شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی بعد از سقط با دارو و پریود بعدی

1. ndp1367

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من در  هفته 4 بارداری با دارو سقط داشتم و تکه گوشت و لخته دفع شد تا 6روز خونریزی داشتم و الان خونریزیم کامل قطع شده و لکه بینی هم ندارم . در ناحیه زیر دل هم احساس درد و ناراحتی ندارم. می خواستم بدونم اگر صبر کنم تا دوره پریودم و اگر پریود نشدم برم سونو اشکالی داره؟ و اینکه به طور طبیعی پریود بعدی باید چه زمانی باشه؟
    با تشکر

2. ndp1367 نوشته است: با سلام
    من در  هفته 4 بارداری با دارو سقط داشتم و تکه گوشت و لخته دفع شد تا 6روز خونریزی داشتم و الان خونریزیم کامل قطع شده و لکه بینی هم ندارم . در ناحیه زیر دل هم احساس درد و ناراحتی ندارم. می خواستم بدونم اگر صبر کنم تا دوره پریودم و اگر پریود نشدم برم سونو اشکالی داره؟ و اینکه به طور طبیعی پریود بعدی باید چه زمانی باشه؟
    با تشکر

همین الان هم میتونید سونو بدید تا وضعیتتون مشخص بشه....اشکالی نداره.
    ممکنه بخاطر سقط کمی طول بکشه تا شرایط جسمیتون نرمال بشه و هورمونها نظم قبل را پیدا کنند...ممکنه سر موعد همیشگی پریود نشید اما دیر یا زود پریودی براتون رخ میده.

3. ndp1367

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام مجدد
    من چند روز پیش سوال پرسیدم و شما پاسخم رو دادید.در هفته 4بارداری سقط داشتم .تا 7 روز خونریزی داشتم و تکه گوشت کوچک اندازه انگشت و یک تکه کوچک شکل لوبیا از من دفع شد. پاک شدم و مشکلی نداشتم تا الان که 6 روز از پاکی میگذره .امروز یه درد مقطعی زیر دلم پیچید و لکه دیدم.فشار عصبی بهم وارد شد .از طرفی می ترسم برم سونو بدم. امکان داره اصلا سقط نشده باشه؟ این چند وقته هم پیاده روی زیاد داشتم و هم ورزش تقریبا سنگین.میتونه به خاطر این موضوع باشه؟
    خواهش می کنم زود جوابمو بدید.
    ممنون

4. ndp1367 نوشته است: سلام مجدد
    من چند روز پیش سوال پرسیدم و شما پاسخم رو دادید.در هفته 4بارداری سقط داشتم .تا 7 روز خونریزی داشتم و تکه گوشت کوچک اندازه انگشت و یک تکه کوچک شکل لوبیا از من دفع شد. پاک شدم و مشکلی نداشتم تا الان که 6 روز از پاکی میگذره .امروز یه درد مقطعی زیر دلم پیچید و لکه دیدم.فشار عصبی بهم وارد شد .از طرفی می ترسم برم سونو بدم. امکان داره اصلا سقط نشده باشه؟ این چند وقته هم پیاده روی زیاد داشتم و هم ورزش تقریبا سنگین.میتونه به خاطر این موضوع باشه؟
    خواهش می کنم زود جوابمو بدید.
    ممنون

سلام دوست من
    این علایم از همون فشار عصبی نشأت میگیره و البته اینکه بدنتون هنوز به وضعیت نرمال قبل از سقط و حاملگی نرسیده.
    اون ورزش سنگین سقط را قطعی کرده اما هنوز دارید بقایای سقط را می بینید.
    دوست خوبم سونو که ترس نداره...حتما برید سونو بدید تا وضعیتتون مشخص بشه...ممکنه هنوز بقایایی در بدنتون از سقط باشه که حتما باید خارج بشه.....تعلل نکنید اگه سلامتیتون واستون مهمه حتما یه سونو بدید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید