شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام دکتر ببخشید که وقتتونو میگیرم.
    ۲۱روز بعد نزدیکی ازمایش خون من منفی بود
    الان روز ۲۸هست احساس میکنم یه چیزی تو شکمم هست و ورم کرده و صدای اب میده.ایا نیازی هست ازمایش بتا رو تکرار کنم؟

2. سلام
    من بعد از مصرف قرص اووسیز ده روز بعد به مت 6 روز لکه بینی داشتم و بعد از ت شدن 4 روز بعدش پریود شدم
    بعد از ت شدن پریود در این مدت رابطه بدون دخول و سطحی داشتیم که اکثرا پیشاب با دستمال پاک میشد
    اما 13 روز از پاک شدن  بود که به مدت 3 روز لکه بینی خیلی مختصر داشتم ک روز دوم لکه بینی تست بتا دادم و بتا 1.3 بود اما بخاطر معده درد و حالتتهوعی ک دارم و حالت گر گرفتگی استرس دارم که این لکه مال لانه گزینی باشه روز پنجم از شروع لکه بینی از بی بی چک استفاده کردم که فقط ی خط روشن شد اما در ناحیه تی زمینه ی کم انگار رگ صورتی خیلی کمرگ پخش شده باشد تو رو خدا کمک کنید

3. با سلام و خسته نباشید ممنون میشم جواب منو بدید.من روز ۸سیکل  رابطه سطحی داشتم از رو لباس زیر سیکل های سی روزه دارم.دو روز بعد تموم شدن سیکلم من رابطه طاشتم و همه تر س من از اینه که موقع استحمام اسپرم شسته شده وارد واژنم شده باشه میشه آقای دکتر خودشون جوابمو بدن؟؟؟؟؟
    من ۱۱روز بعد رابطه تست بتا دادم و منفی بود میتونم بهش اهتماد کنم.جواب تستم۳.۲بود.لطفا آقای دکتر شماجوابمو بدین خواهش میکنم

4. سلام
    اخرین تاریخ پریودی ۲۱ اسفند
    در روز ۲۴ پریودی یعنی ۱۵ فروردین رابطه سطحی در حد مالش که منی دور از وژان ریخته بشه
    بعد از ۳ ساعت مصرف قرص اورژانسیhd
    احتمال حاملگی هست

5. 30روز بعد نزدیکی جواب ازمایش خون منفی بود.ولی من بازم نگرانم.شکمم به شدت نفخ میشه و صدا میده و سمت راست شکمم نبض احساس میکنم.احساس میکنم شکمم ورم کرده و عضلاتش کشیده میشه و سفت شده.چند روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی کمتر و کوتاه مدت تر از دوره پریودم .هیچ قرص یا روش پیشگیری استفاده نکردم.دکتر احتمال بارداری وجود داره؟

6. sevdasalari نوشته است: سلام دکتر ببخشید که وقتتونو میگیرم.
    ۲۱روز بعد نزدیکی ازمایش خون من منفی بود
    الان روز ۲۸هست احساس میکنم یه چیزی تو شکمم هست و ورم کرده و صدای اب میده.ایا نیازی هست ازمایش بتا رو تکرار کنم؟

سلام
    دوست عزیز بارها خدمت شما عرض کردیم که هیچ احتمال حاملگی در مورد شما وجود نداره....جواب منفی آزمایش دلیل محکمی بر این حرف هست.
    این احساسی که ازش حرف زدید از وسواس فکری شما ناشی میشه یا اینکه واقعا اگر چیزی هست هیچ ربطی به حاملگی نداره.
    لطفا منطقی باشید و هرچیزی را به حاملگی ربط ندید.....هیچ نیازی به تکرار آزمایش نیست.

7. با سلام.ببخشید میشه جواب سوال منم بدین.من خیلی استرس دارم و نگرانم.خواهش میکنم جواب بدین.روزی هزار بار سایتو چک میکنم تا ببینم جواب اومده.ممنون میشم.

8. negaran1370 نوشته است: سلام
    من بعد از مصرف قرص اووسیز ده روز بعد به مت 6 روز لکه بینی داشتم و بعد از ت شدن 4 روز بعدش پریود شدم
    بعد از ت شدن پریود در این مدت رابطه بدون دخول و سطحی داشتیم که اکثرا پیشاب با دستمال پاک میشد
    اما 13 روز از پاک شدن  بود که به مدت 3 روز لکه بینی خیلی مختصر داشتم ک روز دوم لکه بینی تست بتا دادم و بتا 1.3 بود اما بخاطر معده درد و حالتتهوعی ک دارم و حالت گر گرفتگی استرس دارم که این لکه مال لانه گزینی باشه روز پنجم از شروع لکه بینی از بی بی چک استفاده کردم که فقط ی خط روشن شد اما در ناحیه تی زمینه ی کم انگار رگ صورتی خیلی کمرگ پخش شده باشد تو رو خدا کمک کنید

سلام
    در مورد استفاده از بیبی چک و نتیجه آن دقیقا باید طبق دستورالعمل نوشته روی پاکت عمل کنید.
    در مورد خون لانه گزینی هم بارها مطالبی گفتیم که همه در بایگانی موجود هست و میتونید مطالعه کنید.
    این لکه ها و خونریزی های نامنظم بخاطر مصرف قرص ضدبارداری هست و تا چندین سیکل وجود داره.
    طبق گفته خودت رابطه های آخر بعد از اتمام پریودی و بصورت سطحی بوده و با این توصیفات احتمال بارداری صفر هست.
    خون لانه گزینی لکه های صورتی رنگ متمایل به قرمزی هست که تقریبا دو هفته بعد از رابطه یعنی نزدیک به پریودی بعدی رخ میده و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
    بهتره یک بار دیگه به دقت از بیبی چک استفاده کنید یا اینکه آزمایش را تکرار کنید.

9. samira_m311 نوشته است: سلام
    اخرین تاریخ پریودی ۲۱ اسفند
    در روز ۲۴ پریودی یعنی ۱۵ فروردین رابطه سطحی در حد مالش که منی دور از وژان ریخته بشه
    بعد از ۳ ساعت مصرف قرص اورژانسیhd
    احتمال حاملگی هست

سلام
    خیر....با رابطه سطحی احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه.
    با استفاده صحیح از روش اورژانسی نیز احتمال حاملگی وجود نداره.

10. asalaz نوشته است: 30روز بعد نزدیکی جواب ازمایش خون منفی بود.ولی من بازم نگرانم.شکمم به شدت نفخ میشه و صدا میده و سمت راست شکمم نبض احساس میکنم.احساس میکنم شکمم ورم کرده و عضلاتش کشیده میشه و سفت شده.چند روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی کمتر و کوتاه مدت تر از دوره پریودم .هیچ قرص یا روش پیشگیری استفاده نکردم.دکتر احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    جواب منفی آزمایش و وقوع خونریزی احتمال حاملگی را رد میکنه....اون نفخ شکم و علایم دیگه ممکنه علتی غیر از حاملگی داشته باشه.
    از یک تست بیبی چک استفاده کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

11. سلام دکتر خسته نباشید.خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی استرس دارم نگرانم
    من تو دوره پر خطر رابطه داشتم.یک ماه بعد نزدیکی جواب ازمایش خون منفی بود.10روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی زود تراز دوره پریودم و سبکترو کوتاه مدت تر.ایا ممکنه خونریزی لایه گزینی باشه؟
    نفخ و حالت تهوع ودل درد دارمو احساس میکنم شکمم ورم کرده و عضلاتش کشیده میشه.احتمال حاملگی وجود داره؟؟ ممکنه جواب ازمایش حاملگی رو نشون نداده باشه؟؟
    از هیچ قرص یا روش پیشگیری استفاده نکردم

12. با سلام و تشکر از سایت خوتون آقای دکتر من کم کاری تیرویید دارم و قرص نمیتونم بخورم چه راهی به غیر از دستگاه برای جلوگیری هست
    و آیا امکان بارداری 2 روز بعد از اتمام پریودم ( پریودم 5 روزه تمام شد) وجود داره؟

13. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشین
    من با نامزدم رابطه داشتم 16 فروردین از مقعد اما میترسم که منی برحسب اتفاق به الت من رسیده باشه برای همین 4 تا قرص ال دی خوردم اما سری دوم که خوردم 20 دقیقه بعد بالا اوردم اما قرصو ندیدم فقط اب بود.
    اخرین باریم که پریود شدم  22 اسفند بود و حالا که الان 26 فروردین هست هنوز پریود نشدم
    در ضمن پرویدم نا منظم هست همیشه 2 روز این ور اون ور میشه
    هبچ علاىمی از بارداریم ندارم مانند بالا اوردن یا کوفتگی  یا خشک شدن پوستو عوض شدن رنگ سینه ابا امکان بارداری وجود داره؟
    بی بی چک الان جواب مطمىن میده؟
    خواهش میکنم سریع جواب بدین استرس دارم ممنون

14. سلام
    24 سالمه حدود 9 سال هست ک مبتلا به بیماری لوپوس هستم - قاعدگی منظم 28 روزه دارم. دوره خونریزیم 7 روزه.
    آخرین بار 18/01/94 خونریزیم شروع شد و 24/01/94 پاک شدم.
    در تاریخ 25/01/94 رابطه جنسی بدون دخول کنترل نشده داشتم.
    پرده بکارتم سالم و دست نخورده اس
    شریک جنسیم منیشو تو دستش خالی کرد ولی بعدش بدون اینکه دست و آلتشو بشوره ب رابطه ادامه دادیم دستش چندبار ب واژنم خورد و آلتشم همینطور
    بخاطر بیماریم میترسم قرص مصرف کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید
    بارداری هم خیلی واسم خطرناکه
    در حال حاضر دارو مصرف میکنم (قرص هیدروکسی کلروکین سولفات و پردنیزولون 5)
    ممنونم

15. با عرض سلام . نامزد بنده به علت عروسی خواهرشون نزدیک به زمان عروسی 3 روز قبل از عروسی شروع به خوردن قرص ld کردن به خاطره اینکه زمان پریودشون نزدیک بود . پریودشون منظم است و همیشه دور روز مانده به زمان پریود اصلی لکه بینی دارند . ایشون از همون لحظه که لکه رو مشاهده کردن شروع به خوردن قرص کردن که پریود نشن که جواب هم داد و به مدت پنج روز مصرف میکردن . در روز پنجم ما با هم رابطه ای داشتیم .  تماسی سطحی هم آلتها با کاندوم داشت و رابطه از پشت بوده و با کاندوم . از فردا آن روز دیگه ایشون قرص نخوردن که تو همون روز ایشون فقط یک لکه قهوه ای دیدن و تا سه روز حالتها پریود که همیشه داشتن داشتن ولی بعدش نه و الان چهار روز ازقطع مصرف قرصها میگذره ولی هنوز پریود نشدن میخواستم ببینم امکان بارداری هست ؟ و چقد طول میکشه بعد از قطع قرصها تا پریود بشن ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 126
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید