شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونابه از مقعد بدون درد و سوزش

1. سلام

حدود 2 ماه هست که در طول روز چند قطره خونابه از مقعد من به آرامی خارج میشه. اصلا متوجه نمیشم که در چه زمانی این اتفاق میفته و هیچ درد و یا سوزش و خارشی ندارم. یبوست هم ندارم.

اگه میشه من رو راهنمایی بفرمایید

2. mrsoroush نوشته است: سلام

حدود 2 ماه هست که در طول روز چند قطره خونابه از مقعد من به آرامی خارج میشه. اصلا متوجه نمیشم که در چه زمانی این اتفاق میفته و هیچ درد و یا سوزش و خارشی ندارم. یبوست هم ندارم.

اگه میشه من رو راهنمایی بفرمایید

سلام
    خون اومدن از مقعد میتونه 3 دلیل داشته باشه یا یه مشکلی تو معده تون دارین یا یه مشکلی توی روده ی بزرگتون و یا اینکه مقعدتون!
    حالا که یبوست ندارین و درد هم ندارین تو مقعدتون موقع دفع مدفوع به نظر من بهتره یه پزشک متخصص داخلی تشریف ببرین یه کولونوسکوپی و یه اندوسکوپی میکنن و منشا این خون ریزی رو مشخص میکنن فقط توصیه م اینه اگه میتونین همین امروز هر چه زودتر مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سرعت در تشخیص بیماری به درمان موثر وبه هنگام آن کمک بسیار شایانی میکند و بر عکس تاخیر وتعلل و بی توجهی و یا نادیده گرفتن برخی از بیماریها ونشانه های یک بیماری میتواند مشگلات زیادی را ایجاد کند. پس زودتر مراجعه نمایید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    من مشکلی دارم و اینه که وقتی دچار یبوست معده میشم و به مقعد فشار میاد بعضی وقتا احساس زخم و سوزش و چند قطره خون میبینم ولی بعد از برطرف شدن یبوست هیچ مشکلی ندارم.چون ادم کمرویی هستم تا حالا به کسی هم نگفتم و البته فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید.

5. samira789 نوشته است: با سلام
    من مشکلی دارم و اینه که وقتی دچار یبوست معده میشم و به مقعد فشار میاد بعضی وقتا احساس زخم و سوزش و چند قطره خون میبینم ولی بعد از برطرف شدن یبوست هیچ مشکلی ندارم.چون ادم کمرویی هستم تا حالا به کسی هم نگفتم و البته فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید.

سلام دوست گلم
    کارتون خیلی اشتباه بوده که تا حالا به کسی نگفتید و این قضاوتتون هم که فکر میکنید مشکل خاصی نیست هم اشتباهه....به احتمال زیاد مشکل شقاق دارید....شقاق دقیقا همین علایمی را داره که شما میگید...هربار که دچار یبوست بشی باز برمیگرده.
      بهتره حتما و حتما و هر چه سریعتر به پزشک جراح عمومی مراجعه کنید...چون زخم شقاق در مراحل اولیه به راحتی با یه پماد و رعایت برنامه غذایی براحتی درمان میشه اما اگه زخم پیشرفت کرد درمان هم خیلی سخت تر میشه و ممکنه به جراحی ختم بشه....در برنامه غذاییتون حتما سبزیجات و میوه و غذاهای فیبردار زیاد مصرف کنید  اصلا و ابدا نباید بذارید یبوست بگیرید وگرنه شرایط وخیم تر میشه.
    بیماریهای مقعد شوخی بردار نیستند....بهتون توصیه اکید میکنم که کم رویی را بذارید کنار و با خودتون روراست باشید.

6. با سلام و تشکر از شما
    من خوشبختانه خیلی کم دچار یبوست میشم
    و مشکل خاصی ندارم
    اگر به جراح عمومی مراجعه کنم چطور معالجه میکنن؟

7. samira789 نوشته است: با سلام و تشکر از شما
    من خوشبختانه خیلی کم دچار یبوست میشم
    و مشکل خاصی ندارم
    اگر به جراح عمومی مراجعه کنم چطور معالجه میکنن؟

سلام
    بله البته که معالجه میکنند....اگر برات سخته پیش جراح عمومی خانم برو چون حتما باید معاینت کنند تا تشخیص درست بدند.
    از مقعد به هیچوجه نباید خون بیاد حتی یه قطره حتی اگر یبوست بگیری...این نشانه اصلا خوب نیست و باید هر چه سریعتر درمان بشه و اگه نشه اون زخم و خونریزیش وسیعتر و درمانش سخت تر میشه...تعلل نکن  هر چه زودتر به دکتر مراجعه کن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید