شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام بعد از آزمایش خون در صورتیکه جواب مثبت باشد، آمپولی وجود دارد که از ادامه حاملگی جلوگیری کند؟

2. سلام منونامزدم رابطمون خیلی سطحی بوده و پنج روز قبل از پریودیم بود طوری ک جفتمون لباس زیرو شلوارتنمون بود و فقط رو من بالا و پایین میکرد و ارضا هم نشد فقط من خیس شده بودم اونو نمیدونم و پنج روز بعدش هم پریود شدم و هفت روزم پریود بودم و همراه با لخته هم بود آیا ممکنه ک با این وجود من حامله بشم؟؟؟من باکره هم هستم

3. sara102 نوشته است: سلام منونامزدم رابطمون خیلی سطحی بوده و پنج روز قبل از پریودیم بود طوری ک جفتمون لباس زیرو شلوارتنمون بود و فقط رو من بالا و پایین میکرد و ارضا هم نشد فقط من خیس شده بودم اونو نمیدونم و پنج روز بعدش هم پریود شدم و هفت روزم پریود بودم و همراه با لخته هم بود آیا ممکنه ک با این وجود من حامله بشم؟؟؟من باکره هم هستم

سلام دوست خوبم
    خیر....احتمال حاملگی منفی هست.
    دوست من بهتره یه کم منطقی فکر کنید و در این زمینه سطح اطلاعاتتون را بالا ببرید.
    وقتی شریک شما ارضا نشده پس اسپرمی هم وجود نداشته...برفرض محال اسپرمی هم بوده باشه از روی شلوار چطور میتونه به عمق واژن برسه...تازه بعدش هم که پریود شدی.....بارداری با این شرایط محاله.

4. maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است: سلام منونامزدم رابطمون خیلی سطحی بوده و پنج روز قبل از پریودیم بود طوری ک جفتمون لباس زیرو شلوارتنمون بود و فقط رو من بالا و پایین میکرد و ارضا هم نشد فقط من خیس شده بودم اونو نمیدونم و پنج روز بعدش هم پریود شدم و هفت روزم پریود بودم و همراه با لخته هم بود آیا ممکنه ک با این وجود من حامله بشم؟؟؟من باکره هم هستم

سلام دوست خوبم
    وقتی شریک شما ارضا نشده پس اسپرمی هم وجود نداشته...برفرض محال اسپرمی هم بوده باشه از روی شلوار چطور میتونه به عمق واژن برسه...تازه بعدش هم که پریود شدی.....بارداری با این شرایط محاله.

یعنی تا الان هیچ موردی وجود نداشته ک باشلوار حامله شده باشه؟؟؟صددرصد منفیه؟؟؟خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟

5. با سلام
    اگه جواب بدید خیلی منون میشم. چون نگرانی زیادی دارم. 30 ابان ماه رابطه داشتم. بعد از اون پریود شدم .ولی طی یک ماه اخیر درد یکی از سینه ها و درد ناف و لوله های فالوپ سمت راست رو دارم. دوباره پریود شدم طی پریود درد نداشتم ولی به محض تموم شدن دوباره درد هام شروع شدن. ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟ این درد اطراف ناف و لوله از چی هستش؟؟ خواهش می کنم کمک کنید.

6. maria64 نوشته است:
    azizeman نوشته است: با سلام وخسته نباشی
    من اوایل اذر نزدیکی داشتم و قرص ال دی خوردم بعد 25 اذر پریود شدم بعد از پریودیم باهمسرم نزدیکی محافظت شده داشتم اما الان 12 دی یک لک دیددم.عوارض قرصاست یا می خوام مریض بشم؟حامله که نیستم؟

سلام دوست خوبم
    اگر رابطه حفاظت شده بوده که جای نگرانی نیست ضمن اینکه فرمودید رابطه بعد از پریودی بوده و این زمان از روزهای پرخطر محسوب نمیشه و احتمال حاملگی منفی هست.
    احتمالا از عوارض قرصهاست چون در روند قاعدگی یه مدت اختلال بوجود میاره و ممکنه بین دو پریودی لکه بینی داشته باشید.
    جای نگرانی نیست.

سلام.
    من الان روز سوم هست که دارم لک میبینم ایا جای نگرانی هست؟
    احتمال بارداری هست؟

7. sara102 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است: سلام منونامزدم رابطمون خیلی سطحی بوده و پنج روز قبل از پریودیم بود طوری ک جفتمون لباس زیرو شلوارتنمون بود و فقط رو من بالا و پایین میکرد و ارضا هم نشد فقط من خیس شده بودم اونو نمیدونم و پنج روز بعدش هم پریود شدم و هفت روزم پریود بودم و همراه با لخته هم بود آیا ممکنه ک با این وجود من حامله بشم؟؟؟من باکره هم هستم

سلام دوست خوبم

یعنی تا الان هیچ موردی وجود نداشته ک باشلوار حامله شده باشه؟؟؟صددرصد منفیه؟؟؟خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟

منفیه...چنین چیزی غیرممکنه....خیالت راحت.

8. raha224 نوشته است: با سلام
    اگه جواب بدید خیلی منون میشم. چون نگرانی زیادی دارم. 30 ابان ماه رابطه داشتم. بعد از اون پریود شدم .ولی طی یک ماه اخیر درد یکی از سینه ها و درد ناف و لوله های فالوپ سمت راست رو دارم. دوباره پریود شدم طی پریود درد نداشتم ولی به محض تموم شدن دوباره درد هام شروع شدن. ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟ این درد اطراف ناف و لوله از چی هستش؟؟ خواهش می کنم کمک کنید.

سلام
    دوست خوبم شما باید توسط پزشک معاینه بشید....از پشت مانیتور نمیتوان نظری داد.
    اما در کل بارداری خارج از رحم درد زیادی در ناحیه شکم بوجود میاره و شخص را مجبور میکنه هرچه زودتر بره پیش پزشک.
    احتمال عفونت یا کیست در شما هست....بهتره زودتر با پزشک مشورت کنید.

9. azizeman نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    azizeman نوشته است: با سلام وخسته نباشی
    من اوایل اذر نزدیکی داشتم و قرص ال دی خوردم بعد 25 اذر پریود شدم بعد از پریودیم باهمسرم نزدیکی محافظت شده داشتم اما الان 12 دی یک لک دیددم.عوارض قرصاست یا می خوام مریض بشم؟حامله که نیستم؟

سلام دوست خوبم
    اگر رابطه حفاظت شده بوده که جای نگرانی نیست ضمن اینکه فرمودید رابطه بعد از پریودی بوده و این زمان از روزهای پرخطر محسوب نمیشه و احتمال حاملگی منفی هست.
    احتمالا از عوارض قرصهاست چون در روند قاعدگی یه مدت اختلال بوجود میاره و ممکنه بین دو پریودی لکه بینی داشته باشید.
    جای نگرانی نیست.

سلام.
    من الان روز سوم هست که دارم لک میبینم ایا جای نگرانی هست؟
    احتمال بارداری هست؟

سلام
    خیر....از عوارض قرصها لکه بینی بین دو پریود هست...اگر نگرانید میتونید از یه تست بیبی چک استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام دوست خوبم

من ازاین شلوارایی ک پشتش پشمیه پام بود با لباس زیر اونم شلوار پارچه ای پاش بود با لباس زیر

11. sara102 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام دوست خوبم

من ازاین شلوارایی ک پشتش پشمیه پام بود با لباس زیر اونم شلوار پارچه ای پاش بود با لباس زیر

دوست خوبم حساسیتت داره به وسواس فکری تبدیل میشه...اگر ممکنه صفحه اول از همین تاپیک که جناب دکتر زحمت تنظیمش را کشیدند با دقت مطالعه کن، به جواب خیلی از سوالاتت میرسی....اسپرم از هیچ نوع شلوار یا لباس زیری نمیتونه عبور کنه.

12. [quote="maria64"]
    raha224 نوشته است: با سلام

ار حدود یک ماه بعد از رابطه به پزشک مراجعه کردم که گفت چیزی نیست. البته بدون سونو و ففقط با معاینه . و البته ازمایش هم کمتر از نیم رو نشون می داد. ایا میتونه باردار باشم و پریود بشم؟ ا
    ایا این خون میتونه فقط ناشی از قرص اتیسترونی بوده باشه که مصرف می کردم و باز هم باردار باشم؟؟؟
    اخه دسترسی به دکتر ندارم!!!! وخیلی استرس دارم

13. سلام ، من یک سال اقدام ب بارداری کردم، و این ماه امپول تحربک تخمک زدم و در روز چهاردم پروییدیم سونو گرافی رفتم و بزرگ ترین فولیکولم ۱۹ بود، و دکتر ب من دو امپول برای ازاد سازی تخمک دادن، و همان شب زدم ، ودکتر گفت از همون شب ب مدت سه بار یک شب درمیون رابطه داشته باشیم،
    ب نظرتون  این ماه باردار میشم، تورو خدا جواب بدین

14. با سلام و خسته نباشید
    چند سوال داشتم
    با نامزدم در تاریخ 3 آذر رابطه حفاظت نشده داشتم بعد 48 ساعت یعنی 5 آذر قرص لونژیل مصرف کردند 12 ساعت بعد هم یکی دیگرو در تاریخ 15 آذر دچار خونریزی شدند روز اول لکه بینی به رنگ قهوه ای روز دوم مانند پریود ازشون خون رفت و مثل پریود هر ماهشون درد شدید داشتند اما فقط همین 2روز بود البته پریود همیشگیشونم فقط 4روز طول میکشه  
    حالا من میخواستم بدونم اصلا ایشون پریود شدن یا  خونریزی لانه گزینی بوده؟چون در این سایت خوندم اگر خونریزی دقیقا مثل پریود همیشگی نباشه احتمال حاملگی است
    بعد اینکه الان 1ماه از تاریخ اون خونریزیشون میگذرد اما پریود نشدن این را هم بگم قبل از این در تاریخ 27 آبان پریود شدن پریودشونم منظم است 25 26 روز معمولا طول میکشد
    چرا ایشون بعد 1ماه پریود نشدن یعنی باردار هستند؟ یا با خوردن قرص ایجوری شده؟تا چه مدت دیگر پریود نشوند احتمال بارداری است؟
    میشه تفاوت بین خونریزی لانه گزینی با پریود هم بگین؟
    احتمال بارداری خارج از رحم هم دارند؟
    ببخشید خیلی سوال شد ممنون ...

15. سلام و خسته نباشید
    من 13 آذر دقیقا یک روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم بدون دخول.فقط مشکوک به پیشاب نامزدم هستم.و نیز باکره هستم .پریودیم نامنظم ولی تقریبا 22 روزست.ینی حدودا باید 6 دی میشدم که نشدم.تمامی حالتهای پریودی هم دارم.14 دی آز بتا دادم
    جواب آزمایش بتا من به شرح زیر هست
    test:Beta-HCG            result:0.012               unti:mlu/mL

این عدد خیلی عجیب نیس؟
    در ضمن من به دلیل عفونت از قرص ciprofloxacin500  و metronidazole250 ستفاده میکنم.
    ایا با این فاصله زمانی نیاز به آز بتا دوباره هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 82 از 92
رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید