شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. beh_zad نوشته است: سلام
    من و نامزدم یکی دو روز قبل از پریودشون باهم رابطه داشتیم بدون دخول و بصورت لاپایی . منی هم بین پاهاشون ( ران پا ) خالی شد که با دستمال پاک شد . الان 7 روز از موعد پریودشون میگذره و هنوز پریود نشدن . ممکنه باردار باشن ؟

سلام
    دوست خوبم با وجود رابطه سطحی بدون دخول یا بدون برخورد منی با واژن احتمال حاملگی صفر هست ضمن اینکه یکی دو روز قبل از پریودی از روزهای پرخطر سیکل محسوب نمیشه.
    علت عقب افتادن پریود ایشون میتونه استرس باشه.....بهتره خونسرد باشه چون احتمال حاملگی براش نیست و بهتره دم نوش زعفران واسه بازشدن قاعدگی استفاده کنه.

2. maria64 نوشته است:
    beh_zad نوشته است: سلام
    من و نامزدم یکی دو روز قبل از پریودشون باهم رابطه داشتیم بدون دخول و بصورت لاپایی . منی هم بین پاهاشون ( ران پا ) خالی شد که با دستمال پاک شد . الان 7 روز از موعد پریودشون میگذره و هنوز پریود نشدن . ممکنه باردار باشن ؟

سلام
    دوست خوبم با وجود رابطه سطحی بدون دخول یا بدون برخورد منی با واژن احتمال حاملگی صفر هست ضمن اینکه یکی دو روز قبل از پریودی از روزهای پرخطر سیکل محسوب نمیشه.
    علت عقب افتادن پریود ایشون میتونه استرس باشه.....بهتره خونسرد باشه چون احتمال حاملگی براش نیست و بهتره دم نوش زعفران واسه بازشدن قاعدگی استفاده کنه.

اخه من شنیدم که دستگاه تناسلی بانوان قدرت مکندگی داره
    ممکنه مقداری از منی از ران پاها به دهانه واژن راه پیدا کرده باشه ؟

3. beh_zad نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    beh_zad نوشته است: سلام

سلام

اخه من شنیدم که دستگاه تناسلی بانوان قدرت مکندگی داره
    ممکنه مقداری از منی از ران پاها به دهانه واژن راه پیدا کرده باشه ؟

سلام
    بله واژن قدرت مکندگی داره....اما ران پا چه ربطی به دهانه واژن داره!....اگر منی دقیقا روی آلت زن یا در ورودی واژن ریخته بشه اون موقع احتمال حاملگی بالا میره البته بستگی به شرایط زن داره که در روزای تخمک گذاری باشه یا نه که در مورد نامزد شما ایشون در روزهای پرخطر تخمک گذاری نبوده.
    بنظر من احتمال حاملگی در مورد رابطه شما صفر هست اما واسه اینکه خیال خودتون راحت بشه تقریبا یک هفته تا 10 روز بعد از رابطه میتونید از بیبی چک استفاده کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

4. سلام
    خانمی هستم 26 ساله 5 ماه ازدواج کردم و برای جلوگیری ار قرص ال دی استفاده میکردم اما ماه پیش قرص نخوردم و از کاندوم استفاده کردیم و این ماه بعد از پریودیم از روز پنجم قرص خوردم و شنیدم که اثر قرص ها از 7 روز بعد از خوردن آغاز میشه و من مطمئنم که تا 4 روز بعد خوردن قرص رابطه ای نداشتیم اما یادم نیست که روز چهارم بعد از خوردن قرص رابطه داشتیم یا نه اما بعد از آن رابطه هایمان( در این ماه)  بدون کاندوم و با ریختن منی داخل واژن بوده
    و همه قرص ها را هم سر وقت مصرف کرده ام الان قرص تمام شده
    و طبق عادت پاید 5 روز دیگه پریود بشم ولی خیلی استرس دارم
    آیا احتمال بارداریم هست یا نه؟
    لطفا زودتر جواب بدید واقعا استرس دارم

5. سلام خسته نباشيد.من ٢٤ سالمه و دقيقا ٦ روز پيش با نامزدم رابطه داشتم البته محافظت شده بود با كاندوم ولي من شك كردم يه دونه قرص ال دي خوردم.باز فرداش شك ام بيشتر شد و توي اينترنت خوندم كه ميشه قبل ٧٢ ساعت  ٨ تا ال دي بصورت ٤ تا با فاصله ١٢ ساعت،خورد،و من اين ٨ تا قرصو با رعايت ١٢ ساعت خوردم.تقريبا پريودي منظمي دارم دو سه روز اينور اونور ميشه.حالا ميخواستم بدونم باز احتمال بارداري هست؟! و اينكه با مصرف اين قرص ها پريوديم عقب ميوفته؟! من بايد ١٦ اسفند بشم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

6. maria64 نوشته است:
    vejdan نوشته است: سلام
    قبل از سوالم باید بگم دکتر خدا خیرت بده بابت این همه کمکی که به ماها میکنی واقعا فکر و خیال میتونه آدمو از پا در بیاره

سوالم
    نامزد من 20 سال سن داره
    بعد این تنیجه <a><a>زمان تخمک گذاری</a></a>ش :
    با توجه به اطلاعاتی که شما دادید، نزدیکترین زمان احتمالی تخمک گذاری برای شما بین پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ و دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳
    خواهد بود. اگر بارداری در این دوره زمانی رخ دهد، زمان احتمالی برای زایمان شما شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
    خواهد بود.

من بایگانی نمیگم کامل اما خیلی از سوالارو خوندم اما ندیدم جواب سوالمو

1-اگر ما بخوایم توی این دوره تخمک گذاری نزدیکی چند روزه داشته باشیم باید به چه شکل و از چه قرصی استفاده کرد؟
    2-مثلا روزانه ممکنه 2-3 بار این اتفاق بیوفته و شایدم منی داخل واژن بشه خواسته یا ناخواسته باید هربار 2 تا قرص بخورن یا نه آخره بار ؟ منظورم اینه یعنی اگر روزی 3بار رابطه باشه باید 6تا قرص hd بخوره؟
    3-بقیه قرص هایی که در این پست کاربران نام میبرن قویتر هستن؟
    خیلی خیلی مهمه برام ج این سوالام
    ممنون میشم بهم زودتر ج بدین
    خیلیییییی ممنون

سلام دوست خوبم
    در روزهای پرخطر تخمک گذاری احتمال حاملگی خیلی زیاده مخصوصا اگر با دخول کامل یا همراه با تخلیه منی در واژن باشه...از هر کدام از قرصهای پیشگیری از بارداری که خود شخص مایل باشه میتونه استفاده کنه...البته روش استفاده اورژانسی هر کدام با دیگری فرق داره که با جستجو در همین سایت میتونید به اطلاعات کامل در این زمینه و روش مصرف هر کدام دست پیدا کنید.
    تا 72 ساعت بعد از نزدیکی فرصت هست که شخص از روش اورزانسی استفاده کنه....مسلما هر چه زودتر بعد از رابطه از این روش استفاده کنه مطمئن تر و اثر بخشی آن قطعی تر خواهد شد....بهتره که خودتون برنامه ریزی داشته باشید و بعد از آخرین رابطه نهایتا تا 72 ساعت بعدش از این روش استفاده بشه.
    به هیچوجه نباید بعد از هر رابطه از این روش استفاده کرد، چون هم هورمونها بطور غیرعادی به هم میریزند و هم اینکه مصرف قرص زیاد ممکنه نتیجه عکس بده.....در هر سیکل قاعدگی فقط و فقط یک بار باید از روش اورژانسی استفاده کرد و در نزدیکیهای بعدی در همان دوره باید از روشهای دیگر پیشگیری مثل کاندوم استفاده کرد.
    اثر بخسی قرصها یکسان خواهد بود....فقط بعضی قرصها مثل اچ دی مقدار هورمونی که وارد بدن میکنند به مراتب بیشتر از بقیه قرصهای پیشگیری خواهد بود.

ممنون ک انقد کامل ج دادین
    فقط من ج سوالمو نگرفتم
    یعنی بخوان نزدیکی کنن مثلا 1 هفته میتونن 3 روز انجام  بدن بعد بقییشو با کاندوم و ... باید گذروند؟
    این طور نیست ک از چند روز قبل مصرف یک نوع قرص شروع میکنه دختر تا بعد ازون چندروز هم مصرف میکنه و احتمال بارداری 0 میشه چون این طوری اسپرم ها و تخمک ها هیچ شانسی ندارن
    الآنم برام عجیبه ک تنها راه کاندوم باشه
    میشه قوینترین قرصو و راه استفادشو بهم بگین آخه من دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم
    خیلی خیلی ممنون

7. parisa55ov نوشته است: سلام خسته نباشيد.من ٢٤ سالمه و دقيقا ٦ روز پيش با نامزدم رابطه داشتم البته محافظت شده بود با كاندوم ولي من شك كردم يه دونه قرص ال دي خوردم.باز فرداش شك ام بيشتر شد و توي اينترنت خوندم كه ميشه قبل ٧٢ ساعت  ٨ تا ال دي بصورت ٤ تا با فاصله ١٢ ساعت،خورد،و من اين ٨ تا قرصو با رعايت ١٢ ساعت خوردم.تقريبا پريودي منظمي دارم دو سه روز اينور اونور ميشه.حالا ميخواستم بدونم باز احتمال بارداري هست؟! و اينكه با مصرف اين قرص ها پريوديم عقب ميوفته؟! من بايد ١٦ اسفند بشم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

سلام
    روش اورژانسیتون صحیح مصرف شده
    جای نگرانی نیست
    احتمال زیاد حدود همون 16 باید پریود بشید اما ممکنه مصرف قرصها پریودیتون رو بهم بریزه

8. somayeh26 نوشته است: سلام
    خانمی هستم 26 ساله 5 ماه ازدواج کردم و برای جلوگیری ار قرص ال دی استفاده میکردم اما ماه پیش قرص نخوردم و از کاندوم استفاده کردیم و این ماه بعد از پریودیم از روز پنجم قرص خوردم و شنیدم که اثر قرص ها از 7 روز بعد از خوردن آغاز میشه و من مطمئنم که تا 4 روز بعد خوردن قرص رابطه ای نداشتیم اما یادم نیست که روز چهارم بعد از خوردن قرص رابطه داشتیم یا نه اما بعد از آن رابطه هایمان( در این ماه)  بدون کاندوم و با ریختن منی داخل واژن بوده

احتمالش خیلی کمه
    نگران نباشید

9. somayeh26 نوشته است: سلام

سلام دوست خوبم
    اثر قرصها اگر دقیقا سر وقت و مرتب خورده بشه از دو سه روز بعد از استارت هست.....از طرفی اگر شما قرصها را بصورت بسته ای استفاده میکنید یعنی الان 21 روز از شروعش گذشته و تمام شده، خب اگر بارداری براتون رخ داده بود در این سه هفته حتما یه علایم و تغییراتی در خودتون مشاهده میکردید....اگر اینطور نیست پس خیالتون راحت  احتمال حاملگی براتون نیست و قرصها اثر خود را داشته....اگر خیلی نگرانید میتونید یه تست بیبی چک بدید.

10. سلام خسته نباشی سیکل پ یود نامزدم هر 30 روز هست و دقیقه یعنی ایشون 28 هر ماه پریود میشن و 6 رور خون ریزی دارن،آخرین پریود ایشون 27 بهمن بود که تا روز  3 اسفند ادامه داشته،ما 4 اسفند رابطه داشتیم که دخول کامل بود،واسه اطمینان از قزص اورژانسی استفاده کردن و همچنین تست تخمک گذاری گرفتیم که یک خط کاملا  قرمز در بالا نشون داد که نشون دهنده ی عدم تخمک گذاری یود....همچنین ما روز 6 اسفند نیز رابطه داشتیم که البته با کاندوم بود....کاندوم داخل واژن ایشون پاره شد ولی من کامل بیرون ارضا  شدم....و منی کامل بیرون ریخت.....باز هم در روز 6 اسفند از تست تخمک گذاری استفاده کردیم که باز هم خط کاملا قرمز نمایان شد.....از قرص اورژانسی دیگه نمیشه استفاده کرد چون 2 روز پیش خوردن....خواهشا پاسخ بدید که با این حال با توجه به این که تخمک گذاری هم منقی یوده بازم احتمال بارداری هست!؟!اگه هست چه کاری میشه انجام داد؟؟؟

11. saman68h نوشته است: سلام خسته نباشی سیکل پ یود نامزدم هر 30 روز هست و دقیقه یعنی ایشون 28 هر ماه پریود میشن و 6 رور خون ریزی دارن،آخرین پریود ایشون 27 بهمن بود که تا روز  3 اسفند ادامه داشته،ما 4 اسفند رابطه داشتیم که دخول کامل بود،واسه اطمینان از قزص اورژانسی استفاده کردن و همچنین تست تخمک گذاری گرفتیم که یک خط کاملا  قرمز در بالا نشون داد که نشون دهنده ی عدم تخمک گذاری یود....همچنین ما روز 6 اسفند نیز رابطه داشتیم که البته با کاندوم بود....کاندوم داخل واژن ایشون پاره شد ولی من کامل بیرون ارضا  شدم....و منی کامل بیرون ریخت.....باز هم در روز 6 اسفند از تست تخمک گذاری استفاده کردیم که باز هم خط کاملا قرمز نمایان شد.....از قرص اورژانسی دیگه نمیشه استفاده کرد چون 2 روز پیش خوردن....خواهشا پاسخ بدید که با این حال با توجه به این که تخمک گذاری هم منقی یوده بازم احتمال بارداری هست!؟!اگه هست چه کاری میشه انجام داد؟؟؟

سلام دوست خوبم
    تا چند روز بعد از اتمام پریودی احتمال بارداری صفر هست ضمن اینکه با سیکل منظم پریودی ایشون تقریبا میشه روزای تخمک گذاری را صحیح تشخیص داد که البته با تستی هم که دادید منفی بوده.
    هیچ قرص دیگری لازم نیست بخوره...هیچ کار خاصی هم لازم نیست انجام بدید....هیچ احتمال بارداری نیست....رابطه شما در روزهای امن و بیخطر از سیکل بوده.

12. سلام دوباره ...

من 5 بهمن ماه پریود شده بودم. 23 بهمن ماه یه رابطه ی بدون دخول ولی مشکوک به تماس منی داشتم با نامزدم که 24 ساعت بعدش یک لورنژیل 75 صدم و 12 ساعت بعد یکی دیگه مصرف کردم. بعد از چند روز علایم قبل پریودی کم کم شروع شدن. دیروز باید پریود می شدم و از طرفی دردهای قبل پریودی هم شدید هستن چند روزه... ولی خب پریود نشدم. به نظر شما مشکلی هست؟
    دوم اینکه دارویی گیاهی می شناسین که قاعده اور باشه و سریع اثر کنه تا دردای من تموم شه؟

13. elahe07 نوشته است: سلام دوباره ...

من 5 بهمن ماه پریود شده بودم. 23 بهمن ماه یه رابطه ی بدون دخول ولی مشکوک به تماس منی داشتم با نامزدم که 24 ساعت بعدش یک لورنژیل 75 صدم و 12 ساعت بعد یکی دیگه مصرف کردم. بعد از چند روز علایم قبل پریودی کم کم شروع شدن. دیروز باید پریود می شدم و از طرفی دردهای قبل پریودی هم شدید هستن چند روزه... ولی خب پریود نشدم. به نظر شما مشکلی هست؟
    دوم اینکه دارویی گیاهی می شناسین که قاعده اور باشه و سریع اثر کنه تا دردای من تموم شه؟

سلام دوست خوبم
    دردها مربوط به استفاده از قرص میشند....یعنی از عوارض اوناست و بزودی شما خونریزی خواهید داشت یا لکه های قهوه ای خواهید دید که هر کدام از اینها احتمال بارداری را منتفی میکنه.
    زعفران قاعده آوره علاوه بر اون استفاده از زنجبیل به هر نوع، تخم کتان، هل سفید، بومادران، گل بابونه و میخک و عرق نعنا و عرق رازیانه و عرق شوید و عرق بومادران برای باز شدن قاعدگی بسیار مفیدند.
    مواد غذایی با طبع سرد مثل خیار  هندونه ماست و .... فعلا مصرف نکنید.

14. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خواستم مطمین بشم بعد از رابطه 19 اذر دی و بهمن پریودی کامل داشتم و از اول این ماه لکه بینی دارم احتمال حاملگی هست؟ببخشید خیلی سوال میپرسم

15. tinosh نوشته است: سلام خواستم مطمین بشم بعد از رابطه 19 اذر دی و بهمن پریودی کامل داشتم و از اول این ماه لکه بینی دارم احتمال حاملگی هست؟ببخشید خیلی سوال میپرسم

سلام
    نه دوست عزیز
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 126
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید