شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چند سوال مهم جنسی که اقایون لطفا جاب بدن لطفااااااااا

1. منو ببخشید که مجبورم رک بگم

یه خانم وقتی ازدواج میکنه::

1.   ببینید وقتی زن موی التشو میزنه بعدش روز بعد در میاد خوب شاید مثل روز اول نرم نباشه....... میخواستم بودنم یه زن باید هر روز بزنه تا نرم باشه یا اینکه برای اقایون مهم نیست.....

تا چند روز حد اقل اشکال نداره مو داشته باشه الت زن؟؟؟؟

2.  میخواستن بودنم وقتی اقایون در سمکس به زنشون میگن دوست دارم واقعی هست یا نه؟
    بعضبا میگن نه .÷س اصلا لوزومی نداره دورغ بگن!!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. سلام
    معمولا آقاتيون ترجيح ميدن موهاي آلت تناسلي همسرشون تراشيده باشه .
    ولي سليقه هاي مختلف با هم فرق ميكنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام وحیده جان
    آقایون در هر حالتی ترجیح میدن آلت همسرشون کاملا اپیلاسیون شده و بطور کامل اصلاح شده ، نرم و تمیز باشه
    این موضوع در برقراری ارتباط مرد با زن فوق العاده مهمه
    تا حدی که ارزش هر روز یا یک روز در میان اپیلاسیون کردن رو داره

ضمنا بهتره هر چه قدر می تونید با استفاده از انواع لوسیون ها ، پوست اوون قسمت رو نرم تر و لطیف تر بکنید
    این باعث میشه مرد تمایل و راحتی بیشتری برای ارتباط دهانی با واژن زن داشته باشه
    در مورد سوال دوم
    شک نداشته باشید اگه زنی گرم باشه و تمایل جنسی قوی و خوبی از خودش نشون بده و نیاز جنسی مرد رو کامل برطرف کنه ، دوست داشتنی که در اون لحظه از طرف مرد ابراز میشه ، کاملا واقعیه ، چون مرد چیزی جز این از زن نمی  خواد

4. با هر چی بزنیم روز بعدش در میاد یه خانوم که نمیتونه هر روز این کارو بکنه ولی حد اقل یه هفته درسته؟
    من من ظورم این بود ایا روز بعد در میاد اقایون مسکل ندارن
    ولی جواب نگرفتم
    ولی من شنیدم اکثر خانومها هر روز نمیکنن و اگر هم بکنن با قیچی...
    من هم گفتم کلی بگین میدونم سلیقه ها یکی نیست
    با اپیلید هم در د داره خیلی.
    میشه چیزهایی رو معرفی کنید که بشه پوست رو نرم نگه داشت
    اسمشو بگین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    توجه داشته باشيد استفاده از لوسيون ها در ناحيه تناسلي ميتواند پايه گذاري براي يك عفونت واژينال باشد.
    بهتر است از اين نوع مواد در آن ناحيه استفاده نشود.

6. سلام
    سوالات شما معمولا جنبه خصوصي پيدا ميكند و چيز هايي است كه در طول زندگي زناشويي با صحبت با شريك جنسي خود به آنها ميرسيد نياز ندارد شما از هم اكنون در ايم موارد كنجكاوي كنيد
    ببينيد
    معمولا آقايون از اينكه همسرشان موهاي ناحيه شرمگاهي را به طور مرتب اصلاح كنند احساس رضايت ميكنند ولي اين مرتب بودن به منظور اصلاح روزانه كه نيست
    به نظر من 2 تا 3 بار اصلاح در هفته كفايت ميكند
    براي اين كار بهتر است از كرم ها و يا پودر هاي موبر استفاده كنيد كه هم رويش مجدد موها با تاخير بيشتري انجام شود و هم بعد از تميز شدن محل مورد نظر لطيف تر ميشود .

7. ج.اب سوالتون مثبته ، بله آقایون با مودار شدن اون ناحیه به خصوص در ابتدای رویش که حالت زبر به پوست می ده ، مشکل دارند و بهتره یا کاملا اپیلاسیون کنید و پوست نرم و لطیف و تازه ای ایجاد کنید یا اینکه بگذارید کمی رویش مو بلندتر بشه و حالت زبری اولیه اون از بین بره و بعد با قیچی و یا وسیله دیگری موها رو کوتاه نگه دارید البته این وضعیت برای مرد قابل مقایسه با وضعیت اپیلاسیون شده از نظر کسب لذت نیست.
    برای اپیلاسیون از کرم های موبر خوب خارجی مثلا کرم nair  یا Nivea می تونید براحتی استفاده کنید .
    این کرم ها هم خاصیت موبری دارند هم پوست را لطیف تر می کنند.

8. ‌البته اين نظر هم در مورد اقايون هم صدق ميكنه كه اقدام به اصلاح موهاي ناحيه تناسلي خودشون كنند چون به نظر من براي خانمها هم مهمه كه اون قست در بدن اقايون بدون مو و تميز باشه

9. SaidJan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نظر من اینه که هرروز نه، نمیخواد موها رو بزنین.

به نظر من چند ساعت قبل از رابطه جنسی این کار رو انجام بدین بهتره.
    البته درصورت بلند شدن موها بهتره که با قیچی کوتاهش کنین. ولی اگه هفتهای 2-3 بار رابطه جنسی دارین، بهتره که حداکثر هفته ای 2 بار بزنین.

با سپاس

10. سلام بااجازه من یه پیشنهاد دارم ...
    اینی که میگم به طب سنتی مربوطه تو کتاب ابو علی سینا خوندم اگر میخواد بره همیشه از شر مو ها خلاص شید باید تعداد زیادی مورچه از اون بزرگا بگیرید وکاملا اونارو بکوبید تا کاملا له شن به یه کم روغن مثل روغن زیتون مخلوط کنید وبعد از اصلاح بمالید بعدا چندین بار پیاز موها رو کامل از بین میره...

11. milaaaad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من فكر ميكنم روغن مورچه اي كه نوي بازار هست همين كارو انجام ميده.
    البته من فقط توي مغازهي عطاري ديدم نوشته بود روغن مورچه براي رفع موهاي زايد،ولي تجربه اي ندارم
    امتحان كنيد

12. با سلام من یه راه حل ساده دارم اگراپیلاتوردارین روز اول 5 دقیقه محل مورد نظر رو اپیلاسیون کنید وروز دوم باز هم 5 دقیقه  و... تا محل مورد نظر طی چند روز تمام شود حالا 20 روز از دست موها راحتین بعد  20 روز موها دیگه اون زبریو نداره ودرد کمی داره همین کارو ادامه بدین تا موها کم پشت بشن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. روغن مورچه چیه بابا
    این چیزای من در آوردی رو هرقدر که در ریزاندن موها موثر باشند نباید هرجایی استفاده کنید
    اونم روی آلت تناسلی زنانه که همینجوریش هم مستعد انواع گرفتاری ها هست
    تازه از بین اینهمه موبر استاندارد موجود در بازار هم همشون مناسبه استفاده در نواحی تناسلی نیستند  . اگر کف دستتون می خواستید روغن مورچه بذارید اعتراضی نداشتم اما وقتی نمی دونید که این روغن ها چگونه و با چه اصولی و در چه کارگاهی و با چه نظارتی و از چه محصولاتی تهیه می شوند، صرف اینکه باعث ریزش مو می شوند نباید روی دستگاه تناسلی تون استفاده کنید

1- اینکه مو داشته باشه یا نه ؟ بستگی به سلیقه داره . قانون نداره . هرکی یک مدلی دوست داره
    2- اینکه چکار کنیم زبر نباشه . اگر تحمل درد اپیلاتور رو ندارید - ظاهرا بعضی ها خیلی درد می کشند - بنظر من بهتره از فوم موبر استاندار استفاده کنید . از داروخانه معتبر بخواید و حتما از دکتر مقیم داروخانه - نه کارگر داروخانه - بپرسید که برای دستگاه تناسلی توصیه شده یا نه ؟ موبر ها درسته که مثل تیغ دقیق عمل نمی کنند اما به هیچوجه هم موضع رو زیر نمی کنن
    3- وقتی تصمیم بر آن شد که موها رو اصلاح نکنید بهداشت رو باید سه برابر کنید شایدم هم چهار برابر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. با سلام جهت دريافت پاسخ درمورد بهترين حالت رفع موهاي زائد البته با توجه به انتخاب وسليقه خودتون ميتونيد به آدرس زير بر گرفته از همين سايت مراجه كنيد:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4348.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. ea3ebi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا استفاده از تیغ یا وسایل دیگری که مانند تیغ عمل می کنند برای نواحی تناسلی ضرری دارند؟؟؟ آخه اپیلاتورها باعث می شن بعد از مدتی مو ها در زیر پوست برن و لکه های سیاه را باعث بشن و این از مو داشتن بد تره لطفا راهنمایی بفرمایید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید