شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 92

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. seyede نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من 25 ساله اخرین بار 22 دی پریود شدم و 30 دی پاک شدم بعد نزدیکی بدون محافظت شده داشتم تا دو سه روز
    من پریودم نا منظمه .بعدش من ابله مرغون گرفتم حدود یه هفته بعد از نزدیکی بدون محافظت شده . زیر دلم درد میکرد دکتر عمومی گفت شاید موقع تخمک گذاریته زیر دلم سما راست درد میکرد . من دیگه نزدیکی نداشتم الان حدود یه ماه شده پریود نشدم . نمیدونم چیکار کنم . ابله ی خیلی شدیدی هم گرفتم . البته غذا خودنم بیشتر غذاهایی میخوردم که سرد مزاج بودن بخاطر جوشام که بدتر نشن . میشه راهنماییم کنید ممکنه حامله باشم ؟ خیلی نگرانم

به نظر می‌رسه هنوز زمان پریود شدن شما نرسیده و بنابراین نگرانی شما بی‌مورده.
    اگرچه رابطه‌ی محافظت نشده داشتید، احتمال بارداری در روزهایی که گفتید پایینه. البته احتمالش صفر نیست ولی در هر صورت تا پریودتون به اندازه‌ی یک هفته یا ۱۰ روز عقب نیفتاده نمی‌شه چنین نتیجه‌گیری کرد. در صورتی که تأخیر ایجاد شد جهت اطمینان آزمایش خون بدید و یا از بی‌بی‌چک استفاده کنید. توجه داشته باشید که بیماری و مصرف دارو، هم‌چنین استرس می‌تونه روی پریود تأثیرگذار باشه.

2. farhadtf141 نوشته است: سوالی ک داشتم این هست که زمانی که خانواده دختر با پسر برای آزمایش خون میرن . همون گواهی سلامت گرفتن هست؟؟؟؟
    یا گواهی سلامت جدای از آزمایش خون هست

خیر.
    گواهی سلامت جداگانه است و در صورت نیاز با مراجعه به پزشکی قانونی و معاینه‌ی بکارت صادر می‌شه.

3. khezel

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکتر

نامزدم امشب پریود شد

حالا ببینم چقدری طول داره و باز کوتاه مدته!!!!

متشکرم از راهنمایی شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 92 از 92
رفتن به صفحه :    ... 92

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید