شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

پرده بکارت ..

1. madam2 نوشته است: با عرض سلام. من در اوایل سن بلوغ بدون اینکه از محل پرده بکارت اطلاع داشته باشم ترشحات چسبناک واژن رو به وسیلهی انگشت از  درون واژن خارج میکردم. حدود یک  تا دو سانت از انگشتم فرو میرفت.اوایل که این کار رو انجام میدادم دهانه واژن تنگ تر بود. ولی حتی اولین بار هم هیچگونه خونریزی نداشتم  بعد از اینکه در دانشگاه راجه به بکارت مطالعه داشتم خیلی نگران شدم به پزشک زنان مراجعه کردم و جریان رو توضیح دادم ایشان بعد از معاینه گفتن پرده سالمه حال می خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم و اینکه ایا متخصص میتونه اشتباه کرده باشه؟

سلام
    به گفته پزشك خود اطمينان كنيد
    پرده شما سالم است
    ولي ديگر اين كار را نكنيد اگر ترشحاتي باشد خود به بيرون منتقل ميشود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.
    من با دوستم نزديكي داشتم بار اول كه با ايشون رابطه جنسی داشتم نصف آلت خود را داخل لوژن ميكردم ولي خون نمي يومد ( البته دوستم دكتر رفته بوده و دكتر تشخيص داده كه حلقوي هست ولي از صحت آن بي خبرم ) و دفعه بعد كه كامل آلت خود را درون لوژن كردم خون لخته زيادي اومد و دفعه بعد خون كمتري اومد و در حال حاظر در حين رابطه جنسی هيچ خوني نمياد .
    حالا من موندم تشخيص پزشك اشتباه بوده يا دوستم به من دروغ گفته اگه ميشه جواب منو واضخ بگيد ممنون ميشم . Question  Exclamation

3. 3point نوشته است: سلام.
    من با دوستم نزديكي داشتم بار اول كه با ايشون رابطه جنسی داشتم نصف آلت خود را داخل لوژن ميكردم ولي خون نمي يومد ( البته دوستم دكتر رفته بوده و دكتر تشخيص داده كه حلقوي هست ولي از صحت آن بي خبرم ) و دفعه بعد كه كامل آلت خود را درون لوژن كردم خون لخته زيادي اومد و دفعه بعد خون كمتري اومد و در حال حاظر در حين رابطه جنسی هيچ خوني نمياد .
    حالا من موندم تشخيص پزشك اشتباه بوده يا دوستم به من دروغ گفته اگه ميشه جواب منو واضخ بگيد ممنون ميشم . Question  Exclamation

سلام
    اول مطمئن شويد خون پريود نبوده است
    بعدش هم حتي در پرده هاي حلقوي نيز بعد از اولين نزديكي پارگي هاييي رخ ميدهد و ميتواند موجب خونريزي گردد و در معاينات بعدي توسط پزشك سابقه نزديكي تشخيص داده ميشود

4. سلام
    خسته نباشيد
    از اينكه به سوال من جواب ميديد ممنونم
    تقريباً پستتاتونو خوندم و كمي اطلاعات كسب كردم
    من حدود 3 سال پيش رفتم دكتر تا خودم رو چك كنم آخه وقتي بچه بودم داييم من رو مورد آزار قرار داده بود و من خيلي سخت بود برام كه برم دكتر ولي بالاخره رفتم
    دكتر به من گفت 2جا از پردم پاره شده ولي من تو اون زمان نه دردي داشتم نه خونروزي
    ميخوام بدونم ميشه 2 جا از پرده پاره بشه و اينكه آيا بعدا خونريزي ميكنه البته دكتر بهم گفت شايد خون بياد شايد نياد؟؟؟؟
    ميخوام اگه امكان داره جوابمو بدين ممنون ميشم يه جوري بگيد كه من واسم قابل درك باشه
    ميشه دكتر تو تشخيص اشتباه كرده باشه؟
    يا اينكه اون دو نقطه پرده دو قسمتي بوده باشه؟ودكتر فكر كرده باشه كه پاره شده؟
    ممنوم از جوابتون Crying or Very sad

5. atii نوشته است: سلام
    خسته نباشيد
    از اينكه به سوال من جواب ميديد ممنونم
    تقريباً پستتاتونو خوندم و كمي اطلاعات كسب كردم
    من حدود 3 سال پيش رفتم دكتر تا خودم رو چك كنم آخه وقتي بچه بودم داييم من رو مورد آزار قرار داده بود و من خيلي سخت بود برام كه برم دكتر ولي بالاخره رفتم
    دكتر به من گفت 2جا از پردم پاره شده ولي من تو اون زمان نه دردي داشتم نه خونروزي
    ميخوام بدونم ميشه 2 جا از پرده پاره بشه و اينكه آيا بعدا خونريزي ميكنه البته دكتر بهم گفت شايد خون بياد شايد نياد؟؟؟؟
    ميخوام اگه امكان داره جوابمو بدين ممنون ميشم يه جوري بگيد كه من واسم قابل درك باشه
    ميشه دكتر تو تشخيص اشتباه كرده باشه؟
    يا اينكه اون دو نقطه پرده دو قسمتي بوده باشه؟ودكتر فكر كرده باشه كه پاره شده؟
    ممنوم از جوابتون Crying or Very sad

سلام،
    بعید است که پزشک مخصوصا در چنین مواردی اشتباه کند، اما احتمال هر چیزی وجود دارد. اگر برایتان میسر است به پزشکی قانونی و یا پزشک دیگری مراجعه کنید چون بدون معاینه نمی توان در این مورد اظهار نظر نمود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام
    اگه امکان داره توضیحاتی در رابطه با هایمن کنگره دار میخواستم.؟؟
    با تشکر

7. سلام خدمت شما سایت خوپی دارین
    سال قپل از طریق دوست خوانوادگی مورد تجاوز قرار گرفتم که پاردار نیر شدم وسقط کردم پکارتم حلقوی پود که از پین رفت په گفته دکترم از وسط پاز شده که اصرار داره درست کنم سوالم همینه اگر په همین صورت پاشه موقع ازدواج طرف مقاپل متوجه میشه ؟یعنی خود واژن پا نپود راپطه چون عظله است جمع پشه؟ چون موقع تجاوز خونریزی نداشتم!
    سونوگرافی هم رفتم اندازه رحم و تخمدانها نرمال است.
    نمی خوام په خاطر این مسئله نتونم ازدواج کنم.در ضمن خانوادم نمی دونن.
    متشکرم

8. artin21 نوشته است: سلام خدمت شما سایت خوپی دارین
    سال قپل از طریق دوست خوانوادگی مورد تجاوز قرار گرفتم که پاردار نیر شدم وسقط کردم پکارتم حلقوی پود که از پین رفت په گفته دکترم از وسط پاز شده که اصرار داره درست کنم سوالم همینه اگر په همین صورت پاشه موقع ازدواج طرف مقاپل متوجه میشه ؟یعنی خود واژن پا نپود راپطه چون عظله است جمع پشه؟ چون موقع تجاوز خونریزی نداشتم!
    سونوگرافی هم رفتم اندازه رحم و تخمدانها نرمال است.
    نمی خوام په خاطر این مسئله نتونم ازدواج کنم.در ضمن خانوادم نمی دونن.
    متشکرم

سلام
    چون پرده شما حلقوی بوده خونریزی نداشته
    اگر همسر آینده شما در خواست معاینه از پزشک نخواهد معلوم نمیشود ولی اگر توسط پزشک معاینه شوید مشخص میگردد
    در ضمن چون  پرده های حلقوی گاره نمیشوند و فقط در هنگام نزدیکی امکان دارد چند شکاف در آن ها ایجاد شود حتی بعد از ترمیم هم نباید انتظار داشته باشید که هنگام نزدیکی خونریزی صورت بپزیرد
    در آخر اینکه  چون که اگر ترمیم کنید هم توسط پزشک یا پزشکان دیگر قابل تشخیص است پس نیازی به این کار ندارید
    بعد از نزدیکی با همسرتان هم دیگر آسیب قبلی قابل تشخیص نیست

9. سلام. خسته نباشید. میخواستم بپرسم پرده ی بکارت در زمان پریود چه حالتی داره؟ و در زمان تحریک شدن. ممنون از اینکه به سوالاتم جواب میدین.

10. yegane نوشته است: سلام. خسته نباشید. میخواستم بپرسم پرده ی بکارت در زمان پریود چه حالتی داره؟ و در زمان تحریک شدن. ممنون از اینکه به سوالاتم جواب میدین.

سلام
    در این زمان ها تغییری نمیکند

11. asal_777 نوشته است: با سلام
    اگه امکان داره توضیحاتی در رابطه با هایمن کنگره دار میخواستم.؟؟
    با تشکر

سلام،
    منظور نمای ظاهری پرده به شکل کنگره دار است، اگر به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید در تصویر اشکال مختلف پرده بکارت، مورد سوم از سمت راست تقریبا به همین شکل است.

12. با سلام
    اقای دکتر من 22 ساله و مجرد هستم در قسمت پرده یه شی اضافی مثل کرم دارم که از قسمت پرده بیرون اومده لتفا راهنماییم کنید واسم جای سوال که چیه؟

13. با سلام خدمت جناب دکتر صادقی:
    من دختری 26 ساله هستم.مدت 2 سال  است که حساسیت شدید روی سلامت hymen خود دارم.به هیچ وجه رابطه جنسی نداشتم و ندارم.روزی من کنجکاو شدم که hymen خود را در اینه ببینم.اولا این را بگویم که سوراخی که در روی هایمنم هست بزرگ است.ثانیا لبه های هایمنم نا منظم است.البته یک طرف ان این طور است و طرف دیگر منظم است و در لبه طرف نامنظم  اگر اشتباه نکنم یک  خراش خیلی کوچک ویک خراش کمی بزرگتر دیده می شود ولی این خراشها تا دهانه مهبل کشیده نشده است.ایا این خراشها به دلیل صدمه وارده به هایمن است. یا نرمال است؟در ضمن من نوع هایمن خود را نمی دانم و کاملا خجالت می کشم که به دکتر مراجعه کنم.با عرض پوزش Embarassed با خودم اینه به دستشویی بردم و دیدم که وقتی بدنم خیس می شود میتوانم سوراخ هایمن را ببینم.ولی وقتی بدنم خشک است لبه های هایمن به هم متصل می شود و دیگر قادر به دیدن سوراخ مهبل نیستم.ایا این نرمال است؟وقطر سوراخ هایمن به اندازه هسته البالو است.ایا این هم نرمال است؟
    من می توانم کمی درون مهبل را ببینم ایا این هم نرمال است؟
    من درون مهبلم لبه ای شبیه لبه هایمنم دیدم.ان چیست؟لطفا مرا یاری کنید.متشکرم

14. kiyana نوشته است: با سلام خدمت جناب دکتر صادقی:
    من دختری 26 ساله هستم.مدت 2 سال  است که حساسیت شدید روی سلامت hymen خود دارم.به هیچ وجه رابطه جنسی نداشتم و ندارم.روزی من کنجکاو شدم که hymen خود را در اینه ببینم.اولا این را بگویم که سوراخی که در روی هایمنم هست بزرگ است.ثانیا لبه های هایمنم نا منظم است.البته یک طرف ان این طور است و طرف دیگر منظم است و در لبه طرف نامنظم  اگر اشتباه نکنم یک  خراش خیلی کوچک ویک خراش کمی بزرگتر دیده می شود ولی این خراشها تا دهانه مهبل کشیده نشده است.ایا این خراشها به دلیل صدمه وارده به هایمن است. یا نرمال است؟در ضمن من نوع هایمن خود را نمی دانم و کاملا خجالت می کشم که به دکتر مراجعه کنم.با عرض پوزش Embarassed با خودم اینه به دستشویی بردم و دیدم که وقتی بدنم خیس می شود میتوانم سوراخ هایمن را ببینم.ولی وقتی بدنم خشک است لبه های هایمن به هم متصل می شود و دیگر قادر به دیدن سوراخ مهبل نیستم.ایا این نرمال است؟وقطر سوراخ هایمن به اندازه هسته البالو است.ایا این هم نرمال است؟
    من می توانم کمی درون مهبل را ببینم ایا این هم نرمال است؟
    من درون مهبلم لبه ای شبیه لبه هایمنم دیدم.ان چیست؟لطفا مرا یاری کنید.متشکرم

با اجازه آقای دکتر صادقی
    سلام
    شما کمی دچار وسواس شده اید
    هایمن شما سالم است تمام چیز هایی هم که گفتید طبیعی است معاینه توسط خودتان را فراموش کنید چون نمیتوانید چیزی و یا نوع پرده را مشخص کنید
    اصولاً تا چیزی وارد واپن نشود و به هایمن فشار وارد نکند آسیبی نمیبیند

15. majid123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دکر صادقی و دیگر دوستان .
    سوالی داشتم اینکه من دیروز با یه دختر که قراره با هم نامزد بشیم رابطه جنسی داشتم . همون لحظه اول که اصلان فرو هم نبردم خونریزی کرد یعنی همون موقع که درد گرفت با استفاده از پارچه که فرو برد داخل و بیرون اورد فهمیدیم که خونریزی داشته. یعنی هیچ خونی بیرون نیومد. تا الان که 24 ساعت میگذره هنوز درد داره حتی دیشب هم آبش میومد و تا الان هم که 24 ساعت میگذره ادامه داره ولی خیلی کمتر شده . سوالم اینجاست که آیا امکان داره پرده پاره نشده باشه ؟ خیلی نگرانم و هر دو میترسیم . آقای دکتر ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 36
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید