شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برآمدگی زیر پوست نرمه گوش

1. rosa20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام، وقتتون بخیر

لطفا هر دوستی میتونه مشاوره بده و همچنین آقای دکتر، ممنونم.

من زیر نرمه گوشم یه خورده پشت نرمه... متوجه یک برآمدگی زیر پوستم به اندازه یک عدس پلویی بزرگ شدم و نه رنگ داره و نه درد.
    . احساس کردم کمی سفت هست یا اینکه پوستمو میکشم بر آمدگی زیر پوستم سفیده. البته مطمئن نیستم.
    شبها موقع خواب این برآمدگی روی بالش تحت فشار هست و میترسم تحریک بشه.

من اختلالات قاعدگی دارم و صورتم گاهی جوشهای قرمز ، چرکی و بزرگی میزنه.

نگران هستم و نمیدونم چی هست میشه راهنماییم کنین و یا از تجربه خودتون بگین؟

2. rmina121

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز،
    پیشنهاد میکنم یه آزمایش کلی از بدنتون انجام بدید. با توجه به اینکه شما اشاره کردید سفت هستش، شاید غده عفونی باشه البته گفتم شاید پس دچار اضطرس نشو. سپس جواب آزمایشتو به یه جراح گوش نشون بده. امیدوارم مشکلت خیلی زود برطرف بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. rosa20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشید من از دیشب تا الان وقتی آروم به برآمدگی دست میزنم از داخل میسوزه یا درد کمی داره (دقیقا مثل درد جوش صورت که دست میزنیم و یهو درد میگیره و میسوزه) ولی دست نزنم دردی نداره و هنوز هم زیر پوست و بی رنگه.

راستش آزمایش خیلی گرونه اونم کلی باشه... من میخوام اگر اتفاق عجیبی نیست آزمایش ندم .

حالا اگر شما، دوستان یا آقای دکتر رهام صادقی در این باره اطلاعات بیشتری دارن یا با همچین مورد هایی مواجه بودند لطف کنن و بنده رو مشاوره بدن. سپاس

4. rmina121

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیزم
    برای رسیدن به یک نتیجه منطقی و درست نیاز به دادن آزمایش و تفسیر اون توسط پزشک متخصص هستش. پیشنهادم اینه که مریضی های این دور و زمونه رو باید حتی اگر خیلی ناچیز باشه جدی بگیریم. پس حتما این آزمایش رو انجام بده. اگر فعلا برات بخاطر هزینه مقدور نیست حتما پیش یه دکتر گوش و حلق و بینی برو تا بتونی بهتر نتیجه بگیری. در ضمن تا مشخص نشدن کامل بیماری فوق از دست زدن به ناحیه درد خودداری کن که همین خودش باعث تحریک بیشتر می شه. امیدوارم که مشکل خاصی پس از رفتن پیش دکتر نداشته باشی.
    به امید بهترین آرزوها برای تو

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید