شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    من و نامزدم چند روز پیش با هم رابطه داشتیم.البته هنوز باکرس.دست من اغشته به منی شد و حدودا نیم ساعت بعد با الات نامزدم تماس داشت.دست من خشک بود و چن بارم به لباسش خورده بود قبلن.همون روز 4تا قرص ال دی خورد و حدودا 10 ساعت بعد 4تا قرص دیگه خورد.احتما بارداری وجود داره؟ممنون میشم جواب بدین

2. kutsal نوشته است: سلام
    من و نامزدم چند روز پیش با هم رابطه داشتیم.البته هنوز باکرس.دست من اغشته به منی شد و حدودا نیم ساعت بعد با الات نامزدم تماس داشت.دست من خشک بود و چن بارم به لباسش خورده بود قبلن.همون روز 4تا قرص ال دی خورد و حدودا 10 ساعت بعد 4تا قرص دیگه خورد.احتما بارداری وجود داره؟ممنون میشم جواب بدین

خیر.
    اصلاً احتمال نداره.

3. سلام
    30 سالمه 5 ساله ازدواج کردم. پریودی هام نا منظمه شده تا 2 ماه پریود نشم. آخرین پریودم 1 اردیبهشت بوده. اکثرا طبیعی جلوگیری می کنم و گاهی با کاندوم. طول دوره 7 روز بوده. آخر اردیبهشت 4.5 روز لک بینی داشتم و بعد پریود نشدم. آزمایش دادم جواب 9 بود گفتن مشکوکه. احتمال بارداری چقدره؟
    سوال دیگه اینکه اگه من تا 3 سال دیگه همین طور پیشگیری کنم و بچه دار نشم مشکلی برام پیش نمی‌یاد و می‌تونم بعد 3 سال بچه دار شم؟

4. سلام من متاهل و صاحب سه فرزندم
    با همسرم روز دوازدهم همین ماه که موقع تخمک گذاریم هم بود نزدیکی کامل داشتیم . چون طبیعی جلوگیری میکنیم (منقطع) ، اینبار دچار شک شدیم و بهمین دلیل بعد از نزدیکی چهار عدد قرص LD خوردم و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دیگر . البته به تاریخ اعتبار قرصها اطمینان نداریم و احتمال میدیم که اعتبارشون تموم شده باشه . دهم باید پریود میشدم ولی تا امروز که هفدهمه خبری نیست. خواستم ببینم احتمال حاملگی وجود داره ؟ ممنون میشم سریع جواب بدین خیلی استرس دارم یعنی اگر اعتبار قرصها تموم شده باشه خاصیتشون از بین رفته ؟

5. سلام خسته نباشی دکتر

من و نامزدم ی رابطه داشتیم و هیچ گونه دخول صورت نگرفت فقط من ارضا شدم و آب من لای پای نامزدم ریخت و بعد بادستمال پاک کردیم و ۸۰درصداحتمال میدیم ک اب من برخوردی با واژن نامزدم نداشته

این اتفاق مال ۱۷اردیبهشت بود

نامزدم ب صورت منظم پریود میشه ابتدای هر ماه و بطور متوسط ۵روز طول میکشه

الان ۱۲ خرداده و نامزدم دل درد و خستگی خفیف داره

درضمن ۱ خرداد پریودشدن و تا ۷ خرداد طول کشیده ماننده ماهای قبل

هیچ گونه قرصی و چیزی هم نخورد بعد ازاین اتفاق

الان جفتمن خیلی استرس داریم ک ایا باردارهستش یا نع

فقط سریع تر جواب بدید لطفا خیلی استرس داریم جوری ک بهم حتی پیام هم نمیدیم

سوال دوم بالاتراز ناف نامزدم ی نبضی وجود داره مانند نبض قلب این میتونه نشونگره چیزی باشه؟اخه هنوز یک ماه هم نشده از رابطه من و نازدم

6. سلام خسته نباشید من هفته پیش اب منی دوستم روی واژنم ریخت اما سریعن رفتم با اب و صابون کاملا شستم فبهد از 18ساعت هم دوتا قرص لوورژستون خوردم  میخواستم ببینم امکان حاملگی هست یا ن .اگه میشه زودتر جوابمو بدید ممنون

7. سلام تورو خدا جوابمو زود بدین استرس دارم و حیاتیه برام که قرص بخورم یا نه....
    من 11 روز پیش یه رابطه داشتم که آب منی در داخل واژنم ریخته شد بعد حدود 15 ساعت یک عدد قرص لونژیل 0/75 گرمی و قرص دیگر حدود 13 ساعت بعد خوردم 10روز گذشت و پریود نشدم ولی این علایمو دارم مثل درد در زیر شکم.درد در پهلو حالت تهوع .اسهال....دیشب (یعنی روز دهم از خوردن قرص  دوم) هم دویاره یه رابطه مشکوک داشتم....حالا نمیدونم دوباره قرص اورژانسی بخورم؟؟ یا صبر کنم پریود شوم با توجه به قرصی که 11 روز پیش خورده بودم؟؟....زمان پریود اصلی خودم یه هفته دیگست

قبلا دکتر رفته بودم بهم گفته بود زمان پریود اصلی خودت باید پریود بشی...آیا حرفش درسته؟؟

8. niloofar88 نوشته است: سلام تورو خدا جوابمو زود بدین استرس دارم و حیاتیه برام که قرص بخورم یا نه....
    من 11 روز پیش یه رابطه داشتم که آب منی در داخل واژنم ریخته شد بعد حدود 15 ساعت یک عدد قرص لونژیل 0/75 گرمی و قرص دیگر حدود 13 ساعت بعد خوردم 10روز گذشت و پریود نشدم ولی این علایمو دارم مثل درد در زیر شکم.درد در پهلو حالت تهوع .اسهال....دیشب (یعنی روز دهم از خوردن قرص  دوم) هم دویاره یه رابطه مشکوک داشتم....حالا نمیدونم دوباره قرص اورژانسی بخورم؟؟ یا صبر کنم پریود شوم با توجه به قرصی که 11 روز پیش خورده بودم؟؟....زمان پریود اصلی خودم یه هفته دیگست

قبلا دکتر رفته بودم بهم گفته بود زمان پریود اصلی خودت باید پریود بشی...آیا حرفش درسته؟؟

در هر دوره فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد و جواب گرفت
    بهتره تا زمان پریود خودتون منتظر بمونید و در صورت تاخیر آز خون بتا بدید

9. arezu126 نوشته است: سلام خسته نباشید من هفته پیش اب منی دوستم روی واژنم ریخت اما سریعن رفتم با اب و صابون کاملا شستم فبهد از 18ساعت هم دوتا قرص لوورژستون خوردم  میخواستم ببینم امکان حاملگی هست یا ن .اگه میشه زودتر جوابمو بدید ممنون

با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفی هست

10. se_eds نوشته است:
    سلام خسته نباشی دکتر

من و نامزدم ی رابطه داشتیم و هیچ گونه دخول صورت نگرفت فقط من ارضا شدم و آب من لای پای نامزدم ریخت و بعد بادستمال پاک کردیم و ۸۰درصداحتمال میدیم ک اب من برخوردی با واژن نامزدم نداشته

سوال دوم بالاتراز ناف نامزدم ی نبضی وجود داره مانند نبض قلب این میتونه نشونگره چیزی باشه؟اخه هنوز یک ماه هم نشده از رابطه من و نازدم

خوب اگه بعد رابطه پریود شدن، دیگه نگرانی شما برای چیه؟
    اونم نبضشه به قول شما و هیچ ارتباطی به بارداری و ... نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. kimia75 نوشته است: سلام من متاهل و صاحب سه فرزندم
    با همسرم روز دوازدهم همین ماه که موقع تخمک گذاریم هم بود نزدیکی کامل داشتیم . چون طبیعی جلوگیری میکنیم (منقطع) ، اینبار دچار شک شدیم و بهمین دلیل بعد از نزدیکی چهار عدد قرص LD خوردم و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دیگر . البته به تاریخ اعتبار قرصها اطمینان نداریم و احتمال میدیم که اعتبارشون تموم شده باشه . دهم باید پریود میشدم ولی تا امروز که هفدهمه خبری نیست. خواستم ببینم احتمال حاملگی وجود داره ؟ ممنون میشم سریع جواب بدین خیلی استرس دارم یعنی اگر اعتبار قرصها تموم شده باشه خاصیتشون از بین رفته ؟

احتمالش وجود داره
    بهتره تست بارداری بدید تا خیالتون راحت بشه

12. atiii30 نوشته است: سلام
    30 سالمه 5 ساله ازدواج کردم. پریودی هام نا منظمه شده تا 2 ماه پریود نشم. آخرین پریودم 1 اردیبهشت بوده. اکثرا طبیعی جلوگیری می کنم و گاهی با کاندوم. طول دوره 7 روز بوده. آخر اردیبهشت 4.5 روز لک بینی داشتم و بعد پریود نشدم. آزمایش دادم جواب 9 بود گفتن مشکوکه. احتمال بارداری چقدره؟
    سوال دیگه اینکه اگه من تا 3 سال دیگه همین طور پیشگیری کنم و بچه دار نشم مشکلی برام پیش نمی‌یاد و می‌تونم بعد 3 سال بچه دار شم؟

پیشگری طبیعی برای شما روش مناسبی نیست
    بهتره آزمایشتون رو تکرار کنید تا خیالتون راحت بشه
    روش پیشگیریتون آسیبی به سیستم تولید مثل وارد نمیکنه فقط اگر از نظر زمان کمی براتون دیر بشه

13. badomak نوشته است:
    niloofar88 نوشته است: سلام تورو خدا جوابمو زود بدین استرس دارم و حیاتیه برام که قرص بخورم یا نه....

در هر دوره فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد و جواب گرفت
    بهتره تا زمان پریود خودتون منتظر بمونید و در صورت تاخیر آز خون بتا بدید

خیلی ممنون از پاسختون
    ولی من امروز  به خاطر اینکه 12 روز از مصرف قرص لونژیل گذشت و اثری از لکه بینی و یا خونریزی ندیدم با توجه به اینکه میگن حداکثر تا 10 روز بعد از خوردن قرص اورژانسی باید پریود بشیم و همچنین به خاطر استرس از رابطه دومیم امروز قرص اچ دی مطابق دستور العملش خوردم ...حالا چی  پیش  میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

14. badomak نوشته است:
    kimia75 نوشته است: سلام من متاهل و صاحب سه فرزندم

احتمالش وجود داره
    بهتره تست بارداری بدید تا خیالتون راحت بشه

با تشکر از جوابتون
    آزمایش خون دادم و صفر بود . احتمال بارداریم کاملا" منتفی شد. اما هنوز هم پریود نشده ام . 10 روزه عقب افتاده و تقریبا" 25 روزه که قرص خورده ام . یکمی غیر نرماله و باز هم استرس دارم. ممکنه آزمایش خون اشتباه بشه ؟
    Hormone & Special Biochemistry = 0

15. badomak نوشته است:
    se_eds نوشته است:
    سلام خسته نباشی دکتر

خوب اگه بعد رابطه پریود شدن، دیگه نگرانی شما برای چیه؟
    اونم نبضشه به قول شما و هیچ ارتباطی به بارداری و ... نداره

ممنون  :-*

ی چندتاسوال دیگه هم داشتم لطف میکنید جواب بدید

با پریود شدن بطور کلی احتمال بارداری۱۰۰٪ازبین میره؟

من نامزدم بازم رابطه داشتیم روز دوشنبه ۱۲ خرداد پس فردا

چهارشنبه ۱۲ظهر ۴عددقرص ال دی ۱۲ ساعت بعد۴عدد دیگه قرص خوردن

روش خوردن قرص اورژانسی درست بوده اما یکم نزدیک ۷۲ ساعت

اشکالی نداره ؟یعنی بازم بارداری منتفیه؟اگه پریود بشن این ماه هم منتفیه بارداری تقریبا ۱۹ روز مونده ب پریود بعدیشون و منظم هستش پریودشون؟

من نظرم اینه ک ازمایش بده نامزدم اما نمیدونم چرا نامزدم شدیدامخالفه اینکاره و میترسه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 126
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید