شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیاز جنسی خانوم

1. ایا اقایون اهمیت میدن اگر خانومشون نیاز جنسی داشته باشه یعنی ادم گرمی باشه از نظر جنسی ایا دوست دارن ارضاش کنن یا اینکه اهمیتی نداره براشون
    nazar bedin va jabvanb

2. سلام
    به نظر من كمتر مردي پيدا ميشود كه رابطه جنسي با هسرش براي اهميت نداشته باشد ولي ممكن است در انجام آن اشتباه رخ دهد يعني نتواند يك آميزش جنسي خوب براي خود و همسرش روبرا كند اين ميتواند ناشي از بي توجهي به طرف مقابل و نا واردي باشد.

3. reza30

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من خودم كسي هستم كه ارضا شدن و لذت بردن شريك جنسيم از ارضا شدن خودم برام واجب تره
    حتي اگر 5 ساعت هم طول بكشه خودم رو كنترل ميكنم تا شريكم كاملا ارضا و سير بشه
    اين كار هم بلدي ميخواد هم قدرت هم ...

4. من هم دوست دارم اول شريكم ازضا بشه بعد خودم چون از نظر روحي براي زن خيلي مهمه كه بتونه توي ارتباط جنسي ارضا بشه قبل از شريكش

5. SaidJan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من که خیلی شریک جنسیم رو مهم تر از خودم برای ارضا میدونم. و دوست دارم اول اون ارضا بشه بعد من.

6. پس از اينكه سئوال شما رو مطالعه كردم وهمينطور هم جواب ساير اعضا رو بهتر ديدم كه به سئوال شما از طريق متن زير كه برگرفته از سايت www.amirbabak.com هست را براتون بزارم . اميدوارم كه بتونه كمك مفيدي داشته باشه:
    آمادگی جهاز جنسی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد.جهاز جنسی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می آورد ولی آمادگی روحی زمانی بدست می آید که حس شما درخواست کند.متاسفانه این مورد اصلاً رعایت نمی شود و زوجین به محض آمادگی در اعضای تناسلی و بدلیل فراهم بودن بستر مناسب دلیلی برای خودداری نمی بینند و رابطه را ایجاد میکنند.سپس براحتی بعد از مدتی دچار دلزدگی جنسی خواهند شد.زیرا درست است که شما فیزیکی ارضا شده اید اما حس جنسی شما ارضاء روحی نمی شود و شما همچنان تشنه روحی هستید.حالا هی می خواهید روحتان را سیراب کنید و به محض آمادگی مجدد دوباره رابطه برقرار میکنید ولی میبینید که اوضاع خرابتر میشود.روابط جنسی سریعاً جذابیت خود را از دست داده و شما را به دالانی از افسردگی پرتاب میکند.

شما اشکال را از همسر خود میبینید"ويا برعكس" و کم کم وی را فردی سربار،سرد، تکراری و خسته کننده می یابید.چون امکان بروز هم ندارید سر هیچ و پوچ کارتان به مشاجره میکشد.سرخوردگی از ازدواج به شما دست خواهد داد و در انتها زنها و مردها به خود حق می دهند که زیر آبی بروند!!چرا که همسرشان را عامل این مورد میدانند.آن دسته از زنها و مردها هم که پایبند ترند مجدداً شروع به خود ارضائی میکنند.این مورد قبل از ازدواج بدلیل کمبود رابطه جنسی اتفاق می افتد ولی بعد از ازدواج بدلیل عدم سیرابی روحی بوجود می آید.و فرد هم دلیلش را نمی داند.فرد خود را مریض قلمداد کرده و فکر میکند که توان جنسی اش تحلیل رفته و با خود ارضائی سعی در بردن لذت جنسی میکند زیراکه فکر میکند دیگر همسرش قادر به ارضاء روحی و جنسی وی نیست.

بهترین عامل برای تازه نگهداشتن طراوت جنسی این است که زمان را به عشق واگذار کنیم. در صورتیکه بگذارید علاقه و عشق باعث کشش گردد روح شما سریعاً آماده میگردد.بدانیدکه برای 2 نفر ، رابطه جنسی باید نهایت میزان ابراز علاقه به یکدیگر باشد و نه وظیفه زناشویی و یا عامل ارضاء جسمی.شما باید برای پالایش روح و عشقتان از رابطه جنسی استفاده کنید و نه برای خلاص شدن از یک حالت فیزیکی.رابطه جنسی یک ابزار قدرتمند در خدمت روح برای ابراز علاقه میباشد نه یک وسیله برای ایجاد زنگ تفریح…پس بگذارید که کشش عشقی شما را وادار به ایجاد رابطه کند و نه فشار جسمی…در اینصورت در هیچ مقطعی همسرتان برای شما تکراری نخواهد شد و شما همیشه در یک آرامش روحی قرار خواهید داشت…

اما نکته مهمتر: برخی مواقع فشارها و مشکلات زندگی در خارج از خانه (چه برای زن و یا مرد)آنها را نیازمند یک رابطه عاطفی با جنس مخالف می کند. در این هنگام نوازش، لامسه، بوسه و... بسیار مناسی است. اگر ادامه این ارتباطات عاطفی به رابطه جنسی منتهی شد نگران نباشید و ادامه دهید...  خوش باشید.
    (وهرگز فراموش نكنيد كه مشكلات فيد شده در بالا مي تواند توجه شريكتان را نسبت به نوع رابطه با شما كاهش دهد و ايشان را بي توجه جلوه دهد در صورتيكه واقعيت شيريني خود را پس از رفع مشكلات نمايان خوهد ساخت)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. دوستی دارم که خواهر 4ساله ی خود را به دلیل تجاوز از دست داده و هم اکنون هز هزدواج هراس دارد.چگونه میتوانم کمکش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. vahideh نوشته است: ایا اقایون اهمیت میدن اگر خانومشون نیاز جنسی داشته باشه یعنی ادم گرمی باشه از نظر جنسی ایا دوست دارن ارضاش کنن یا اینکه اهمیتی نداره براشون
    nazar bedin va jabvanb

عزیزم در رابطه رابطه جنسی مردها هم مثل زنها به دو صورت عمل میکنند یا به نیاز او توجه میکنند که فرد گرمی هست و او را به اوج لذت میبرند یا کاملا بی تفاوت عمل میکنند.
    و این دلایل زیادی داره از جمله
    عدم اطلاع درست از چگونگی رفتار در رابطه جنسی به نوعی نابلد هستند
    نوعی خودخواهی
    عدم علاقه به شریک جنسی شون

9. سلام به شما دوست عزيز

بايد عرض كنم انسان ها تو اين مساله با هم تفاوتهايي دارن .ولي چيزي كه مشخصه اين رابطه دو طرفه است و طرف مقابل بايد نيازهاي شريك خود را براورده كند واين زماني رخ  خواهد داد كه 1: دوست داشتن به معناي واقعي وجود داشته باشد 2:از نظر جنسي هر دو طرف در سلامت كامل باشن  3:نيازهاي جنسي يكديگر را بشناسند  4:اطلاع كافي در اين زمينه داشته باشند   5:كميش هم برميگرده به سطح فرهنگ و.....

10. به نظرمن هم اگر دوطرف با علاقه ازدواج کرده باشن وهمدیگرو دوست داشته باشن و در ضمینه
    رابطه جنسی با م رو دربایسی نداشته باشن و نیازهاشون رو راحت به هم بگن وبیان کنن که از چه رابطه ای و یا چه نوع حالتی لذت بیشتری میبرن هر دو میتونن به اوج لذت برسن
    دراینصورت حتی اگر مردی باشه که وارد نباشه زن میتونه با صحبت دراین ضمینه مشکل رو حل کنه.
    هرچند هنوز مردهایی وجود دارن که از درد کشیدن زن لذت میبرن و به نظر من اینجور افراد تعادل روانی ندارن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  11. به نظر من 100% ارضا طرف مقابل برای زوجین اهمیت داره البته در صورتی که به هم علاقه داشته باشند!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید