شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم بودن حجم مایع اسپرم

1. با سلام
    لطفا راهنمایی بفرمائید چه عواملی بر حجم مایع منی تاثیر دارد؟
    چه عاوملی باعث افزایش مقدار آن می شود؟
    چه عواملی باعث افزایش حالت جهندگی و فشار بیشتر در موقع انزال ؟
    آیا دارو یا رژیم غذایی خاصی برای این منظور وجود دارد؟

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    میزان کیفی حالت فیزیولوژیکی اسپرم از کمیت آن بسیار مهم تر است که این صفات با انجام تستهای آزمایشگاهی و میکروسکوپی قابل بررسی است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سوال بنده قبل از اینکه جنبه پزشکی داشته باشد ، جنبه روانی دارد .
    بنده و همسرم هر دو تمایل داریم حجم مایع زیاد باشد (از نظر احساسی و روانی)
    آیا با رژیم غذایی یا دارویی یا تکنیک خاصی می توان این کار را کرد؟؟؟

4. ehsanne نوشته است: سوال بنده قبل از اینکه جنبه پزشکی داشته باشد ، جنبه روانی دارد .
    بنده و همسرم هر دو تمایل داریم حجم مایع زیاد باشد (از نظر احساسی و روانی)
    آیا با رژیم غذایی یا دارویی یا تکنیک خاصی می توان این کار را کرد؟؟؟

سلام
    تا حدودي در حد 1 يا 2 ميلي ليتر ميشود با مصرف يك سري از مواد غذايي آن را افزايش داد
    ولي ابتدا بايد ديد حجم مايع مني شما چقدر است آيا قابل افزايش ميباشد
    اولين راه براي افزايش حجم مني كم كردن دفعات نزديكي ميباشد
    همچنين ميتوانيد با مصرف مواد پروتئيني - مواد سرشار از ويتامين اي و عسل و سياهدانه و كنجدو پسته و گردو و بادام كمي حجم آن را افزايش دهيد ولي با توجه به از بين رفتن اين مايع بعد از انزال  اين چه كاريست ؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. حجم آن در وضعیت فعلی و با حدود هفته ای 2 بار نزدیکی در حد 1.5 سی سی می باشد .
    از آقای دکتر صادقی نیز  تقاضای اظهار نظر و راهنمایی دارم

6. ehsanne نوشته است: حجم آن در وضعیت فعلی و با حدود هفته ای 2 بار نزدیکی در حد 1.5 سی سی می باشد .
    از آقای دکتر صادقی نیز  تقاضای اظهار نظر و راهنمایی دارم

سلام،
    میزان منی در شما در حد پایین محدوده طبیعی است، با روشهایی که در بالا ذکر شد تا حدودی می توان آن را زیاد کرد (از نظر کمی) ولی این میزان به خصوصیات بدنی شما مرتبط است و تغییر زیادی در آن نمی توان داد.

7. کپسولی به نام semenax  در این مورد در بازار وجود دارد- آیا آقای دکتر رهام مصرف آنرا توصیه می کنند؟

8. ehsanne نوشته است: کپسولی به نام semenax  در این مورد در بازار وجود دارد- آیا آقای دکتر رهام مصرف آنرا توصیه می کنند؟

سلام،
    متاسفانه از محتوای این فراورده اطلاعی ندارم.

9. باعرض سلام و خسته نباشید

من و همسرم اکنون 4 سال است که ازدواج کردیم در ازمایشات سونوگرافی رحم تخمدان ها کم کار بوده که با خوردن قرص وامپول اندازه فلیکول به18 رسید و پزشکم تائید کرد که رشد خوبی داشته و ازمایش اسپرم شوهرم  تمامی گزینه ها مورد تائید پزشک بود جز تعداد آنها و که تعداد آن 12 میلیون بود و بدلیل کوچک بودن شهر ونبود دکترهای مجرب از شما خواهش میکنم که همسرم برای درمان چه قرص یا داروئی مصرف کند تا تعداد اسپرم افزایش یابد  با تشکر فراوان

10. bahar2560 نوشته است: باعرض سلام و خسته نباشید

من و همسرم اکنون 4 سال است که ازدواج کردیم در ازمایشات سونوگرافی رحم تخمدان ها کم کار بوده که با خوردن قرص وامپول اندازه فلیکول به18 رسید و پزشکم تائید کرد که رشد خوبی داشته و ازمایش اسپرم شوهرم  تمامی گزینه ها مورد تائید پزشک بود جز تعداد آنها و که تعداد آن 12 میلیون بود و بدلیل کوچک بودن شهر ونبود دکترهای مجرب از شما خواهش میکنم که همسرم برای درمان چه قرص یا داروئی مصرف کند تا تعداد اسپرم افزایش یابد  با تشکر فراوان

سلام،
    نمی توان از طریق مجازی دارو تجویز کرد و درمانی را شروع نمود، اگر با پزشکتان مشورت نمایید بهتر می توانند روشهای مختلف کمک باروری را به شما معرفی نمایند تا بارداری در شما رخ دهد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید