شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 85 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. seyede

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . از نزدیکی بدون محافظت شده ام با همسرم 6 روز میگذره از تست بیبی چک استفاده کردم دو دقیقه صبر کردم جوابش منفی بود . میتونم به جوابش اعتماد کنم ؟

2. seyede نوشته است: سلام . از نزدیکی بدون محافظت شده ام با همسرم 6 روز میگذره از تست بیبی چک استفاده کردم دو دقیقه صبر کردم جوابش منفی بود . میتونم به جوابش اعتماد کنم ؟

سلام
    تقریبا میشه اعتماد کرد....اما بهتره روز دهم یا روزهای بعدش هم یه تست دیگه بدی تا مطمئن بشی.

3. seyede

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم . ببخشید من امروز لکه خون دیدم کم بود ... البته انقدر پریودم نامنظم شده که دو هفته یه بار میشم ولی با توجه به دو سری 4 تا قرص ال دی که خوردم حداقل باید تاخیر داشته باشه ولی هیچی . نمیدونم معمولا این اواخر که زودتر پریود میشم اولش لکه قهوه ای میدیدم بعد پریودم شروع میشد ولی این بار قرمزه . میشه راهنماییم کنید ممنون میشم با توجه به اینکه امروز هفتمین روز از اخرین نزدیکی بدون محافظت شده ی من هست و بیبی چک امروز هم استفاده کردم جوابش منفی بود

4. seyede نوشته است: سلام عزیزم . ببخشید من امروز لکه خون دیدم کم بود ... البته انقدر پریودم نامنظم شده که دو هفته یه بار میشم ولی با توجه به دو سری 4 تا قرص ال دی که خوردم حداقل باید تاخیر داشته باشه ولی هیچی . نمیدونم معمولا این اواخر که زودتر پریود میشم اولش لکه قهوه ای میدیدم بعد پریودم شروع میشد ولی این بار قرمزه . میشه راهنماییم کنید ممنون میشم با توجه به اینکه امروز هفتمین روز از اخرین نزدیکی بدون محافظت شده ی من هست و بیبی چک امروز هم استفاده کردم جوابش منفی بود

سلام
    میدونید که با مصرف قرصها نظم قاعدگی موقتا به هم میریزه و ممکنه بین دو پریودی لکه بینی داشته باشید.
    این لکه ممکنه سه دلیل داشته باشه: 1. اعلام شروع قاعدگی باشه. 2. همون لکه بینی بین دو پریودی باشه. 3. خون لانه گزینی باشه.
    بهتره یه کم صبر کنید ببینید چقدر طول میکشه و بعد چی پیش میاد...اگر خون لانه گزینی باشه به رنگ صورتی هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.

5. با سلام و وقت بخیر

یه سوال ساده داشتم: آیا در روزهای پرخطر با وجود استفاده صحیح از کاندوم (پاره نشده و منی کاملا درون آن جمع شده است) و خوردن قرص hd به روش صحیح اورژانسی (آنچه در سایت مطرح شده) آیا باز هم احتمال حاملگی هست؟ تا حالا  گزارش شده؟
    اگر حاملگی صورت نگرفته پس خستگی،تهوع، سرگیجه، درد سینه و زیربغل و... به دلیل چیست؟ یعنی استرس تا این حد میتونه بدن تحت  تاثیر قرار بده وانقدر علائم و تاثیر روی پریودی داشته باشه؟؟؟

6. fifili نوشته است: با سلام و وقت بخیر

یه سوال ساده داشتم: آیا در روزهای پرخطر با وجود استفاده صحیح از کاندوم (پاره نشده و منی کاملا درون آن جمع شده است) و خوردن قرص hd به روش صحیح اورژانسی (آنچه در سایت مطرح شده) آیا باز هم احتمال حاملگی هست؟ تا حالا  گزارش شده؟
    اگر حاملگی صورت نگرفته پس خستگی،تهوع، سرگیجه، درد سینه و زیربغل و... به دلیل چیست؟ یعنی استرس تا این حد میتونه بدن تحت  تاثیر قرار بده وانقدر علائم و تاثیر روی پریودی داشته باشه؟؟؟

در شرایطی که گفتید بدون نیاز به مصرف قرص هم باید گفت احتمال حاملگی وجود نداره.
    علائمی که گفتید به دلایل بسیار مختلفی می‌تونه وجود داشته باشه حتی مسمومیت مثلاً! و بله استرس هم به تنهایی می‌تونه همه‌ی این موارد رو ایجاد کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. fifili نوشته است: با سلام و وقت بخیر

سلام
    دوست خوبم علاوه بر استرس و دلایلی که دوست خوبمون در جواب پست شما فرمودند، مصرف قرصهای ضدبارداری هم میتونه عامل بوجودآورنده این حالتها برای شما باشه یعنی میشه گفت از عوارض قرصهاست...درهرصورت جای نگرانی نیست...اگر دلیلش قرصها باشه این حالتها گذراست و خودبخود رفع میشه.

8. negin2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلاممن دفعه قبل سوالی گرسیدم که جواب دادید و ممنونم، من از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود، این دفعه هم پریودیم دو روز کم بود و اینکه سه روز جلو افتاده بود، تو شکمم لرزش هایی احساس میکنم.. نمیدونم کلا چه خبره... من وسواس گرفتم ؟ ممکنه این پریودی نباشه؟ من هنوز نگرانم، بی بی چک چقدر اطمینان داره؟ درد های ریزی در اطراف نافم و پایین و چپ شکمم حس میکنم، میشه بگید جریان چیه؟ نگرانیم زیاده حالمم بده Sad .... ممنون میشم جواب بدید.......

9. negin2 نوشته است: سلاممن دفعه قبل سوالی گرسیدم که جواب دادید و ممنونم، من از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود، این دفعه هم پریودیم دو روز کم بود و اینکه سه روز جلو افتاده بود، تو شکمم لرزش هایی احساس میکنم.. نمیدونم کلا چه خبره... من وسواس گرفتم ؟ ممکنه این پریودی نباشه؟ من هنوز نگرانم، بی بی چک چقدر اطمینان داره؟ درد های ریزی در اطراف نافم و پایین و چپ شکمم حس میکنم، میشه بگید جریان چیه؟ نگرانیم زیاده حالمم بده Sad .... ممنون میشم جواب بدید.......

سلام.
    اگر خیلی حساس شدین یک سری به دکتر خانواده خودتون بزنید بد نیست.... شاید عفونتی در بدن شما باشه....

10. negin2 نوشته است: سلاممن دفعه قبل سوالی گرسیدم که جواب دادید و ممنونم، من از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود، این دفعه هم پریودیم دو روز کم بود و اینکه سه روز جلو افتاده بود، تو شکمم لرزش هایی احساس میکنم.. نمیدونم کلا چه خبره... من وسواس گرفتم ؟ ممکنه این پریودی نباشه؟ من هنوز نگرانم، بی بی چک چقدر اطمینان داره؟ درد های ریزی در اطراف نافم و پایین و چپ شکمم حس میکنم، میشه بگید جریان چیه؟ نگرانیم زیاده حالمم بده Sad .... ممنون میشم جواب بدید.......

سلام
    دوست خوبم،بنده خاطرم نیست مورد شما چگونه بود اما بطورکل اگر از قرصهای ضدبارداری استفاده کرده باشید میتوان گفت این حالتها از عوارض قرصها در بدن شماست و جای نگرانی نیست...خودبخود برطرف میشه.
    اختلال در نظم قاعدگی و کم بودن تعداد روزهای آن هم به همون موضوع قرصها برمیگرده..البته بطور موقت اینطور هست.
    بیبی چک حدود 10 روز بعد از رابطه تقریبا جواب مطمئنی به شما میده.
    سعی کنید استرس را از خودتون دور کنید تا حالتون بهتر بشه...جای هیچ نگرانی نیست...اون خونریزی پریودی بوده ضمن اینکه بیبی چک هم منفی بوده....احتمال بارداری براتون نیست.

11. iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است: 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه
    26 آبان و 22 آذر تاریخ پریودهای دو ماه قبلمه
    این ماه به خاطر استرس و کار سنگین بدنی 15 ام دی ماه پریود شدم خونریزیم این ماه کم بود و روز 17 ام غسل کردم و نماز خوندم
    روز 18 دی با نامزدم ارتباط بدون دخول داشتیم و آب منی رو کمرم ریخته شد و با دستمال پاک کردیم و بعدش من رفتم حمام و با صابون شستم.
    یک ساعت بعدش هم قرص اووسیز خوردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم دومی رو خوردم چون هیچ حالت تهوع یا نشانه خاصی نداشتم.

بعد از حمام بازم لک بینی مختصر داشتم.
    از ترس اینکه شاید قرصها اثر نکرده باشه، امروز غروب یعنی فردای ارتباط، دو تا اچ دی هم خوردم و منتظرم که 12 ساعت دیگه هم بخورم.

احتمال بارداری در این شرایط چقدره؟

ابداً نیازی به خوردن قرص نداشتید.
    حالا علاوه بر یک بار اورژانسی باز هم دارید قرص مصرف می‌کنید که بهتره ادامه ندید و عوارض این همه قرص رو به خاطر احتمال صفر بارداری به جون نخرید.

با تشکر بسیار از راهنمایی شما.
    سراسر امروز کمردرد وحشتناکی داشتم، حالتهایی شبیه پریودی.
    عوارض قرصهاست یا به خاطر آزاد شدن تخمکه؟

سوال بعدیم اینه که تاریخ بعدی پریودی من کی میشه؟
    با توجه به قرصهایی که خوردم باید ظرف این چند روز خونریزی داشته باشم یا طبق تاریخ معین همیشگی با تقدم و تاخر به خاطر مصرف قرصها؟

از یه خانمی هم پرسیدم میگفت علاوه بر مصرف اورژانسی باید سه چهار روز پشت سر هم روزی 3-4 تا قرص اچ دی بخوری و بعد ولش کنی تا پریود بشی
    این راه درسته؟

خیر نیازی به ادامه دادن به مصرف قرص نیست.
    تاریخ بعدی پریودتون هم نمی‌شه نظر خاصی در موردش داد. زمان این پریودتون جابه‌جا شده بوده، مدتش کوتاه بوده و بعد از رابطه هم لکه‌بینی داشتید که احتمالاً ادامه‌ی پریودتون بوده. تعداد قرص‌هایی هم که مصرف کردید زیاد بوده.

با سلام دوباره
    امروز دچار لکه بینی شدم، در واقع مقدارش از لکه خیلی بیشتر بود.
    علائم پریودی مثل کمردرد رو هم دارم.

یعنی به خاطر قرصها بوده یا خون لانه گزینیه؟
    اصلا جریان این خون لانه گزینی چیه ..
    خیلی نگرانم ...

12. ranawrites نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است: 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه
    26 آبان و 22 آذر تاریخ پریودهای دو ماه قبلمه
    این ماه به خاطر استرس و کار سنگین بدنی 15 ام دی ماه پریود شدم خونریزیم این ماه کم بود و روز 17 ام غسل کردم و نماز خوندم
    روز 18 دی با نامزدم ارتباط بدون دخول داشتیم و آب منی رو کمرم ریخته شد و با دستمال پاک کردیم و بعدش من رفتم حمام و با صابون شستم.
    یک ساعت بعدش هم قرص اووسیز خوردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم دومی رو خوردم چون هیچ حالت تهوع یا نشانه خاصی نداشتم.

بعد از حمام بازم لک بینی مختصر داشتم.
    از ترس اینکه شاید قرصها اثر نکرده باشه، امروز غروب یعنی فردای ارتباط، دو تا اچ دی هم خوردم و منتظرم که 12 ساعت دیگه هم بخورم.

احتمال بارداری در این شرایط چقدره؟

ابداً نیازی به خوردن قرص نداشتید.
    حالا علاوه بر یک بار اورژانسی باز هم دارید قرص مصرف می‌کنید که بهتره ادامه ندید و عوارض این همه قرص رو به خاطر احتمال صفر بارداری به جون نخرید.

با تشکر بسیار از راهنمایی شما.
    سراسر امروز کمردرد وحشتناکی داشتم، حالتهایی شبیه پریودی.
    عوارض قرصهاست یا به خاطر آزاد شدن تخمکه؟

سوال بعدیم اینه که تاریخ بعدی پریودی من کی میشه؟
    با توجه به قرصهایی که خوردم باید ظرف این چند روز خونریزی داشته باشم یا طبق تاریخ معین همیشگی با تقدم و تاخر به خاطر مصرف قرصها؟

از یه خانمی هم پرسیدم میگفت علاوه بر مصرف اورژانسی باید سه چهار روز پشت سر هم روزی 3-4 تا قرص اچ دی بخوری و بعد ولش کنی تا پریود بشی
    این راه درسته؟

خیر نیازی به ادامه دادن به مصرف قرص نیست.
    تاریخ بعدی پریودتون هم نمی‌شه نظر خاصی در موردش داد. زمان این پریودتون جابه‌جا شده بوده، مدتش کوتاه بوده و بعد از رابطه هم لکه‌بینی داشتید که احتمالاً ادامه‌ی پریودتون بوده. تعداد قرص‌هایی هم که مصرف کردید زیاد بوده.

با سلام دوباره
    امروز دچار لکه بینی شدم، در واقع مقدارش از لکه خیلی بیشتر بود.
    علائم پریودی مثل کمردرد رو هم دارم.

یعنی به خاطر قرصها بوده یا خون لانه گزینیه؟
    اصلا جریان این خون لانه گزینی چیه ..
    خیلی نگرانم ...

سلام دوست گلم
    نگران نباش...همه این علایم از عوارض اون همه قرص هست که استفاده کردی....جای هیچ نگرانی نیست  خودبخود برطرف میشه.
    این قرصها هورمونهای زیادی وارد بدنت و در عملکرد هورمونهای جنسی اختلال ایجاد کردند  بخاطرهمین ممکنه تا پریود بعدی باز هم لکه بینی یا چنین علایمی داشته باشی.
    خون لانه گزینی درصورت حاملگی حدود دو هفته بعد از لقاح ظاهر میشه که بصورت لکه بینی صورتی رنگ هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه...این خون بخاطر این هست که تخم لقاح یافته حرکت خودشو به سمت رحم آغاز کرده و تصمیم داره جایگاه خودشو در رحم محکم کنه بخاطرهمین کمی از دیواره رحم ممکنه تخریب بشه که بصورت لکه بینی برای شخص ظاهر میشه.

13. سلام خسته نباشید من باکرم و پریودی هامم خیلی نامنظمه پریشب یه رابطه با شوهرم داشتم طوری ک دست من با آلت نامزدم تماس داشت و پیش آب با دستم تماس داشت بعداز اون شوهرم آلتشو پایین تراز کمرم گذاشت و ارضا شد و زمان ارضا شدن هم ن باسن و ن آلت من با آلت شوهرم تماس نداشت چون بعدش ک چک کردم باسنم خبس نبودبعداز سه ساعت ک من رفتم دستشویی دستمو ب آلتم زدم از ترسم فردای اون روز حدود ده ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5خریدم و خوردم تو بروشور و تو سایتها خوندم ک دوز 1.5یک عددش کافیه...حالا از دیشب تاحالا لکه های قهوه ای میبینم توروخدا بهم بگید این لکه ها برا چیه؟؟؟؟نکنه خدای نکرده خون لانه گزینیه؟؟؟واسم کامل توضیح بدید

14. سلام دوستای عزیزم.من همونی هستم که گقتم با شلوار رابطه داشتم و در حین رابطه آب منی و پیش آب با من تماس نداشت.و فقط پیش آب با دست من برخورد داشت و بعد از 45 مین که دستم خشک بود و با دستمال پاک شده بود آلت تناسلیم رو با همون دستم شستم . و عرض کردم که عادت مااهیانه بسیار نامنظمی دارم که در خانواده من ارثی هست.و الان بعد از گذشت یک ماه بعد از رابطه پریود نشدم.شما گفتین احتمال بارداری نیست.برای اینکه خیالم راحت شه از نوار تست استفاده کردم دو میلیمتر قبل از حرف C یک خط پررنگ شد.و خطی زیر T نمایان نشد.این یعنی جواب منفی؟نمیدونم چرا خط دقیق دقیق زیر C نبود .یه کوچولو قبل ترش بود.ولی فقط یه خط ظاهر شد.شایدم من حساس شدم؟؟؟دیگه من مطمعن باشم؟اها یادم رفت بگم تاریخ پریود قبلیم 5 آذر و رابطه ما 12 آذر بود.اگه حاملگی باشه الان که استفاده کردم باید نشون میداد؟مرسی

15. با عرض سلام و حسته نباشید
    من با کره هستم و روز 21 آذر ماه پریود شدم و روز 26 آذر ماه همون روزی که پاک شدم یه رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم . آلتها با هم برخورد داشتن و مایع پیشاب نامزدم هم با واژنم در تماس بود ولی نامزدم اصلا ارضا نشد و منی ازش خارج نشد.
    حالا 24 دی ماه اما پریود نشدم. اما دل درد و سفتی سینه رو دارم. یه مقداری هم ترشح دارم . پریود هام هم تقربیا منظمه.
    آیا احتمال داره باردار شده باشم؟ اگه باردار شده باشم بعد این مدت با بیبی چک مشخص میشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 85 از 92
رفتن به صفحه :    ... 85 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید