شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام با نزذیکی بدون دخول لایه پایی بکارت هم وجود داشته باشه احتمال حاملگی هست؟
    اگه سر الت قطره منی وجود داشته باشه دخول صورت نگیرد احتمال حاملگی هست؟
    ترشحات سفید رنگ غلیظ بع از نزدیکی در زنان چیست ؟
    جواب بدین با تشکر

2. سلام بنده 22 سالمه و چند ماهی هست که با نامزدم آشنا شدم. چندی قبل برای اولین بار با هم رابطه جنسی داشتیم و قبل آن معاشقه ی فراوان. قبل از از اینکه عمل دخول انجام بشه انگشتانم را در مهبل او فرو کردم ،بطوریکه دو انگشت میانی کاملا در مهبل قرار داشت و آن لحظه هیچ اتفاقی نیوفتاد. دو ساعت بعد از آن زمانی که میخواستیم عمل دخول انجام بدیم درد فراوانی حس کرد و سریع به حمام رفت و گفت مقداری خون ازش خارج شده که بخاطر پاره شدنه پرده است. ولی من در شک هستم که پرده وجود داشته یا نه با توجه به اینکه وقتی آلتم بیرون اومد هیچ اثری از خون روی اون نبود. واژن او هم بسیار مرطوب بود و ممکن بود موقع بیرون آمدن پاک شده باشه. حال با این اوصاف بنظر شما امکان داره که دو انگشت به داخل مهبل برود و پرده پاره نشود یا آلت مرد خونی نشود؟ میتوان به عدم وجود پرده پی برد؟

با تشکر

3. باسلام خدمت دکترصادقی
    من یک خانم مطلقه هستم که نزدیک ب دوسال باهمسرم رابطه داشتم ولی بنا ب مشکلاتی ازهم جداشدیم..  بعداز گذشت چند ماه الان من با اقایی اشنا شدم  قراره باهم ازدواج کنیم با این که مشکل مطلقه بودن منو میدونه اما هیچ مشکلی با این قضیه نداره اما من میخوام  که تا جایی ک امکان ش هست پرده بکارتمو ترمیم کنم که تاحدودی احساس شروع یک زندگی جدیدو داشته باشم وحداقل اون خاطرات بد زندگیمو تاحدودی ازیاد ببرم ایا امکان ترمیم پرده بکارت من وجود داره.ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدین
    باتشکر

4. سلام خسته نباشید
    من 19سالمه و نزدیک 4ساله که خوارضایی میکنم ولی نمیدونستم این عمل خودارضایی
    حدود 2سال پیش قرار بود مثلا  دوشنبه پریود بشم ولی نشدم و من برای اولین بار انگشتم رو داخل واژنم کردم ولی دردی نداشتم و بعد از این کار یعنی صبح پریود شدم
    ایا امکانش وجود داره که پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟
    خیلی نگرانم دارم افسرده میشم خواهش میکنم کمکم کنید

5. haniiioo نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 19سالمه و نزدیک 4ساله که خوارضایی میکنم ولی نمیدونستم این عمل خودارضایی
    حدود 2سال پیش قرار بود مثلا  دوشنبه پریود بشم ولی نشدم و من برای اولین بار انگشتم رو داخل واژنم کردم ولی دردی نداشتم و بعد از این کار یعنی صبح پریود شدم
    ایا امکانش وجود داره که پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟
    خیلی نگرانم دارم افسرده میشم خواهش میکنم کمکم کنید

اگه انگشت مثلاً در حد یک انگشت وارد شده باشه به احتمال بسیار زیاد اثرش مشخص خواهد بود.
    جهت اطمینان بهتره به پزشک مراجعه کنید.

6. aaat نوشته است: باسلام خدمت دکترصادقی
    من یک خانم مطلقه هستم که نزدیک ب دوسال باهمسرم رابطه داشتم ولی بنا ب مشکلاتی ازهم جداشدیم..  بعداز گذشت چند ماه الان من با اقایی اشنا شدم  قراره باهم ازدواج کنیم با این که مشکل مطلقه بودن منو میدونه اما هیچ مشکلی با این قضیه نداره اما من میخوام  که تا جایی ک امکان ش هست پرده بکارتمو ترمیم کنم که تاحدودی احساس شروع یک زندگی جدیدو داشته باشم وحداقل اون خاطرات بد زندگیمو تاحدودی ازیاد ببرم ایا امکان ترمیم پرده بکارت من وجود داره.ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدین
    باتشکر

سلام
    احساس شروع زندگی جدید برای شما نباید وابستگی به یک غشای پوستی داشته باشه.
    انجام عمل ترمیم تغییر فیزیکی خاصی هم ایجاد نمی‌کنه. ضمن این که عملی غیرقانونیه و به همین دلیل از جهت بهداشتی هم مطمئن نیست.

7. ahmad1728 نوشته است: سلام بنده 22 سالمه و چند ماهی هست که با نامزدم آشنا شدم. چندی قبل برای اولین بار با هم رابطه جنسی داشتیم و قبل آن معاشقه ی فراوان. قبل از از اینکه عمل دخول انجام بشه انگشتانم را در مهبل او فرو کردم ،بطوریکه دو انگشت میانی کاملا در مهبل قرار داشت و آن لحظه هیچ اتفاقی نیوفتاد. دو ساعت بعد از آن زمانی که میخواستیم عمل دخول انجام بدیم درد فراوانی حس کرد و سریع به حمام رفت و گفت مقداری خون ازش خارج شده که بخاطر پاره شدنه پرده است. ولی من در شک هستم که پرده وجود داشته یا نه با توجه به اینکه وقتی آلتم بیرون اومد هیچ اثری از خون روی اون نبود. واژن او هم بسیار مرطوب بود و ممکن بود موقع بیرون آمدن پاک شده باشه. حال با این اوصاف بنظر شما امکان داره که دو انگشت به داخل مهبل برود و پرده پاره نشود یا آلت مرد خونی نشود؟ میتوان به عدم وجود پرده پی برد؟

با تشکر

با ورود دو انگشت به واژن قطعاً بکارت آسیب می‌بینه. معیار تشخیص صدمه دیدن بکارت هم خون‌ریزی و درد نیست و ممکنه این علائم وجود نداشته باشه.
    هیچ نتیجه‌ای هم بدین صورت در مورد وجود یا عدم وجود بکارت قبل از رابطه نمی‌شه گرفت.

توصیه می‌کنم در رابطه‌اتون بی‌اعتمادی رو از ذهن خودتون پاک کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام من کاربری هستم که صفحه قبل سوالمومطرح کردم اماجوتبی نگرفتم.من توحموم رودوتا زانو نشستم وخیلی عذرمیخوام ادرار کردم و بوسیله آینه وچراغ قوه محل مجاری ادرار رو دیدم که بالاتره,آخه و لبهای کوچکم خیلی بزرگترازلبهای بزرگن و وقتی میرم دستشویم این لبهای کوچک ازهم بازمیشن,بعد بوسیله چراغ قوه دیدم قیمت واژنم اندازه نیم تایک سانت بازه که سوراخش خیلی معلوم بود که وقتی ادرار میکردم وفشارمیومد اونم بازتر میشد,وپایین واژنم یک تکه کوچک گوشت صورتی رنگ بود وبالاشم یه چیز صورتی میدیدم که کوچیک بود یکم آویزون و داخل بود,من اینارو بوسیله آینه وچراغ میدیدم و به هیچ وجه دستم نزدم.حالا من که باکسی ارتباط نداشتم چرا اینقدر واژنم باز میشه یعنی من پرده ندارم,درصورتی که به صورت نشسته که یکم دراز کشیدم خودم رو تو آینه میبینم فقط دوتا گوشت هست با یه سوراخ وسطش. تورو خدا بگید چرا اینطوریه؟

9. salamat5 نوشته است: سلام من کاربری هستم که صفحه قبل سوالمومطرح کردم اماجوتبی نگرفتم.من توحموم رودوتا زانو نشستم وخیلی عذرمیخوام ادرار کردم و بوسیله آینه وچراغ قوه محل مجاری ادرار رو دیدم که بالاتره,آخه و لبهای کوچکم خیلی بزرگترازلبهای بزرگن و وقتی میرم دستشویم این لبهای کوچک ازهم بازمیشن,بعد بوسیله چراغ قوه دیدم قیمت واژنم اندازه نیم تایک سانت بازه که سوراخش خیلی معلوم بود که وقتی ادرار میکردم وفشارمیومد اونم بازتر میشد,وپایین واژنم یک تکه کوچک گوشت صورتی رنگ بود وبالاشم یه چیز صورتی میدیدم که کوچیک بود یکم آویزون و داخل بود,من اینارو بوسیله آینه وچراغ میدیدم و به هیچ وجه دستم نزدم.حالا من که باکسی ارتباط نداشتم چرا اینقدر واژنم باز میشه یعنی من پرده ندارم,درصورتی که به صورت نشسته که یکم دراز کشیدم خودم رو تو آینه میبینم فقط دوتا گوشت هست با یه سوراخ وسطش. تورو خدا بگید چرا اینطوریه؟

بارها توی سایت عنوان شده که شما قابلیت معاینه‌ی بکارت خودتون رو ندارید. حالا با آینه و چراغ قوه باشه، در هر حالتی باشه.
    اگه رابطه‌ای نداشتید و چیزی وارد واژنتون نشده مشکلی برای بکارتتون ایجاد نشده.
    شکل و اندازه‌ی اجزای مختلف واژن هم بین افراد مختلف متفاوته و هیچ کدومشون مشکل محسوب نمی‌شه.

10. سلام.اکر اب منی بالای اله تناسلی ریخته شده باشد باعث بارداری میشه یا اگی پرده پریکارد جاره نشده باشد بارداری صورت میگیرد

11. سلام ٢٧ سالمه تو سن ١٣ سالكي موقع دوجرجه سواري زمين خون مقداري خون همراه درد شديد از بهشتم بيرون اومد سه سال بيش بيش ماما رفتم (سه باربه خاطره وسواسم بيش ماما رفتم)وجريان زمين خوردمنو تعريف كردم تو هر سه بار معاينه ماماها فرمودن بكارتت سالم وحتي فرمودن واسع كرفتن كواهي بيش خودشون برم.سوال ١:اكه بكارتم سالمه بس خون جرا و از كجا اومده.٢:ممكنه ماما ها تو تشخيص سالم بودن يا نبودن بكارت اشتباه كنن؟؟؟تورو خدا ج بدين

12. با عرض سلام وخسته نباشید من یک رابطه با یک دختر داشتم از پشت بعد از تموم شدن خون اومد
    و دفه اول اون دختر بود ایا بخاطر تنگ بودن بوده یا پرده رحم پاره شده تروخدا راهنمایی کنید هیچ خونی از جلو نیمده؟

13. Nadiaoo نوشته است: سلام ٢٧ سالمه تو سن ١٣ سالكي موقع دوجرجه سواري زمين خون مقداري خون همراه درد شديد از بهشتم بيرون اومد سه سال بيش بيش ماما رفتم (سه باربه خاطره وسواسم بيش ماما رفتم)وجريان زمين خوردمنو تعريف كردم تو هر سه بار معاينه ماماها فرمودن بكارتت سالم وحتي فرمودن واسع كرفتن كواهي بيش خودشون برم.سوال ١:اكه بكارتم سالمه بس خون جرا و از كجا اومده.٢:ممكنه ماما ها تو تشخيص سالم بودن يا نبودن بكارت اشتباه كنن؟؟؟تورو خدا ج بدين

دوست عزیز از خودشون که در نمیارن
    طبق معاینه شما و مشاهداتشون میگن بکارت شما سالمه
    اون خون هم ممکنه بخش بیرونی دستگاه تناسلی شما دچار آسیب شده و ربطی به بکارت نداشته

14. salamat5 نوشته است: سلام من کاربری هستم که صفحه قبل سوالمومطرح کردم اماجوتبی نگرفتم.من توحموم رودوتا زانو نشستم وخیلی عذرمیخوام ادرار کردم و بوسیله آینه وچراغ قوه محل مجاری ادرار رو دیدم که بالاتره,آخه و لبهای کوچکم خیلی بزرگترازلبهای بزرگن و وقتی میرم دستشویم این لبهای کوچک ازهم بازمیشن,بعد بوسیله چراغ قوه دیدم قیمت واژنم اندازه نیم تایک سانت بازه که سوراخش خیلی معلوم بود که وقتی ادرار میکردم وفشارمیومد اونم بازتر میشد,وپایین واژنم یک تکه کوچک گوشت صورتی رنگ بود وبالاشم یه چیز صورتی میدیدم که کوچیک بود یکم آویزون و داخل بود,من اینارو بوسیله آینه وچراغ میدیدم و به هیچ وجه دستم نزدم.حالا من که باکسی ارتباط نداشتم چرا اینقدر واژنم باز میشه یعنی من پرده ندارم,درصورتی که به صورت نشسته که یکم دراز کشیدم خودم رو تو آینه میبینم فقط دوتا گوشت هست با یه سوراخ وسطش. تورو خدا بگید چرا اینطوریه؟

دوست عزیز چرا بیخودی برای خودتون مشغله فکری درست می کنید؟!
    وقتی رابطه نداشتید و چیزی وارد واژن نشده پس بکارت شما سالمه
    آینه و چراغ قوه و .... رو کنارربزارید
    تشخیص سلامت بکارت نیاز به تخصص داره که از عهده شما خارجه

15. سلام اقای دکتر خسته نباشین من پریودم نوار بهداشتی گذاشتم بعد از روی نوار بهداشای بخودم فشاردادم ایاممکنه پردم اسیب ببینه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 40
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید