شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل درد در هنگام نزدیکی

1. nima332 نوشته است: مرسی از راهنمایی هاتون
    بله داشتیم اما مشکل بعد از اون سه بار پیش اومد
    من چندبار خواستم به دکتر بگم اما خودش خجالت میکشید و منو منع میکرد Sad
    لذت هم نمیبره آنچنان ولی اگه قرص نخوره هرروز اسهال رو داره فک نمیکنم مشکل روانی باشه
    ولی چشم حتما با دکتر مشورت میکنم تا مشکلشو حل کنیم

شايد به پزشک بگين که چه اتفاقی افتاده با يک داروی مناسب مسئله رو حل کنه

شايد عکسبرداری از روده لازم باشه که آسيب احتمالی مشاهده بشه

و يا اگه لذت نمی بره احتمالش هست که يک شرطی شدگی روانی اتفاق افتاده باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من و همسرم وقتی که می خوایم نزدیک بشیم خانومم با اسرار زیاد می خواد که آلت منو بخوره و حتی موقع آمدن منی بازم هم دست از خوردن بر نمی داره ! ! می خواستم بدونم آیا خوردن آلت یا منی می تونه مشکلی رو ایجاد کنه؟
    با تشکر ♡

3. behzadjan نوشته است: سلام من و همسرم وقتی که می خوایم نزدیک بشیم خانومم با اسرار زیاد می خواد که آلت منو بخوره و حتی موقع آمدن منی بازم هم دست از خوردن بر نمی داره ! ! می خواستم بدونم آیا خوردن آلت یا منی می تونه مشکلی رو ایجاد کنه؟
    با تشکر ♡

سلام دوست خوبم
    این کار در کل مشکل خاصی ایجاد نمیکنه اما اگر مرد بیماری مقاربتی خاصی داشته باشه مثلا تبخال تناسلی، ممکنه به زن هم سرایت کنه....رعایت کامل بهداشت در این زمینه ضروری به نظر میرسه.
    اما خوردن منی از لحاظ بهداشتی و حتی شرعی کار درستی نیست.

4. سلام .... با عرض معذرت .... واژن  نامزد من  خیلی تنگه و حتی با یک ذره دخول خییلی می رنجه سوال من اینه که آیا نامزد من دچار بیماری هست  یا شاید آلت اون متوسطه و اشکال از آلت منه !!!!! باز هم اگه چیز بدی گفتم معذرت می خوام چون هجده سالمه و زیاد وارد نیستم   اگه اشکال از هر یک از ماست لطفا راهنمایی کنید به کدوم دکتر ها مراجعه کنیم! با تشکر ☆☆☆

5. keyvan0098 نوشته است: سلام .... با عرض معذرت .... واژن  نامزد من  خیلی تنگه و حتی با یک ذره دخول خییلی می رنجه سوال من اینه که آیا نامزد من دچار بیماری هست  یا شاید آلت اون متوسطه و اشکال از آلت منه !!!!! باز هم اگه چیز بدی گفتم معذرت می خوام چون هجده سالمه و زیاد وارد نیستم   اگه اشکال از هر یک از ماست لطفا راهنمایی کنید به کدوم دکتر ها مراجعه کنیم! با تشکر ☆☆☆

سلام دوست خوبم
    اگر ایشون از هرگونه بیماری تناسلی مثل عفونت یا قارچ مبرا باشه میتوان گفت اشکال از هیچکدامتون نیست...نامزدتون هم بیماری نداره و این کاملا طبیعی هست.
    باید سعی کنید با همدیگه تطبیق داده بشید...منظورم اینه که قبل از دخول مقدمات لازم و کافی را داشته باشید یا از مواد لیزکننده و تحریک کننده مجاز استفاده کنید....ضمن اینکه ایشون باید از لحاظ روحی و روانی از هرگونه استرس و اضطراب به دور باشه و آمادگی کافی را شما براش بوجود بیارید.

6. خب البته در این مرحله مراجعه به پزشگ و بیان و شرح ماجرا تاحدی ضروری است و نبایستی خجالتی در کار باشه اما با کمال آرامش وخونسردی و بدون استرس باشید تا هم بیماری تشدید نشود وهم زودتر درمان شوید. یادتان باشید پیشگیری راحتتر کم هزینه تر و بسیار بهتر از درمان است.

7. behzadjan نوشته است: سلام من و همسرم وقتی که می خوایم نزدیک بشیم خانومم با اسرار زیاد می خواد که آلت منو بخوره و حتی موقع آمدن منی بازم هم دست از خوردن بر نمی داره ! ! می خواستم بدونم آیا خوردن آلت یا منی می تونه مشکلی رو ایجاد کنه؟
    با تشکر ♡

اگه شما همسر هستيد و از نبود بيماری هايی که دوستمون اشاره کردند اطمينان داريد هيچ اشکالی ندارد.
    سوال شما دو بخش داشت.
    1- خوردن آلت اشکالی ندارد و يکی از روش های معاشقه هست
    2- آب منی حاوی مواد طبيعی هست و مشکلی ندارد
    البته ممکن هست آب منی فردی برای فرد ديگر حالب نباشد و يا حالب باشد  
    اگر ايشان لذت می برند البته که اشکالی ندارد
    شما هم سعی کنيد ريلکس باشيد و لذت ببريد

8. با سلام
    اقای دکتر من 1ساله ازدواج کردم و از شدت درد نمیتونم نزدیکی داشته باشم از بی حس کننده لیدوکایین 2درصد و روان کننده هم استفاده کردم منتها همچنان درد دارم میشه ی بی حس کننده قوی بهم معرفی کنید؟همسرم از این وضعیت ناراضیه

9. سلام. همسر من بدلیل خشکی واژن هنگام نزدیکی درد و سوزش دارند و قصد داریم از لوبریکانت استفاده کنیم. سوالی که دارم اینه که برای استفاده زل رو باید بر روی آلت مرد (بر روی کاندوم) بزنیم یا مستقیم بر روی واژن؟ هر بار استفاده چه اندازه ژل بزنیم؟
    ممنون

10. سلام داخل یه مقاله که در مورد ژل های لوبریکانت هست خوندم گلیسیرین ، که یکی از مشتقات شکر است ، می تونه باعث عفونت واژن در خانم ها بشود .
    بعضی از ژل های با رایحه های مختلف ممکنه که از مشتقات شکر استفاده کرده باشند .
    روی جلد ژل SIMPLEX-ROMANTIC PLUS که از مارک های معروف ژل روانکننده می باشد و در اکثر سایت ها و حتی پزشک ها از آن تعریف شده و استفاده از آن را  توصیه کردن ، در ترکیبات آن نوشته شده "گلیسیرین" طعمش هم شیرین هست . ممکنه این ژل مشکل ایجاد کنه؟

http://rangezendegi.com/128/6-things-you-need-to-know-about-lubricants-gels

11. salamk نوشته است: سلام. همسر من بدلیل خشکی واژن هنگام نزدیکی درد و سوزش دارند و قصد داریم از لوبریکانت استفاده کنیم. سوالی که دارم اینه که برای استفاده زل رو باید بر روی آلت مرد (بر روی کاندوم) بزنیم یا مستقیم بر روی واژن؟ هر بار استفاده چه اندازه ژل بزنیم؟
    ممنون

سلام
    ژل باید بر روی واژن استفاده بشه....اندازه خاصی نداره ....سلیقه ایه...چون ژل بعد از مدت کوتاهی خشک میشه میتونید به دفعات از اون استفاده کنید.

12. [quote="javad_s"]سلام داخل یه مقاله که در مورد ژل های لوبریکانت هست خوندم گلیسیرین ، که یکی از مشتقات شکر است ، می تونه باعث عفونت واژن در خانم ها بشود .
    روی جلد ژل SIMPLEX-ROMANTIC PLUS که از مارک های معروف ژل روانکننده می باشد و در اکثر سایت ها و حتی پزشک ها از آن تعریف شده و استفاده از آن را  توصیه کردن ، در ترکیبات آن نوشته شده "گلیسیرین" طعمش هم شیرین هست . ممکنه این ژل مشکل ایجاد کنه؟

http://rangezendegi.com/128/6-things-you-need-to-know-about-lubricants-gels[/quo
    کسی جواب مشکل من رو نمیدونه؟؟

13. [quote="javad_s"]
    javad_s نوشته است: سلام داخل یه مقاله که در مورد ژل های لوبریکانت هست خوندم گلیسیرین ، که یکی از مشتقات شکر است ، می تونه باعث عفونت واژن در خانم ها بشود .

http://rangezendegi.com/128/6-things-you-need-to-know-about-lubricants-gels[/quo
    کسی جواب مشکل من رو نمیدونه؟؟

با سلام
    این ژل ها تاییدیه وزارت بهداشت داره...در صورتیکه درصدی امکان ابتلا به عفونت و... وجود داشت... این ژل ها توصیه نمیشدن.

14. سلام و خسته نباشید
    من خیلی وقته دنبال تاپیکی می گردم در خصوص درد حین نزدیکی و واژینیسموس ولی نمیدونم چرا نمیشه چیزی نوشت!!! فقط این پست رو پیدا کردم

راستش من مرداد 94 ازدواج کردم و خانم هستم، مشکلم درد حین نزدیکی هست، نمیدونم واقعا" چیکار کنم، یکماه اول که تقریبا" نزدیکی نداشتیم چون 2-3 بار تلاش کرد برای اولین دخول اما بقدری درد وحشتناکی داشتم که اجازه ادامه رو ندادم و شوهرم هم ادامه نداد و معتقد بود که باید یک لحظه تحمل کنی بعد تموم میشه، بهر حال بعد از یکماه کلنجار رضایت دادم و اولین دخول وحشتناک دردناک بود و خونریزی زیاد طوریکه دو طرف کشاله رونم کامل" خونی شد، با اینحال بار دوم نزدیکی که یک هفته بعد بود مجددا" همون قدر خونریزی داشتم و همون اندازه درد!!!!!!!!!!!
    یکماه-20 روزی لکه بینی داشتم و ترس شدید که نکنه بار سوم هم همین درد و خونریزی رو تحمل کنم که خوشبختانه دیگه هیچوقت خون نیومد اما......
    بعد از ازاله پرده بکارتم که حلقوی بود، مشکل نزدیکی همچنان ادامه داشت با اینکه از اولش تحت نظر دکتر زنان بودم و ژل لوبریکانت و قرض Zanax برای رفع استرس داد اما همچنان مشکل برقرار و دکتر حرفمو نمی فهمید که درد دارم، فقط ژل میداد و میگفت طبیعیه یکماه اول، باید تمرین کنید! (البته متوجه عفونت قارچی شد و دارو داد و رفع شد اما حتی ذره ای از دردم کم نشد)

بعد از کلی سرچ توو اینترنت متوجه شدم به احتمال زیاد مشکلم واژینیسموس هست چون عضلاتمو بشدت سفت میکنم ناخواسته و اگه دستام مهار نشه شوهرمو هل میدم، خلاصه هم خودم عذاب میکشم هم اون سرویس میشه!! ساکن تهران هم نیستم و نمیتونم دکتری که در این زمینه تخصص داره پیدا کنم، دکترم میگه واژینیسموس نیست و ژلو قرص توصیه میکنه! ولی من حتی نمیذارم دکتر معاینه ام کنه و درد وحشتناک مثل بریده شدن گوشت با چاقوی کند بهم دست میده

خوشبختانه الان با یه روش من-در-آوردی نزدیکی میکنیم و خیلی از دردم کم شده اما ارضا نمیشم!!! همسرم تمرکز میکنه طوریکه آلتش بحالت خواب (نیمه خواب) میره و کوچیک میشه بعد وارد واژنم میکنه (چون درد من با اینکه الان کمتر خودمو منقبض میکنم 70%اش توو دهانه واژنه و موقع ورود) بعد که وارد شد از حالت خواب خارج میکنه و نعوظ میشه و درد زیادی رو تحمل میکنم طوریکه انگار عضلاتم داره اون داخل کشیده و منفجر میشه!! 2-3 بار که در میاره و مجددا" همین روندو انجام میده انگار راه باز میشه و دردم کمتر میشه و میتونه خودش ارضا شه، اما خودتونم میدونید دیگه توو این روش که همش تووش منطق و  تمرکز هست و با برنامه ریزی و مرحله به مرحله هیچ احساس و لذتی تووش نمی مونه بخصوص برای من، کلا" از نزدیکی بیزار شدم و فقط بخاطر شوهرم قبول میکنم Sad حتی روشهای قبلی که دخول صورت نمیگرفت و منو ارضا میکرد هم دیگه جواب نمیده چون میدونم امشب نشه یه شب دیگه باید نزدیکی کامل صورت بگیره و همین مشکل روانی و پیش بینی درد باعث میشه از نزدیکی بیزار بشم Sad

من باید چیکار کنم واقعا"؟! چرا دکترا هیچی نمی فهمن و کمکم نمیکنن، من شوهرمو خیلی دوست دارم و 8سال با هم دوست بودیم و در طول دوستی نزدیکی نداشتیم و الان با این مشکل روبرو شدیم و آزارمون میده، باید بگم که مشکل خشکی واژن هم ندارم و ترشحات زیادی ازم خارج میشه و عشقبازی قبل از نزدیکی هم زیاد انجام میدیم اما جدیدا" چون میدونم آخرش دخوله ترشحاتم داره کم میشه از ترس و دهنم خشک میشه، میترسم چند وقت دیگه همین نزدیکی نصفه و نیمه هم نداشته باشیم!!!!!!!!!!!! کمکمون کنید تو رو خدا، هم درد نزدیکی و هم ارضا نشدنم!!!! Sad Sad Sad

15. سلام ۳۴ سال سن دارم در حالت نعوظ آلتم رو به پایین است و عمود بر بدنم نیست چه کار کنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید