شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم دی ماه پریود شدم هم بهمن ماه و پریودی کامل داشتم.ممنون از شما .تبریک برای سایت خوبتون.من خیلی استرسی هستم.همش فکر میکنم باردارم

2. سلام خسته نباشید من ادیروز با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اما منی در اطراف وااژن ریخت،حدود ۱،۲ساعت بعد ۴قرص آل دی و ۱۲ ساعت بعد باز هم ۴قرص خوردم با توجه به اینکه ۱۴،۱۵ روز از شروع قاعدگیم گذشته بود و این اتفاق افتاد و پرده هم دارم احتمال بارداری هست؟ خیلی میترسم لطفا راهنمایی کنید البته امروز هم قرص لوونژسترول 0.75خوردم آیا بازهم احتمال بارداری هست؟ خواهش می کنم کمکم کنید

3. maria64 نوشته است:
    elahe07 نوشته است: با سلام.
    دختری باکره هستم که 3 روز قبل (روز 18 سیکل رحم) با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم. شک دارم که مایع منی به واژنم رسیده یا خیر برای همین 24 ساعت بعد یک قرص لورنژیل و 12 ساعت بعد هم قرص دوم رو مصرف کردم (دوز 75 صدم). ولی الان بعد از دو روز از مصرف دارو هیچ علامتی از درد های پریودی و لکه بینی ندارم. خیلی بابت این استرس دارم... می شه احتمال بارداری رو بگین و اینکه ایا راهی هست که این احتمال عدم بارداری رو بیشتر کنم؟

سلام دوست خوبم
    اول اینکه با وجود رابطه سطحی و بدون دخول احتمال بارداری خیلی ضعیفه.
    دوم اینکه در مورد این نوع قرص باید فقط یک عدد مصرف میکردید....یعنی قرص دوم را بی جهت استفاده کردید...همون قرص اول عمل پیشگیری اورژانسی را انجام میده.
    سوم اینکه کمی صبور باشید....تا دو هفته دیگه یا بیشتر علایم پریودی مثل لکه بینی براتون ظاهر میشه.
    جای هیچ نگرانی نیست....چون بدون مصرف قرص هم احتمال بارداری نبوده اما با مصرف قرص این احتمال را کاملا منتفی کردید... هیچ کاری دیگه لازم نیست انجام بدید...فقط استرس را از خودتون دور کنید.

ممنونم از پاسخگوییتون ...

اول اینکه می شه مصرف درست این قرص ها (لورنژیل 1و نیم و یا 75 صدم) رو بگین. اخه من توی یه سایتی خوندم که دو تا 75 صدم با هم اول و بعد از 12 ساعت یک 75 صدم دیگه ... من دو تا 75 صدم خوردم ...

دوم اینکه احتمال تاخیر در پریودی هست با مصرف این قرص ها؟ من به طور معمول باید هفته ی دیگه پریود بشم ولی الان علایمی ندارم اصلا ....

4. gisooii نوشته است:
    سلام خسته نباشید من ادیروز با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اما منی در اطراف وااژن ریخت،حدود ۱،۲ساعت بعد ۴قرص آل دی و ۱۲ ساعت بعد باز هم ۴قرص خوردم با توجه به اینکه ۱۴،۱۵ روز از شروع قاعدگیم گذشته بود و این اتفاق افتاد و پرده هم دارم احتمال بارداری هست؟ خیلی میترسم لطفا راهنمایی کنید البته امروز هم قرص لوونژسترول 0.75خوردم آیا بازهم احتمال بارداری هست؟ خواهش می کنم کمکم کنید

سلام
    همون قرص های LD که خوردید از بارداری احتمالی جلوگیری میکنه
    احتیاج به مصرف قرص دیگری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    tinosh نوشته است: سلام من 19 اذر رابظه داشتم و پرده بکارتم از دست دادمو پریود هم شدم .اول این ماه هم پریود شدم.وبعد به دکتر رفتم و پرده بکارتم رو دوختم.10 این ماه کامل پریود شدم و و 7 روز بعد پاکشدم الان یکم دوباره خون دیدم.این خون احتمال بارداری نیس؟یکم نگرانم.لطفا راهنمایی کنین.

سلام دوست خوبم
    با سه بار پریود شدن بعد از رابطه 19 آذر دیگه هیچ حرفی در مورد احتمال حاملگی باقی نمیمونه...پریود آخر هم روند کامل خونریزی را داشته پس جای نگرانی نیست.
    اون خون هر چی هست حاملگی نیست....گاهی اوقات در اثر استرس یا فعالیت زیاد یا هیجان فوق العاده یا وارد شدن شوک ناگهانی ممکنه خونریزی موقت بین دو پریودی رخ بده که مشکل خاصی نیست و خودبخود رفع میشه...اگر ادامه پیدا کرد با پزشک مشورت کن.

من هم دی ماه پریود شدم هم بهمن ماه و پریودی کامل داشتم.ممنون از شما .تبریک برای سایت خوبتون.من خیلی استرسی هستم.همش فکر میکنم باردارم

6. elahe07 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    elahe07 نوشته است: با سلام.
    دختری باکره هستم که 3 روز قبل (روز 18 سیکل رحم) با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم. شک دارم که مایع منی به واژنم رسیده یا خیر برای همین 24 ساعت بعد یک قرص لورنژیل و 12 ساعت بعد هم قرص دوم رو مصرف کردم (دوز 75 صدم). ولی الان بعد از دو روز از مصرف دارو هیچ علامتی از درد های پریودی و لکه بینی ندارم. خیلی بابت این استرس دارم... می شه احتمال بارداری رو بگین و اینکه ایا راهی هست که این احتمال عدم بارداری رو بیشتر کنم؟

سلام دوست خوبم
    اول اینکه با وجود رابطه سطحی و بدون دخول احتمال بارداری خیلی ضعیفه.
    دوم اینکه در مورد این نوع قرص باید فقط یک عدد مصرف میکردید....یعنی قرص دوم را بی جهت استفاده کردید...همون قرص اول عمل پیشگیری اورژانسی را انجام میده.
    سوم اینکه کمی صبور باشید....تا دو هفته دیگه یا بیشتر علایم پریودی مثل لکه بینی براتون ظاهر میشه.
    جای هیچ نگرانی نیست....چون بدون مصرف قرص هم احتمال بارداری نبوده اما با مصرف قرص این احتمال را کاملا منتفی کردید... هیچ کاری دیگه لازم نیست انجام بدید...فقط استرس را از خودتون دور کنید.

ممنونم از پاسخگوییتون ...

اول اینکه می شه مصرف درست این قرص ها (لورنژیل 1و نیم و یا 75 صدم) رو بگین. اخه من توی یه سایتی خوندم که دو تا 75 صدم با هم اول و بعد از 12 ساعت یک 75 صدم دیگه ... من دو تا 75 صدم خوردم ...

دوم اینکه احتمال تاخیر در پریودی هست با مصرف این قرص ها؟ من به طور معمول باید هفته ی دیگه پریود بشم ولی الان علایمی ندارم اصلا ....

سلام
    لطفا صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید...دکتر اونجا روش صحیح استفاده از روش اورژانسی برای قرصهای مختلف را توضیح دادند.
    بله.....این قرصها بطور موقت باعث اختلال در سیکل قاعدگی میشند....پریودی بعدی شما با اختلاف چند روز دیرتر یا زودتر اتفاق میفته....البته طبیعی هست و جای نگرانی نیست...شما دیر یا زود پریود میشید.

7. iman_prs نوشته است:
    raha224 نوشته است: سلام اقای دکتر خسته نباشیدومن 28 ابان ماه رابطه  سطحی داشتم که منی بین پاها خالی شد.و پرده ی بکارت هم سالمه.داشتم یک روز بعد از روش اورزانسی استفاده کردم. 2 ماه سر موعد پریود شدم.ولی ماه سوم چند روز با تاخیر. 2 بار تست بتا دادم و جوابش منفی بوده. البته در این مدت از قرص <a><a><a><a>سیپروترون</a></a></a></a> کامپاند استفاده می کردم.
    ولی الان درد سینه و ترشحات زیادی  دارم.
    ایا احتمال اینکه من باردار باشم ولی قرص باعث پریود و تست منفی بشن هست؟؟؟ خواهش می کنم کمکم کنید . خیلی نگرانم. و این استرس زندگی منو زده به هم خواهش می کنم کمک کنید

یعنی مصرف قرص ها هیچ تاثیری د رجواب تست بتا ندارن؟؟؟؟ یعنی خیالم راحت باشه؟؟ پس درد مداوم سینه ها از چی هست؟؟؟ واقعا سپاس گذارم

ممنون اقای دکتر از جواب کاملی که لطف کردید. ولی میترسم درد سینه درد زیر شکم و ترشحات و سر درد هام ناشی از بارداری باشن.
    ایا امکان اینکه توی هته ی 12 مارد توی شکمش نبض احساس کنه وجود داره؟؟؟
    و سوال دیگه اینکه بلافاصله بعد قطع کردن قرص های سیپروترون دوباره چربی و جوش برمیگردن؟؟ من حدود 20 روزه قطع کردم و دوباره چربی و جوش هام شروع شدن.
    ممنون از زحماتتون

8. [quote="raha224"]
    maria64 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    raha224 نوشته است: سلام اقای دکتر خسته نباشیدومن 28 ابان ماه رابطه  سطحی داشتم که منی بین پاها خالی شد.و پرده ی بکارت هم سالمه.داشتم یک روز بعد از روش اورزانسی استفاده کردم. 2 ماه سر موعد پریود شدم.ولی ماه سوم چند روز با تاخیر. 2 بار تست بتا دادم و جوابش منفی بوده. البته در این مدت از قرص <a><a><a><a><a>سیپروترون</a></a></a></a></a> کامپاند استفاده می کردم.
    ولی الان درد سینه و ترشحات زیادی  دارم.
    ایا احتمال اینکه من باردار باشم ولی قرص باعث پریود و تست منفی بشن هست؟؟؟ خواهش می کنم کمکم کنید . خیلی نگرانم. و این استرس زندگی منو زده به هم خواهش می کنم کمک کنید

یعنی مصرف قرص ها هیچ تاثیری د رجواب تست بتا ندارن؟؟؟؟ یعنی خیالم راحت باشه؟؟ پس درد مداوم سینه ها از چی هست؟؟؟ واقعا سپاس گذارم

ممنون اقای دکتر از جواب کاملی که لطف کردید. ولی میترسم درد سینه درد زیر شکم و ترشحات و سر درد هام ناشی از بارداری باشن.
    ایا امکان اینکه توی هته ی 12 مارد توی شکمش نبض احساس کنه وجود داره؟؟؟
    و سوال دیگه اینکه بلافاصله بعد قطع کردن قرص های <a>سیپروترون</a> دوباره چربی و جوش برمیگردن؟؟ من حدود 20 روزه قطع کردم و دوباره چربی و جوش هام شروع شدن.
    ممنون از زحماتتون

سلام
    دوست عزیز، با توجه به سوابقی که از خودتون فرمودید شما به هیچوجه باردار نیستید...این دردها که گفتید مربوط به حاملگی نیستند....احتمالا مربوط به کیستی که دارید باید باشه.
    لگد زدن جنین به شکم مادر تقریبا از هفته 16 تا 20 بارداری قابل تشخیص هست.
    در مورد قرص سیپروترون بنده هم شنیدم که بعد از قطع دارو ممکنه جوشها برگردند و پزشکان پیشنهاد به ادامه مصرف دارو بعد از کامل شدن دوره درمان میدند اما با این کار هم ممکنه پوستتون دچار لکه های قهوه ای بشه....بهتره در این مورد حتما با پزشک معالجتون مشورت کنید تا اگر لازمه دارو را تغییر بدند.

9. سلام دوستان
    من روز 10 قاعدگی (16 بهمن) رابطه داشتم و فرداش به روش اورژانسی 4 تا LD اول و 12 ساعت 4 تا دیگه خوردم. دوباره در روزهای 17 و 21 رابطه کامل داشتم و منی شوهرم درون واژن تخلیه شد. آیا با توجه به اینکه روزهای 17 و 21 پرخطر نیستند، احتمال بارداری هست؟ آیا خورددن LD روند تخمک گذاری رو می تونه طوری به هم بزند که مثلا روز 17 تخمک داشته باشم؟
    پریود من منظم 28-29 روزه است و اولین روز این دوره 7 بهمن بوده.
    ممنون

10. arghavan2013 نوشته است: سلام دوستان
    من روز 10 قاعدگی (16 بهمن) رابطه داشتم و فرداش به روش اورژانسی 4 تا LD اول و 12 ساعت 4 تا دیگه خوردم. دوباره در روزهای 17 و 21 رابطه کامل داشتم و منی شوهرم درون واژن تخلیه شد. آیا با توجه به اینکه روزهای 17 و 21 پرخطر نیستند، احتمال بارداری هست؟ آیا خورددن LD روند تخمک گذاری رو می تونه طوری به هم بزند که مثلا روز 17 تخمک داشته باشم؟
    پریود من منظم 28-29 روزه است و اولین روز این دوره 7 بهمن بوده.
    ممنون

سلام دوست خوبم
    شما بهتر میبود که برای رابطه در روزهای 17 و 21 از یه روش پیشگیری دیگه مثل کاندوم استفاده میکردید چون در این زمینه نمیشه بر اساس حدس و گمان تصمیم گرفت یا قضاوت کرد.
    احتمال حاملگی در روزهای پرخطر تخمک گذاری خیلی زیاده اما در روزهای دیگر سیکل این احتمال صفر نیست به ویژه اینکه دخول کامل با تخیله درون واژن داشتید.
    قرصهای پیشگیری هورمون زیادی را یه دفعه به بدن وارد میکنند و نظم قاعدگی را موقت به هم میریزند بخاطر همین دقیق نمیشه تشخیص داد که تخمک گذاری شما چه روزی انجام خواهد شد...با خوردن قرص در رابطه های بعدی باید احتیاط لازم را به عمل بیارید.

11. سلام
    قبل از سوالم باید بگم دکتر خدا خیرت بده بابت این همه کمکی که به ماها میکنی واقعا فکر و خیال میتونه آدمو از پا در بیاره

سوالم
    نامزد من 20 سال سن داره
    بعد این تنیجه زمان تخمک گذاریش :
    با توجه به اطلاعاتی که شما دادید، نزدیکترین زمان احتمالی تخمک گذاری برای شما بین پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ و دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳
    خواهد بود. اگر بارداری در این دوره زمانی رخ دهد، زمان احتمالی برای زایمان شما شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
    خواهد بود.

من بایگانی نمیگم کامل اما خیلی از سوالارو خوندم اما ندیدم جواب سوالمو

1-اگر ما بخوایم توی این دوره تخمک گذاری نزدیکی چند روزه داشته باشیم باید به چه شکل و از چه قرصی استفاده کرد؟
    2-مثلا روزانه ممکنه 2-3 بار این اتفاق بیوفته و شایدم منی داخل واژن بشه خواسته یا ناخواسته باید هربار 2 تا قرص بخورن یا نه آخره بار ؟ منظورم اینه یعنی اگر روزی 3بار رابطه باشه باید 6تا قرص hd بخوره؟
    3-بقیه قرص هایی که در این پست کاربران نام میبرن قویتر هستن؟
    خیلی خیلی مهمه برام ج این سوالام
    ممنون میشم بهم زودتر ج بدین
    خیلیییییی ممنون

12. vejdan نوشته است: سلام
    قبل از سوالم باید بگم دکتر خدا خیرت بده بابت این همه کمکی که به ماها میکنی واقعا فکر و خیال میتونه آدمو از پا در بیاره

سوالم
    نامزد من 20 سال سن داره
    بعد این تنیجه <a>زمان تخمک گذاری</a>ش :
    با توجه به اطلاعاتی که شما دادید، نزدیکترین زمان احتمالی تخمک گذاری برای شما بین پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ و دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳
    خواهد بود. اگر بارداری در این دوره زمانی رخ دهد، زمان احتمالی برای زایمان شما شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
    خواهد بود.

من بایگانی نمیگم کامل اما خیلی از سوالارو خوندم اما ندیدم جواب سوالمو

1-اگر ما بخوایم توی این دوره تخمک گذاری نزدیکی چند روزه داشته باشیم باید به چه شکل و از چه قرصی استفاده کرد؟
    2-مثلا روزانه ممکنه 2-3 بار این اتفاق بیوفته و شایدم منی داخل واژن بشه خواسته یا ناخواسته باید هربار 2 تا قرص بخورن یا نه آخره بار ؟ منظورم اینه یعنی اگر روزی 3بار رابطه باشه باید 6تا قرص hd بخوره؟
    3-بقیه قرص هایی که در این پست کاربران نام میبرن قویتر هستن؟
    خیلی خیلی مهمه برام ج این سوالام
    ممنون میشم بهم زودتر ج بدین
    خیلیییییی ممنون

سلام دوست خوبم
    در روزهای پرخطر تخمک گذاری احتمال حاملگی خیلی زیاده مخصوصا اگر با دخول کامل یا همراه با تخلیه منی در واژن باشه...از هر کدام از قرصهای پیشگیری از بارداری که خود شخص مایل باشه میتونه استفاده کنه...البته روش استفاده اورژانسی هر کدام با دیگری فرق داره که با جستجو در همین سایت میتونید به اطلاعات کامل در این زمینه و روش مصرف هر کدام دست پیدا کنید.
    تا 72 ساعت بعد از نزدیکی فرصت هست که شخص از روش اورزانسی استفاده کنه....مسلما هر چه زودتر بعد از رابطه از این روش استفاده کنه مطمئن تر و اثر بخشی آن قطعی تر خواهد شد....بهتره که خودتون برنامه ریزی داشته باشید و بعد از آخرین رابطه نهایتا تا 72 ساعت بعدش از این روش استفاده بشه.
    به هیچوجه نباید بعد از هر رابطه از این روش استفاده کرد، چون هم هورمونها بطور غیرعادی به هم میریزند و هم اینکه مصرف قرص زیاد ممکنه نتیجه عکس بده.....در هر سیکل قاعدگی فقط و فقط یک بار باید از روش اورژانسی استفاده کرد و در نزدیکیهای بعدی در همان دوره باید از روشهای دیگر پیشگیری مثل کاندوم استفاده کرد.
    اثر بخسی قرصها یکسان خواهد بود....فقط بعضی قرصها مثل اچ دی مقدار هورمونی که وارد بدن میکنند به مراتب بیشتر از بقیه قرصهای پیشگیری خواهد بود.

13. khezel

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دکتر عزیز نامزدم بعد از دوبار پریود منقطع بالاخره یک هفته پریود شدن وبعد از گذشت چند روز از پریود با بی بی چک تست کرد اولش فوری دوخط قرمز شد و بعداز1 یا 2  دقیقه  یک خط قرمز شد این به چه معناست و نشانه بارداری بوده؟؟؟؟؟

14. khezel نوشته است: سلام
    دکتر عزیز نامزدم بعد از دوبار پریود منقطع بالاخره یک هفته پریود شدن وبعد از گذشت چند روز از پریود با بی بی چک تست کرد اولش فوری دوخط قرمز شد و بعداز1 یا 2  دقیقه  یک خط قرمز شد این به چه معناست و نشانه بارداری بوده؟؟؟؟؟

سلام
    دوست عزیز دستورالعمل استفاده از بیبی چک معمولا همراه با خود بسته هست...اگر هم نباشه با یک سرچ چند دقیقه ای در نت میتونید روش استفاده از اونو فرا بگیرید.
    با دو پریودی منقطع و یک پریودی کامل شما نگران چی هستید؟!!!!!.........احتمال حاملگی کاملا منتفی هست.

15. سلام
    من و نامزدم یکی دو روز قبل از پریودشون باهم رابطه داشتیم بدون دخول و بصورت لاپایی . منی هم بین پاهاشون ( ران پا ) خالی شد که با دستمال پاک شد . الان 7 روز از موعد پریودشون میگذره و هنوز پریود نشدن . ممکنه باردار باشن ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 126
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید