شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خوبین خسته نباشین دکتر من سه روز بعد از اتمام قاعدگی نامزدم باهاشون رابطه بدون دخول داشتم ک شک دارم منی با واژن تماس داشت یا نه به خاطر همین 28ساعت بعد رابطه دوتا قرص لونژیل باهم خورد و الان بعد گذشت یه هفته درد شکم و یه لکه به اندازه بند انگشت دیده شده دکتر احتمال بارداری هست دکتر سه روز بعد اتمام قاعدگی رابطه انجام شد آیا این دوره خطرناک تخمک گذاری بوده؟

2. Jm1820 نوشته است: سلام خوبین خسته نباشین دکتر من سه روز بعد از اتمام قاعدگی نامزدم باهاشون رابطه بدون دخول داشتم ک شک دارم منی با واژن تماس داشت یا نه به خاطر همین 28ساعت بعد رابطه دوتا قرص لونژیل باهم خورد و الان بعد گذشت یه هفته درد شکم و یه لکه به اندازه بند انگشت دیده شده دکتر احتمال بارداری هست دکتر سه روز بعد اتمام قاعدگی رابطه انجام شد آیا این دوره خطرناک تخمک گذاری بوده؟

سلام
    دوست خوبم اگر محبت کنید و راجع به سوالتون یه سرچ چند دقیقه ای در بایگانی همین سایت داشته باشید اطلاعات کامل و جامعی کسب میکنید...چون دقیقا مشابه سوال شما به دفعات زیاد پاسخ داده شده.
    اما در کل عرض کنم که هیچ احتمال حاملگی برای ایشون نیست به چند دلیل:
    تا چند روز بعد از اتمام قاعدگی احتمال حاملگی صفر هست، به عبارتی این چند روز از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
    با رابطه سطحی و بدون دخول احتمال حاملگی خیلی ضعیفه.
    ایشون از روش اورژانسی استفاده کرده، هر چند لازم نبوده اما این کار احتمال حاملگی را کاملا منفی میکنه.
    اون درد شکم و دیدن لکه یعنی پایان همه استرسهای مربوط به حاملگی...این درد و لکه از عوارض قرص هست و به احتمال زیاد به لکه های بیشتر و خونریزی مختصر منجر میشه که همون خونریزی قاعدگی به حساب میاد و البته طبیعی هم هست که با خوردن این قرص پریودی به این صورت رخ بده.

3. سلام من 2اذر و5دی8بهمن روزهای شروع پریودم بود الان 13 اسفند است و من پریود نشدم زیر دلم هر از گاهی درد شبیه پریود میگیرد نوک سینه سمت چبم درد ناک شده ایا این ها علایم بارداریست یا شروع قاعدگی در ضمن من روز 23 بهمن نزدیکی داشتم

4. banoo1991 نوشته است: سلام من 2اذر و5دی8بهمن روزهای شروع پریودم بود الان 13 اسفند است و من پریود نشدم زیر دلم هر از گاهی درد شبیه پریود میگیرد نوک سینه سمت چبم درد ناک شده ایا این ها علایم بارداریست یا شروع قاعدگی در ضمن من روز 23 بهمن نزدیکی داشتم

سلام دوست خوبم
    سوال شما کامل نیست....نگفتید که آیا در رابطه آخر از روش اورژانسی استفاده کردید یا نه.
    در هر صورت اگر از این روش استفاده کردید این علایم و حالاتی که دارید همچنین عقب افتادن پریودتون از عوارض قرص هست و بزودی خونریزی مختصری که همون پریودی این دوره هست رخ میده.
    اما اگر از این روش استفاده نکردید و رابطه هم حفاظت نشده بوده احتمال بارداری خیلی زیاده...بهتره برای شروع از یک تست بیبی چک استفاده کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

5. سلام  جناب دکتر  خسته  نباشین  .من  با دوستم یه ررابطه بر قرار کردم  الان حدود شیش روز میگذره ازون ماجرا و امروز  خونزیراشتم  احتمالا عادت هم نشدم چون زمان  ده روز  دیگه ست خیلی استرس دارم اگ میشه کمکم کنید .احتمال داره من حامله شده  باشم؟ من از قرص های اصطراری هم استفاده کردم بعداز رابطم ولی امروز خون ریزی کمی داشتم  خیلی نگرانم اگ ممکنه زود جواب منو بدین ممنونم

6. سلام آقای دکتر
    من روز 15 پریود با نزدیکی و پارگی کاندوم مایع کاملا به واژن ریخته شد بعد نیم ساعت تو خونه قرص لاینسترونال داشتم مصرف کردم
    بعد 11 ساعت هم دوتا قرص لونووزسترول 0.75 مصرف کردم
    احتمال حاملگی وجود دارد؟ خیلی نگرانم
    ممنون می شم چوابم رو بدین

7. mah68 نوشته است: سلام  جناب دکتر  خسته  نباشین  .من  با دوستم یه ررابطه بر قرار کردم  الان حدود شیش روز میگذره ازون ماجرا و امروز  خونزیراشتم  احتمالا عادت هم نشدم چون زمان  ده روز  دیگه ست خیلی استرس دارم اگ میشه کمکم کنید .احتمال داره من حامله شده  باشم؟ من از قرص های اصطراری هم استفاده کردم بعداز رابطم ولی امروز خون ریزی کمی داشتم  خیلی نگرانم اگ ممکنه زود جواب منو بدین ممنونم

نوع رابطه و زمانش رو بیان نکردید
    ولی اگه قرص های اورژانسی رو درست مصرف کرده باشید بارداری منتفی و این خونریزی ها پریودی حساب می شوند
    لازم به ذکره که استفاده از قرص های اورژانسی ممکنه نظم عادت ماهانه تون رو بهم بریزه

8. mygo نوشته است: سلام آقای دکتر
    من روز 15 پریود با نزدیکی و پارگی کاندوم مایع کاملا به واژن ریخته شد بعد نیم ساعت تو خونه قرص لاینسترونال داشتم مصرف کردم
    بعد 11 ساعت هم دوتا قرص لونووزسترول 0.75 مصرف کردم
    احتمال حاملگی وجود دارد؟ خیلی نگرانم
    ممنون می شم چوابم رو بدین

با توجه به مصرف قرص های اورژانسی بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام.
    30 سال سن دارم.قاعدگی منظم.طول دوره معمولا 27 روزه.دوره خونریزی 6 روزه.اخرین بار93/11/15 خونریزیم شروع شد.در تاریخ 93/12/6 رابطه محافظت نشده داشتم،دخول صورت گرفت اما مایع منی داخل واژن تخلیه نشد.
    شرح حال:من 2 بهمن یک رابطه محافظت نشده داشتم که یک ساعت بعد از ان 2عدد قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2عدد دیگر مصرف کردم.در تاریخ 12 بهمن یک رابطه محافظت نشده دیگر داشتم که 2 روز بعد پریود شدم.بعد از استفاده از روش اورژانسی من سر موعد پریود شدم اما الان بعد از گذشت 30 روز فقط لکه بینی دارم 3روز هست که لکه بینی دارم.همه علائم قبل از پریود شدن را دارم میخواستم ببینم احتمال حاملگی وجود دارد؟ این هم بگم که همه رابطه هام منی خارج از واژن تخلیه شد.سوالم اینه ایا تاخیر و لکه بینی من مربوط به روش اورژنسی هست یا نه؟ایا لازم هست ازمایش خون بدم؟خیلی نگرانم ممنون میشم سریع به من جواب بدین

10. سلام و عرض تسلیت فاطمیه

من 6 ماهه با خانومم عقد دائمی هستیم
    قرار 2 ماه دیگه بریم سر خونه خودمون
    تا حالا نزدیکی کامل نداشتیم و خانومم باکره هستش
    فقط چند بار معاشقه بوده و خیلی رعایت کردیم که دهانه واژن ایشون آغشته به اسپرم یا پیشاب نشه
    ولی من با دستم خانومم رو ارضا کردم.در دوره پر خطر هم این کار انجام شده

الان 4 روزه که پریودش عقب افتاده.منم دانشجوی یه شهر دیگه ام.خودش به دلایلی تنها نمی تونه بره آزمایش.باید برم پیشش بریم آزمایش؟
    خیلی استرس داریم
    چقدر احتمال بارداری هست؟
    اگر مثبت باشه آبرو ریزی داره؟
    فوری لطفا فوری

11. asal-moradian نوشته است: سلام.
    30 سال سن دارم.قاعدگی منظم.طول دوره معمولا 27 روزه.دوره خونریزی 6 روزه.اخرین بار93/11/15 خونریزیم شروع شد.در تاریخ 93/12/6 رابطه محافظت نشده داشتم،دخول صورت گرفت اما مایع منی داخل واژن تخلیه نشد.
    شرح حال:من 2 بهمن یک رابطه محافظت نشده داشتم که یک ساعت بعد از ان 2عدد قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2عدد دیگر مصرف کردم.در تاریخ 12 بهمن یک رابطه محافظت نشده دیگر داشتم که 2 روز بعد پریود شدم.بعد از استفاده از روش اورژانسی من سر موعد پریود شدم اما الان بعد از گذشت 30 روز فقط لکه بینی دارم 3روز هست که لکه بینی دارم.همه علائم قبل از پریود شدن را دارم میخواستم ببینم احتمال حاملگی وجود دارد؟ این هم بگم که همه رابطه هام منی خارج از واژن تخلیه شد.سوالم اینه ایا تاخیر و لکه بینی من مربوط به روش اورژنسی هست یا نه؟ایا لازم هست ازمایش خون بدم؟خیلی نگرانم ممنون میشم سریع به من جواب بدین

سلام دوست خوبم
    بله...تاخیر و لکه بینی شما مربوط به روش اورژانسی میشه یعنی از عوارض قرصهاست و همین دردها و لکه های فعلی احتمال حاملگی را براتون رد میکنه.
    به احتمال زیاد این لکه ها به خونریزی مختصری منجر میشه که همون پریودی این دوره شما به حساب میاد.
    این قرصها بطورموقت تعادل هورمونی بدن را به هم میریزند و باعث اختلال در روند قاعدگی میشند....اما تا چند دوره دیگه خودبخود منظم میشند.
    احتمال حاملگی براتون نیست.

12. shabkhiz نوشته است: سلام و عرض تسلیت فاطمیه

من 6 ماهه با خانومم عقد دائمی هستیم
    قرار 2 ماه دیگه بریم سر خونه خودمون
    تا حالا نزدیکی کامل نداشتیم و خانومم باکره هستش
    فقط چند بار معاشقه بوده و خیلی رعایت کردیم که دهانه واژن ایشون آغشته به اسپرم یا پیشاب نشه
    ولی من با دستم خانومم رو ارضا کردم.در دوره پر خطر هم این کار انجام شده

الان 4 روزه که پریودش عقب افتاده.منم دانشجوی یه شهر دیگه ام.خودش به دلایلی تنها نمی تونه بره آزمایش.باید برم پیشش بریم آزمایش؟
    خیلی استرس داریم
    چقدر احتمال بارداری هست؟
    اگر مثبت باشه آبرو ریزی داره؟
    فوری لطفا فوری

سلام دوست خوبم
    استرس و نگرانی شما کاملا بی مورده....خودتون بگید  بدون حتی تماس آلتها با هم چطور قراره حاملگی صورت بگیره؟؟؟؟؟!!!!!!!
    احتمال حاملگی زیر صفر هست.....هیچ کاری لازم نیست انجام بدید.
    هنوز فرصت هست که در این سیکلش پریود بشه...تاخیر ایشون فقط ناشی از استرس هست.

13. سلام من دو روز پيش با دختر باكره ايي رابطه جنسی مقعدي داشتم در همگام ارضا ابم رو روي كمرش ريختم اساس كردم يكي دو قطره از مني ب روي الت خانم رفته باشد با دستمال تميز كردم و بلافاصله شست و شو انجام شد ١روز بعد يك عدد قرص اورژانسي خورده شد و ١٢ ساعت بعد يك قرص ديگه خورده شد. ايا احتمال بارداري وجود دارد ؟

14. دوست عزیز با این چیزا که گفتی احتمالش صفر نگران نباش

15. سلام
    خانوم من 7 روزه پریودش دیر شده
    روز سوم تاخیر بی بی چک جواب منفی داد
    ولی هنوز از پریودش خبری نیست
    ما رابطه کامل نداشتیم تا حالا و در دوره عقدیم و 2 ماه دیگه قرار بریم سر خونه زندگی خودمون.
    فقط چند بار معاشقه داشتیم اونم با احتیاط کامل
    اما الان این اتفاق افتاده
    نمی دونم چه کار باید کرد
    خیلی نگراینم
    ممکنه این تاخیر علت دیگه ای داشته باشه؟
    چقدر میشه به جواب منفی بی بی چک اطمینان کرد(در روز سوم تاخیر)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 126
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید