شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ژیمناستیک و پرده بکارت

1. سلام خدمت دکتر عزیز.راستش خیلی توی سایت گشتم ولی هنوز نگرانیم برطرف نشده.چند ماهی هست ک نامزد کردم و نامزدم بعد ۶ ماه ازم نزدیکی خواست منم چون اصلا دلم نمیخواست تا قبل از شب عروسی اتفاقی واسم بیوفته بهش اجازه دادم رابطه مقعدی داشته باشیم اما الان خیلی  ناراحتم و استرس شدیدی دارم بعد از رابطه مقعدی خون ریزی داشتم اما همسرم میگفت مقعدت باز شده و زخم شده و ربطی ب پرده بکارت نداره و استدلالش اینه ک درد پارکی پرده خیلی با رابطه مقعدی فرق داره و من اصلا درست یادم نیس ک اشتباهی پردمو زده یا نه.ولی خیلی زود خون بند اومد ولی تا چند روز درد مقعد داشتم و نمیتونستم بشینم.حالا نمیدونم چیکار کنم واقعا ن روم میشه دکتر برم نه ب این ک پرده بکارت دارم هنوز مطمءنم... البته خودم پردمو دیدم ولی بازم مطمءن نیستم همون باشه.راهی نیس ک ب جز دکتر متوجه بشم؟ در ضمن من مربی ژیمناستیک هستم  حرکاتی ک تو این ورزش انجام میدم  موجب پارگی پرده میشه؟ممنون اگ راهنمایی کنید

2. missaye نوشته است: سلام خدمت دکتر عزیز.راستش خیلی توی سایت گشتم ولی هنوز نگرانیم برطرف نشده.چند ماهی هست ک نامزد کردم و نامزدم بعد ۶ ماه ازم نزدیکی خواست منم چون اصلا دلم نمیخواست تا قبل از شب عروسی اتفاقی واسم بیوفته بهش اجازه دادم رابطه مقعدی داشته باشیم اما الان خیلی  ناراحتم و استرس شدیدی دارم بعد از رابطه مقعدی خون ریزی داشتم اما همسرم میگفت مقعدت باز شده و زخم شده و ربطی ب پرده بکارت نداره و استدلالش اینه ک درد پارکی پرده خیلی با رابطه مقعدی فرق داره و من اصلا درست یادم نیس ک اشتباهی پردمو زده یا نه.ولی خیلی زود خون بند اومد ولی تا چند روز درد مقعد داشتم و نمیتونستم بشینم.حالا نمیدونم چیکار کنم واقعا ن روم میشه دکتر برم نه ب این ک پرده بکارت دارم هنوز مطمءنم... البته خودم پردمو دیدم ولی بازم مطمءن نیستم همون باشه.راهی نیس ک ب جز دکتر متوجه بشم؟ در ضمن من مربی ژیمناستیک هستم  حرکاتی ک تو این ورزش انجام میدم  موجب پارگی پرده میشه؟ممنون اگ راهنمایی کنید

سلام
    دوست عزیز باید ببینید منشاء خون از کجا بوده...اگر از مقعد بوده که استدلال همسرتون درسته....اگر هم از واژن بوده ربطی به پرده نداره....چون شما دارید میگید دخولی از واژن نبوده...
    پرده بکارت فقط با دخول مستقیم آلت یا چیزی به قطر آلت پاره میشه و البته خونریزی خیلی زیادی هم نداره...نوعی پرده هم هست که اصلا خون نداره.
    تنها راه اینه که دکتر با معاینه مطمئنتون کنه....از کنجکاوی و دستکاری شخصی در این ناحیه جداً خودداری کنید.
    خیر....حرکات ژیمناستیک و ورزشهای رزمی به پرده آسیبی وارد نمیکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید