شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنبلی تخمدان ومصرف ویتاگنوس

1. باسلام من مشکل تنبلی تخمدان دارم یه اطلاعاتی درمورد قرص ویتاگنوس شنیدم وبروشورش رومطالعه کردم که از موارد درمانش تنبلی هم نام برده بود با چند تا دکتر داروساز هم مشورت کردم یه سری گفتن بی نتیجس یه سری هم گفتن خوبه من الان 2ماه ونیم ه دارم مصرف میکنم از ماه پیش موقع پریود احساس سفتی ویکم درد توی سینه سمت راستم میکردم که قبلش اصلا وجود نداشت.....بعدش این حس ونداشتم الان ک موقع پریودمه (البته هنوز نشدم)باز این تورم ودرد خفیف موقع دست زدن وحس میکنم کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟ایا به اون قرص ه ربط داره؟ممنون

2. سلام عزیزم . اتفاقا من هم تنبلی تخمدان دارم و پزشک برای من قطره ویتاگنوس را تجویز کردن. الان 2 هفته است که دارم میخورم. بنظرم موثر بوده . اینکه درد سینه و .. اینها دارید مربوط به پریود و تخمدانهای شماست هیچ ربطی به ویتاگنوس نداره چون این دارو کاملا گیاهیه

3. sahra24

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  خسته نباشید
    من وقتی اومدم تو این سایت و فهمیدم خونریزی های غیر عادیم از حاملگی نیست رفتم دکتر و سونو گرافی انجام دادم نتیجه آزمایشو براتون مینویسم متوجه شدم نتبلی تخمدان دارم و خیلی میترسم نازا بشم و موهای زاید روی بدنم بوجود بیاد نتیجه رو مینویسم خواهشا بگید وضعیتم وخیمه یا نه درمان میشم
    نتیجه آزمایش:
    رحم به اندازه 32×80 میلی متر در قطع طولی مشاهده شد
    تخمدانها حاوی فولیکولهای ریز متعدد به صورت پریفرال به حداکثر  سایز 3میلیمتر میباشد و اکوی استرومال افزایش یافته است . یافته های فوق به نفع تخمدان پلی کیستیک pco میباشد  . تطابق با علائم بالینی و یافته های آزمایشگاهی توصیه میگردد
    ببخشید  دکترم آزمایش خون هورمونی هم نوشته برام انجام دادم جوابش نیومده هنوز حالا شما بگید میتونم خوب بشم یا نه من  خیلی میترسم

4. sahra24

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوال دیگه م اینه که شنا برای افرادی که تنبلی تخمدان دارن  مضر هست یا مفید
    اگه هرچه سریعتر پاسخ بدید دعاگویتان  هستم. ممنونم بخاطر زحماتتان در این سایت....

5. سلام
    نگران نباشید ان شاء الله درمان می شید... هر بیماری درمان داره... خوبه که پیگیر شدید و فهمیدید... اصلا نگران نباشید...به توصیه های پزشکتون عمل کنید
    شنا هم اشکال نداره ، ورزش اتفاقا خوبم هست اگه تونستید پیاده روی هم برید ولی ندوید.... فقط استخری که میرید باید مطمئن باشید تمیییییززززززه............ چون بعضی اوقات رفتن به استخری که تمیز نیست!! باعث بروز بیماری های پوستی، عفونت، یا بیماری های قارچی و.... میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید