شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام من با نامزدم که باکره هست رابطه داشتم در حد تماسی (در روز دهم دورشون) اما چون از پیش اب می ترسیدم به نامزدم قرص لونوژسترون1.5 دادم 20 ساعت بعد از رابطه خواستم ببینم احتمال بارداری هست؟

2. sara102 نوشته است: سلام خسته نباشید من باکرم و پریودی هامم خیلی نامنظمه پریشب یه رابطه با شوهرم داشتم طوری ک دست من با آلت نامزدم تماس داشت و پیش آب با دستم تماس داشت بعداز اون شوهرم آلتشو پایین تراز کمرم گذاشت و ارضا شد و زمان ارضا شدن هم ن باسن و ن آلت من با آلت شوهرم تماس نداشت چون بعدش ک چک کردم باسنم خبس نبودبعداز سه ساعت ک من رفتم دستشویی دستمو ب آلتم زدم از ترسم فردای اون روز حدود ده ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5خریدم و خوردم تو بروشور و تو سایتها خوندم ک دوز 1.5یک عددش کافیه...حالا از دیشب تاحالا لکه های قهوه ای میبینم توروخدا بهم بگید این لکه ها برا چیه؟؟؟؟نکنه خدای نکرده خون لانه گزینیه؟؟؟واسم کامل توضیح بدید

سلام دوست خوبم
    هیچ احتیاجی به خوردن قرص نبوده....این لکه بینی فقط از عوارض قرصی هست که بی جهت خوردی...چون یه دفعه هورمون زیادی وارد بدنت کردی و در نظم عملکرد تخمدانها و هورمونهای جنسی اختلال ایجاد کردی.
    آخه وقتی که مطمئنی منی یا حتی پیشاب با واژن هیچ تماسی نداشته چه احتیاجی به خوردن قرص بوده!!!!
    پیشاب یا منی در محیط بیرون فوری خشک میشند و منی هم مدت کمی بیرون از بدن میتونه زنده بمونه...بعد از سه ساعت که دیگه اسپرم زنده ای روی دست شما نبوده که فرضاً بخواد بره داخل واژن...با اسپرم یا پیشاب خشک شده احتمال حاملگی 10000000- هست  یعنی  هزاران بار زیر صفر هست.
    همانطور که در پستهای بالا در مورد خون لانه گزینی عرض کردم این خون درصورت حاملگی حدود 14 روز بعد از رابطه و لقاح ظاهر میشه که بیشتر بصورت لکه های صورتی رنگ هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
    در مورد رابطه شما این لکه فقط از عوارض اون قرص هست و ممکنه تا پریود بعدی باز هم از این لکه ها ببینی...جای نگرانی نیست...طبیعیه و خودبخود شرایط نرمال میشه.
    دوست خوبم پیشنهاد میکنم با آگاهی کامل و در مواقع واقعا اضطراری قرصهای ضدبارداری را مصرف کن چون علی رغم جلوگیری از بارداری عوارض بسیاری دارند و تا اونجایی که میتوان از روشهای پیشگیری دیگری استفاده کرد نباید بیجهت این قرصها را مصرف کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. maryami_jon نوشته است: سلام دوستای عزیزم.من همونی هستم که گقتم با شلوار رابطه داشتم و در حین رابطه آب منی و پیش آب با من تماس نداشت.و فقط پیش آب با دست من برخورد داشت و بعد از 45 مین که دستم خشک بود و با دستمال پاک شده بود آلت تناسلیم رو با همون دستم شستم . و عرض کردم که عادت مااهیانه بسیار نامنظمی دارم که در خانواده من ارثی هست.و الان بعد از گذشت یک ماه بعد از رابطه پریود نشدم.شما گفتین احتمال بارداری نیست.برای اینکه خیالم راحت شه از نوار تست استفاده کردم دو میلیمتر قبل از حرف C یک خط پررنگ شد.و خطی زیر T نمایان نشد.این یعنی جواب منفی؟نمیدونم چرا خط دقیق دقیق زیر C نبود .یه کوچولو قبل ترش بود.ولی فقط یه خط ظاهر شد.شایدم من حساس شدم؟؟؟دیگه من مطمعن باشم؟اها یادم رفت بگم تاریخ پریود قبلیم 5 آذر و رابطه ما 12 آذر بود.اگه حاملگی باشه الان که استفاده کردم باید نشون میداد؟مرسی

سلام دوست گلم
    تاخیر در قاعدگیت اول از همه بخاطر استرسی هست که داری و دوم اگر از روش اورژانسی استفاده کردی میتونه بخاطر اون باشه...در هر صورت جای نگرانی نیست...احتمال بارداری برات کاملا منفیه...بزودی پریود میشی.
    در مورد طرز کار تستهای بیبی چک هم در این سایت و هم در سایتهای دیگه میتونی اطلاعات جامعی بدست بیاری...فقط باید سعی کنی طبق دستورالعملش پیش بری و یه نکته اینکه جوابش تا 10 دقیقه معتبر هست.
    استرست باعث شده وسواس فکری پیدا کنی....در مورد رابطه شما هیچ احتمال بارداری وجود نداره یعنی غیرممکنه...تست بارداری هم تقریبا 10 روز بعد از رابطه جواب مطمئن را به شما میده.
    فقط تنها کاری که باید بکنی اینه که استرس را از خودت دور کنی و با خیال راحت منتظر پریودی باشی.

4. sepimix نوشته است: با عرض سلام و حسته نباشید
    من با کره هستم و روز 21 آذر ماه پریود شدم و روز 26 آذر ماه همون روزی که پاک شدم یه رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم . آلتها با هم برخورد داشتن و مایع پیشاب نامزدم هم با واژنم در تماس بود ولی نامزدم اصلا ارضا نشد و منی ازش خارج نشد.
    حالا 24 دی ماه اما پریود نشدم. اما دل درد و سفتی سینه رو دارم. یه مقداری هم ترشح دارم . پریود هام هم تقربیا منظمه.
    آیا احتمال داره باردار شده باشم؟ اگه باردار شده باشم بعد این مدت با بیبی چک مشخص میشه؟

سلام
    دوست خوبم تا چند روز بعد از اتمام پریودی احتمال بارداری منفی هست چون تخمکی وجود نداره که با اسپرم لقاح کنه ضمن اینکه شما فرمودید اصلا اسپرمی درکار نبوده.
    اون دردها و ترشحاتی که فرمودید علتی غیر از بارداری داره مثل کیست یا عفونت...البته اینا در حد حدس و گمان هست.
    اگر پریود نشدید و این دردها ادامه پیدا کرد بهتره حتما با پزشک زنان مشورت کنید.
    بیبی چک تقریبا 10 روز بعد از رابطه میتونه جواب مطمئن را به شما بده....احتمال حاملگی براتون صفر هست.

5. d_sh_67 نوشته است: سلام من با نامزدم که باکره هست رابطه داشتم در حد تماسی (در روز دهم دورشون) اما چون از پیش اب می ترسیدم به نامزدم قرص لونوژسترون1.5 دادم 20 ساعت بعد از رابطه خواستم ببینم احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزیز
    هیچ احتیاجی به خوردن قرص توسط ایشون نبوده...چون احتمال بارداری با پیشاب در یک رابطه سطحی خیلی خیلی کم و تقریبا صفر هست.
    احتمال بارداری که براش نبوده اما حالا که از روش اورژانسی استفاده کرده دیگه اصلا و ابدا هیچ احتمال حاملگی براش نیست.

6. maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است: سلام خسته نباشید من باکرم و پریودی هامم خیلی نامنظمه پریشب یه رابطه با شوهرم داشتم طوری ک دست من با آلت نامزدم تماس داشت و پیش آب با دستم تماس داشت بعداز اون شوهرم آلتشو پایین تراز کمرم گذاشت و ارضا شد و زمان ارضا شدن هم ن باسن و ن آلت من با آلت شوهرم تماس نداشت چون بعدش ک چک کردم باسنم خبس نبودبعداز سه ساعت ک من رفتم دستشویی دستمو ب آلتم زدم از ترسم فردای اون روز حدود ده ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5خریدم و خوردم تو بروشور و تو سایتها خوندم ک دوز 1.5یک عددش کافیه...حالا از دیشب تاحالا لکه های قهوه ای میبینم توروخدا بهم بگید این لکه ها برا چیه؟؟؟؟نکنه خدای نکرده خون لانه گزینیه؟؟؟واسم کامل توضیح بدید

سلام دوست خوبم
    هیچ احتیاجی به خوردن قرص نبوده....این لکه بینی فقط از عوارض قرصی هست که بی جهت خوردی...چون یه دفعه هورمون زیادی وارد بدنت کردی و در نظم عملکرد تخمدانها و هورمونهای جنسی اختلال ایجاد کردی.
    آخه وقتی که مطمئنی منی یا حتی پیشاب با واژن هیچ تماسی نداشته چه احتیاجی به خوردن قرص بوده!!!!
    پیشاب یا منی در محیط بیرون فوری خشک میشند و منی هم مدت کمی بیرون از بدن میتونه زنده بمونه...بعد از سه ساعت که دیگه اسپرم زنده ای روی دست شما نبوده که فرضاً بخواد بره داخل واژن...با اسپرم یا پیشاب خشک شده احتمال حاملگی 10000000- هست  یعنی  هزاران بار زیر صفر هست.
    همانطور که در پستهای بالا در مورد خون لانه گزینی عرض کردم این خون درصورت حاملگی حدود 14 روز بعد از رابطه و لقاح ظاهر میشه که بیشتر بصورت لکه های صورتی رنگ هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
    در مورد رابطه شما این لکه فقط از عوارض اون قرص هست و ممکنه تا پریود بعدی باز هم از این لکه ها ببینی...جای نگرانی نیست...طبیعیه و خودبخود شرایط نرمال میشه.
    دوست خوبم پیشنهاد میکنم با آگاهی کامل و در مواقع واقعا اضطراری قرصهای ضدبارداری را مصرف کن چون علی رغم جلوگیری از بارداری عوارض بسیاری دارند و تا اونجایی که میتوان از روشهای پیشگیری دیگری استفاده کرد نباید بیجهت این قرصها را مصرف کرد.

سلام دوباره ببخشید ک مزاحمتون شدم میخاستم ببینم قرصو درست مصرف کردم یا ن؟؟؟این لکه بینی تا کی ادامه داره؟؟؟و تا چندروز دیگه بعداز خوردن این قرصا پریود میشم؟؟؟

7. sara102 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است: سلام خسته نباشید من باکرم و پریودی هامم خیلی نامنظمه پریشب یه رابطه با شوهرم داشتم طوری ک دست من با آلت نامزدم تماس داشت و پیش آب با دستم تماس داشت بعداز اون شوهرم آلتشو پایین تراز کمرم گذاشت و ارضا شد و زمان ارضا شدن هم ن باسن و ن آلت من با آلت شوهرم تماس نداشت چون بعدش ک چک کردم باسنم خبس نبودبعداز سه ساعت ک من رفتم دستشویی دستمو ب آلتم زدم از ترسم فردای اون روز حدود ده ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5خریدم و خوردم تو بروشور و تو سایتها خوندم ک دوز 1.5یک عددش کافیه...حالا از دیشب تاحالا لکه های قهوه ای میبینم توروخدا بهم بگید این لکه ها برا چیه؟؟؟؟نکنه خدای نکرده خون لانه گزینیه؟؟؟واسم کامل توضیح بدید

سلام دوست خوبم

سلام دوباره ببخشید ک مزاحمتون شدم میخاستم ببینم قرصو درست مصرف کردم یا ن؟؟؟این لکه بینی تا کی ادامه داره؟؟؟و تا چندروز دیگه بعداز خوردن این قرصا پریود میشم؟؟؟

در مورد این نوع قرص باید فقط یک دونه اش مصرف بشه...بله درست مصرف کردید....در مورد لکه ها دقیقا نمیشه اظهارنظر کرد که چقدر طول میکشه شاید یک روز یا سه روز یا یک هفته اما اصلا جای نگرانی نیست چون طبیعیه که این قرصها این عوارضم داشته باشند.
    زمان پریودی بعدیت مثل زمانی هست که قرص ال دی یا اچ دی مصرف میکنید یعنی تقریبا همزمان با پریودی بعدی با چندروز تاخیر یا چند روز زودتر...اما ممکنه بین دو پریودی بازم لکه بینی داشته باشی که جای هیچ نگرانی نیست.

8. سلام اقای دکتر قبل از طرح سوالم میخاستم بگم تشکر میکنم واسه جواب سوالم درمورد پرده بکارت حدس شما کاملا درست بود و پرده بکارتم سالم بود تو هر سایتی پیغام گذاشتم جز معاینه جوابی ب من ندادن ولی شما ب سراحت گفتید ک مشکلی ندارم بازم ممنون.آقای دکتر سوالی داشتم ک خواهش میکنم جوابمو بدید من مشکل هورمونی دارم و دکتر طبق ازمایش هورمونی احتمال بارداری منو20درصد عنوان کرده من برای اینکه مطمعن شم از وضعیتم چون قراره ب خواستگارم جواب بدم به صورت جدی درمانو پیش رفتم که با تزریق24آمپول ای وی اف در زمان سوم قاعدگی تا دهم قاعدگی طبق سونو بزرگترین اندازه فولیکول رشد کرده 11میلی متر بود و ازمایش هورمونی در خصوص احتمال بارداری anti mullerian hormon=1.1است ک پزشک به من گفت احتمال بارداری 20درصد است حالا از شما خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا با20درصد احتمال من میتونم امیدوار باشم ب بارداری؟واقعا این احتمال بیشتر نمیشه؟نمیدونم جواب خواستگارمو چی بدم خواهش میکنم جوابمو بدید

9. با سلام دکتر من در روز 14 از دوره قاعدگی یعنی در روز تخمک گذاری اقدام به رابطه جهت بارداری کردم (12 دی ماه). قاعدگی من به طور منظم 28 روز می باشد. دو سه روز بعد از رابطه علائم سردرد، سرگیجه، تهوع خفیف، دل درد و در هفته دوم دردهای قاعدگی و کمر درد و سینه درد داشتم، اما در روز 26 دی که دقیقا مصادف با اولین روز قاعدگی بود لک دیدم و امروز که روز دوم هست خونریزی خفیفی داشتم در واقع از لک بیشتر بود. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ آیا الان از بی بی چک می توانم استفاده کنم؟

10. با سلام

من با نامزدم که باکره هست در روز اول پریود رابطه غیر دخولی داشتم که آب منی روی واژن ریخت

قبل از رابطه ایشون خونریزی ( نه فقط لکه ) داشت
    و یک روز بعد از رابطه هم خونریزی داشتن

احتمال بارداری هست ؟

11. afatsomila نوشته است: با سلام

من با نامزدم که باکره هست در روز اول پریود رابطه غیر دخولی داشتم که آب منی روی واژن ریخت

قبل از رابطه ایشون خونریزی ( نه فقط لکه ) داشت
    و یک روز بعد از رابطه هم خونریزی داشتن

احتمال بارداری هست ؟

سلام دوست خوبم
    اگر منظورتون از خونریزی، پریودی هست یعنی شما در روزهای پریودی رابطه سطحی داشتید و در این چند روز هیچ احتمال حاملگی وجود نداره....اگر غیر از این هست باید دید خونریزی مربوط به چی بوده و ایشون در زمان رابطه در چه روزی از سیکل قاعدگیش بوده.

12. maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است: سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

سلام دوست خوبم
    اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست...هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
    بیبی چک هم که میگید منفی بوده.....احتمال بارداری به هیچوجه نیست.

سلام
    بابت جواب ممنوم.ولی چندتا سوال دارم،یکی اینکه اسبرم از رو لباس زیر و شلوار منتقل میشه؟چون دستم از رو شلوار این رطوبت و حس کرد.حالا من چون خیلی نگران بودم قرص اورژانس هم استفاده کردم، با استفاده از قرص اورژانس باز امکان داره بارداری؟و اینکه من بیبی چک رو 3 روز بعد از رابطه،17 امین روز از سیکلم استفاده کردم و منفی بود.این جواب معتبر بوده؟ و اینکه من با وجود مصرف قرص با اینکه 5 روز میگذره هنوز خونریزی نداشتم ولی کاملا احساس قبل قاعدگی رو دارم کمر درد و دل درد و فقط 3 روز بعد مصرف قرص 2 قطره لک بینی داشتم.جای نگرانی هست؟چی کارباید بکنم؟

سلام دوست گلم
    خیر...اگر صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید متوجه خواهید شد که بارداری از روی شلوار و لباس زیر به هیچوجه رخ نمیده...چون تمام منی به لباس نفوذ میکنه و خاصیت تحرک پذیری خودشو از دست میده.
    استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری را تقریبا صفر میکنه.
    بهتره بیبی چک را تقریبا 10 روز از رابطه گذشته استفاده کرد تا بشه به جوابش مطمئن بود.
    با مصرف قرص ضدبارداری هورمونها میریزند به هم و لکه بینی و کمردرد و بقیه از عوارض اون هستند...شما باید منتظر پریودی در موعد همیشگی خودش البته با چند روز تاخیر یا چند روز زودتر باشید...البته لازم به ذکر هست که پریود این دفعه کیفیت و مقدار همیشگی را نخواهد داشت  جای نگرانی نیست و طبیعیه. در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.

سلام
    من سیکلم 28 روزه و خونریزیم 2.5 روز ونهایت 3 روز لک بینی دارم.این دفعه با مصرف قرص یه روز با تاخیر خونریزیم شروع شد.مثله همیشه بود،لخته و بافت داخل رحم هم داشتم همراه خوریزی ولی جای 2.5 روز 2 روز و 5 ساعت بود.من قبل از خونریزی سینه هام درد میگیرن و سفت میشن که با شروع خونریزی 2 یا 3 روز بعد کمتر میشه تا آخرین روز دیگه تموم میشه این دفعه هم اینطور بود ولی الان 2 روزه باز احساس درد دارم تو سینه هام.البته همون روز که خونریزی شروع شد صبحش بیبی چک استفاده کردم و منفی بود.دلیل این حالی که دارم چیه؟دیگه جرات استفاده از بیبی چک ندارم .لطفا راهنماییم کنین.

13. MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است: سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

سلام دوست خوبم
    اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست...هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
    بیبی چک هم که میگید منفی بوده.....احتمال بارداری به هیچوجه نیست.

سلام
    بابت جواب ممنوم.ولی چندتا سوال دارم،یکی اینکه اسبرم از رو لباس زیر و شلوار منتقل میشه؟چون دستم از رو شلوار این رطوبت و حس کرد.حالا من چون خیلی نگران بودم قرص اورژانس هم استفاده کردم، با استفاده از قرص اورژانس باز امکان داره بارداری؟و اینکه من بیبی چک رو 3 روز بعد از رابطه،17 امین روز از سیکلم استفاده کردم و منفی بود.این جواب معتبر بوده؟ و اینکه من با وجود مصرف قرص با اینکه 5 روز میگذره هنوز خونریزی نداشتم ولی کاملا احساس قبل قاعدگی رو دارم کمر درد و دل درد و فقط 3 روز بعد مصرف قرص 2 قطره لک بینی داشتم.جای نگرانی هست؟چی کارباید بکنم؟

سلام دوست گلم
    خیر...اگر صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید متوجه خواهید شد که بارداری از روی شلوار و لباس زیر به هیچوجه رخ نمیده...چون تمام منی به لباس نفوذ میکنه و خاصیت تحرک پذیری خودشو از دست میده.
    استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری را تقریبا صفر میکنه.
    بهتره بیبی چک را تقریبا 10 روز از رابطه گذشته استفاده کرد تا بشه به جوابش مطمئن بود.
    با مصرف قرص ضدبارداری هورمونها میریزند به هم و لکه بینی و کمردرد و بقیه از عوارض اون هستند...شما باید منتظر پریودی در موعد همیشگی خودش البته با چند روز تاخیر یا چند روز زودتر باشید...البته لازم به ذکر هست که پریود این دفعه کیفیت و مقدار همیشگی را نخواهد داشت  جای نگرانی نیست و طبیعیه. در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.

سلام
    من سیکلم 28 روزه و خونریزیم 2.5 روز ونهایت 3 روز لک بینی دارم.این دفعه با مصرف قرص یه روز با تاخیر خونریزیم شروع شد.مثله همیشه بود،لخته و بافت داخل رحم هم داشتم همراه خوریزی ولی جای 2.5 روز 2 روز و 5 ساعت بود.من قبل از خونریزی سینه هام درد میگیرن و سفت میشن که با شروع خونریزی 2 یا 3 روز بعد کمتر میشه تا آخرین روز دیگه تموم میشه این دفعه هم اینطور بود ولی الان 2 روزه باز احساس درد دارم تو سینه هام.البته همون روز که خونریزی شروع شد صبحش بیبی چک استفاده کردم و منفی بود.دلیل این حالی که دارم چیه؟دیگه جرات استفاده از بیبی چک ندارم .لطفا راهنماییم کنین.

سلام
    دوست خوبم چیزخاصی نیست....شروع خونریزی یعنی عدم بارداری و پایان همه استرسها...همانطور که در جواب پست قبلیت عرض کردم پریودی این دفعه ات با دفعه های قبل فرق میکنه و این بخاطر قرصی هست که خوردی   چون نظم هورمونهات ریخته به هم و طول میکشه تا منظم بشه....اون کم بودن خونریزیت یا دردهایی که هنوز داری همه از عوارض اون قرصی هست که اصلا هم لازم نبوده بخوری...شاید تا پریودی بعدی بازم لکه ببینی  اما جای نگرانی نیست...همه اینا طبیعیه و خودبخود برطرف میشه....اگه 10 بار دیگه هم از بیبی چک استفاده کنی نتیجه منفی خواهد بود....هیچ احتمال حاملگی برات نیست.

14. asal9798

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .. ممنون از سایت خوبتون ..

24 سالمه .. 7 روز پیش ( دوشنبه هفته گذشته 22 دی ماه) با نامزدم رابطه داشتم .. در تمام مدت لباس زیر تن نامزدم بود و داخل لباسش هم ارضا شد .. اما در حین رابطه من بهش نزدیک شدم /
    باتوجه به ترس و شک قبل از 72 ساعت دوتا قرص لوونوژسترول خوردم .. البته هیچکدام از عوارض قرصها را هم نداشتم مثل سردرد و سرگیجه و ...

الان 6 روز از مصرف قرصها میگذره .. عادت ماهانه همیشگی من دهم هر ماه بوده ..

الان باید مثل همیشه 10 بهمن عادت ماهانه بشم ؟

خیلی نگرانم .. چون تو بعضی سایت ها نوشته 7 روز بعد از مصرف قرصها باید پریود بشوید و اگر نشدید باید تست بارداری بدهید .

ممنون میشم منو از نگرانی در بیارید ..

15. asal9798 نوشته است: سلام .. ممنون از سایت خوبتون ..

24 سالمه .. 7 روز پیش ( دوشنبه هفته گذشته 22 دی ماه) با نامزدم رابطه داشتم .. در تمام مدت لباس زیر تن نامزدم بود و داخل لباسش هم ارضا شد .. اما در حین رابطه من بهش نزدیک شدم /
    باتوجه به ترس و شک قبل از 72 ساعت دوتا قرص لوونوژسترول خوردم .. البته هیچکدام از عوارض قرصها را هم نداشتم مثل سردرد و سرگیجه و ...

الان 6 روز از مصرف قرصها میگذره .. عادت ماهانه همیشگی من دهم هر ماه بوده ..

الان باید مثل همیشه 10 بهمن عادت ماهانه بشم ؟

خیلی نگرانم .. چون تو بعضی سایت ها نوشته 7 روز بعد از مصرف قرصها باید پریود بشوید و اگر نشدید باید تست بارداری بدهید .

ممنون میشم منو از نگرانی در بیارید ..

سلام دوست گلم
    اول اینکه در رابطه ای که لباس تن یکی یا دو نفر باشه احتمال حاملگی منفی هست.
    دوم اینکه با توجه به نوع رابطه هیچ لزومی به خوردن قرص نبوده ضمن اینکه یکی هم بیشتر خوردی...چون درمورد این نوع قرص فقط یک عدد باید در موارد اورژانسی مصرف بشه.
    سوم اینکه در بعضی سایتها نوشته بعد از 7 روز...منظور اینه که اگه بصورت دوره ای و بسته کامل مصرف کنید بعد از هربار اتمام بسته 7 روز بعد پریود میشید و واقعا هم همینطوره...اما در مورد روش اورژانسی چون فقط یک یا چند عدد از این قرصها مصرف میشه نظم پریودی بطور موقت میریزه به هم چون هورمون زیادی یک دفعه وارد بدن میشه....شما باید منتظر پریودی سر موعد همیشگی البته با اختلاف چند روز زودتر یا دیرتر باشید...درضمن پریودی این دفعه ممکنه مثل دفعات قبل نباشه اما جای نگرانی نیست  طبیعیه و خودبخود شرایط نرمال میشه.
    در کل همه چی آرومه و جای نگرانی نیست...خیالت راحت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 86 از 92
رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید