ١١٥ شد، مسئول ازمايشگاه گفت كه يا كيست داري يا خارج از رحمه؟خيلي نگرانم،ددرهاي حالت قبل از پريودي رو هم دارم،دكتر كمك كنييد،من باردارم؟خارج از رحم؟خيلي نگرانم

7. asalaz نوشته است: سلام دکتر خسته نباشید
    من بعد نزدیکی 3 بار پریود شدم و آزمایش خونم یک باه بعد نزدیکی منفی بود
    ولی احساس میکنم یه چیزی تو شکمم تکون میخوره،نبض میزنه تو شکمم وواحساس میکنم بزرگ شده.ممکنه باردار باشم؟ از اون موقع به بعد نزدیکی نداشتم

سلام
    آخه با سه بار پريودي بعد از رابطه،حاملگی چطور ممکنه!!!
    این مورد اول از وسواس فکری خودتون ناشی میشه و دوم اینکه اگر هم چیزی باشه حاملگی نیست....بهتره واسه اینکه خیال خودتون راحت بشه دکتر معاينتون کنه.

8. سلام

من و شوهرم دوشنبه 18 خرداد با هم نزدیکی داشتیم و من از قرص 0/75 قرص اوژانسی استفاده کردم دوباره دوشنبه 25 خرداد نزدیکی داشتیم اب منی شوهرم کنار پاهام ریخت منم اول خودما با دستمال پاک کردم و بعد با اب صابون شستم اما چون بازم استرس داشتم یک قرص 1/5 اوژانسی مصرف کردم (2خردادهم موقع پریودیمه)دوبار قرص خوردن از حامله گی جلوگیری میکنه؟ایا احتمال بارداری هست؟ایا سرموقع پریود میشم یا نه؟

9. azizeman نوشته است: سلام

من و شوهرم دوشنبه 18 خرداد با هم نزدیکی داشتیم و من از قرص 0/75 قرص اوژانسی استفاده کردم دوباره دوشنبه 25 خرداد نزدیکی داشتیم اب منی شوهرم کنار پاهام ریخت منم اول خودما با دستمال پاک کردم و بعد با اب صابون شستم اما چون بازم استرس داشتم یک قرص 1/5 اوژانسی مصرف کردم (2خردادهم موقع پریودیمه)دوبار قرص خوردن از حامله گی جلوگیری میکنه؟ایا احتمال بارداری هست؟ایا سرموقع پریود میشم یا نه؟

در هر سیکل فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد
    در صورت تاخیر در پریود جهت اطمینان آز خون بتا بدید

10. badomak نوشته است:
    azizeman نوشته است: سلام

من اشتباه گفتم 2 تیر باید پریود بشم .ایا احتمال بارداری هست؟

11. azizeman نوشته است:
    badomak نوشته است:
    azizeman نوشته است: سلام

من اشتباه گفتم 2 تیر باید پریود بشم .ایا احتمال بارداری هست؟

سلام
    همونطور که دوست خوبمون گفتند در هر سیکل فقط یک بار مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید...با این حال جای نگرانی نیست، بزودی دچار لکه بینی و بعد خونریزی مختصر میشید که قاعدگی این سیکل محسوب میشه.
    البته ممکنه بخاطر مصرف قرص این دفعه سر موعد پریود نشید و چند روزی عقب یا جلو بیفته اما جای نگرانی نیست.
    اگر 10 روز تا دو هفته بعد از موعد پریودیتون پریود نشدید بیبی چک یا آزمایش بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. باسلام من قاعدگی نامنظمی دارم هرماه باخوردن قرص جلوگیری پریود میشم روز سوم یاچهارم قاعدگیم باهمسرم رابطه بدون دخول داشتم آب منی همسرم بالای آلت تناسلی من ریخته شد که سریع بادستمال پاکش کرد میخواستم بدونم احتمال بارداری برای من هست امروز یک روز گذشته اگرهست چه اقدامی کنم برای جلوگیری ؟لازمه اینم بگم هنوز شروع به خوردن قرص دراین سیکل نکردم

13. Parsine27 نوشته است: باسلام من قاعدگی نامنظمی دارم هرماه باخوردن قرص جلوگیری پریود میشم روز سوم یاچهارم قاعدگیم باهمسرم رابطه بدون دخول داشتم آب منی همسرم بالای آلت تناسلی من ریخته شد که سریع بادستمال پاکش کرد میخواستم بدونم احتمال بارداری برای من هست امروز یک روز گذشته اگرهست چه اقدامی کنم برای جلوگیری ؟لازمه اینم بگم هنوز شروع به خوردن قرص دراین سیکل نکردم

اگه رابطه بدون دخول داشتید که جای نگرانی نیست

14. willi

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    نامزدم  در تاریخ 17خرداد پریود شدن و در تاریخ20خرداد تمام شد
    معمولا فاصله دو پریودشونم 24 یا 25 روزس
    در تاریخ یکشنبه 24 خرداد رابطه سطحی با دست داشتیم
    احتمال اینکه دستم آغشته به پیشاب بوده و روی واژن کشیده شده باشد هست
    مطمئن نیستم دستم  خشک شده باشد یا خیر..
    میخواستم بدونم ایشن در روزهای پرخطر بودند؟
    احتمال بارداری هست؟
    نیاز به روش پیشگیری اورژانسی هست؟
    امروز هم کمی زیر شکمشون درد میکرد دلیلش چیه؟

15. سلام خسته نباشید

دوستم باکره است و یک روز قبل پریودش رابطه دستی داشتیمو انگشتمو بعد از حدود 10 دقیقه تا نزدیکی پرده داخل بردم (دستم خشک شده بود)..شاید دستم از طریق دستمال مرطوب شده باشه ... اگه مرطوب شده باشه ایا امکان حاملگی هست؟با همون فرداش هم پریود شده

علائم بارداری از روز چندم مشخص میشن ...

تورو خدا زود جواب بدین ...
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 126
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید