شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. behiovic نوشته است: معذرت من جواب سوالمو درست نگرفتم<من نامزدم چند ماه قبل که از قرص اوسیز استفاده کردن بعد 5روز پریود شدن ولی خواستم بدونم قرص لونژیل هم همون حالتو داره که بعد استفاده باعث خونریزی میشه یا نه بدون خونریزی از بارداری احتمالی جلو گیری میکنه؟اگه امکانش هست واسم توضیح مختصری بدین چون تو پست قبلی جواب سوالمو به درستی نگرفتم
    با تشکر

خیر معمولاً در زمان مقرر خودش و یا چند روز زودتر/دیرتر اتفاق می‌افته.

2. خسته نباشید من واقعا استرس زیادی دارم مجبور شدم پیام خصوصی بذارم چون تو قسمت های دیگه نمیشد ...
    من و نامزدم دیروز ۷ فروردین باهم رابطه داشتیم به صورتی که الت هامون باهم تماس داشتن من از ایشون در رابطه با پیش اب سوال کردم گفتن که تا اون موقع چیزی خارج نشده وقتیم که ارضا شد اصلا تماس نداشتیم منی کاملا دیدم که کنترل شده روی دستش ریخت با این حال الت ها کاملا قبل ارضا شدن در تماس بودن من باکره هستم میدونم که ربطی به باردار شدن نداره اما با این حال میخواستم ببینم ممکنه بارداری صورت بگیره؟
    در ضمن ما قبلا هم بصورت لاپایی رابطه داشتیم حدوده یک سالم میشد که نزدیکی به این صورت نداشتیم پرودمم تقریبا منظم و ۲۲ هر ماه است .حالا احتمال بارداری هس ؟ممنون

3. helia27 نوشته است: خسته نباشید من واقعا استرس زیادی دارم مجبور شدم پیام خصوصی بذارم چون تو قسمت های دیگه نمیشد ...
    من و نامزدم دیروز ۷ فروردین باهم رابطه داشتیم به صورتی که الت هامون باهم تماس داشتن من از ایشون در رابطه با پیش اب سوال کردم گفتن که تا اون موقع چیزی خارج نشده وقتیم که ارضا شد اصلا تماس نداشتیم منی کاملا دیدم که کنترل شده روی دستش ریخت با این حال الت ها کاملا قبل ارضا شدن در تماس بودن من باکره هستم میدونم که ربطی به باردار شدن نداره اما با این حال میخواستم ببینم ممکنه بارداری صورت بگیره؟
    در ضمن ما قبلا هم بصورت لاپایی رابطه داشتیم حدوده یک سالم میشد که نزدیکی به این صورت نداشتیم پرودمم تقریبا منظم و ۲۲ هر ماه است .حالا احتمال بارداری هس ؟ممنون

گرچه زمان رابطه پرخطر بوده، اگه مطمئنید که منی تماسی با واژنتون نداشته بارداری منتفیه.
    ولی اگه خیلی نگرانید و احتمال برخورد منی با واژن هست، می‌تونید روش اورژانسی استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است: بازم ببخشيد من انقد سوال ميپرسما . من الان ٥ روز زودتر شدم ولي حالت پريودي نيست انگار لك ولي به مقدار زياد!؟!؟ قبل شدن هم دل دردي شبيه پريودي گرفتم! الان اين جز پريودي حساب ميشه؟!

سلام
    دوست خوبم درصورت داشتن سوالهای مجدد لطفا سعی کنید سوال و جوابهای قبلی خود را بصورت نقل قول قرار دهید تا با بررسی اونا بتونیم به سوال جدیدتون پاسخ بدیم....چون سوالها و موارد زیاده و در خاطر کسی نمیمونه.
    اگر قبلا از روش اورژانسی استفاده کردید، این طبیعی هست که پریود الان اینگونه باشه...چون این قرصها یه دفعه هورمون زیادی وارد بدن میکنند و تعادل هورمونها را به هم میریزند پس این طبیعی هست که در نظم و کیفیت قاعدگی اختلال بوجود بیاد....اما در کل طبیعیه و در پریودهای بعدی همانند قبل خواهد شد.
    بله...این خونریزی قاعدگی محسوب میشه و هر گونه احتمال حاملگی را در شما رد میکنه.

مننون از جوابتون.فقط من الان روز ٧ پريودي هستم ولي همچنان سينه درد دارم قبلا سينه درد داشتم ولي نزديك روزاي اخر كمتر ميشد ولي اينبار نه!!؟ اين دليل خاصي داره؟! خطرناك؟

سلام
    دلیل خاصی نداره و فقط مربوط به مصرف قرص ضدبارداری میشه....یعنی از عوارض اون قرصهاست.
    شاید تا یک یا دو دوره دیگه هم چنین علایمی داشته باشی اما زمانی که هورمونها دوباره به تعادل رسیدند خودبخود این علایم و دردها برطرف میشه.......نگران نباش.

سلام خسته نباشيد ببخشيد الان تقريبا ٥،٦ روزه كه پريوديم تموم شده ولي همچنان لك زياد ميبينم!!! اينم هنوز از علائم اون قرص هاست!! تا كي ادامه داشته باشه طبيعيه؟؟؟!

سلام
    بله....ظهور لکه های قهوه ای از علایم شایع مصرف قرصهای پیشگیری و بخاطر عدم تعادل هورمونهاست.
    موردخاصی نیست...خودبخود کم و بعد برطرف میشه....نگران نباش.

سلام و خسته نباشيد.ببخشيد ميخواستم بدونم لكي كه مربوط به لانه گزيني هست چقدره!؟ و چند روز طول ميكشه؟

سلام
    در بایگانی این سایت اطلاعات کامل در این زمینه وجود داره....فقط کافیه چند دقیقه وقت بذارید و جستجو کنید.
    خون لانه گزینی چند لکه صورتی رنگ متمایل به قرمز کم رنگ هست که 24 ساعت الی نهایتا 48 ساعت طول میکشه.

سلام اقاي دكتر سال نوتون مبارك.ببخشيد باتوجه به اينكه من مشكلمو توي سوال هاي قبليم گفتم كه يك اسيفند رابطه داشتم و از روش پيشگيري ٨ تا ال دي استفاده كردم ولي من همچنان يه مشكل دارم اونم اينه كه من تا امروز بعد از پريودي اسفند ماه و بعد از حساسيت به قرص همچنان لك دارم.  ميخواستم بدونم اين لك ها كه تا امروز طول كشيده همه از عوارض قرص ال دي كه هورمون هرو بهم ريخته يا اينكه مشكل از جاي ديگه اييه!!

5. با سلام خدمت شما و تشکر واسه راهنماییتون
    میخواستم بدونم بعد چند روز از خوردن قرص لونژیل 5/1 خونریزی اتفاق میوفته؟آخه خانومم هشت روزه که خورده و هنوز خبری نیست.ایشون بعد 30 ساعت از رابطمون قرص خوردن
    ممنون میشم زودتر جوابموبدین آخه نگرانم

6. parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است: بازم ببخشيد من انقد سوال ميپرسما . من الان ٥ روز زودتر شدم ولي حالت پريودي نيست انگار لك ولي به مقدار زياد!؟!؟ قبل شدن هم دل دردي شبيه پريودي گرفتم! الان اين جز پريودي حساب ميشه؟!

سلام
    دوست خوبم درصورت داشتن سوالهای مجدد لطفا سعی کنید سوال و جوابهای قبلی خود را بصورت نقل قول قرار دهید تا با بررسی اونا بتونیم به سوال جدیدتون پاسخ بدیم....چون سوالها و موارد زیاده و در خاطر کسی نمیمونه.
    اگر قبلا از روش اورژانسی استفاده کردید، این طبیعی هست که پریود الان اینگونه باشه...چون این قرصها یه دفعه هورمون زیادی وارد بدن میکنند و تعادل هورمونها را به هم میریزند پس این طبیعی هست که در نظم و کیفیت قاعدگی اختلال بوجود بیاد....اما در کل طبیعیه و در پریودهای بعدی همانند قبل خواهد شد.

مننون از جوابتون.فقط من الان روز ٧ پريودي هستم ولي همچنان سينه درد دارم قبلا سينه درد داشتم ولي نزديك روزاي اخر كمتر ميشد ولي اينبار نه!!؟ اين دليل خاصي داره؟! خطرناك؟

سلام
    دلیل خاصی نداره و فقط مربوط به مصرف قرص ضدبارداری میشه....یعنی از عوارض اون قرصهاست.
    شاید تا یک یا دو دوره دیگه هم چنین علایمی داشته باشی اما زمانی که هورمونها دوباره به تعادل رسیدند خودبخود این علایم و دردها برطرف میشه.......نگران نباش.

سلام خسته نباشيد ببخشيد الان تقريبا ٥،٦ روزه كه پريوديم تموم شده ولي همچنان لك زياد ميبينم!!! اينم هنوز از علائم اون قرص هاست!! تا كي ادامه داشته باشه طبيعيه؟؟؟!

سلام
    بله....ظهور لکه های قهوه ای از علایم شایع مصرف قرصهای پیشگیری و بخاطر عدم تعادل هورمونهاست.

سلام و خسته نباشيد.ببخشيد ميخواستم بدونم لكي كه مربوط به لانه گزيني هست چقدره!؟ و چند روز طول ميكشه؟

سلام
    در بایگانی این سایت اطلاعات کامل در این زمینه وجود داره....فقط کافیه چند دقیقه وقت بذارید و جستجو کنید.
    خون لانه گزینی چند لکه صورتی رنگ متمایل به قرمز کم رنگ هست که 24 ساعت الی نهایتا 48 ساعت طول میکشه.

سلام اقاي دكتر سال نوتون مبارك.ببخشيد باتوجه به اينكه من مشكلمو توي سوال هاي قبليم گفتم كه يك اسيفند رابطه داشتم و از روش پيشگيري ٨ تا ال دي استفاده كردم ولي من همچنان يه مشكل دارم اونم اينه كه من تا امروز بعد از پريودي اسفند ماه و بعد از حساسيت به قرص همچنان لك دارم.  ميخواستم بدونم اين لك ها كه تا امروز طول كشيده همه از عوارض قرص ال دي كه هورمون هرو بهم ريخته يا اينكه مشكل از جاي ديگه اييه!!

سلام
    بله...از عوارض این قرصها ممکنه لکه بینی بین دو پریودی باشه....مشکل خاصی نیست هورمونها که به نظم سابق بازگشتند این مورد هم برطرف میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. behiovic نوشته است: با سلام خدمت شما و تشکر واسه راهنماییتون
    میخواستم بدونم بعد چند روز از خوردن قرص لونژیل 5/1 خونریزی اتفاق میوفته؟آخه خانومم هشت روزه که خورده و هنوز خبری نیست.ایشون بعد 30 ساعت از رابطمون قرص خوردن
    ممنون میشم زودتر جوابموبدین آخه نگرانم

سلام
    بارها خدمت دوستان عرض کردیم که بعد از خوردن قرص نهایتا تا دو هفته فرصت هست که شخص دچار لکه بینی و به دنبال اون خونریزی مختصر بشه که خونریزی اون سیکل محسوب میشه....پس جای نگرانی نیست هنوز فرصت دارید.

8. ُسلام دختری هستم 20ساله اخرین روزه پریودم 6 فروردین بوده و دیروز یعنی 9 فروردین با نامزدم رابطه بدون دخول در حد تماس الت بوده که بار اول ابش را روی شکم وبار دوم روی کمرم ریختن و با دستمال پاک کردن میخئاستم بدونم احتمال بارداری هست  ؟

9. Ms_shaylin نوشته است: ُسلام دختری هستم 20ساله اخرین روزه پریودم 6 فروردین بوده و دیروز یعنی 9 فروردین با نامزدم رابطه بدون دخول در حد تماس الت بوده که بار اول ابش را روی شکم وبار دوم روی کمرم ریختن و با دستمال پاک کردن میخئاستم بدونم احتمال بارداری هست  ؟

سلام
    خیر....رابطه شما در روزهای پرخطر نبوده ضمن اینکه رابطه سطحی و بدون دخول نیز بوده و احتمال حاملگی در این گونه روابط صفر هست.

10. سلام
    من خانومم 1 فروردین 30 ساعت بعد رابطمون یدونه قرص لونژیل 5/1 خوردن که هنوز خونریزی نداشتن.ما 10 فروردین ی رابطه  سطحی داشتیم که خانومم بعد حداکثر 5 دقه خودشونو کامل شستن.در ضمن از پایان پریودی خانومم حدودا 16 روز میگذره.میخواستم بدونم قرصی که 9 روز پیش خوردن از بارداری احتمالی واسه این دفه هم جلوگیری میکنه.
    با تشکر

11. behiovic نوشته است: سلام
    من خانومم 1 فروردین 30 ساعت بعد رابطمون یدونه قرص لونژیل 5/1 خوردن که هنوز خونریزی نداشتن.ما 10 فروردین ی رابطه  سطحی داشتیم که خانومم بعد حداکثر 5 دقه خودشونو کامل شستن.در ضمن از پایان پریودی خانومم حدودا 16 روز میگذره.میخواستم بدونم قرصی که 9 روز پیش خوردن از بارداری احتمالی واسه این دفه هم جلوگیری میکنه.
    با تشکر

خیر مصرف قرص‌های اورژانسی تضمینی برای عدم بارداری در رابطه‌های پس از مصرف قرص تا پریود بعدی نیست.
    بهتره در رابطه‌هاتون از کاندوم استفاده کنید تا از این نگرانی‌های دائمی جلوگیری بشه.

12. سلام.
    سال نو مبارک.
    خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون.
    من بعد از ارتباط بدون دخولی که 18 دی داشتم و بعد از مصرف قرص های اورژانسی 4 روز بعد دچار خونریزی شدم و با راهنمایی هاتون متوجه شدم احتمال حاملگی منتفی شده.
    بهمن و اسفند و فروردین هم طبق روال دوره ماهانه انجام شد و خیالم جمع شد که دیگه اتفاقی نمی افته.

اومدم که از شما و پاسخ هاتون تشکر کنم.
    خصوصا از جناب iman_prs  و
    maria64 عزیز.

راستش رو بخواین بازم نگران بودم که نکنه علی رغم این سه دوره پریودی شاید احتمالی برای بارداری وجود داشته باشه که با خوندن پاسخ های دیگه خیالم جمع شد.

ممنون از شما و این سایت و تیم پاسخگویی خوبتون.

همیشه شاد باشین.

13. سلام
    من ۱۵ روز بعد نزدیکی ازمایش خون دادم.جواب منفی بود.۱۰روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی سبک تر و به مدت کوتاه تر از دوره ی پریودم.و به صورت لخته.حالت تهوع و کمر درد بی اشتهایی و دل پیچه دارم ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟ خیلی استرس دارم اگه میشه جوابمو بدین

14. sevdasalari نوشته است: سلام
    من ۱۵ روز بعد نزدیکی ازمایش خون دادم.جواب منفی بود.۱۰روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی سبک تر و به مدت کوتاه تر از دوره ی پریودم.و به صورت لخته.حالت تهوع و کمر درد بی اشتهایی و دل پیچه دارم ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟ خیلی استرس دارم اگه میشه جوابمو بدین

سلام دوست خوبم
    شما بیان نکردید که از روش اورژانسی استفاده کردید یا نه.
    با فرض اینکه استفاده کرده باشید اون پریود سبک و بصورت لخته و حالت تهوع و دل پیچه از عوارض قرص پیشگیری هست و خودبخود برطرف میشه.
    جواب منفی آزمایش و وقوع پریودی دلایل محکمی بر عدم احتمال بارداری هستند...اصلا نگران نباشید.

15. maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    parisa55ov نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام

سلام

سلام

سلام

سلام
    بله...از عوارض این قرصها ممکنه لکه بینی بین دو پریودی باشه....مشکل خاصی نیست هورمونها که به نظم سابق بازگشتند این مورد هم برطرف میشه.

سلام
    يسوال ديگه داشتم! وقتي از ١١ اسفند كه پريودي شروع شد و تموم شد و بعدش حالت لك بود تا١٠/١١ فروردين الان كه من بايد ١١ فروردين پريود بشم اين تاريخ پريودي عوض ميشه؟! چون من بايد ديروز ميشدم ولي نشدم نگرانم!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 126
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید