شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. bahar_23 نوشته است: سلام من 23 سالم
    یبار روز پنجم پریودم بود خودارضایی به صورت مالش داشتم چیزی وارد نکردم
    یکم درد داشتم بعد دیدم که خون پریودم زیاد شد وروشن رقیق بود قطره قطره
    ایا خودارضایی در زمان پریود خون پریود زیاد میکنه؟
    اخه روز پنجم پریود من خون کمی معمولا میبینم
    خیلی ترسیدم ایا ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟؟
    خودمو که نگاه میکنم بین دو لبه کوچک یه زبانه گوشت به صورت اویزون هستش چیزی سر در نمیارم
    ممنون جواب بدین

بله ارضا شدن در زمان پریود به علت افزایش گردش خودن و ایجاد انقباض و انبساط در عضلات ناحیه می‌تونه منجر به افزایش میزان خون‌ریزی بشه.
    در صورتی که چیزی وارد واژنتون نکردید نگرانی از آسیب‌دیدگی پرده نباید داشته باشید.

2. با سلام.اول بگم که نحوه پرسش سوال و گذاشتن توی وبلاگتون سخته و آدم سر در نمیاره!
    دوم اینکه من درمورد بکارت و تغییرشکل آلت سوالاتی که اینجا مطرح شد خوندم.
    همچنین سایت پزشکان دیگه رو.ولی تناقضی بین پاسخ پزشکا وجود داره.و من هنوز جواب سوالم رو بطور قطعی نگرفتم.
    شما گفتین که خودارضایی تغییری توی شکل آلت ایجاد نمیکنه و به مقداری که فرد احتیاج به خودارضایی داشته باشه میتونه انجام بده.
    اما دربعضی سایتها پزشکای دیگه خیلی هاشون ایراد گرفتن از این عمل و گفتن که تغییرشکل آلت بخاطر خودارضاییه.
    چرا بعضی ها میگن خودارضایی ضرر داره و بعضی ها میگن ضرر نداره؟مگه پزشکان عمومی از یه منبع استفاده نمیکنن؟پس چرا پاسخهای متعدد وجود داره؟
    اگه بخوام به پاسخهای شما اعتماد کنم نگرانی هام برطرف میشه.
    ولی میخوام بدونم چرا نظر پزشکا در این باره متفاوته؟!!
    ممنون میشم جواب بدین

3. سلام و خسته نباشید من 26 سالم هست لطفا راهنماییم کنید
    من خود ارضاییداشتم که با مالش کلیتروس بود وهیچ وقت چیزی داخل واژنم نکردم ،بعد از خود ارضایی در دستشویی درر میان ترشحاتم یک رگه باریکه خون روشن بود...من دوروز بود پریودم تمام شده بود لظفا راهنماییم کنید آیا پرده بکارت من آسیب دیده است؟من هیچ وقت هیچ چیز داخل نکردم..درد و سوزشی هم نداشتم....با تشکر

4. 100af1988 نوشته است: سلام و خسته نباشید من 26 سالم هست لطفا راهنماییم کنید
    من خود ارضاییداشتم که با مالش کلیتروس بود وهیچ وقت چیزی داخل واژنم نکردم ،بعد از خود ارضایی در دستشویی درر میان ترشحاتم یک رگه باریکه خون روشن بود...من دوروز بود پریودم تمام شده بود لظفا راهنماییم کنید آیا پرده بکارت من آسیب دیده است؟من هیچ وقت هیچ چیز داخل نکردم..درد و سوزشی هم نداشتم....با تشکر

سلام دوست خوبم
    پرده ات سالمه...نگران نباش....تا زمانیکه چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه...با مالش کلیتوریس یا فشار وارد کردن به آن یا غیره هیچ اتفاقی واسه پرده نمیفته.
    اون رگه خونی ممکنه هنوز از اثرات پریودیت باشی یعنی آخراش باشه یا هر دلیل دیگری غیر از آسیب به بکارت داشته باشه.

5. سلام و خسته نباشید خدمت شما خواستم از شما بپرسم ک آیا پاره شدن پرده عوارضی هم داره و چطور باید الت مرد وارد بشه ؟؟آیا روش خاصی داره

6. Ms_mahsa95 نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت شما خواستم از شما بپرسم ک آیا پاره شدن پرده عوارضی هم داره و چطور باید الت مرد وارد بشه ؟؟آیا روش خاصی داره

سلام دوست خوبم
    راستش من منظورتو از عوارض متوجه نشدم اما بطور کلی عوارض خاصی نداره به جز درد و خون مختصر.
    در مورد سوال دومت هم باید عرض کنم که روش خاصی نداره و سلیقه ای هست یعنی بستگی به دو طرف داره که چه پوزیشنی را انتخاب کنند اما در کل باید با آمادگی و آرامش کامل به دور از هرگونه استرس این کار انجام بشه.

7. سلام
    خسته نباشید
    یه سوال داشتم
    ممکنه بعد از چند ساعت که از ارتباط گذشته خون ریزی اتفاق بیوفته و دلیلش پارگی پرده بکارت باشه؟
    و اینکه به چه پزشکی باید مراجعه کرد برای اطمینان از سلامتش؟
    پزشکی قانونی فقط بعد از شکایت حاضر به معاینه میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین..
    شک کردم به اینکه ممکنه نامزدم از قبل براش اتفاقی افتاده باشه..
    این رو هم بگم که کل تماس از پشت بود فقط برای چند ثانیه آلت ها داخل هم رفتن..
    با عرض خجالت و شرمندگی

8. samincr7 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    یه سوال داشتم
    ممکنه بعد از چند ساعت که از ارتباط گذشته خون ریزی اتفاق بیوفته و دلیلش پارگی پرده بکارت باشه؟
    و اینکه به چه پزشکی باید مراجعه کرد برای اطمینان از سلامتش؟
    پزشکی قانونی فقط بعد از شکایت حاضر به معاینه میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین..
    شک کردم به اینکه ممکنه نامزدم از قبل براش اتفاقی افتاده باشه..
    این رو هم بگم که کل تماس از پشت بود فقط برای چند ثانیه آلت ها داخل هم رفتن..
    با عرض خجالت و شرمندگی

سلام دوست خوبم
    خیر...خون پارگی بکارت بلافاصله بعد از پارگی به صورت مختصر خارج میشه...اون خونی که چند ساعت بعد از رابطه خارج شده ممکنه از التهاب یا پارگی دیواره واژن بوده باشه.
    تنها مرکزی که میتونه سوال شما را با جزئیات کامل جواب بده همون پزشکی قانونی هست اما پزشک متخصص زنان هم میتونه وجود یا عدم وجود پرده و آسیب دیدگی مختصر یا کاملش را بهتون بگه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. دیگه همه بالا نوشتندکه ازمقعد اسیبی نمیرسه به پرده بکارت

10. سلام خسته نباشيد،من طى رابطه خارجى اى كه داشتم به واژنم ضربه وارد شد و قسمت خارجى واژنم باز شد.پيش متخصص رفتم و گفتن كه پردم حلقوى و سالم و حتى جداره هاشم اسيب نديده و تاكيد داشتن كه زمان ازدواج به پزشك قانونى بروم.اما چون خيالم راحت نشد توسط متخصص ديگرى هم معاينه شدم و ايشون هم گفتن سالم و حلقويست و باز ايشون هم گفتن زمان ازدواج پزشك قانونى برم اما متخصص دوم گفتن كه سوراخ پردم باز شده( شايدمنظورشون همان باز شدن واژنم بوده) .با توجه به اينكه هم اينجا خوندم و خودم هم شنيدم كه بعضى از دكترها با وجود رابطه كامل بازم تشخيص ندادن و گفتن كه پرده سالم است احتمال داره كه در مورد من هم همينطور باشه؟ و اينكه چرا هر ٢متخصص تاكيد كردن برم پزشك قانونى؟اين توصيه به همه ى حلقوى ها كرده ميشه؟
    ممنون

11. سلام
    وخسته نباشید
    20سالمه
    نامزدم طی رابطه ای که باهام داشته سرآلتش رو درون واژن من برده که چون من درد زیادی داشتم دیگه این کار انجام نشد
    از طرفی هم چندبار زبونشونو وارد واژنم کردم
    که طی هردو رابطه خونی ازم خارج نشد
    آیا پرده ام اسیبی داده؟یا نوع پرده ام حلقویه؟ از طرفی چون التم بزرگه خجالتم میاد برم پیش دکتر!
    یه سوال دیگه ای هم که داشتم من بعد رابطه ای که با نامزدم دارم تا موقعی که پریود بشم همش ترشح از بدنم خارج میشه بد بو هم نیست
    دردو خارش هم ندارم
    گاهی وقتا اگه رابطه ای هم نداشته باشم بازم ترشحاتی از بدنم خارج میشه بدجور کلافه ام کرده که من مجبور میشم هر دفع لباس عوض کنم
    ممنون میشم پاسخگو باشید

12. Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد،من طى رابطه خارجى اى كه داشتم به واژنم ضربه وارد شد و قسمت خارجى واژنم باز شد.پيش متخصص رفتم و گفتن كه پردم حلقوى و سالم و حتى جداره هاشم اسيب نديده و تاكيد داشتن كه زمان ازدواج به پزشك قانونى بروم.اما چون خيالم راحت نشد توسط متخصص ديگرى هم معاينه شدم و ايشون هم گفتن سالم و حلقويست و باز ايشون هم گفتن زمان ازدواج پزشك قانونى برم اما متخصص دوم گفتن كه سوراخ پردم باز شده( شايدمنظورشون همان باز شدن واژنم بوده) .با توجه به اينكه هم اينجا خوندم و خودم هم شنيدم كه بعضى از دكترها با وجود رابطه كامل بازم تشخيص ندادن و گفتن كه پرده سالم است احتمال داره كه در مورد من هم همينطور باشه؟ و اينكه چرا هر ٢متخصص تاكيد كردن برم پزشك قانونى؟اين توصيه به همه ى حلقوى ها كرده ميشه؟
    ممنون

سلام دوست خوبم
    راستش من درست منظور شما را از جمله اول سوالتون و مخصوصا (قسمت خارجی واژنم باز شده) متوجه نشدم اما در کل تا زمانی که چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه و با رابطه سطحی به پرده آسیبی نمیرسه.
    ای کاش جواب این سوال که هر دو متخصص گفتند زمان ازدواج برو پزشک قانونی را همون موقع از خودشون پرسیده بودی چون واسه منم جالب شد.
    همانطور که میدونی پرده حلقوی دو نوع داره: ساده و قابل اتساع...پرده حلقوی ساده با اولین دخول پاره میشه و خونریزی داره اما حلقوی قابل اتساع با اولین دخول پاره نمیشه...من فکر میکنم شاید بخاطر این باشه که پرده شما ممکنه حلقوی قابل اتساع باشه یعنی ارتجاعی باشه و موقع ازدواج با اولین دخول پاره نشه و پزشک قانونی بهتون برگه سلامت بده که پرده سالمه و ممکنه شب ازدواج پاره نشه و خونریزی نداشته باشی تا مشکلی برات پیش نیاد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. haniyehoo نوشته است: سلام
    وخسته نباشید
    20سالمه
    نامزدم طی رابطه ای که باهام داشته سرآلتش رو درون واژن من برده که چون من درد زیادی داشتم دیگه این کار انجام نشد
    از طرفی هم چندبار زبونشونو وارد واژنم کردم
    که طی هردو رابطه خونی ازم خارج نشد
    آیا پرده ام اسیبی داده؟یا نوع پرده ام حلقویه؟ از طرفی چون التم بزرگه خجالتم میاد برم پیش دکتر!
    یه سوال دیگه ای هم که داشتم من بعد رابطه ای که با نامزدم دارم تا موقعی که پریود بشم همش ترشح از بدنم خارج میشه بد بو هم نیست
    دردو خارش هم ندارم
    گاهی وقتا اگه رابطه ای هم نداشته باشم بازم ترشحاتی از بدنم خارج میشه بدجور کلافه ام کرده که من مجبور میشم هر دفع لباس عوض کنم
    ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام دوست خوبم
    با زبان داخل واژن بردن پرده آسیبی نمیبینه اما با ورود آلت هرچند کم ممکنه پرده آسیب ببینه...چون پرده ورودی واژن را احاطه کرده....با این توصیف ممکنه پرده شما آسیبی مختصر دیده باشه یا جداره اش اسیب دیده باشه و از طرفی هم ممکنه بقول خودت پردت حلقوی ارتجاعی باشه و براحتی پاره نشه.
    درهرصورت بدون معاینه توسط پزشک نمیتوان نظری داد یا شما را مطمئن کرد....بهتره خجالت را کنار بذاری و با خودت پررو باشی و بری پیش پزشک زنان تا معاینت کنه و نوع پردت و سالم یا پاره بودنش را مطمئن بشی.
    در مورد ترشحاتت تا حد کمش طبیعیه و اگر در یه زمان خاص مثلا اواسط سیکل قاعدگیت فقط این اتفاق بیفته میشه گفت مربوط به تخمک گذاری هست...اما اگر در روزهای دیگه یا کل روزهای سیکلت این ترشحات زیاد را داشته باشی طبیعی نیست و ممکنه عفونت تناسلی یا قارچ داشته باشی که در این مورد هم حتما هرچه زودتر باید با پزشک مشورت کنی تا داروی مناسب را برات تجویز کنه.

14. maria64 نوشته است:
    Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد،من طى رابطه خارجى اى كه داشتم به واژنم ضربه وارد شد و قسمت خارجى واژنم باز شد.پيش متخصص رفتم و گفتن كه پردم حلقوى و سالم و حتى جداره هاشم اسيب نديده و تاكيد داشتن كه زمان ازدواج به پزشك قانونى بروم.اما چون خيالم راحت نشد توسط متخصص ديگرى هم معاينه شدم و ايشون هم گفتن سالم و حلقويست و باز ايشون هم گفتن زمان ازدواج پزشك قانونى برم اما متخصص دوم گفتن كه سوراخ پردم باز شده( شايدمنظورشون همان باز شدن واژنم بوده) .با توجه به اينكه هم اينجا خوندم و خودم هم شنيدم كه بعضى از دكترها با وجود رابطه كامل بازم تشخيص ندادن و گفتن كه پرده سالم است احتمال داره كه در مورد من هم همينطور باشه؟ و اينكه چرا هر ٢متخصص تاكيد كردن برم پزشك قانونى؟اين توصيه به همه ى حلقوى ها كرده ميشه؟
    ممنون

سلام دوست خوبم
    راستش من درست منظور شما را از جمله اول سوالتون و مخصوصا (قسمت خارجی واژنم باز شده) متوجه نشدم اما در کل تا زمانی که چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه و با رابطه سطحی به پرده آسیبی نمیرسه.
    ای کاش جواب این سوال که هر دو متخصص گفتند زمان ازدواج برو پزشک قانونی را همون موقع از خودشون پرسیده بودی چون واسه منم جالب شد.
    همانطور که میدونی پرده حلقوی دو نوع داره: ساده و قابل اتساع...پرده حلقوی ساده با اولین دخول پاره میشه و خونریزی داره اما حلقوی قابل اتساع با اولین دخول پاره نمیشه...من فکر میکنم شاید بخاطر این باشه که پرده شما ممکنه حلقوی قابل اتساع باشه یعنی ارتجاعی باشه و موقع ازدواج با اولین دخول پاره نشه و پزشک قانونی بهتون برگه سلامت بده که پرده سالمه و ممکنه شب ازدواج پاره نشه و خونریزی نداشته باشی تا مشکلی برات پیش نیاد.

ممنون از جوابتون،خودشون گفتن چون موقع ازدواج مشخص نميشه برم پزشك قانونى.ولى سوالم اينه كه حالا چرا حتما پزشك قانونى،چرا نگفتن برگه سلامت بگيرم؟ دكتر هاى ديگم ميدن ديگه. يعنى امكان داره اشتباه تشخيص داده باشن و پردم اسيب ديده باشه؟ با اين وجود كه دكتر دوم گفت سوراخ پردم باز شده كه ميتونه در اثر بازى بازى كردن و يا مادر زادى باشه.امكان داره كه بخاطر اون ضربه و باز شدنش اسيب هم ديده باشه؟

15. Ms_Nakisa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد،من طى رابطه خارجى اى كه داشتم به واژنم ضربه وارد شد و قسمت خارجى واژنم باز شد.پيش متخصص رفتم و گفتن كه پردم حلقوى و سالم و حتى جداره هاشم اسيب نديده و تاكيد داشتن كه زمان ازدواج به پزشك قانونى بروم.اما چون خيالم راحت نشد توسط متخصص ديگرى هم معاينه شدم و ايشون هم گفتن سالم و حلقويست و باز ايشون هم گفتن زمان ازدواج پزشك قانونى برم اما متخصص دوم گفتن كه سوراخ پردم باز شده( شايدمنظورشون همان باز شدن واژنم بوده) .با توجه به اينكه هم اينجا خوندم و خودم هم شنيدم كه بعضى از دكترها با وجود رابطه كامل بازم تشخيص ندادن و گفتن كه پرده سالم است احتمال داره كه در مورد من هم همينطور باشه؟ و اينكه چرا هر ٢متخصص تاكيد كردن برم پزشك قانونى؟اين توصيه به همه ى حلقوى ها كرده ميشه؟
    ممنون

سلام دوست خوبم

ممنون از جوابتون،خودشون گفتن چون موقع ازدواج مشخص نميشه برم پزشك قانونى.ولى سوالم اينه كه حالا چرا حتما پزشك قانونى،چرا نگفتن برگه سلامت بگيرم؟ دكتر هاى ديگم ميدن ديگه. يعنى امكان داره اشتباه تشخيص داده باشن و پردم اسيب ديده باشه؟ با اين وجود كه دكتر دوم گفت سوراخ پردم باز شده كه ميتونه در اثر بازى بازى كردن و يا مادر زادى باشه.امكان داره كه بخاطر اون ضربه و باز شدنش اسيب هم ديده باشه؟

برگه‌ی سلامتی که ملاک قرار می‌گیره و اعتبار داره رو فقط پزشکی قانونی می‌ده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 25
رفتن به صفحه :    ... 23   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید