شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Ms_andia نوشته است: سلام...
    ببخشید...شما میتونید از baby check استفاده کنید چون اگر بعد از ده روز از رابطه جنسی شما ازbaby check استفاده کنید جواب نسبتا دقیقی در مورد بارداری یا عدم بارداری به شما میده...
    بایگانی سوالات رو هم که در صفحه اول همین تاپیک هست مطالعه کنید جواب سوالاتونو به صورت کامل میگیرید...

ببخشید من زیاد سوال میپرسم  آزمایش خونم 23روز بعد نزدیکی منفی بود.الان دوماه و نیم از نزدیکی گذشته.نیازی هست دوبا ره ازمایش خون بدم یا بیبی چک استفاده کنم؟

2. asalaz نوشته است:
    Ms_andia نوشته است: سلام...
    ببخشید...شما میتونید از baby check استفاده کنید چون اگر بعد از ده روز از رابطه جنسی شما ازbaby check استفاده کنید جواب نسبتا دقیقی در مورد بارداری یا عدم بارداری به شما میده...
    بایگانی سوالات رو هم که در صفحه اول همین تاپیک هست مطالعه کنید جواب سوالاتونو به صورت کامل میگیرید...

ببخشید من زیاد سوال میپرسم  آزمایش خونم 23روز بعد نزدیکی منفی بود.الان دوماه و نیم از نزدیکی گذشته.نیازی هست دوبا ره ازمایش خون بدم یا بیبی چک استفاده کنم؟

سلام
    دوست خوبم این همه دلیل و برهان قطعی برای عدم بارداری شما وجود داره پس این همه نگرانی واسه چیه؟
    شما به هیچوجه باردار نیستید....اما اگر واقعا وسواس فکری پیدا کردید واسه اینکه خودتونو نجات بدید باز آزمایش بدید یا بیبی چک استفاده کنید و مطمئن باشید این بار هم هر دو منفی خواهد بود.
    همونطور که قبلا عرض کردم اون حالات و علاماتی که دارید ممکنه منشاء یا علت دیگری غیر از بارداری داشته باشه...هر گردی گردو نیست.
    بهتره با پزشک مشورت کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. asalaz نوشته است:
    Ms_andia نوشته است: سلام...

سلام....
    ببخشید....خانوم...شما یه بار 23 روز بعد از تماس جنسی ازمایش دادید و جواب منفی بوده پس بارداری هم منتفیه... اگر دوباره رابطه جنسی داشتید ازمایش رو تکرار کنید...
    بهترین راه برای فهمیدن این که کسی باردار هست یا نه همون ازمایش بوده که شما انجام دادید
    اینقد هم وسواس نداشته باشید بعضی اوقات حتی بدون روش های جلوگیری هم بارداری صورت نمیگیره...
    تازه شما قرص هم که مصرف کردید
    برای این که عادت ماهانه شما هم به تعویق افتاده مطالب همین سایتو مطالعه کنید براتون مفید هست...

4. asalaz نوشته است: سلام دکتر خسته نباشید.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی نگرانم .من شنیدم ماه های اول بارداری امکان داره قاعدگی وجود داشته باشه.من دو ماه پیش نزدیکی داشتم  ولی لک بینی دارم.نفخ و حالت تهوعو بی اشتهایی دارم .20روز بعد نزدیکی جواب ازمایش بتا منفی بود امکان داره بارداری خارج رحم باشه و تو ازمایش تشخیص داده نشه؟اه اول پریودم سبک بود ولی ماه دوم عین همیشه.

سلام....
    عزیزم اینقدر نگران نباش شما باردار نیستی علت حالت تهوع و.... هم میتونه هرچیزی باشه....
    اگر میخوای کاملا مطمئن بشی (که البته الانم من یکی که قانع شدم شما باردار نیستی..!!!!)  ازمایش رو دوباره تکرار کن!!!! baby check  رو هم امتحان کن.... نهایتا اگه بازم نگران بودی...!!!!!!! به یک پزشک زنان یا فارغ التحصیل مامایی مراجعه کن تا شک و نگرانی بیش از حدت برطرف بشه... شاید این بی اشتهایی و ... هم به خاطر همین استرس و هیجان و تلقین به اینکه باردار هستی و بهش فکر میکنی باشه...

5. سلام دختری هستم 24 ساله تقریباداری پریودمنظم7 روزه..من از26 اذر تا6 بهمن بعضی وقتا رابطه سطحی داشتم
    که 6دی،10بهمن،14اسفند،18فروردین و19اریبهشت پریودشدم ولی پریودهای ماههای اخیرخونریزم کمتراز ماههای قبل بود و پریودی اردیبهشت فقط لکه بینی بود..
    من کم خون هستم..وعفونت خفیف هم دارم که 4-5 روز یباراحساس سوزش خیلی کم میکنم..
    من توخیلی جاهاخوندم که باپریودی بارداری منتفیه ولی خانمهایی روهم دیدم ک باوجودپریودشدن بارداربودن..من یکبارم چندروزمونده به پریوداخرم هم بی بی چک استفاده کردم منفی بودمن تا3 ماه اول هیچ نوع علایم بارداری نداشتم ولی از وقتی که علایم بارداری رو فهمیدم چیه حالت تهوع خ خفیف درحدجمع شدن اب تودهنم وکمردرد ودرد کنارای نافم دارم..حالا سوال من..
    1-بااین شرایط احتمال بارداری وجودداره؟؟
    2-کم شدن میزان خونریزیم میتونه بخاطر کم خونیم باشه؟؟
    3-خانم های باردار ک میگن پریودمیشدن یعنی دقیقا سروقت پریود میشن یاخونریزی درزمانهای مختلف دارن؟؟

6. سلام من  معمولا پریود منظمی دارم و 18 اردیبهشت پریود شدم دوره پریود من معمولا 7 روزه ست و روز هفتم که دیگه خونریزی نداشتم ی رابطه سطحی داشتم که فکر میکنم مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخته شده . الان 24 ساعت گذشته و هیچ قرصی مصرف نکردم. احتمال بارداری هست؟ باید قرص مصرف کنم؟

7. 7777aaaa

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ببخشيد بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست ..  البته لازم به ذكر هست ٣ ساعت قبل از نزديكي ٢ بار ارضا شدم.و در روز١٩ پريود بوده !  لطفاً هرچه زودتر جواب بدين

8. kemel57

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    من تازه  عضو این سایت شدم و سوالی داشتم
    من 4 ماه میشه که عقد کردم و توی این مدت با همسرم رابطه جنسی داشتیم.
    هفته پیش من با همسرم رابطه داشتم از کاندوم هم استفاده کردیم اما همسرم شک کرد که شاید از گوشه کاندوم مایع به بیرون اومده باشه و با اینکه تو دورهی تخمک گذاری نبودم ( دقیقا 4 روز قبل از شروع پریود بعدی بودم) اما به اصرار او من از روش اورژانسی اچ دی استفاده کردم
    الان روز پریودمه ولی هنوز پریود نشدم ممکنه علت مصرف اچ دی باشه ؟ اینکه 4 روز قبل از پریود اچ دی اورژانسی مصرف کنی باعث اختلال و تاخیر میشه ؟

9. maria64 نوشته است:
    nazli18 نوشته است: سلام ببخشید که اینجا سوالمو طرح میکنم من خواستم تو انجمن مربوطه سوالامو بنویسم ولی هربار اجازه نداد مجبور شدم
    من 18 سالمه تاریخ اخرین پریودم هم 93/12/3بود که دوره ی پریودم 10 روزه و نسبتا پریود منظمی دارم
    دو روز پیش 12/17 با دوستم رابطه داشتم با توجه به پرده ی بکارتم عمل دخول انجام نشد ولی رابطه ی مقعدی داشتیم ک الت ایشون با واژن من تماس سطحی پیدا کرد بعدش ایشون مایع منی رو رو کمرم ریختن که زود پاک کردن و نیم ساعت بعدش من خودمو شستشو دادم وهمون روز چون از روش اورژانسی اطلاعی نداشتم یدونه قرص ال دی خوردم بعدش که سایت شمارو خوندم ساعت13ظهر 4تا قرص ال دی و 12ساعت بعدش هم 4تا قرص ال دی دیگه مصرف کردم.امروز 93/12/19هم حالت تهوع شدید داشتم که ظهر برطرف شد
    احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟من خیلی استرس دارم نمیدونم روش های جلوگیری دیگه چیا هستن
    میشه کمکم کنید؟
    اگه احتمال بارداری باشه چیکار میتونم واسه جلوگیریش بکنم؟

سلام دوست خوبم
    احتمال بارداری که اصلا برات نبوده، با این وجود شما از روش اورژانسی صحیح استفاده کردی و این احتمال را به زیر صفر بردی.
    حالت تهوع مربوط به قرصهای ال دی و از عوارض اونا بوده.
    با رابطه سطحی تازه با پیشاب احتمال بارداری خیلی ضعیف و نزدیک به صفره.
    خیر.....هیچ احتمال بارداری برات نیست...نگران نباش.
    تنها کار لازم اینه که استرس را از خودت دور کنی.

سلام خانم دکتر
    باتوجه به توضیحات قبلیم من ماه پیش یعنی 1394/1/5پریود شدم ولی این ماه باید چهارم پریود میشدم که خبری نشد فقط هفته ی پیش به مدت یه روز لک بینی داشتم(لک های قهوه ای کم رنگ)...

الان سه ماه از اون رابطه میگذره ولی همچنان من استرس دارم از دوستام شنیدم ماه های اول حاملگی هم پریود اتفاق میوفته
    این درسته؟؟؟؟؟

علت عادت ماهانه نشدن تو ماه دوم تاثیر قرصای ضدبارداری میتونه باشه؟؟؟؟
    احتمال بارداری هست؟؟؟

10. sprs نوشته است: سلام دختری هستم 24 ساله تقریباداری پریودمنظم7 روزه..من از26 اذر تا6 بهمن بعضی وقتا رابطه سطحی داشتم
    که 6دی،10بهمن،14اسفند،18فروردین و19اریبهشت پریودشدم ولی پریودهای ماههای اخیرخونریزم کمتراز ماههای قبل بود و پریودی اردیبهشت فقط لکه بینی بود..
    من کم خون هستم..وعفونت خفیف هم دارم که 4-5 روز یباراحساس سوزش خیلی کم میکنم..
    من توخیلی جاهاخوندم که باپریودی بارداری منتفیه ولی خانمهایی روهم دیدم ک باوجودپریودشدن بارداربودن..من یکبارم چندروزمونده به پریوداخرم هم بی بی چک استفاده کردم منفی بودمن تا3 ماه اول هیچ نوع علایم بارداری نداشتم ولی از وقتی که علایم بارداری رو فهمیدم چیه حالت تهوع خ خفیف درحدجمع شدن اب تودهنم وکمردرد ودرد کنارای نافم دارم..حالا سوال من..
    1-بااین شرایط احتمال بارداری وجودداره؟؟
    2-کم شدن میزان خونریزیم میتونه بخاطر کم خونیم باشه؟؟
    3-خانم های باردار ک میگن پریودمیشدن یعنی دقیقا سروقت پریود میشن یاخونریزی درزمانهای مختلف دارن؟؟

سلام
    1.خیر....با رابطه سطحی و 5 بار پریودی بعد از رابطه حاملگی غیر ممکنه.
    2. ممکنه بخاطر کم خونی باشه و البته بخاطر عفونت هم ممکنه باشه...تشخیص نهایی را پزشک با معاینه یا سونو میتونه بده.
    3. هیچ خانم بارداری با یک حاملگی نرمال پریود نمیشه...به عبارتی وقوع پریودی در بارداری نرمال نیست و ممکنه نشان از سقط یا حاملگی خارج از رحم باشه که هیچکدام طبیعی نیست.
    ذهن خودتون را با این افکار پر نکنید....اون علایمی که گفتید علایم بارداری نیست.
    برای عفونت یا کم شدن حجم خونریزی به پزشک زنان مراجعه کن.

11. nooshin188 نوشته است: سلام من  معمولا پریود منظمی دارم و 18 اردیبهشت پریود شدم دوره پریود من معمولا 7 روزه ست و روز هفتم که دیگه خونریزی نداشتم ی رابطه سطحی داشتم که فکر میکنم مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخته شده . الان 24 ساعت گذشته و هیچ قرصی مصرف نکردم. احتمال بارداری هست؟ باید قرص مصرف کنم؟

سلام
    خیر...لازم به استفاده از قرص نیست.
    طی روزای پریودی و یکی دو روز بعد از آن احتمال حاملگی منفی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. kemel57 نوشته است: سلام خسته نباشید
    هفته پیش من با همسرم رابطه داشتم از کاندوم هم استفاده کردیم اما همسرم شک کرد که شاید از گوشه کاندوم مایع به بیرون اومده باشه و با اینکه تو دورهی تخمک گذاری نبودم ( دقیقا 4 روز قبل از شروع پریود بعدی بودم) اما به اصرار او من از روش اورژانسی اچ دی استفاده کردم
    الان روز پریودمه ولی هنوز پریود نشدم ممکنه علت مصرف اچ دی باشه ؟ اینکه 4 روز قبل از پریود اچ دی اورژانسی مصرف کنی باعث اختلال و تاخیر میشه ؟

سلام
    بله البته که مصرف قرص اورژانسی تا چند دوره باعث اختلال در پریودی میشه....فرقی هم نمیکنه در چه روزی از سیکل استفاده کرده باشی.
    جای نگرانی نیست...بزودی لکه بینی و بعد خونریزی خواهید داشت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. nazli18 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    nazli18 نوشته است: سلام ببخشید که اینجا سوالمو طرح میکنم من خواستم تو انجمن مربوطه سوالامو بنویسم ولی هربار اجازه نداد مجبور شدم
    من 18 سالمه تاریخ اخرین پریودم هم 93/12/3بود که دوره ی پریودم 10 روزه و نسبتا پریود منظمی دارم
    دو روز پیش 12/17 با دوستم رابطه داشتم با توجه به پرده ی بکارتم عمل دخول انجام نشد ولی رابطه ی مقعدی داشتیم ک الت ایشون با واژن من تماس سطحی پیدا کرد بعدش ایشون مایع منی رو رو کمرم ریختن که زود پاک کردن و نیم ساعت بعدش من خودمو شستشو دادم وهمون روز چون از روش اورژانسی اطلاعی نداشتم یدونه قرص ال دی خوردم بعدش که سایت شمارو خوندم ساعت13ظهر 4تا قرص ال دی و 12ساعت بعدش هم 4تا قرص ال دی دیگه مصرف کردم.امروز 93/12/19هم حالت تهوع شدید داشتم که ظهر برطرف شد
    احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟من خیلی استرس دارم نمیدونم روش های جلوگیری دیگه چیا هستن
    میشه کمکم کنید؟
    اگه احتمال بارداری باشه چیکار میتونم واسه جلوگیریش بکنم؟

سلام دوست خوبم
    احتمال بارداری که اصلا برات نبوده، با این وجود شما از روش اورژانسی صحیح استفاده کردی و این احتمال را به زیر صفر بردی.
    حالت تهوع مربوط به قرصهای ال دی و از عوارض اونا بوده.
    با رابطه سطحی تازه با پیشاب احتمال بارداری خیلی ضعیف و نزدیک به صفره.
    خیر.....هیچ احتمال بارداری برات نیست...نگران نباش.
    تنها کار لازم اینه که استرس را از خودت دور کنی.

سلام خانم دکتر
    باتوجه به توضیحات قبلیم من ماه پیش یعنی 1394/1/5پریود شدم ولی این ماه باید چهارم پریود میشدم که خبری نشد فقط هفته ی پیش به مدت یه روز لک بینی داشتم(لک های قهوه ای کم رنگ)...

الان سه ماه از اون رابطه میگذره ولی همچنان من استرس دارم از دوستام شنیدم ماه های اول حاملگی هم پریود اتفاق میوفته
    این درسته؟؟؟؟؟

علت عادت ماهانه نشدن تو ماه دوم تاثیر قرصای ضدبارداری میتونه باشه؟؟؟؟
    احتمال بارداری هست؟؟؟

سلام
    جواب تمام سوالاتت بارها بیان شده...فقط کافیه یه کم وقت بذاری و در بایگانی مطالعه کنی.
    خیر...پریودی در حاملگی اصلا نرمال و معقول نیست...خونریزی در حاملگی خبر از سقط یا حاملگی خارج از رحم میده.
    بله....قرصهای ضدبارداری تا چند دوره در نظم قاعدگی اختلال ایجاد می کنند و این طبیعیه.
    خیر  خیر...اصلا احتمال بارداری نیست....به زندگی بدون استرس ادامه بده...بزودی پریود میشی.

14. 7777aaaa نوشته است: سلام. ببخشيد'بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست ..  البته لازم به ذكر هست ٣ ساعت قبل از نزديكي ٢ بار ارضا شدم.و در روز١٩ پريود بوده !  لطفاً هرچه زودتر جواب بدين'

سلام
    دوست عزیز لطفا قبل از استفاده از روش اورژانسی حتما روش صحیح اون را از همین سایت فرا بگیرید.
    آخه این چه طرز استفاده از روش اورژانسی هست؟ هیچ میدونید چقدر هورمون اضافی به بدنتون وارد کردید که غیر از ضرر و عوارض چیزی براتون نداره؟
    فقط دو نوبت 4 تایی از قرص ال دی باید مصرف میکردید و باقی اضافی بوده.
    با این همه قرص و هورمون احتمال حاملگی شما قطعا منفی خواهد بود.

15. kemel57

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    kemel57 نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام
    بله البته که مصرف قرص اورژانسی تا چند دوره باعث اختلال در پریودی میشه....فرقی هم نمیکنه در چه روزی از سیکل استفاده کرده باشی.
    جای نگرانی نیست...بزودی لکه بینی و بعد خونریزی خواهید داشت.

خیلی ممنون از پاسختون Smile

امیدوارم هرچه زودتر پریود بشم  تا هم خودم هم همسرم از این حالت استرس و نگرانی دربیایم
    باز هم ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 126
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید