شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ شدن باسن پس از انگشت کردن در مقعد

1. با عرض سلام و خسته نباشید

یکی از دوستان من مشکل بزرگی داره و نمیدونه که چیکار کنه و با اصرار زیاد من و دوستم بالاخره مشکلش رو گفت.
    این رو دوستم تعریف میکرد: میگفت زمانی که 15 سال داشت، در سوم راهنمایی همکلاسیش بهش گفته که انگشتش رو داخل مقعدش کنه و هنگامی که دوستش این کار رو بهش گفته بود و این کار رو انجام میداد از روی نا آگاهی انجام داد و در اون سن چیزی نمیدونست، میگفت چند بار این کار رو انجام داد و بعدا دیگه این کار رو ترک کرد، بعد دو سال فهمید که چه اتفاقی براش افتاده و اون چه کاری بوده، از وقتی اینکار رو انجام داده باسنش بزرگ شده و وقتی مردم اون رو می بینن در موردش فکر بد میکنن و اون خجالت
    میکشه، حالا هم به دنبال حل مشکلش هستیم. دوست من پسر هست.

طبق اطلاعاتی که از سایت شما کسب کردم با این کار باسن بزرگ نمیشه.
    پس دلیل بزرگ شدن باسنش چی میتونه باشه و برای حل مشکلش و کوچک شدن و برگشتن باسنش به حالت اول باید چیکار کنه؟
    خیلی ممنون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست من تا اونجاييكه من اطلاع دارم اين كار اصلا ربطي به بزرگ شدن باسن نداره .
    فقط باعث پارگي مقعد ميشه .
    در ضمن به نظر من فكر كنم دوستتون دچار وسواس فكري شده باشن .
    قبل اينكه دوستتون ماجرا رو واسه خودتون تعريف كنه شما بهش شك مي كردين ؟!‌
    پس بهتره به يه روان شناس مراجعه كنه تا مشكل وسواس فكريش برطرف شه .
    بزرگ بودن باسن نسبت به هيكله وگرنه بيشتر مردم كه باسنشون بزرگ بايد اون كاره باشن ؟!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید