شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و تحریک شدن در مورد واریکسل

1. سلام آقای دکتر این روز خجسته را بهتون تبریک میگم
    آقای دکتر شما در پاسخ سوال قبلی من گفته بودید که مشکلی ندارم  ولی من باز هم احساس درد دارم باید چه کار کنم؟ بعضی وقتها که زیاد سر پا هستم یا کار میکنم بیضه هام یه جور غیر معمول اند
    آقای دکتر آیا تحریک شدن برای واریکسل ضرر دارد؟ و اینکه آیا این درد از بین رفتنیه؟
    دستتون درد نکنه.

2. سلام

منم متقابلا شادباش می‌گم   

ببین دوست من
    واریکوسل اونم گرید یکش در حالت عادی درد خاصی نداره
    تحریک شدن و در نتیجه‌ی اون انزال، هم عارضه‌‌ی ویژه‌ای نداره

اما این وسط دو نکته مهم وجود داره که بعدا توی کنکور میاد:

1. ایستادن زیاد برای شخص مبتلا به واریکوسل ابدا توصیه نمی‌شه؛ در صورت ایستادن مداوم، ریسک افزایش گرید واریکوسل رو افزایش خواهید داد.
    2. در مورد تحریک بدون انزال هم قبلا زیاد لکچر دادم که خلاصه‌ش این می‌شه که یا فرد نباید تحریک بشه یا در صورت تحریک شدن اجازه بده انزال صورت بگیره.

3. sajjadjamali نوشته است: سلام آقای دکتر این روز خجسته را بهتون تبریک میگم
    آقای دکتر شما در پاسخ سوال قبلی من گفته بودید که مشکلی ندارم  ولی من باز هم احساس درد دارم باید چه کار کنم؟ بعضی وقتها که زیاد سر پا هستم یا کار میکنم بیضه هام یه جور غیر معمول اند
    آقای دکتر آیا تحریک شدن برای واریکسل ضرر دارد؟ و اینکه آیا این درد از بین رفتنیه؟
    دستتون درد نکنه.

احساس درد مربوط به واریکوسل نوع 2 به بالاست. احتمالا وقتی از پله بالا پایین میری یا بار سنگین برمیداری زیر شکمت درد میگیره. این مربوط به نوع 2 و 3 هست. نوع 1 درد خیلی خفیفی داره. به متخصص اورولوژی مراجعه کن تا یه سونو برات بنویسه و معاینه فیزیکی بشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید