شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش مو

1. سلام من از دوران دانشگاه دچار ریزش موشدم هرازگاهی خوب میشه باز دوباره شرو میشه تقریبا بهش عادت کردم ولی از ماه رمضون بااینکه قرص آهن وروی مصرف میکردم دوباره خیلی شدید شده هنوزم خوب نشده

ایندفه حس میکنم واقعا موهام کم شده من چکار کنم میدونم اگه برم دکتر بی فایده س،آیا این موها دوباره رشد میکنه؟

2. asma2221

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام شمامیتونیدازماسک های طبیعی استفاده کنیدالبته باتوجه به نوع پوست سرتون.مثلاازرده تخم مرغ وسدروحنا.توصیه میکنم شامپومناسب پوستتون رواستفاده کنیدومدام اونوتعقییرندید

3. سلام علیک
    بنده نیز تقریبا همین مشکل رو دارم ریزش مو
    ارثی نیست چون تقریبا بیشتر فامیل مو دارن ولی موهای من با اینکه زیادن ولی میریزن خیلی ریزش دارم تازه شروع شده از وقتی که دانشگاه میرم متاسفانه حجم موام کم شده و داره خالی میشه
    از شامپو تخم مرغی و سدر صحبت جفتش استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت
    میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

4. Meysam74 نوشته است: سلام علیک
    بنده نیز تقریبا همین مشکل رو دارم ریزش مو
    ارثی نیست چون تقریبا بیشتر فامیل مو دارن ولی موهای من با اینکه زیادن ولی میریزن خیلی ریزش دارم تازه شروع شده از وقتی که دانشگاه میرم متاسفانه حجم موام کم شده و داره خالی میشه
    از شامپو تخم مرغی و سدر صحبت جفتش استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت
    میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

سلام
    متاسفانه غول کنکور برای بیشتر جوانها اثرات مخربی برجای میذاره....استرس و نگرانی از قبول شدن یا نشدن و کلاً آینده تحصیلی ذهن جوانها را درگیر میکنه و این افکار تاثیر مستقیم بر جسم میذاره که از مهمترین اونها ضعیف شدن بینایی و مشکلات پوست و مو هست و اگر به دنبال درمان از ریشه نباشید همچنان این مشکلات همراه شما خواهد بود.
    بنظر بنده اگر بعد از مشورت با پزشک متخصص پوست و مو به نتیجه نرسیدید یا بعد از مدتی بهبودی دو مرتبه ریزش بازگشت به سراغ دکتر متخصص داخلی یا دکتر طب سوزنی برید تا مزاج شما را تشخیص بدند و اگر مشکل کبد دارید اونو برطرف کنند.
    اکثر مشکلات پوستی از کبد ناسالم ناشی میشند و اگر مشکل کبد از ریشه درمان بشه مسلما اکثر بیماریهای پوست و مو هم بهبود خواهند یافت.

5. asma2221

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ریزش مودارم البته همراه اون سرم شوره میزنه یه دوره زیرنظرپزشک شامپوکتوکنازول 2%ومدلین استفاده کردم که تاثیرش موقتی بود.ازلحاظ نظافت هم خیلی به موهام وپوست سرم میرسم وزودمیشورمشون.الان دیگه شامپوکتوکنازولم جواب نمیده کلافه شدم لطفاکمک کنید

6. asma2221 نوشته است: سلام من ریزش مودارم البته همراه اون سرم شوره میزنه یه دوره زیرنظرپزشک شامپوکتوکنازول 2%ومدلین استفاده کردم که تاثیرش موقتی بود.ازلحاظ نظافت هم خیلی به موهام وپوست سرم میرسم وزودمیشورمشون.الان دیگه شامپوکتوکنازولم جواب نمیده کلافه شدم لطفاکمک کنید

سلام دوستم
    همون مطلبی که در پست بالایی واسه دوستمون عرض کردم برای شما هم مفیده...اگه مشکل از ریشه درمان نشه این درمانها بصورت موقتی جواب میدند.....اما دکتر سنتی یا طب سوزنی میتونه کمک فوق العاده ای کنه....اگر مشکل از کبد باشه روشهایی بهتون معرفی میکنند که کبد پاکسازی بشه و با پاکسازی کبد اکثر بیماریهای پوست و مو و حتی گوارش درمان میشند.

7. asma2221

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بله درست میگیدولی من تازه ازمایش دادم ومشکل کبدی ندارم.درواقع هیچ مشکلی ندارم

8. asma2221 نوشته است: بله درست میگیدولی من تازه ازمایش دادم ومشکل کبدی ندارم.درواقع هیچ مشکلی ندارم

این خیلی خوبه که مشکل کبد نداشتید...پس اگر اینطور باشه ریزش مو حتما ناشی از استرس یا مشغله ذهنیتون باید باشه و بطور موقت اینطور هست...اما اگر تا یه مدت دیگه اوضاع بهتر نشد بنظرم یه سری به دکتر سنتی یا طب سوزنی بزنید  ضرری نداره چون ممکنه با رعایت یه سری موارد ساده یا رعایت برنامه غذایی بر اساس مزاجتون کلا ریزش مو برطرف بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید