شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. maryam069 نوشته است: سلام
    من رابطه مقعدی داشتم فرداش لکه دیدم این لکه تا 4 روز دیدم رگه مانند به صورت قهوه ای بود و احتمال هست به پرده صدمه زده باشه ؟

سلام
    بارها عنوان کردیم که با رابطه مقعدی پرده آسیب نمیبینه مگر اینکه در اثر بی احتیاطی طرفین آلت مردانه بتونه به واژن نفوذ کنه.
    منشاء اون لکه ها را جایی دیگر بررسی کنید....یا از علایم شروع قاعدگی بوده یا اینکه با ارضاشدن تخمدانها چنین واکنشی نشون دادند یا .... .
    اگر ادامه پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کن تا علت اصلی مشخص بشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. سلام من چند سال با دوست پسرم رابطه داشتم. در اولین دخول بدون درد و خونریزی بوده. همان موقع به دکتر مراجعه کردم و تشخیص دادن پرده از نوع ارتجاعی است. بعد از فوت دوست پسرم الان در شرف ازدواج هستم.
    همسرم نمیداند که من قبلا رابطه داشته ام. چکار کنم؟ آیا قبل از رابطه جنسی به همسرم بگویم که پرده ام ارتجاعی است؟ از مراجعه به دکتر نگرانی دارم.

3. ela369 نوشته است: سلام من چند سال با دوست پسرم رابطه داشتم. در اولین دخول بدون درد و خونریزی بوده. همان موقع به دکتر مراجعه کردم و تشخیص دادن پرده از نوع ارتجاعی است. بعد از فوت دوست پسرم الان در شرف ازدواج هستم.
    همسرم نمیداند که من قبلا رابطه داشته ام. چکار کنم؟ آیا قبل از رابطه جنسی به همسرم بگویم که پرده ام ارتجاعی است؟ از مراجعه به دکتر نگرانی دارم.

سلام
    دوست خوبم شما اگر هم بخواید چنین چیزی را بیان کنید باید با مدرک بهش ثابت کنید....در غیر اینصورت بازگو کردن این موضوع بدتر اونو حریص میکنه که واقعیتو بدونه و یه جورایی بهت شک میکنه.
    پیشنهادم اینه که پیش یک متخصص زنان برید و ازش بخواید تا معاینتون کنه و بعد یک گواهی مبنی بر اینکه پرده شما ارتجاعیه بهتون بده تا موقع اولین نزدیکی به نامزدتون نشون بدید.
    اگر نامزدتون از شما بخواد که برید پیش پزشک قانونی رابطه قبلی شما فاش میشه...چون با اولین دخول فرم طبیعی کانال واژن از بین میره ربطی به اینم نداره که پرده پاره بشه یا نشه خونریزی داشته باشه یا نداشته باشه.

در ضمن قبل از این کار هم میتونید با یک مشاور مسایل ازدواج مشورت کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام خسته نباشید
    من ۲۱ سالمه و مجردم . مدتیه ک با دوست پسرم رابطه جنسی دارم البته رابطه کامل نیست . چند روز پیش واسه اینکه نوع پرده بکارتمو تشخیص بدم ب یک ماما مراجعه کردم . ایشون گفتن پردتون از نوع ارتجاعیه ولی سوراخ واژن مقداری باز شده و مشخصه ک چیزی داخل فرو رفته . الان سوال من اینه که ایا این سوراخ بعد ی مدت طولانی ( دو سه سال )بسته میشه یانه؟ و اینکه ایا دارویی وجود داره ک بتونه اینکارو کنه ؟ممنون میشم جواب بدین .مرسی

5. سلام.
    من یه بار با شوهرم عمل دخول را انجام دادیم بعد از یکی دو ساعت چند قطره خون خیییلی کمرنگ موقع دستشویی دیدم. احتمال پاره شدن پرده وجود داره؟؟؟؟
    من خیییلی ازین کار ترس دارم برای همین خودم خیلی سفت میگیرم درد زیاذی رو تحمل میکنم.

6. miismahi نوشته است: سلام خسته نباشید
    من ۲۱ سالمه و مجردم . مدتیه ک با دوست پسرم رابطه جنسی دارم البته رابطه کامل نیست . چند روز پیش واسه اینکه نوع پرده بکارتمو تشخیص بدم ب یک ماما مراجعه کردم . ایشون گفتن پردتون از نوع ارتجاعیه ولی سوراخ واژن مقداری باز شده و مشخصه ک چیزی داخل فرو رفته . الان سوال من اینه که ایا این سوراخ بعد ی مدت طولانی ( دو سه سال )بسته میشه یانه؟ و اینکه ایا دارویی وجود داره ک بتونه اینکارو کنه ؟ممنون میشم جواب بدین .مرسی

سلام
    بنده شخصا نشنیدم دارویی برای این مورد باشه.
    در مورد بسته شدن هم راجع به دهانه مقعد شنیم که با گذشت زمان به حالت طبیعی برمیگرده و بسته میشه اما در مورد دهانه واژن چنین چیزی نشنیدم...  دهانه واژن با هربار دخول بازتر از قبل میشه و اگرم دیگه دخولی انجام نشه به همون فرمی که هست باقی میمونه نه اینکه بسته بشه.

7. mahnush نوشته است: سلام.
    من یه بار با شوهرم عمل دخول را انجام دادیم بعد از یکی دو ساعت چند قطره خون خیییلی کمرنگ موقع دستشویی دیدم. احتمال پاره شدن پرده وجود داره؟؟؟؟
    من خیییلی ازین کار ترس دارم برای همین خودم خیلی سفت میگیرم درد زیاذی رو تحمل میکنم.

سلام
    احتمال آسیب رسیدن به پرده با دخول کامل قطعا وجود داره اما اون خون از پارگی پرده نیست چون خون پارگی بکارت همون لحظه پاره شدن در اولین دخول از واژن میاد بیرون البته اگر خونریزی داشته باشه.
    اما اون خونی که شما دیدید ناشی از التهابات واژن بوده که در اثر سفت گرفتن خودتون بوجود اومده...یا ممکنه در اثر پارگی یه مویرگ بوده باشه.

8. رابطه جنسی
    سلام من چندوقت پیش بانامزدم رابطه داشتیم پردمو زد ک بعدش کلی خون اومد بعداز گذشت‌ سه روز هنوکمی خونریزی دارم طبیعیه؟

9. sahar2225 نوشته است: رابطه جنسی
    سلام من چندوقت پیش بانامزدم رابطه داشتیم  پردمو زد ک بعدش کلی خون اومد بعداز گذشت‌ سه روز هنوکمی خونریزی دارم طبیعیه؟

سلام
    بله طبیعیه و ناشی از التهابات واژن و بقایای پرده هست...خودبخود تمام میشه.

10. سلام من دختری25 ساله هستم که دوران 17سالگی با اینکه رشته تجربی بودم چیزی در مورد پرده بکارت دختر خانمها نمیدونستم و همین ندونستن باعث شد با یه سهل انگاری با یکی از خواستگارام که دوران آشنایی رو سپری میکردم نزدیکی کنم و تا جایی که یادم میاد درد زیادی نداشتم و بدون خونریزی بود فقط تا چند روز بعد سوزش در نواحی واژن داشتم...بعد چند ماهی میون صحبت دوستام تازه فهمیدم دختر خانمها چیزی به نام پرده بکارت دارن و بعدش با ترس و اضطراب به متخصص مراجعه کردم و گفت کاملا پرده بکارتمو از دست دادم و مدتی افسرده و سرگردان بودم که بعد یه سالی فهمیدم میشه ترمیم کرد و با هزان جستجو پرسش با هزینه زیادی پرده بکارتو ترمیم کردم ولی بعد چند ماهی که دوباره واسه معاینه رفتم گفتن دوباره پرده بکارتمو از دست دادم و گفتن که بانزدیکی دوباره ازدستش دادم!!!!!
    در حالی که من اون چند ماه دوست پسرم نداشتم هیج جا نرفتمو همش خونه بودم !! چه برسه به نزدیکی دوباره که خودم هنوزم چوب اشتباهمو میخورم...
    چگونه پرده بکارت ترمیم شده خود به خود آسیب دیده؟؟؟؟
    ایا تنها راه من ترمیم دوباره پرده بکارت؟؟؟
    من در یک قسمت از اینترنت خوندم که کپسولی موجود که قبل نزدیکی درون واژن بذاری باعث خونریزی میشه و همه شک و تردیدو نسبت به اینکه باکره هستی یانه ازبین میبره آیا این صحت داره؟؟؟؟؟اگه صحت داره چگونه میتونم تهیه کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم بهم کمک کنید من بخاطر این موضوع تا الان نتونستم ازدواج کنم و خانواده روز به روز بیشتر اصرار میکنن که دلیل ازدواج نکردنم چیه.....
    ممنون یه دنیا ممنون

11. سلام اقای دکتر تورو خدا جوابمو بدین زندگیم جهنم شده
    همه سوالات بایگانی رو خوندم و فهمیدم که گفتین بدون دخول توی واژن پرده نمیشه
    اقای دکتر من چیزی داخل واژنم نکردم اما موقع خود ارضایی مالیدم و حشری بودم . اقای دکتر من انچنان دردی داشتم که اصلا حس میکردم پردم داره پاره میشه. چیزی داخل نکرده بودم اما وحشتناک درد داشتم. اقای دکتر یعنی مشکلی برا پردم ایجاد شده؟

12. razieh0629 نوشته است: سلام من دختری25 ساله هستم که دوران 17سالگی با اینکه رشته تجربی بودم چیزی در مورد پرده بکارت دختر خانمها نمیدونستم و همین ندونستن باعث شد با یه سهل انگاری با یکی از خواستگارام که دوران آشنایی رو سپری میکردم نزدیکی کنم و تا جایی که یادم میاد درد زیادی نداشتم و بدون خونریزی بود فقط تا چند روز بعد سوزش در نواحی واژن داشتم...بعد چند ماهی میون صحبت دوستام تازه فهمیدم دختر خانمها چیزی به نام پرده بکارت دارن و بعدش با ترس و اضطراب به متخصص مراجعه کردم و گفت کاملا پرده بکارتمو از دست دادم و مدتی افسرده و سرگردان بودم که بعد یه سالی فهمیدم میشه ترمیم کرد و با هزان جستجو پرسش با هزینه زیادی پرده بکارتو ترمیم کردم ولی بعد چند ماهی که دوباره واسه معاینه رفتم گفتن دوباره پرده بکارتمو از دست دادم و گفتن که بانزدیکی دوباره ازدستش دادم!!!!!
    در حالی که من اون چند ماه دوست پسرم نداشتم هیج جا نرفتمو همش خونه بودم !! چه برسه به نزدیکی دوباره که خودم هنوزم چوب اشتباهمو میخورم...
    چگونه پرده بکارت ترمیم شده خود به خود آسیب دیده؟؟؟؟
    ایا تنها راه من ترمیم دوباره پرده بکارت؟؟؟
    من در یک قسمت از اینترنت خوندم که کپسولی موجود که قبل نزدیکی درون واژن بذاری باعث خونریزی میشه و همه شک و تردیدو نسبت به اینکه باکره هستی یانه ازبین میبره آیا این صحت داره؟؟؟؟؟اگه صحت داره چگونه میتونم تهیه کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم بهم کمک کنید من بخاطر این موضوع تا الان نتونستم ازدواج کنم و خانواده روز به روز بیشتر اصرار میکنن که دلیل ازدواج نکردنم چیه.....
    ممنون یه دنیا ممنون

سلام
    دوست عزیز پرده خودبخود آسیب نمیبینه بلکه پرده ترمیم شده دوام چندانی نداره و بعد از مدتی از بین میره....مثل هر مورد دیگری که فابریکش از بین بره و مجبور بشیم یکی شبیه اون قرار بدیم، مطمئنا مثل اول نخواهد شد.
    پرده بکارت برای ترمیم بهتره یکی دو هفته قبل از اولین نزدیکی با همسر انجام بشه.
    در مورد اون کپسول بنده هم شنیدم و عملکردش به این صورته که شخص یک ساعت قبل از نزدیکی وارد واژن میکنه و با نزدیکی محتویات اون به صورت مایعی قرمز رنگ از واژن خارج میشه...اما فکر نمیکنم این کپسول در داروخانه های ایران یافت بشه چون فروشش ممنوعه.
    دوست عزیز با این افکار لگد به بختت نزن...هر مشکلی راه حلی داره...پیشنهاد میکنم حتما با یک مشاور مشکلتو در میان بذار تا بهترین راه حلو بهت نشون بده.

13. nazaniiiin نوشته است: سلام اقای دکتر تورو خدا جوابمو بدین زندگیم جهنم شده
    همه سوالات بایگانی رو خوندم و فهمیدم که گفتین بدون دخول توی واژن پرده نمیشه
    اقای دکتر من چیزی داخل واژنم نکردم اما موقع خود ارضایی مالیدم و حشری بودم . اقای دکتر من انچنان دردی داشتم که اصلا حس میکردم پردم داره پاره میشه. چیزی داخل نکرده بودم اما وحشتناک درد داشتم. اقای دکتر یعنی مشکلی برا پردم ایجاد شده؟

سلام
    خیر...با مالش سطح بیرونی آلت تناسلی حتی بصورت محکم و با فشار زیاد پرده پاره نمیشه...تا زمانیکه چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه.
    اون درد ممکنه مربوط به فشار زیادی باشه که خودت وارد کردی یا از عضلاتت باشه.

14. با سلام و خسته نباشید
    یعنی تو معاینه سلامت ب من کارت سلامت نمیدن؟

15. miismahi نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    یعنی تو معاینه سلامت ب من کارت سلامت نمیدن؟

سلام
    دوست عزیز، دکتر در معاینه هر چیزی را که مشاهده میکنه بازگو و مکتوب ميکنه و به شما تحویل میده.
    پیشنهاد میکنم به یک پزشک دیگر که متبحر در این زمینه باشه نیز مراجعه کن و نتیجه را با گفته پزشک قبلی مقایسه کن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 40
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید