شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. باسلام منو نامزدم، 7فروردین که تقریبا تو دوران تخمک گذاری بوده باهم یی رابطه در حد مالش داشتیم ولی دست بنده حاوی اسپرم خشک شده بود،ایشون دورشون 28تا30روز هستش ، و باید 21فروردین پریود میشدن که نشدن و 31 فروردین بعد از تزریق آمپول تستروژن ،دوساعت بعد تزریق شدن،زمان قبلیشون 21اسفند بوده،تو تاریخ 30فروردین از بی بی چک استفاده کردن که منفی بود،ولی ما به علت تاخیری که ایجاد شده بود و حالت تهوعی که داشتن نگرانیم که باردارباشن،پریودشو مثل دفعات قبل بوده، تو این ماه دچار استرس وشده بودن، مسافرت هم رفته بودن، از هیچ روش اورژانسی هم استفاده نکرده بودیم، تورو خدا راهنمایی کنید

2. armin_71 نوشته است: باسلام منو نامزدم، 7فروردین که تقریبا تو دوران تخمک گذاری بوده باهم یی رابطه در حد مالش داشتیم ولی دست بنده حاوی اسپرم خشک شده بود،ایشون دورشون 28تا30روز هستش ، و باید 21فروردین پریود میشدن که نشدن و 31 فروردین بعد از تزریق آمپول تستروژن ،دوساعت بعد تزریق شدن،زمان قبلیشون 21اسفند بوده،تو تاریخ 30فروردین از بی بی چک استفاده کردن که منفی بود،ولی ما به علت تاخیری که ایجاد شده بود و حالت تهوعی که داشتن نگرانیم که باردارباشن،پریودشو مثل دفعات قبل بوده، تو این ماه دچار استرس وشده بودن، مسافرت هم رفته بودن، از هیچ روش اورژانسی هم استفاده نکرده بودیم، تورو خدا راهنمایی کنید

سلام

رابطه‌ی شما با این توصیفی که نوشتید جای نگرانی نداشته
    اسپرم‌ هم بدون مایع Semen مدت زیادی نمی‌تونه زنده بمونه
    این تأخیر رو می‌شه بخاطر استرس و هیجانات سال جدید و مسافرتی که فرمودید دونست
    پریود همسرتونم که اتفاق افتاده و دیگه جایی واسه نگرانی وجود نداره ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام
    نامزد من 17 سالشه .
    1- قاعدگی نامنظم2-خودش میگه اوایل منظم بوده به مدت 30 روزه، بعدش یه مدت 28 روزه شده و حالا دوباره دوماهه 30 روزه شده3-هربار یک هفته خون می بینه 4- آخرین خونریزی در 23 فروردین 94 موقع ظهر شروع شده 4-  2 اردیبهشت شب ارتباط داشتیم 5- ما اصلاً نزدیکی نکردیم و فقط من ارضا شدم که از کاندوم استفاده کردم و خیلی حواسمو جمع کردم که مشکلی پیش نیاد.اما متاسفانه یه فکر وسواس گونه مثل خوره افتاده به جونمون که وقتی من دستمو به آلت ایشون زدم، ممکنه آغشته شده باشه به پیشاب خودم و ناخود آگاه باعث بارداری بشه.در صورتی که من حواسم جمع بوده این اتفاق نیفته اما خب دستم به آلت نامزدم خورده، قسمت بیرونیش، اما چون دستم با آب آلت نامزدم خیس شده هردومون می ترسیم. البته گفتم که اینکه دستم آغشته به پیشاب خودم شده باشه و بعدش وارد آلت همسرم شده باشه فقط یه احتمال وسواس گونه است که به خاطر ترس شدید از عواقب این قضیه دچارش شدیم. با همه این احوالات آیا احتمال بارداری هست؟

4. با سلام

همسر من 3 ماهه که از قرص ال دی به صورت منظم  استفاده میکنه...این ماه بعد از مصرف 16 عدد ما با هم رابطه داشتیم که منی وارد واژن ایشون شد...میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدر هست ؟ ایا لازمه که از  روش اورژانسی استفاده کنه و اینکه تداخلی با مصرف دوره ای قرص ال دی نداره و اصلا فایده ای هم داره یا لازم نیست و نباید  از روش اورژانسی استفاده بشه ؟ خواهش میکنم سریعتر پاسخ بدید تا اگه روش اورژانسی لازمه تاخیر نیوفته

با تشکر

5. hmd2lovely نوشته است: با عرض سلام . نامزد بنده به علت عروسی خواهرشون نزدیک به زمان عروسی 3 روز قبل از عروسی شروع به خوردن قرص ld کردن به خاطره اینکه زمان پریودشون نزدیک بود . پریودشون منظم است و همیشه دور روز مانده به زمان پریود اصلی لکه بینی دارند . ایشون از همون لحظه که لکه رو مشاهده کردن شروع به خوردن قرص کردن که پریود نشن که جواب هم داد و به مدت پنج روز مصرف میکردن . در روز پنجم ما با هم رابطه ای داشتیم .  تماسی سطحی هم آلتها با کاندوم داشت و رابطه از پشت بوده و با کاندوم . از فردا آن روز دیگه ایشون قرص نخوردن که تو همون روز ایشون فقط یک لکه قهوه ای دیدن و تا سه روز حالتها پریود که همیشه داشتن داشتن ولی بعدش نه و الان چهار روز ازقطع مصرف قرصها میگذره ولی هنوز پریود نشدن میخواستم ببینم امکان بارداری هست ؟ و چقد طول میکشه بعد از قطع قرصها تا پریود بشن ؟

بعد از پنج روز در روز اول به صورت چند قطره خون اومد و فرداش به صورت لخته خون میومده و شب به اندازه نصف کف دست خون اومده و بعد دیگه نیمود آیا این همان پریود است ؟

6. ghamn نوشته است: سلام
    نامزد من 17 سالشه .
    1- قاعدگی نامنظم2-خودش میگه اوایل منظم بوده به مدت 30 روزه، بعدش یه مدت 28 روزه شده و حالا دوباره دوماهه 30 روزه شده3-هربار یک هفته خون می بینه 4- آخرین خونریزی در 23 فروردین 94 موقع ظهر شروع شده 4-  2 اردیبهشت شب ارتباط داشتیم 5- ما اصلاً نزدیکی نکردیم و فقط من ارضا شدم که از کاندوم استفاده کردم و خیلی حواسمو جمع کردم که مشکلی پیش نیاد.اما متاسفانه یه فکر وسواس گونه مثل خوره افتاده به جونمون که وقتی من دستمو به آلت ایشون زدم، ممکنه آغشته شده باشه به پیشاب خودم و ناخود آگاه باعث بارداری بشه.در صورتی که من حواسم جمع بوده این اتفاق نیفته اما خب دستم به آلت نامزدم خورده، قسمت بیرونیش، اما چون دستم با آب آلت نامزدم خیس شده هردومون می ترسیم. البته گفتم که اینکه دستم آغشته به پیشاب خودم شده باشه و بعدش وارد آلت همسرم شده باشه فقط یه احتمال وسواس گونه است که به خاطر ترس شدید از عواقب این قضیه دچارش شدیم. با همه این احوالات آیا احتمال بارداری هست؟

سلام
    خیر....به هیچوجه احتمال بارداری با دستی که آغشته به پیشاب بوده نیست....حتی اگر دست آغشته به پیشاب را داخل واژن هم میکردی باز احتمالش صفر بود....همانطور که خودت هم گفتی وسواس فکری گرفتی و فقط خودت خودتو میتونی نجات بدی.....برای حاملگی باید پروسه طبیعی اون اتفاق بیفته.

7. Ms_hooman نوشته است: با سلام

همسر من 3 ماهه که از قرص ال دی به صورت منظم  استفاده میکنه...این ماه بعد از مصرف 16 عدد ما با هم رابطه داشتیم که منی وارد واژن ایشون شد...میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدر هست ؟ ایا لازمه که از  روش اورژانسی استفاده کنه و اینکه تداخلی با مصرف دوره ای قرص ال دی نداره و اصلا فایده ای هم داره یا لازم نیست و نباید  از روش اورژانسی استفاده بشه ؟ خواهش میکنم سریعتر پاسخ بدید تا اگه روش اورژانسی لازمه تاخیر نیوفته

با تشکر

سلام
    یکی از موارد مصرف قرص ال دی پیشگیری از حاملگی هست و باید حتما طبق تجویز پزشک و در ساعت معینی مصرف بشه....پس با مصرف دوره ای این قرصها دیگر نیازی به استفاده از روش اورژانسی نیست و همون قرص ال دی عمل پیشگیری را انجام خواهد داد.

8. hmd2lovely نوشته است:
    hmd2lovely نوشته است: با عرض سلام . نامزد بنده به علت عروسی خواهرشون نزدیک به زمان عروسی 3 روز قبل از عروسی شروع به خوردن قرص ld کردن به خاطره اینکه زمان پریودشون نزدیک بود . پریودشون منظم است و همیشه دور روز مانده به زمان پریود اصلی لکه بینی دارند . ایشون از همون لحظه که لکه رو مشاهده کردن شروع به خوردن قرص کردن که پریود نشن که جواب هم داد و به مدت پنج روز مصرف میکردن . در روز پنجم ما با هم رابطه ای داشتیم .  تماسی سطحی هم آلتها با کاندوم داشت و رابطه از پشت بوده و با کاندوم . از فردا آن روز دیگه ایشون قرص نخوردن که تو همون روز ایشون فقط یک لکه قهوه ای دیدن و تا سه روز حالتها پریود که همیشه داشتن داشتن ولی بعدش نه و الان چهار روز ازقطع مصرف قرصها میگذره ولی هنوز پریود نشدن میخواستم ببینم امکان بارداری هست ؟ و چقد طول میکشه بعد از قطع قرصها تا پریود بشن ؟

بعد از پنج روز در روز اول به صورت چند قطره خون اومد و فرداش به صورت لخته خون میومده و شب به اندازه نصف کف دست خون اومده و بعد دیگه نیمود آیا این همان پریود است ؟

سلام
    مصرف قرص پیشگیری چنین عوارضی بطور موقت بدنبال خواهد داشت و دلیلش برهم خوردن تعادل هورمونیست و هیچ ربطی به بارداری نداره...تا چند دوره شرایط همین گونه خواهد بود اما بعد به نظم سابق بازمیگرده....بله، این چنین خونریزی بعد از مصرف قرص پریود آن دوره محسوب میشه.

9. باعرض سلام خدمت اقاي دكتر ودوستان.نميدونم سوالات من روكسي چرا جواب نميده؟اخه باتوجه ب تاريخ هايي كه خورده روي سايت براي 2سال پيش هست همه ي پست ها...سوالم راجبه احتمال بارداري هس..ميخواستم بدونم باتوجه ب رابطه ي جنسي بدون دخول من روز دقيق پريودي هاي قبليم پريود شدم اما اصلا مثل قبل نيس خيلي خيلي كم هس خونريزي 2 روزگذشته ازپريوديم ولي فقط كمي درد دل دارم وخونريزيم خيلي كمه.ب نظرشما علتش چي هس؟ميتونه بارداري باشه؟

10. eshghetanhaii نوشته است: باعرض سلام خدمت اقاي دكتر ودوستان.نميدونم سوالات من روكسي چرا جواب نميده؟اخه باتوجه ب تاريخ هايي كه خورده روي سايت براي 2سال پيش هست همه ي پست ها...سوالم راجبه احتمال بارداري هس..ميخواستم بدونم باتوجه ب رابطه ي جنسي بدون دخول من روز دقيق پريودي هاي قبليم پريود شدم اما اصلا مثل قبل نيس خيلي خيلي كم هس خونريزي 2 روزگذشته ازپريوديم ولي فقط كمي درد دل دارم وخونريزيم خيلي كمه.ب نظرشما علتش چي هس؟ميتونه بارداري باشه؟

سلام
    اگر خونریزی به معنای واقعی خون بوده و نه لکه، احتمال بارداری منتفی میشه... هرچند مدت و حجم خونریزی کم باشه این خونریزی پریودی این سیکل شما محسوب میشه.
    دلایل زیادی اعمم از جسمی و روحی میتونه بر کیفیت و حجم خونریزی قاعدگی دخیل باشه مثل استرس هیجان زیاد یا حتی کیست تخمدان و ....
    اگر در دوره های بعدی خونریزی به همین شکل بود بهتره با پزشک مشورت کنید.

11. سلام
    طی چند ماه اخیر پریود زودتر از موعد داشتم و گاهی فواصل آن کمتر از 15 روز میشد و با همسرم در زمان تخمک گذاری رابطه جنسی داشتیم .ماه قبل 1 فروردین پریود شدم اما این ماه 10 روز از موعد پریودم  میگذره و هنوز پریود نشدم.7 روز بعد از زمانی که باید پریود میشدم ازمایش بتا دادم و عدد 2 و عدم بارداری بود...چندین بار احساس و درد پریودی داشتم الان چند روزه که ترشح بیرنگ و بی بو و زیاد دارم.
    آیا امکان داره من باردار باشم و نیاز باشه مجدد آزمایش بدم.
    خواهش میکنم زود پاسخ دهید چون من این مدت بارها مسکن استففاده کردم و بسیار ناراحتم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

12. nazanin44 نوشته است: سلام
    طی چند ماه اخیر پریود زودتر از موعد داشتم و گاهی فواصل آن کمتر از 15 روز میشد و با همسرم در <a>زمان تخمک گذاری</a> رابطه جنسی داشتیم .ماه قبل 1 فروردین پریود شدم اما این ماه 10 روز از موعد پریودم  میگذره و هنوز پریود نشدم.7 روز بعد از زمانی که باید پریود میشدم ازمایش بتا دادم و عدد 2 و عدم بارداری بود...چندین بار احساس و درد پریودی داشتم الان چند روزه که ترشح بیرنگ و بی بو و زیاد دارم.
    آیا امکان داره من باردار باشم و نیاز باشه مجدد آزمایش بدم.
    خواهش میکنم زود پاسخ دهید چون من این مدت بارها مسکن استففاده کردم و بسیار ناراحتم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام
    اگر رابطه هایی که در روزهای تخمک گذاری داشتید حفاظت شده نبوده احتمال بارداری وجود داره.
    اگر پریود نشدید چند روز دیگه ( تقریبا دو هفته گذشته از موعد قاعدگیتون) باز آزمایش بدید تا از وضعیت موجود آگاه بشید....جواب آزمایش این دفعه قطعی خواهد بود.

13. سلام
    من امروز صبح ساعت 10:30 یک رابطه محافظت نشده داشتیم بعد ساعت 1 ظهر پریود شدم خواستم ببینم با این وضعیت احتمال داره حامله شم ؟؟؟
    با تشکر

14. p207 نوشته است: سلام
    من امروز صبح ساعت 10:30 یک رابطه محافظت نشده داشتیم بعد ساعت 1 ظهر پریود شدم خواستم ببینم با این وضعیت احتمال داره حامله شم ؟؟؟
    با تشکر

سلام
    خیر.....با وقوع خونریزی قاعدگی احتمال حاملگی کاملا منتفی میشه.

15. سلام من ٤ ارديبهشت رابطه داشتم در مدت پر خطر هم نبود دخول انجام نشد اما الت ها تماس داشتن دوره های پریودم منظمه یه روز اینور اونور ...امروز  درد داشتم زیر دلم مث وقتی که پریود میشم بعد فقط یکم روی لباس زیرم خیلی کم لک شده بود اونم خون قرمز نبود یکم تیره تر قهوه ای کم رنگ ...ممکن بارداری صورت بگیره من باید ۱۸ یا ۱۹ پریود شم ...نگران شدم...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 126
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید