شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسترین نقاط مرد کجاست؟؟؟؟(لطفا یکی یه جواب کامل بده!!!!)

1. با سلام.میخواستم بدونم حساسترین نقاط مرد برای رسیدن به ارگاسم چیه؟؟اصلا باید چطور شروع کرد تا مرد لذت ببره؟؟؟؟؟مردا از چه کارایی بیشتر خوششون میاد و بیشتر از رابطه جنسیشون احساس لذت میکنن Very Happy  Smile  Razz  Question  امیدوارم یکی پیدا بشه یه جواب مفصل و کامل به من بده. ممنون میشم Wink  Laughing اخه هرچی تا الان خوندم همش درباره خانما بوده Sad  Crying or Very sad

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. maryam68 نوشته است: با سلام.میخواستم بدونم حساسترین نقاط مرد برای رسیدن به ارگاسم چیه؟؟اصلا باید چطور شروع کرد تا مرد لذت ببره؟؟؟؟؟مردا از چه کارایی بیشتر خوششون میاد و بیشتر از رابطه جنسیشون احساس لذت میکنن Very Happy  Smile  Razz  Question  امیدوارم یکی پیدا بشه یه جواب مفصل و کامل به من بده. ممنون میشم Wink  Laughing اخه هرچی تا الان خوندم همش درباره خانما بوده Sad  Crying or Very sad

با اجازه ی جناب دکتر کاوه و حضرت رهام
    ببینید خانم اولا ارگاسم توی مردها به پیچیدگی ارگاسم در خانم ها نیست !!!
    یه فرایند به مراتب ساده تر هست و آلت تناسلی مرد 90 درصد اون لذت رو براش بوجود میاره و مایع منیتمام کننده اون لذت هست که همراه با فشار و لذت خاصی بیرون میاد !!!

نکته دوم هم اینکه اصولا آنال رابطه جنسی برای مردها بسیار لذت بخش هست !! یعنی خورده شدن آلت تناسلی مرد توسط شریک جنسیش !!!

مورد سوم لمس کردن هست !!!
    شاید باورش سخت باشه ولی مرد از لمس کردن بدن شریک جنسیش و حس کردن اون بی نهایت لذت می بره  !!!

ولی فراموش نکنید افراط در رابطه جنسی و رسیدن به اوج ارگاسم می تونه تبعات منفیی هم داشته باشه از اون جهت که فرد رو غرق در این مسائل بکنه !!! بقول دوستی رابطه جنسی جزئی از زندگی آدمه ولی باید درست ازش استفاده بشه !!!

ضمنا بسی مشعوف می شیم نظر سایر دوستان رو بدونیم !!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. maryam68 نوشته است: با سلام.میخواستم بدونم حساسترین نقاط مرد برای رسیدن به ارگاسم چیه؟؟اصلا باید چطور شروع کرد تا مرد لذت ببره؟؟؟؟؟مردا از چه کارایی بیشتر خوششون میاد و بیشتر از رابطه جنسیشون احساس لذت میکنن Very Happy  Smile  Razz  Question  امیدوارم یکی پیدا بشه یه جواب مفصل و کامل به من بده. ممنون میشم Wink  Laughing اخه هرچی تا الان خوندم همش درباره خانما بوده Sad  Crying or Very sad

سلام دوست عزیز
    خواستم اضافه کنم
    مردها به ارگاسم نمیرسن
    این خانمها هستند که به ارگاسم میرسند و آقایون به حالت نعوظ و سپس ارضا میشن
    در ضمن در مورد آقایون هم با جستجو میتونید مطالب بهتر پیدا کنید

4. ولی من خیلی جاها خوندم که مردا هم به ارگازم میرسن اینجوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی هم مردا هم زنا تو رابطه جنسی به اوج لذت میرسن که بهش میگن ارگاسم Question  Question ایا این تصور من غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    maryam68 نوشته است: ولی من خیلی جاها خوندم که مردا هم به ارگازم میرسن اینجوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی هم مردا هم زنا تو رابطه جنسی به اوج لذت میرسن که بهش میگن ارگاسم :?:  :?: ایا این تصور من غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کار برگرامی در زندگی مشترک بسیار مسایل مهمتر از این  بوجود خواهد آمد با توجه به سن شمافکر میکنم به آینده درسی و کاری خود بیشتر اهمیت بدهید تا این مسایل موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. نقل قول:
    ولی من خیلی جاها خوندم که مردا هم به ارگازممیرسن اینجوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی هم مردا هم زنا تو رابطه جنسی به اوجلذت میرسن که بهش میگن ارگاسم    ایا این تصور من غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته..
    انزال یک امر کاملا جسمانیه ولی ارگاسم بیشتر به مسائل روحی مربوطه و ممکنه در یک مرد انزال صورت بگیره ولی اون لذت کامل رو از رابطه اش نبرده باشه...

7. با سلام
    ضمن اینکه بنده هم با نظر دوستمون labnews موافقم  ،فقط چند نکته رو توضیح میدم شاید مفید فایده بقیه دوستان قرار بگیره.
    1-نقاط حساس مرد در وهله اول سطح زیرین سر آلت تناسلی است که بسیار حساسه و در صورت مالش موجبات انزالو  فراهم میکنه.ضمناً در زمان نزدیکی هم در اثر اصطحکاک،همین نقطه با دیواره مهبل، باعث خروج منی از مرد میشه.
    2-با توجه به خصوصیات هر فرد ، نقاط دیگه ، به ترتیب لاله های گوش(اگر مکیده بشن) و سر سینه های مرد بوده و به فراخور افراد قابلیت تحریک شدن را داراست.
    3- لمس نقاط مختلف بدن شریک جنسی ، نیز بسیار تاثیر ساز است.
    4-دیدن صحنه های تحریک کننده از نقاط حساس خانم ها هم تاثیر گذار است.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر

8. با سلام  خدمت شما دوست عزیز ]maryam68]
    خواستم به دوستان فوق مخصوصاmargol2002 بگویم که ارگاسم در مردان نیز وجود دارد و چه بسا که اگر کسی بتواند بهارگاسم برسد لذتی فوق افعاده برای مرد بوجود می آورد که دیگر ولن کن نیست
    ولیدر مورد نقاط حساس مرد و اینکه چطور مردی رو به ارگاسم برسونیم بنده نظرشخصی خودم رو میگم چون رسیدن به ارگاسم در هر کسی فرق میکند اما نقطهمشترکی که وجود داره اینه که مرد باید از نظر روحی با اون کار بشه چونرسیدن به انزال بی هیچ واسطه ای فقط و فقط با انجام نزدیکی و... برای مردبوجود می آید
    1/لمس آلت مردان  توسط شریک جنس اش
    2/خورده شدن آلت که در فرهنگ ما کمی بیگانه هست در صورتی که مردان از این کار بسیبار لذت میبرند و از لحاظ روحی هم تاثیر عجیبی دارد
    3/لمس مقعد مردان و همچنین لمس غده پروستات در مردان که آن هم مثل خورده شدن آلت توسط همسران در ایران بندرت اتفاق می افتد
    4/بوسه که در تمام مراحل نزدیکی یکی از موثر ترین تکنیکهای رسیدن به ارگاسم میباشد
    ودر پایان خدمت شما باید عرض کنم اگر متاهل هستید برای اینکه همسرتان رابیشتر به وجد بیاورید اول پوشش مناسب و در کل همیشه سعی کنید که همسرتانرا تشنه نگه دارید یعنی به قول خودمانی زود پا ندهید اینطور هیجان یکنزدیکی به اوج خود میرسد و در پایان با گذشت زمان هر زوجی تکنیکهای خاص رایاد میگیرن.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  9. با سلام دوستان نقاط حساس مردان را به درستي برشمردن ولي بايد توجه داشت همين نقاط هم زماني حساس و لمس كردنشان لذت بخش است كه قبل از آن تحريك روحي و رواني توسط شريك صورت گرفته باشد در غير اين صورت فقط به انزال ختم خواهد شد و نه به اورگاسم.

10. سلام
    orgasm همون کلمه انگلیسی ارضا شدنه دیگه.

11. سلام دوست عزیز
    بله ارگاسم همان ارضا شدن میباشد.
    به یک دیکشنری مراجعه کنید با معنی هایی که از ارگاسم داده است به این نتیجه خواهید رسید.

12. سلام
    ميخواستم اگه امکان داره نحوه صحيح خوردن آلت تناسلي مردان توسط شريک جنسي اش رو بيان کنيد / کدوم قسمتهاش حساستره و تحريک کننده تر؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. لطف کنید برای دریافت پاسخ کافی با ایمیل بنده تماس حاصل فرمایید با تشکر
    arak_soltani@yahoo.com

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. كيميا خانم تمام قسمت هاي آلت مردانه حساس است ولي حساسيت سر آلت يا همان حشفه از ساير نقاط بيشتر است.ماليدن بيضه ها و ساير قسمت هاي آلت هنگام خوردن و ليسيدن سر آلت به شما در رسيدن به هدفتان كمك خواهد كرد.

15. عزیزم جواب در مورد نقاط حساس بدن اقایون از ای قراره
    نقاط لذتبخش قسمتهایی از بدن است که تحریک آنها نقش مهمی در تحریک و لذت بیشتر دارد. در بیشتر مردها و زنها توجه شریک جنسی به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب بوجود آمدن شهوت و میل جنسی میشود. تحریک خوب و مناسب این نقاط میتواند لذت رابطه جنسی را چند برابر کند. باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما باید بتدریج مناطق حساس بدن خود و شریک جنسیتان را کشف کنید.نقاط حساس بدن مرد افرادی که فکر می کنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنید قسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریک کنید.

1

1. سر: بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند؛ علتش هم اینه که وقتی خانوما موهای سر آقایون رو مورد نوازش قرار میدن، این کار باعث آزاد شدن و ترشح یه سری هورمونها توی خون میشه که مرد رو مورد تحریک قرار میده .

2. لاله گوش: بوسیدن، زبان زدن، مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است .

3. لبها: فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید، بلکه آنها را مکیده و بخورید! خیس کنین و اجازه بدین که گرمی لبتون توسط لبای آقایون حس بشه. تمام قسمتهای لب رو در معرض این کار قرار بدین. حتی میتونین با مکیدن زبون طرف مقابلتون احساس خوبی رو در اون ایجاد کنین.

4. گردن: ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف با دست نوازش بدین، ببوسید و بلیسین.

5. پشت: شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید. بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.

6 . سینه ها: خیلی از مردها بوسیله نوازش، نیشگون گرفتن، زبان زدن یا آهسته گاز گرفتن سینه شان تحریک میشوند. از این ناحیه از بدن مردها غافل نشین. این کار میتونه عقل رو از سر آقایون بپرونه.

7. اندام جنسی: بیضه، بیخ آلت در بالای بیضه، سر آلت از مناطق بسیار حساس اندام جنسی هستند که تحریک آنها با دست زبان و بوسیدنشان خیلی موثر است. قابل از لیسیدن این قسمت و همچنین در حین انجام سایر مراحل رابطه جنسی از نوازش این قسمت از بدن مردها غافل نشوید .

در مورد اینکه چگونه به ارگاسم میرسن هم جواب واحدی وجود نداره ولی اگه یکم حوصله کنید و توی سایت گشتی بزنید جواب سوالتون را می ***ید
    و با توجه به سن شما به عنوان یک دوست از این اطلاعات به جا و درست استفاده کنی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید