شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    من با نامزدم روز ۲ فروردین نزدیکی بدون دخول و همراه با کاندوم داشتم ایشون روز ۹ فروردین پریود شدن٬ اما دوباره در روز ۲۳ فروردین پریود شدن آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ علت ۲ بار پریودی چی میتونه باشه؟
    ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Storm705 نوشته است: سلام خسته نباشین
    من با نامزدم رابطه داشتم 16 فروردین از مقعد اما میترسم که منی برحسب اتفاق به الت من رسیده باشه برای همین 4 تا قرص ال دی خوردم اما سری دوم که خوردم 20 دقیقه بعد بالا اوردم اما قرصو ندیدم فقط اب بود.
    اخرین باریم که پریود شدم  22 اسفند بود و حالا که الان 26 فروردین هست هنوز پریود نشدم
    در ضمن پرویدم نا منظم هست همیشه 2 روز این ور اون ور میشه
    هبچ علاىمی از بارداریم ندارم مانند بالا اوردن یا کوفتگی  یا خشک شدن پوستو عوض شدن رنگ سینه ابا امکان بارداری وجود داره؟
    بی بی چک الان جواب مطمىن میده؟
    خواهش میکنم سریع جواب بدین استرس دارم ممنون

27 فروردین بی بی چک گذاشتیم جوابش منفی بود ایا جوابش الان مطمىنه؟
    خواشا جواب بدین کسی جواب نمیده

3. با سلام و خسته نباشید سوال در مورد بارداری داشتم ،لطف میکنین اگه جواب بدین
    نامزدم  مقداری پیش اب من ریخته رو دستش ، بعد از یک ساعت و نیم میره دستشویی و خودشو میشوره ، الان نگرانم از اینکه حامله نشده باشه ، آخه امروز چهار روز از زمان پریودش گذشته ، این نکته هم بگم که ماه قبل ایشون از روش اورژانسی هشت تا قرص ال دی استفاده کرده ، می خواستم بدونم این تاخیر پریود واسه این قرصا نیست؟ و آیا ایشون ممکنه باردار باشه ؟
    مرسی

4. سلام

من 3 روز پيش با دوستم رابطه اي داشتيم البته من اون روز پريود هم بودم -ايشون آب مني خودشون رو پايين كمر من ريختن من خيلي ميترسم كه به واژنم رسيده باشه كه اين موضوع باعث بارداري بشه- قرص هم من 24 ساعت بعد ا عدد خوردم فرداش هم همون ساعت 1 قرص ديگه خوردم -حالا ميخوام بدونم اين تاثيري داره بابت جلوگيري يا نه ؟ و اينكه امكان بارداري هست يا نه ؟

ممنون ميشم اگه زود جواب بديد-

5. سلام
    منچند وقت پیش در مورد بارداری پرسیدم که گفته شد امکانش نیست الان حدود 3 یا 4 روز به پریودی نامزدم مونده و یک روزه که دردهای پریودی شروع شده شکم درد پا درد کمر درد و کمی درد سینه ها
    ولی از فقط یکم خونریزی داشته و دیگه هیچ خونریزی حتی در حد یه قطره هم نداشته.
    مشکل چیه؟ ارتباطی با برداری داره؟!

پاسخ بدید ممنون میشم

6. سلام

من سه ماه بخاطر كيست از ياسمين استفاده كردم و بعد از قطع دوره هام كمي به هم ريخت، ٤٠ روز طول كشيد تا پريود بشم. روز ١٩ از پريودم رابطه بدون دخول داشتم. ارضا به دور از واژن انجام شد ولي مشكوكم به پيشاب. يك هفته بعدش خون ريزيم شروع شد. كلا از زمان مصرف قرص هر دوره پريود من يه شكل بوده، هم خيلي سنگين و دردناك داشتم هم كوتاه و مختصر. الانم روز سه پريود خون ريزيم تقريبا قطع شده اما دو روز اول خون تازه بود نه لك و خونابه. با اين وجود استرس لانه گزيني گرفتم. چقدر ممكنه خون ريزي لانه گزيني باشه؟

چون هنوز نامنظمم نميدونم چقدر بايد براي پريود بعدي صبر كنم و ايم استرس رو بيشتر ميكنه.. ممنون ميشم جواب بدين.

7. mtr36 نوشته است: سلام
    من با نامزدم روز ۲ فروردین نزدیکی بدون دخول و همراه با کاندوم داشتم ایشون روز ۹ فروردین پریود شدن٬ اما دوباره در روز ۲۳ فروردین پریود شدن آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ علت ۲ بار پریودی چی میتونه باشه؟
    ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام
    با دوبار وقوع قاعدگی قطعا هیچ احتمال حاملگی وجود نداره.
    دوبار پریودی در یک سیکل عوامل متعددی از جمله مسائل مربوط به تخمدانها ممکنه داشته باشه البته عوامل روحی روانی مثل شوک ناگهانی استرس هیجان زیاد و غیره هم ممکنه دلیل اون باشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. Storm705 نوشته است:
    Storm705 نوشته است: سلام خسته نباشین
    من با نامزدم رابطه داشتم 16 فروردین از مقعد اما میترسم که منی برحسب اتفاق به الت من رسیده باشه برای همین 4 تا قرص ال دی خوردم اما سری دوم که خوردم 20 دقیقه بعد بالا اوردم اما قرصو ندیدم فقط اب بود.
    اخرین باریم که پریود شدم  22 اسفند بود و حالا که الان 26 فروردین هست هنوز پریود نشدم
    در ضمن پرویدم نا منظم هست همیشه 2 روز این ور اون ور میشه
    هبچ علاىمی از بارداریم ندارم مانند بالا اوردن یا کوفتگی  یا خشک شدن پوستو عوض شدن رنگ سینه ابا امکان بارداری وجود داره؟
    بی بی چک الان جواب مطمىن میده؟
    خواهش میکنم سریع جواب بدین استرس دارم ممنون

27 فروردین بی بی چک گذاشتیم جوابش منفی بود ایا جوابش الان مطمىنه؟
    خواشا جواب بدین کسی جواب نمیده

سلام
    هیچ نیازی به خوردن قرص اورژانسی نبوده......قرص به محض خوردن درون بدن باز میشه و شما با بالا آورن قرص را مشاهده نمی کنید.
    تاخیر در پریودی بخاطر مصرف قرص هست....اصلا جای نگرانی نیست....بزودی پریودی رخ میده.

9. soltan67 نوشته است: با سلام و خسته نباشید سوال در مورد بارداری داشتم ،لطف میکنین اگه جواب بدین
    نامزدم  مقداری پیش اب من ریخته رو دستش ، بعد از یک ساعت و نیم میره دستشویی و خودشو میشوره ، الان نگرانم از اینکه حامله نشده باشه ، آخه امروز چهار روز از زمان پریودش گذشته ، این نکته هم بگم که ماه قبل ایشون از روش اورژانسی هشت تا قرص ال دی استفاده کرده ، می خواستم بدونم این تاخیر پریود واسه این قرصا نیست؟ و آیا ایشون ممکنه باردار باشه ؟
    مرسی

سلام
    احتمال بارداری با پیشاب روی دست تازه بعد از یک ساعت و نیم قطعا و حتما منفیه.
    بله...با مصرف قرص اورژانسی ممکنه تا چند سیکل نامنظمی قاعدگی وجود داشته باشه.
    جای نگرانی نیست.....بزودی قاعدگی رخ میده.

10. 28051 نوشته است: سلام

من 3 روز پيش با دوستم رابطه اي داشتيم البته من اون روز پريود هم بودم -ايشون آب مني خودشون رو پايين كمر من ريختن من خيلي ميترسم كه به واژنم رسيده باشه كه اين موضوع باعث بارداري بشه- قرص هم من 24 ساعت بعد ا عدد خوردم فرداش هم همون ساعت 1 قرص ديگه خوردم -حالا ميخوام بدونم اين تاثيري داره بابت جلوگيري يا نه ؟ و اينكه امكان بارداري هست يا نه ؟

ممنون ميشم اگه زود جواب بديد-

سلام
    حاملگی در روزهای خونریزی قاعدگی منفیه....هیچ لزومی به خوردن قرص نبوده ضمن اینکه بنظر میاد بطورصحیح هم استفاده نکردید البته نوع قرص را ذکر نکردید.
    دوست عزیز در روزهای قاعدگی تخمک آزادشده واسه لقاح در رحم وجود نداره...بنابراین به هیچوجه جای نگرانی نیست.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  11. YASDL نوشته است: سلام
    منچند وقت پیش در مورد بارداری پرسیدم که گفته شد امکانش نیست الان حدود 3 یا 4 روز به پریودی نامزدم مونده و یک روزه که دردهای پریودی شروع شده شکم درد پا درد کمر درد و کمی درد سینه ها
    ولی از فقط یکم خونریزی داشته و دیگه هیچ خونریزی حتی در حد یه قطره هم نداشته.
    مشکل چیه؟ ارتباطی با برداری داره؟!

پاسخ بدید ممنون میشم

سلام
    خیر...هیچ ربطی به بارداری نداره و خونریزی اینو ثابت میکنه که احتمال حاملگی براش نیست.
    کم شدن حجم پریودی ایشون ممکنه دلایلی غیر از بارداری داشته باشه.

12. blackwidow نوشته است: سلام

من سه ماه بخاطر كيست از ياسمين استفاده كردم و بعد از قطع دوره هام كمي به هم ريخت، ٤٠ روز طول كشيد تا پريود بشم. روز ١٩ از پريودم رابطه بدون دخول داشتم. ارضا به دور از واژن انجام شد ولي مشكوكم به پيشاب. يك هفته بعدش خون ريزيم شروع شد. كلا از زمان مصرف قرص هر دوره پريود من يه شكل بوده، هم خيلي سنگين و دردناك داشتم هم كوتاه و مختصر. الانم روز سه پريود خون ريزيم تقريبا قطع شده اما دو روز اول خون تازه بود نه لك و خونابه. با اين وجود استرس لانه گزيني گرفتم. چقدر ممكنه خون ريزي لانه گزيني باشه؟

چون هنوز نامنظمم نميدونم چقدر بايد براي پريود بعدي صبر كنم و ايم استرس رو بيشتر ميكنه.. ممنون ميشم جواب بدين.

سلام
    این طبیعیه که با مصرف قرص تا چند دوره پریودهای متنوع و متفاوت داشته باشید چون هورمونها تعادل خودشون را از دست دادند.
    همون خونریزی سه روزه احتمال حاملگی را رد میکنه و به هیچوجه هم خون لانه گزینی نیست....خیالتون راحت.
    خون لانه گزینی اصلا خون نیست...لکه های صورتی رنگ هست که 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.

13. سلام.من 29 هر ماه به مدت 7 روز پریود میشوم.18 فروردین با شوهرم رابطه داشتم30 دقیقه از رابطه محافظت شده  اول گذشته بود که دوباره رابطه داشتیم دفعه اول الت شوهرم با دستمال پاک شد دفعه دوم رابطه محافظت شده داشتیم اما نمیدونم پایین الت همسرم که به من برخورد کرده واز قبل فقط با دستمال پاک شده خطرناک بود یا نه حتی نمیدونم اب منی شوهرم به اون پایین رسیده بود یا نه و از قرصم استفاده نکردم چون شوهرم مطمعن بود اتفاقی نیفتاده دوباره 27  نزدیکی داشتم و از قرص اوژانسی استفاده کردم وهردو را باهم خوردم الان 3 روز است از موقع پریودیم میگزرد و هنوز مریض نشدم احتمال حاملگی وجود دارد؟

14. azizeman نوشته است: سلام.من 29 هر ماه به مدت 7 روز پریود میشوم.18 فروردین با شوهرم رابطه داشتم30 دقیقه از رابطه محافظت شده  اول گذشته بود که دوباره رابطه داشتیم دفعه اول الت شوهرم با دستمال پاک شد دفعه دوم رابطه محافظت شده داشتیم اما نمیدونم پایین الت همسرم که به من برخورد کرده واز قبل فقط با دستمال پاک شده خطرناک بود یا نه حتی نمیدونم اب منی شوهرم به اون پایین رسیده بود یا نه و از قرصم استفاده نکردم چون شوهرم مطمعن بود اتفاقی نیفتاده دوباره 27  نزدیکی داشتم و از قرص اوژانسی استفاده کردم وهردو را باهم خوردم الان 3 روز است از موقع پریودیم میگزرد و هنوز مریض نشدم احتمال حاملگی وجود دارد؟

اگر منظورتون از محافظت شده با کاندوم باشه جای نگرانی نیست.
    تأخیر ایجاد شده در پریود هم ناشی از مصرف قرصه.

15. azizeman نوشته است: سلام.من 29 هر ماه به مدت 7 روز پریود میشوم.18 فروردین با شوهرم رابطه داشتم30 دقیقه از رابطه محافظت شده  اول گذشته بود که دوباره رابطه داشتیم دفعه اول الت شوهرم با دستمال پاک شد دفعه دوم رابطه محافظت شده داشتیم اما نمیدونم پایین الت همسرم که به من برخورد کرده واز قبل فقط با دستمال پاک شده خطرناک بود یا نه حتی نمیدونم اب منی شوهرم به اون پایین رسیده بود یا نه و از قرصم استفاده نکردم چون شوهرم مطمعن بود اتفاقی نیفتاده دوباره 27  نزدیکی داشتم و از قرص اوژانسی استفاده کردم وهردو را باهم خوردم الان 3 روز است از موقع پریودیم میگزرد و هنوز مریض نشدم احتمال حاملگی وجود دارد؟

سلام
    در ادامه جواب دوست خوبم iman_prs  درپست بالا لازم دیدم عرض کنم بر فرض اگر آب منی به قسمت پایین آلت هم رسیده باشه و با دستمال هم خشک نشده باشه بعد از نیم ساعت مطمئناً و قطعاً اسپرم خشک شده و از بین رفته چون اسپرم در دمای خارج از بدن عمر زیادی نداره و زود نابود میشه...پس جای نگرانی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 126
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید