شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام دکتر خسته نباشید.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من 20روز بعد نزدیکی آزمایش خون دادم منفی بود بعدش پریود هم شدم.ولی به شدت  نفخ دارم دل درد و دل میچه دارم و احساس میکنم شکمم  بزرگ شده ایا امکان داره باردار باشم یا این علایم مربوط به چیز دیگه هی هست؟حالت تهوع و کم اشتهایی هم دارم

2. hasti27s نوشته است: سلام من ٤ ارديبهشت رابطه داشتم در مدت پر خطر هم نبود دخول انجام نشد اما الت ها تماس داشتن دوره های پریودم منظمه یه روز اینور اونور ...امروز  درد داشتم زیر دلم مث وقتی که پریود میشم بعد فقط یکم روی لباس زیرم خیلی کم لک شده بود اونم خون قرمز نبود یکم تیره تر قهوه ای کم رنگ ...ممکن بارداری صورت بگیره من باید ۱۸ یا ۱۹ پریود شم ...نگران شدم...

سلام
    خیر....تا حالا صرفا فقط با تماس آلتها هیچ بارداری صورت نگرفته....این علایم نشان دهنده وقوع پریودی در آینده نزدیک برای شما هست....استرس را از خودتون دور کنید چون همین استرس خونریزی را به تعویق میندازه....خیالت راحت....حاملگی واست نیست.

3. asalaz نوشته است: سلام دکتر خسته نباشید.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من 20روز بعد نزدیکی آزمایش خون دادم منفی بود بعدش پریود هم شدم.ولی به شدت  نفخ دارم دل درد و دل میچه دارم و احساس میکنم شکمم  بزرگ شده ایا امکان داره باردار باشم یا این علایم مربوط به چیز دیگه هی هست؟حالت تهوع و کم اشتهایی هم دارم

سلام
    جواب آزمایش منفی و وقوع پریودی دیگه جای هیچ شک و شبهه ای واسه احتمال حاملگی باقی نمیذاره...لطفا این وسواس فکری را از خودتون دور کنید.
    منشاء این علایم را جایی دیگه بررسی کنید چون احتمال حاملگی واسه شما زیر صفر هست.

4. سلام من ۱۵ اسفند رابطه جنسی ( مقعدی ) داشتم . بعد دوم فروردین پریود شدم . ولی الان برای ماه اردیبهشت ۱۴ روزه که پریودم تاخیر افتاده خیلی استرس دارم ینی امکان بارداری هست؟ خاهش میکنم سریع پاسخ بدید.

5. setare_00 نوشته است: سلام من ۱۵ اسفند رابطه جنسی ( مقعدی ) داشتم . بعد دوم فروردین پریود شدم . ولی الان برای ماه اردیبهشت ۱۴ روزه که پریودم تاخیر افتاده خیلی استرس دارم ینی امکان بارداری هست؟ خاهش میکنم سریع پاسخ بدید.

در این سایت و جاهای دیگه بارها و بارها گفته شده، وقوع پریود به معنی عدم بارداریه.
    اگه در فاصله‌ی پس از پریود آخر تا الان رابطه‌ای نداشتید قطعاً باردار نیستید.

6. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام و خسته نباشید.من 5اردیبهشت با نامزدم رابطه جنسی داشتم.به نظر خودم که آبی ریخته نشده.دیروز باید پریود میشدم که هنوز نشدم ولی کمی کمر درد داشتم.اگه تا دو سه روز اینده پریود بشم بارداری منتفیه؟یعنی پریود شدن من در هر زمان به معنی عدم بارداریه؟ خیلی استرس و ترس دارم.لطفا راهنماییم کنید.باتشکر

7. arshamii نوشته است: باسلام و خسته نباشید.من 5اردیبهشت با نامزدم رابطه جنسی داشتم.به نظر خودم که آبی ریخته نشده.دیروز باید پریود میشدم که هنوز نشدم ولی کمی کمر درد داشتم.اگه تا دو سه روز اینده پریود بشم بارداری منتفیه؟یعنی پریود شدن من در هر زمان به معنی عدم بارداریه؟ خیلی استرس و ترس دارم.لطفا راهنماییم کنید.باتشکر

سلام
    بله....وقوع پریودی یعنی عدم حاملگی قطعی و حتمی....بزودی پریود میشی علامتش هم کمر دردت هست.

8. سلام به دوستان خوبم
    من نامزدم اواسط دوره پریودی قبلشون یه قرص لونژیل 5/1 مصرف کردن که بعد اون سر تایم عادی خودشون خونریزی داشتن ینی 14 فروردین. الان با گذشت 3 روز از زمان مقرر واسه پریود این ماهشون هنوز خبری نیست و حتی نشونه هاشم ندارن. میخواستم بدونم تاخیر تا چند وقت عادیه و جای نگرانی نیست؟
    تو این دوره هم هیچ رابطه مشکوکی نداشتیم.
    با تشکر

9. behiovic نوشته است: سلام به دوستان خوبم
    من نامزدم اواسط دوره پریودی قبلشون یه قرص لونژیل 5/1 مصرف کردن که بعد اون سر تایم عادی خودشون خونریزی داشتن ینی 14 فروردین. الان با گذشت 3 روز از زمان مقرر واسه پریود این ماهشون هنوز خبری نیست و حتی نشونه هاشم ندارن. میخواستم بدونم تاخیر تا چند وقت عادیه و جای نگرانی نیست؟
    تو این دوره هم هیچ رابطه مشکوکی نداشتیم.
    با تشکر

سلام
    دوست خوبم با مصرف هر نوع قرص اورژانسی تا چند دوره شاهد بی نظمی قاعدگی هستیم و ناشی از عدم تعادل هورمونهاست.
    این مورد کاملا طبیعیه و شرایط خودبخود منظم میشه....ایشون بزودی پریود میشه...جای نگرانی نیست.

10. سلام دکتر خسته نباشید.من یه مدته نفخ و دل درد دارم و احساس میکنم آب تو شکمم هست و ترشحات آب مانندی از وازن دارم که قبلا نبود.بعد نزدیکی پریود شدم.آیا این علایم میتونه از استرس و نگرانی باشه؟؟؟

11. asalaz نوشته است: سلام دکتر خسته نباشید.من یه مدته نفخ و دل درد دارم و احساس میکنم آب تو شکمم هست و ترشحات آب مانندی از وازن دارم که قبلا نبود.بعد نزدیکی پریود شدم.آیا این علایم میتونه از استرس و نگرانی باشه؟؟؟

سلام
    دوست خوبم اگر منظورت از استرس، استرس در مورد احتمال حاملگی هست باید خدمت شما عرض کنم که پریودشدن بعد از رابطه احتمال هرنوع حاملگی را رد میکنه...پس استرس شما کاملا بی مورده.
    اگر این علایم مدت زیادیه که همراه شماست بهتره حتما با پزشک مشورت کنید...ممکنه مشکل از روده یا معده شما باشه یا حتی ویروسی باشه.

12. maria64 نوشته است:
    nazli18 نوشته است: سلام ببخشید که اینجا سوالمو طرح میکنم من خواستم تو انجمن مربوطه سوالامو بنویسم ولی هربار اجازه نداد مجبور شدم
    من 18 سالمه تاریخ اخرین پریودم هم 93/12/3بود که دوره ی پریودم 10 روزه و نسبتا پریود منظمی دارم
    دو روز پیش 12/17 با دوستم رابطه داشتم با توجه به پرده ی بکارتم عمل دخول انجام نشد ولی رابطه ی مقعدی داشتیم ک الت ایشون با واژن من تماس سطحی پیدا کرد بعدش ایشون مایع منی رو رو کمرم ریختن که زود پاک کردن و نیم ساعت بعدش من خودمو شستشو دادم وهمون روز چون از روش اورژانسی اطلاعی نداشتم یدونه قرص ال دی خوردم بعدش که سایت شمارو خوندم ساعت13ظهر 4تا قرص ال دی و 12ساعت بعدش هم 4تا قرص ال دی دیگه مصرف کردم.امروز 93/12/19هم حالت تهوع شدید داشتم که ظهر برطرف شد
    احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟من خیلی استرس دارم نمیدونم روش های جلوگیری دیگه چیا هستن
    میشه کمکم کنید؟
    اگه احتمال بارداری باشه چیکار میتونم واسه جلوگیریش بکنم؟

سلام دوست خوبم
    احتمال بارداری که اصلا برات نبوده، با این وجود شما از روش اورژانسی صحیح استفاده کردی و این احتمال را به زیر صفر بردی.
    حالت تهوع مربوط به قرصهای ال دی و از عوارض اونا بوده.
    با رابطه سطحی تازه با پیشاب احتمال بارداری خیلی ضعیف و نزدیک به صفره.
    خیر.....هیچ احتمال بارداری برات نیست...نگران نباش.
    تنها کار لازم اینه که استرس را از خودت دور کنی.

سلام دکتر
    ببخشین یه سوال برام پیش اومده
    الان دوماه از این موضوع گذشته  و من ماه فروردین پریود شدم اما این ماه خیلی دیرکرد داشتم استرس دارم دوستام میگن حتی خاانومای باردار هم ماهای اول پریود میشن......من خیلی استرس دارم
    Sad(((((
    عادت ماهانه ی این ماه بخاطر همون قرصا دیرکرد داشته؟

13. سلام....
    ببخشید.......خانوم شما چرا اینقد استرس دارید...
    بله علت تعویق عادت ماهانتون هم همون قرصا هست به احتمال زیاد
    البته با تغییر فصل هم تاریخ پریودی امکان داره چند روز زودتر یا دیرتر بشه
    اینقد نگران نباشید....

14. سلام دکتر خسته نباشید
    من از یه ماما شنیدم که دو ماه اول بارداری امکان داره که دوره قاعدگی مثل قبل وجود داشته باشه؟درسته؟من بعد پریود شدنم  دیگه نزدیکی نداشتم ولی لک بینی دارم .و دیگر علایم بارداری.ایا امکان بارداری وجود داره؟

15. سلام...
    ببخشید...شما میتونید از baby check استفاده کنید چون اگر بعد از ده روز از رابطه جنسی شما ازbaby check استفاده کنید جواب نسبتا دقیقی در مورد بارداری یا عدم بارداری به شما میده...
    بایگانی سوالات رو هم که در صفحه اول همین تاپیک هست مطالعه کنید جواب سوالاتونو به صورت کامل میگیرید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 126
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید