شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. maryami_jon نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما.
    یه سوال داشتم خدمتتون.
    من روز 4 آذر پریود شدم. روز دوازدهم آذر لک بینی داشتم .اون روز با نامزدم معاشقه داشتم.
    رابطه ما اینجور بود که من شلوار پام بو.آلت تناسلی همسرمو با دستم مالیدم یکم پیش آب داشت.زمانی که ارضا شد با دستمال پاکش کرد.من دست به آب ایشون نزدم و فقط دستمال رو گرفتم که شاید دستم یکم مرطوب شده باشه.بعد از اون هم به خودم دست نزدم.بعد دستمو با دستمال خشک کردم و بعد از 45 دقیقه رفتم دستشویی و خودمو با همون دستم شستم.میخواستم ببینم با اینکه دستم بعد از 45 مین خشک شده بود و اینکه باکره هستمو با همون دست خودمو شستم احتمال بارداری هست؟
    هیچ کدوم از علائمشو ندارم. فقط سینه هام سفت شدن یکم و درد کمی دارن.من عادت ماهانه نامنظمی دارم که دوتا دوره قبلی به دلیل دوتا امپول <a>پروژسترون</a> و قرصهای سیپرتون کامپاند منظم شد.ولی باز این دوره که باید 5 دی میشدم نشدم.استرس حاملگی زیاد دارم ولی امکان رفتن به ازمایشگاه و تست رو ندارم.میشه شما بگین احتمال بارداری هست یا خیر؟
    خیلی ممنون میشم.
    شما گفتین احتمال بارداری نیست اصلا.پس این دردهای زیر شکم و پاها و تکرار ادرار در بعضی روزا به خاطر چیه؟همش میگم الان دیگه پریود میشم ولی باز نمشم.نافمم مثل نبض میزنه.البته اینو از بچگی دارم.دیگه دارم روانی میشم.همه روزا استرس دارم.با این وصفی که کردم اصلا احتمال باراری نیست؟همش میام تو سایتا میخونم تا میخوام فراموش کنم بازم یادم میاد و نمیتونم درس بخونم.یعنی میشه چون استرس دارم از 6 دی این علائمو به طور گذرا داشته باشم و به خاطر استرس پریود نشم؟؟؟؟؟کلی زعفزون خوردم.تروخدا منو قانع کنید که دیگه فکر نکنم.خیلی ممنونم

خیر احتمال بارداری وجود نداره.
    و خصوصاً با توجه به نامنظم بودن پریودهاتون و وصفی که از میزان استرستون داشتین عقب افتادن پریودتون اصلاً چیز عجیبی نیست.

2. raha224 نوشته است: خواهش می کنم جواب بدید چرا لوله های فالوپ سمت راست بدنم درد می کنه. دلیلش باردای هست؟؟ یا چی؟

اولاً تشخیص منبع درد به این شکل و به این دقت توسط خود فرد ممکن نیست.
    ثانیاً در مورد بارداری به این شکل نمی‌شه نظر داد و قبل از این که علائمی مثل درد شکم و ... بخواد ملاک قرار بگیره، رخ ندادن پریود در زمان خودشه که نشانه‌ی اولیه است، و برای اطلاع از این که همین پریود نشدن علتش بارداریه یا خیر لازمه احتمال بارداری در رابطه‌هایی که پس از آخرین پریود انجام شده در نظر گرفته بشه و ...

درد شما می‌تونه دلایل متفاوتی داشته باشه که به این شکل نمی‌شه نظری در موردش داد.

3. aram01 نوشته است: سلام
    من با نامزدم  رابطه داشتیم طوری که منی روی واژنم ریخت ولی بلافاصله شستم.
    احتماله بارداری هست؟؟
    نیازی به روش اورژانسی هست؟؟
    تو روخدا زود راهنمایی کنید.

به طور کلی ریختن منی بر روی واژن ممکنه منجر به بارداری بشه. احتمالش کمه و بسیار به سایر شرایط بستگی داره، خصوصاً این که چه زمانی از دوره‌ی شما رابطه انجام شده.
    اگه در ایام پرخطر باشه می‌شه احتمال اندکی برای بارداری در نظر گرفت.

4. aram01 نوشته است: سلام
    من با نامزدم  رابطه داشتیم طوری که منی روی واژنم ریخت ولی بلافاصله شستم.
    احتماله بارداری هست؟؟
    نیازی به روش اورژانسی هست؟؟
    تو روخدا زود راهنمایی کنید.

سلام دوست خوبم
    بستگی به این داره که در چه روزی از سیکل قاعدگیت بودی...اگر دقیقا در شرف پریودی یا بعد از اتمام آن بودی احتمال بارداری تقریبا صفر هست اما اگر در روزهای دیگه و مخصوصا در اواسط سیکل بودی این احتمال خیلی زیاده.
    اگر هنوز 72 ساعت نگذشته بهتره از روش اورژانسی استفاده کنی تا این احتمال را به حداقل برسونی.
    اگر هم مطمئنی که منی به داخل واژن نرفته که هیچ کاری لازم نیست انجام بدی غیر از اینکه استرس را از خودت دور کنی.

5. iman_prs نوشته است:
    raha224 نوشته است: خواهش می کنم جواب بدید چرا لوله های فالوپ سمت راست بدنم درد می کنه. دلیلش باردای هست؟؟ یا چی؟

اولاً تشخیص منبع درد به این شکل و به این دقت توسط خود فرد ممکن نیست.
    ثانیاً در مورد بارداری به این شکل نمی‌شه نظر داد و قبل از این که علائمی مثل درد شکم و ... بخواد ملاک قرار بگیره، رخ ندادن پریود در زمان خودشه که نشانه‌ی اولیه است، و برای اطلاع از این که همین پریود نشدن علتش بارداریه یا خیر لازمه احتمال بارداری در رابطه‌هایی که پس از آخرین پریود انجام شده در نظر گرفته بشه و ...

درد شما می‌تونه دلایل متفاوتی داشته باشه که به این شکل نمی‌شه نظری در موردش داد.

درد به صورتی هست که زیاد نم یتونم خم شم. و مخصوصا که با لمس کردن درد شدید پیدا می کنم. 2 بار پریود شدم.ولی میترسم این خون ها یا مربوط به باردای خارج از رحم باشه ویا مربوط به قرص دوره ای سیپروتن کامپاند.
    میترسم حاملگی خارج از رحم باشه و باعث پارگی بشه.
    خواهش می کنم جواب بدید و ممنون از راهنمایی هاتون

6. seyede

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ممنونم از پاسخگوییتون . من صبح فردایی که نزدیکی بدون محافظت شده داشتم قرص ال دی 4 تا خوردم ولی بعد دیگه نخوردم تا الان . زیر دلم سفت شده درد میکنه مثل دوره ای که پریود میخوام بشم ولی از پریودی خبری نیست البته الان وقت پریودی من نیست چون دوره ام نامنظمه نمی دونم کی پریود میشم ولی تو پست قبلیم جزییات رو درج کردم (من 25 سال دارم
    پریود نامنظم دارم - آخرین بار که پریود شدم از لک بینی چهارشنبه 3 دی ماه بود و از آغاز خونریزی 5 دی ماه و روز سه شنبه 9 دی پاک شدم بعلاوه تا دو روز لک بینی داشتم قهوه ای رنگ
    طول دوره ای که پریود میشم گاهی 14 روز هست یعنی از آخرین باری که پاک شدم دو هفته میگذره بعد باز پریود میشم و این دوماهه که اینجوری نامنظم شده
    دیشب به طور کامل نزدیکی داشتم با همسرم در تاریخ 15 دی ماه 93
    احتمال بارداری هست ؟
    من 2 روز پیش آزمایش سونو دادم و نوشته بود فولیکول غالب در تخمدان چپ رویت می شود ) باید حدود این هفته پریود بشم یا اگر منظم شده باشه 27 دی ماه . حالا این علائم نگرانم کرده می تونم از قرص ال دی استفاده کنم یا خطر داره دیگه بخورم ؟ هنوز 72 ساعت از نزدیکی کامل نگذشته
    لطفا جواب بدید ممنون

7. seyede نوشته است: سلام ممنونم از پاسخگوییتون . من صبح فردایی که نزدیکی بدون محافظت شده داشتم قرص ال دی 4 تا خوردم ولی بعد دیگه نخوردم تا الان . زیر دلم سفت شده درد میکنه مثل دوره ای که پریود میخوام بشم ولی از پریودی خبری نیست البته الان وقت پریودی من نیست چون دوره ام نامنظمه نمی دونم کی پریود میشم ولی تو پست قبلیم جزییات رو درج کردم (من 25 سال دارم
    پریود نامنظم دارم - آخرین بار که پریود شدم از لک بینی چهارشنبه 3 دی ماه بود و از آغاز خونریزی 5 دی ماه و روز سه شنبه 9 دی پاک شدم بعلاوه تا دو روز لک بینی داشتم قهوه ای رنگ
    طول دوره ای که پریود میشم گاهی 14 روز هست یعنی از آخرین باری که پاک شدم دو هفته میگذره بعد باز پریود میشم و این دوماهه که اینجوری نامنظم شده
    دیشب به طور کامل نزدیکی داشتم با همسرم در تاریخ 15 دی ماه 93
    احتمال بارداری هست ؟
    من 2 روز پیش آزمایش سونو دادم و نوشته بود فولیکول غالب در تخمدان چپ رویت می شود ) باید حدود این هفته پریود بشم یا اگر منظم شده باشه 27 دی ماه . حالا این علائم نگرانم کرده می تونم از قرص ال دی استفاده کنم یا خطر داره دیگه بخورم ؟ هنوز 72 ساعت از نزدیکی کامل نگذشته
    لطفا جواب بدید ممنون

سلام
    دوست خوبم روش اورژانسی را اشتباه انجام دادید...میبایست 12 ساعت بعد 4تا ال دی دیگه میخوردید.
    استفاده اشتباه از روش اورژانسی ممکنه نتیجه عکس بده...اگر هنوز فرصت دارید روش اورژانسی را طبق دستورالعمل صحیح دوباره انجام بدید.
    اون شرایطی هم که فرمودید از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است: سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

سلام دوست خوبم
    اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست...هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
    بیبی چک هم که میگید منفی بوده.....احتمال بارداری به هیچوجه نیست.

سلام
    بابت جواب ممنوم.ولی چندتا سوال دارم،یکی اینکه اسبرم از رو لباس زیر و شلوار منتقل میشه؟چون دستم از رو شلوار این رطوبت و حس کرد.حالا من چون خیلی نگران بودم قرص اورژانس هم استفاده کردم، با استفاده از قرص اورژانس باز امکان داره بارداری؟و اینکه من بیبی چک رو 3 روز بعد از رابطه،17 امین روز از سیکلم استفاده کردم و منفی بود.این جواب معتبر بوده؟ و اینکه من با وجود مصرف قرص با اینکه 5 روز میگذره هنوز خونریزی نداشتم ولی کاملا احساس قبل قاعدگی رو دارم کمر درد و دل درد و فقط 3 روز بعد مصرف قرص 2 قطره لک بینی داشتم.جای نگرانی هست؟چی کارباید بکنم؟

سلام دوست گلم
    خیر...اگر صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید متوجه خواهید شد که بارداری از روی شلوار و لباس زیر به هیچوجه رخ نمیده...چون تمام منی به لباس نفوذ میکنه و خاصیت تحرک پذیری خودشو از دست میده.
    استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری را تقریبا صفر میکنه.
    بهتره بیبی چک را تقریبا 10 روز از رابطه گذشته استفاده کرد تا بشه به جوابش مطمئن بود.
    با مصرف قرص ضدبارداری هورمونها میریزند به هم و لکه بینی و کمردرد و بقیه از عوارض اون هستند...شما باید منتظر پریودی در موعد همیشگی خودش البته با چند روز تاخیر یا چند روز زودتر باشید...البته لازم به ذکر هست که پریود این دفعه کیفیت و مقدار همیشگی را نخواهد داشت  جای نگرانی نیست و طبیعیه. در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.

سلام.
    من وقت اصلی قاعدگیم 20 دی ماهه،امروز صبح ترشح قهوه ای داشتم مثله وقتی که ترشح قبل شروع خونریزی هست.امروز بیبی چک هم تست کردم منفی بود.ولی بعد از 10 دقیقه که تست کرده بودم یه لحطه به نظرم اومد یه هاله ی رنگ دیگه هم دیدم که یعنی مثبته ولی بعد اون هر چقد تو نور هم گرفتم نگاه کردم چیزی نبود.یه جور وسواس گرفتم داجع به این موضوع.میشه راهنماییم کنین؟هنوز از صبح به این ور خونریزیم شروع نشده.با توجه به رابطه ای که داشتم اصلا امکان داره بارداری؟
    این لک بینی معمولیه قبله خونریزیه؟البته قبلا هم اینجور بوده ولی باز شما بگین

9. MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    MS_mahsaaamahsa نوشته است: سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

سلام دوست خوبم
    اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست...هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
    بیبی چک هم که میگید منفی بوده.....احتمال بارداری به هیچوجه نیست.

سلام
    بابت جواب ممنوم.ولی چندتا سوال دارم،یکی اینکه اسبرم از رو لباس زیر و شلوار منتقل میشه؟چون دستم از رو شلوار این رطوبت و حس کرد.حالا من چون خیلی نگران بودم قرص اورژانس هم استفاده کردم، با استفاده از قرص اورژانس باز امکان داره بارداری؟و اینکه من بیبی چک رو 3 روز بعد از رابطه،17 امین روز از سیکلم استفاده کردم و منفی بود.این جواب معتبر بوده؟ و اینکه من با وجود مصرف قرص با اینکه 5 روز میگذره هنوز خونریزی نداشتم ولی کاملا احساس قبل قاعدگی رو دارم کمر درد و دل درد و فقط 3 روز بعد مصرف قرص 2 قطره لک بینی داشتم.جای نگرانی هست؟چی کارباید بکنم؟

سلام دوست گلم
    خیر...اگر صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید متوجه خواهید شد که بارداری از روی شلوار و لباس زیر به هیچوجه رخ نمیده...چون تمام منی به لباس نفوذ میکنه و خاصیت تحرک پذیری خودشو از دست میده.
    استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری را تقریبا صفر میکنه.
    بهتره بیبی چک را تقریبا 10 روز از رابطه گذشته استفاده کرد تا بشه به جوابش مطمئن بود.
    با مصرف قرص ضدبارداری هورمونها میریزند به هم و لکه بینی و کمردرد و بقیه از عوارض اون هستند...شما باید منتظر پریودی در موعد همیشگی خودش البته با چند روز تاخیر یا چند روز زودتر باشید...البته لازم به ذکر هست که پریود این دفعه کیفیت و مقدار همیشگی را نخواهد داشت  جای نگرانی نیست و طبیعیه. در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.

سلام.
    من وقت اصلی قاعدگیم 20 دی ماهه،امروز صبح ترشح قهوه ای داشتم مثله وقتی که ترشح قبل شروع خونریزی هست.امروز بیبی چک هم تست کردم منفی بود.ولی بعد از 10 دقیقه که تست کرده بودم یه لحطه به نظرم اومد یه هاله ی رنگ دیگه هم دیدم که یعنی مثبته ولی بعد اون هر چقد تو نور هم گرفتم نگاه کردم چیزی نبود.یه جور وسواس گرفتم داجع به این موضوع.میشه راهنماییم کنین؟هنوز از صبح به این ور خونریزیم شروع نشده.با توجه به رابطه ای که داشتم اصلا امکان داره بارداری؟
    این لک بینی معمولیه قبله خونریزیه؟البته قبلا هم اینجور بوده ولی باز شما بگین

سلام
    دوست خوبم جواب تست بیبی چک تا 10 دقیقه معتبر هست و بعد از آن دیگه هیچ اعتباری نخواهد داشت.
    از استرسی که داری اینطور وسواس گرفتی...سعی کن خونسرد باشی.
    با توجه به نوع رابطه شما و همچنین استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری شما منفی هست.
    این لک بینی هم مربوط به مصرف همون قرص و طبیعی هست.
    در جواب پست قبلیتون خدمت شما عرض کردم که پریودی این دفعه شما مثل دفعات قبل نخواهد بود...بالاخره قرصها هورمون زیادی وارد بدنت کرده و کمی طول میکشه که نظم قبلی خودشو پیدا کنه.
    اصلا جای نگرانی نیست...استرس را از خودت دور کن...بزودی پریود میشی.

10. seyede

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم .
    برای چی ممکنه نتیجه عکس بده مگر استفاده اش با عدم استفاده اش یکیه ؟
    من بعد از اینکه اون پیغام رو گذاشتم باز 4 تا خوردم نمی دونم الان که از دیشب 72 ساعت گذشته
    خطر نداشت خوردم یه موقع برای جنین مشکلی پیش نمیاد حتی اگر تشکیل بشه که من قرص ال دی خوردم ؟؟؟
    من چیکار کنم
    نتیجه عکس یعنی چی ؟
    میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    من حالا با وجود بچه مشکلی ندارم اگر کار خطرناکی نکرده باشم احیانا خطر نداره عوارض نداره ؟؟؟

11. seyede نوشته است: سلام عزیزم .
    برای چی ممکنه نتیجه عکس بده مگر استفاده اش با عدم استفاده اش یکیه ؟
    من بعد از اینکه اون پیغام رو گذاشتم باز 4 تا خوردم نمی دونم الان که از دیشب 72 ساعت گذشته
    خطر نداشت خوردم یه موقع برای جنین مشکلی پیش نمیاد حتی اگر تشکیل بشه که من قرص ال دی خوردم ؟؟؟
    من چیکار کنم
    نتیجه عکس یعنی چی ؟
    میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    من حالا با وجود بچه مشکلی ندارم اگر کار خطرناکی نکرده باشم احیانا خطر نداره عوارض نداره ؟؟؟

سلام
    دوست خوبم نگران نباش....منظورم این بود که اگر از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده نشه اثر مطلوب خودش را نخواهد داشت و در صورت تکرار اون اشتباه ممکنه دیگه اصلا اثر ضدبارداری نداشته باشه و هیچ جلوگیری از حاملگی نکنه.
    شما بهتره دیگه بیشتر از این در این سیکلتون قرص نخورید....برای اطمینان بیشتر حدود یک هفته تا 10 روز بعد از رابطه یه تست بیبی چک استفاده کنید و نتیجه را مشاهده کنید.
    اگر احیانا مثبت بود برای اطمینان بیشتر آزمایش خون بدید و با پزشک مشورت کنید.

12. 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه
    26 آبان و 22 آذر تاریخ پریودهای دو ماه قبلمه
    این ماه به خاطر استرس و کار سنگین بدنی 15 ام دی ماه پریود شدم خونریزیم این ماه کم بود و روز 17 ام غسل کردم و نماز خوندم
    روز 18 دی با نامزدم ارتباط بدون دخول داشتیم و آب منی رو کمرم ریخته شد و با دستمال پاک کردیم و بعدش من رفتم حمام و با صابون شستم.
    یک ساعت بعدش هم قرص اووسیز خوردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم دومی رو خوردم چون هیچ حالت تهوع یا نشانه خاصی نداشتم.

بعد از حمام بازم لک بینی مختصر داشتم.
    از ترس اینکه شاید قرصها اثر نکرده باشه، امروز غروب یعنی فردای ارتباط، دو تا اچ دی هم خوردم و منتظرم که 12 ساعت دیگه هم بخورم.

احتمال بارداری در این شرایط چقدره؟

13. ranawrites نوشته است: 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه
    این ماه به خاطر استرس و کار سنگین بدنی 15 ام دی ماه پریود شدم خونریزیم این ماه کم بود و روز 17 ام غسل کردم و نماز خوندم
    روز 18 دی با نامزدم ارتباط بدون دخول داشتیم و آب منی رو کمرم ریخته شد و با دستمال پاک کردیم و بعدش من رفتم حمام و با صابون شستم.
    یک ساعت بعدش هم قرص اووسیز خوردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم دومی رو خوردم چون هیچ حالت تهوع یا نشانه خاصی نداشتم.

از ترس اینکه شاید قرصها اثر نکرده باشه، امروز غروب یعنی فردای ارتباط، دو تا اچ دی هم خوردم و منتظرم که 12 ساعت دیگه هم بخورم.

ابداً نیازی به خوردن قرص نداشتید.
    حالا علاوه بر یک بار اورژانسی باز هم دارید قرص مصرف می‌کنید که بهتره ادامه ندید و عوارض این همه قرص رو به خاطر احتمال صفر بارداری به جون نخرید.

14. iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است: 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه

حالا علاوه بر یک بار اورژانسی باز هم دارید قرص مصرف می‌کنید که بهتره ادامه ندید و عوارض این همه قرص رو به خاطر احتمال صفر بارداری به جون نخرید.

با تشکر بسیار از راهنمایی شما.
    سراسر امروز کمردرد وحشتناکی داشتم، حالتهایی شبیه پریودی.
    عوارض قرصهاست یا به خاطر آزاد شدن تخمکه؟

سوال بعدیم اینه که تاریخ بعدی پریودی من کی میشه؟
    با توجه به قرصهایی که خوردم باید ظرف این چند روز خونریزی داشته باشم یا طبق تاریخ معین همیشگی با تقدم و تاخر به خاطر مصرف قرصها؟

از یه خانمی هم پرسیدم میگفت علاوه بر مصرف اورژانسی باید سه چهار روز پشت سر هم روزی 3-4 تا قرص اچ دی بخوری و بعد ولش کنی تا پریود بشی
    این راه درسته؟

15. ranawrites نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    ranawrites نوشته است: 30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه

با تشکر بسیار از راهنمایی شما.
    سراسر امروز کمردرد وحشتناکی داشتم، حالتهایی شبیه پریودی.
    عوارض قرصهاست یا به خاطر آزاد شدن تخمکه؟

سوال بعدیم اینه که تاریخ بعدی پریودی من کی میشه؟
    با توجه به قرصهایی که خوردم باید ظرف این چند روز خونریزی داشته باشم یا طبق تاریخ معین همیشگی با تقدم و تاخر به خاطر مصرف قرصها؟

از یه خانمی هم پرسیدم میگفت علاوه بر مصرف اورژانسی باید سه چهار روز پشت سر هم روزی 3-4 تا قرص اچ دی بخوری و بعد ولش کنی تا پریود بشی
    این راه درسته؟

خیر نیازی به ادامه دادن به مصرف قرص نیست.
    تاریخ بعدی پریودتون هم نمی‌شه نظر خاصی در موردش داد. زمان این پریودتون جابه‌جا شده بوده، مدتش کوتاه بوده و بعد از رابطه هم لکه‌بینی داشتید که احتمالاً ادامه‌ی پریودتون بوده. تعداد قرص‌هایی هم که مصرف کردید زیاد بوده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 84 از 92
رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید