شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس گیر کردن ذرّه در گلو

1. سلام. خسته نباشید.
    یه سؤال داشتم
    من چند روزیه که بعد از غذا خوردن احساس می کنم یه ذرّۀ کوچیک از غذا یه جایی از گلوم گیر میکنه. البته بعضی وقتا بدون اینکه غذا بخورم هم پیش میاد! یعنی هیچی نخوردم ولی انگار یه ذره کوچیک گیر کرده تو گلوم. بعضی وقتا زود برطرف میشه بعضز وقتا هم چند ساعت طول میکشه. این مشکلو قبلا هم یه مدّت داشتم که بر طرف شد. ولی باز برگشته!
    نمیدونم میتونه ربطی به رفلاکس داشته باشه. یا مربوط به استرس (جون در کل زیاد دچار استرس و اضطراب میشم، اخیراً هم همینطور بوده) البته تو بلع غذا مشکلی نداشتم و انگار وقتی بهش فکر میکنم پیش میاد.
    دیشب که این حالت برام پیش اومد و خوابیدم، صبح که بیدار شدم مشکلی نبود، ولی هرچی زمان میگذشت حس میکردم داره باز میاد سراغم. واسه همینه که خودم فکر کردم شاید به خاطر استرس باشه!
    میخواستم بدونم مشکلی اگه هست تو مرحلۀ جدّیه یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. یه جسم سفید رنگ که اگه بزرگ بشه خودش در میاد نگران نباشید
    در ضمن خیلی هم بوی بدی میده
    به دیواره گلو چسبیده
    البته یه سوراخی تو اون ناحیه از گلو هست که این تو اونجاس

3. احتمالا چیزی شبیه تیغ ماهی در گلوتون خراش ایجاد کرده ،برای همین هر از گاهی این جسو دارید که چیزی در گلوتون گیر کرده نگران نباشید بعد از یه مدت درست میشه Wink

4. ممنون از نظراتون
    ولی من این مشکل رو چند ماهی میشه که دارم. البته بعضی وقتا خوب میشه ولی دوباره برمیگرده!
    بعضی وقتا هم کمتر احساس میشه بعضی وقتا هم بیشتر!
    خودم اینجور حس کردم که وقتی بهش فکر میکنم بیشتر میشه! البته به نظر خودم اینجوریه!
    انگار یه توده کوچیکه یا یه ذره که به گلوم چسبیده!

5. سلام.
    وضعیت گلوتون بهتر شد؟ منم الان همین مشکل رو دارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید