شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از داروی بوپرونورفین و چگونگی رهائی از وابستگی این دارو

1. با سلام. پاسخ روشن شما به سوالات بنده، کمک بزرگی برای تغییر شرایط زندگی من و بهتر شدن آن خواهد بود.
    - حدود 6 سال از 25 تا 31 سالگی به تریاک اعتیاد داشتم، با مصرف قرص های  B2 موفق به ترک شدم، اما متاسفانه هنوز  در حال مصرف این قرص زیرزبانی هستم که دوز آن در روز تقریباً 2 میلی گرم است. اکنون 35 سال دارم.
    - چگونه این قرص را به طور کامل کنار بگذارم. در حالیکه در هنگام عدم مصرف، علائم خفیف خماری، عرق سرد، بی حوصلگی و بی خوابی بی خوابی و زود انزالی به سراغم می آید.
    - آیا این قرص بر باروری مردان، تاثیر دارد؟
    - دیگر هیچ گونه تمایلی به مصرف مواد مخدر در من وجود ندارد، اما به خاطر وضعیت شغلی، ترس از نداشتن حوصله و انرژی کافی برای انجام  فعالیت های کاری که بصورت مداوم میباشد، مرا وادار به ادامه مصرف این قرص میکند.
    خواهشمندم در راهنمائی بنده مضایقه نفرمائید و راه حل کاربردی در اختیار بگذارید. با تشکر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. bahman1979 نوشته است: با سلام. پاسخ روشن شما به سوالات بنده، کمک بزرگی برای تغییر شرایط زندگی من و بهتر شدن آن خواهد بود.
    - حدود 6 سال از 25 تا 31 سالگی به تریاک اعتیاد داشتم، با مصرف قرص های  B2 موفق به ترک شدم، اما متاسفانه هنوز  در حال مصرف این قرص زیرزبانی هستم که دوز آن در روز تقریباً 2 میلی گرم است. اکنون 35 سال دارم.
    - چگونه این قرص را به طور کامل کنار بگذارم. در حالیکه در هنگام عدم مصرف، علائم خفیف خماری، عرق سرد، بی حوصلگی و بی خوابی بی خوابی و زود انزالی به سراغم می آید.
    - آیا این قرص بر باروری مردان، تاثیر دارد؟
    - دیگر هیچ گونه تمایلی به مصرف مواد مخدر در من وجود ندارد، اما به خاطر وضعیت شغلی، ترس از نداشتن حوصله و انرژی کافی برای انجام  فعالیت های کاری که بصورت مداوم میباشد، مرا وادار به ادامه مصرف این قرص میکند.
    خواهشمندم در راهنمائی بنده مضایقه نفرمائید و راه حل کاربردی در اختیار بگذارید. با تشکر.

سلام

براساس اصول کلی پزشکی
    هرگونه خط درمان دارویی، در صورتی که منافع اون بیشتر از سایدافکت‌های اون هستش بایستی ادامه پیدا کنه و قطع خودسرانه‌ی اون توصیه نمی‌شه
    در مورد شما هم همین موضوع صادقه
    اما در مورد تأثیر Buprenorphine بر باروری مردان هم باید بگم که
    هیچ‌گونه سایدافکتی در این مورد مبنی بر «کاهش قدرت باروری» و حتی «کاهش میل جنسی» در آقایون، توسط FDA گزارش نشده
    تنها نکته‌ای که مرتبط با این موضوع هست و البته در مورد خانم‌ها، اینه که Buprenorphine طبق دسته‌بندی FDA در گروه C قرار داره و مصرف اون برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شه
    خانم‌هایی هم که در دوران شیردهی هستن از مصرف این دارو بایستی خودداری کنن، چون Buprenorphine از شیر عبور خواهد کرد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با تشکر. اما ادامه دادن این دارو با توجه به مشکلات در تهیه آن و همچنین قیمت بالا ، به راحتی امکانپذیر نیست. آیا داروی دیگری هست که جایگزین بشود یا درمانی که بتوان مصرف این دارو را به تدریج قطع نمود؟ چون به غیر از وابستگی های جسمانی، برای من از نظر روانی نیز وابستگی ایجاد کرده است.

4. hos3ein

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نقل قول: سلام

براساس اصول کلی پزشکی
    هرگونه خط درمان دارویی، در صورتی که منافع اون بیشتر از سایدافکت‌های اون هستش بایستی ادامه پیدا کنه و قطع خودسرانه‌ی اون توصیه نمی‌شه
    در مورد شما هم همین موضوع صادقه
    اما در مورد تأثیر Buprenorphine بر باروری مردان هم باید بگم که
    هیچ‌گونه سایدافکتی در این مورد مبنی بر «کاهش قدرت باروری» و حتی «کاهش میل جنسی» در آقایون، توسط FDA گزارش نشده
    تنها نکته‌ای که مرتبط با این موضوع هست و البته در مورد خانم‌ها، اینه که Buprenorphine طبق دسته‌بندی FDA در گروه C قرار داره و مصرف اون برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شه
    خانم‌هایی هم که در دوران شیردهی هستن از مصرف این دارو بایستی خودداری کنن، چون Buprenorphine از شیر عبور خواهد کرد.

درود
    اساتید لطفعا راهنماییم کنید "سایت هم اجازه یک ارسال در روز رو بیشتر نمیده

بنده حدود 15 سال تریاک میکشیدم
    الان حدودا 2ماهی میشه که با شربت متادون شروع به ترک کردم "تا جاییکه شربت روبه 2میلی کرم (حدود 2قطره) در روز رسوندم (سخت بود)
    حالا همون 2 قطره واسم داستانی شده و عاجز از کنار گذاشتنش شدم
    تا جاییکه به پیشنهاد دکترم و سهولت در انجام سم زدایی "بنده رو با بوپر نورفین آشنا کرد (روزی یک چهارم)

جالبه...... حالا این یک چهارم واسم شده داستان ...و نمیدونم چیکارش کنم
    یک چهارم بوپر رو هم کمتر کردم یعنی حدودا به یک هشتم تنزل دادم ." ولی وامونده باز هم اذیتم میکنه

البته زمانی که یک هشتم رو مصرف میکنم بسیار عالی هستم و مشکلی ندارم ولی مادامیکه از تایم خوردنش میگذره دیگه کلافم میکنه "آب ریزش بینی و بیقراری و تمامی کسالت و بی حالی دنیا به سراغم میاد

حالا نمیخوام زیاد سرتونو درد بیارم برگ سبزی بود و درد دلی.....

به پیشنهاد دکترم پس فردا "چهارشنبه" قرار، به سم زدایی دارم (خیلی میترسم) دلهره دارم که واسم مشکلی پیش نیاد ...

الان که دارم مینویسم از زمان دوز مصرفم گذشته و اصلا حال خوشی ندارم " امیدوارم که جوابمو زودتر بدید تا بلکه آرامشی واسم باشه...
    به نظر شما با این شرایط اصلا امکان سم زدایی هست؟
    خدایی نکرده بلایی به سرم نیاد
    داروهایی رو هم که قراره واسم تجویز و تزریق کنن "گفتن یه سرم تقویتیه به علاوه دو یا سه تا نالوکسان که زیر پوستی آروم و آروم تزریق میکنن
    و یکی دوتا هم آرامبخش و خواب آوره

کلا نظر شما چیه؟
  5. یه روشی که شاید خنده دار باشه اما رو خیلیها جواب داده برات مینویسم.
    عامل تاثیر گذار تو رفتار هر فرد میتونه تا حد زیادی وابسته به متابولیسم باشه. (الآن مدتیه که برا درسم درام رو متابولیسم کار میکنم).
    خلاصه اینکه سوخت و ساز بدنه که توی تو که ترک کردی پایینتر از میزان قبل و دوره اعتیاد شده. اما مقدار متابولیسم تو هر آدمی با دیگری فرق میکنه. گفتی عرق سرد! پس شک نکن سوخت و ساز بدنت پاییتر از نرماله.
    حالا چیکار باید بکنی؟
    روششو بهت میگم و خدایی جواب میده اما بعید میدونم تا تهش بری اما ایشالا که امتحان میکنی و نتیجه هم میگیری:
    ببین متابولیسم تابع تیروکسین(هورمون تیروئید) خونه و خود تیروکسین تابع ابعاد غده تیروئیده. اما چه جوری تیروکسین بالا میره. تو اگه بصورت لحظه ای بدنت رو یدفعه از نظر فعالیت فیزیکی تحریک کنی دوتا هورمون وارد خون میشه اولی نورآدرنالین که موقع ورزش انفجاری یا اضطراب یا ترس از اعصاب سمپاتیک بدنت ترشح میشه و دومی آدرنالین که از غده فوق کلیه با تحریک نورآدرنالین ترشح میشه و البته فوق کلیه هم آدرنالین و هم نورآدرنالین رو میده.
    اگه این دوتا هورمون هر روز سر یه ساعت خاص به مدت 4 هفته وارد خون بشن اونموقع تیروئید یه ذره بزرگتر میشه و تا 3 ماه تیروکسین خون و به تبع متابولیسم بدنت بالا میره و یه آدم دیگه میشی. خودت میشی دکتر ترک اعتیاد!
    روش کار سادست. هر روز صبح قبل از صبحانه یا دو ساعت بعد از صبحانه، 30 ثانیه سریع بدنتو گرم کن و بعدش بصورت انفجاری 2 تا 4 دقیقه با تمام قدرت ورزش کن. اما چه ورزشی؟ ورزشی که خیلی سریع باشه مثلا اگه دوچرخه ثابت داشتی که عالی بود و اگه نه درجا بدو و دستاتم با سرعت حرکت بده خیلی سریع، خیلی خیلی سریع.
    با اون 30 ثانیه گرم کردن بیشتر از 4 دقیقه نشه. 2 دقیقه هم کافیه. میدونم خنده داره ولی همین دو دیقه اگه با تمام توانت ورزش کنی پدر درمیاره اما از روز دوم اثرش رو حس میکنی.

6. hos3ein

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    reza-r نوشته است: یه روشی که شاید خنده دار باشه اما رو خیلیها جواب داده برات مینویسم.
    عامل تاثیر گذار تو رفتار هر فرد میتونه تا حد زیادی وابسته به متابولیسم باشه. (الآن مدتیه که برا درسم درام رو متابولیسم کار میکنم).
    خلاصه اینکه سوخت و ساز بدنه که توی تو که ترک کردی پایینتر از میزان قبل و دوره اعتیاد شده. اما مقدار متابولیسم تو هر آدمی با دیگری فرق میکنه. گفتی عرق سرد! پس شک نکن سوخت و ساز بدنت پاییتر از نرماله.
    حالا چیکار باید بکنی؟
    روششو بهت میگم و خدایی جواب میده اما بعید میدونم تا تهش بری اما ایشالا که امتحان میکنی و نتیجه هم میگیری:
    ببین متابولیسم تابع تیروکسین(هورمون تیروئید) خونه و خود تیروکسین تابع ابعاد غده تیروئیده. اما چه جوری تیروکسین بالا میره. تو اگه بصورت لحظه ای بدنت رو یدفعه از نظر فعالیت فیزیکی تحریک کنی دوتا هورمون وارد خون میشه اولی نورآدرنالین که موقع ورزش انفجاری یا اضطراب یا ترس از اعصاب سمپاتیک بدنت ترشح میشه و دومی آدرنالین که از غده فوق کلیه با تحریک نورآدرنالین ترشح میشه و البته فوق کلیه هم آدرنالین و هم نورآدرنالین رو میده.
    اگه این دوتا هورمون هر روز سر یه ساعت خاص به مدت 4 هفته وارد خون بشن اونموقع تیروئید یه ذره بزرگتر میشه و تا 3 ماه تیروکسین خون و به تبع متابولیسم بدنت بالا میره و یه آدم دیگه میشی. خودت میشی دکتر ترک اعتیاد!
    روش کار سادست. هر روز صبح قبل از صبحانه یا دو ساعت بعد از صبحانه، 30 ثانیه سریع بدنتو گرم کن و بعدش بصورت انفجاری 2 تا 4 دقیقه با تمام قدرت ورزش کن. اما چه ورزشی؟ ورزشی که خیلی سریع باشه مثلا اگه دوچرخه ثابت داشتی که عالی بود و اگه نه درجا بدو و دستاتم با سرعت حرکت بده خیلی سریع، خیلی خیلی سریع.
    با اون 30 ثانیه گرم کردن بیشتر از 4 دقیقه نشه. 2 دقیقه هم کافیه. میدونم خنده داره ولی همین دو دیقه اگه با تمام توانت ورزش کنی پدر درمیاره اما از روز دوم اثرش رو حس میکنی.

عزیزم ممنون از لطف و توجهت
    همونطور که در پست 3 به عرض رسوندم روز 4شنبه (امروزظهر) روز سم زداییم بود  " واقعا دلهره عجیبی داشتم و به نیت کمک و مشاوره به اینجا پناه آوردم
    یکی دو روز پیش دوز دارو رو خیلی کم کردم (یک قرص بوپر رو به 10 قسمت تقسیم کردم)
    دیگه اون عرق سرد هم به سراغم نمیاد " وحالا درگیر عطسه و آب ریزش بینی شدم (وحشتناک)

الا ایحال امروز سم زدایی هم انجام شد بدون هیچ مشکلی ......
    ابتدا یه عظلانی زدن (نمیدونم چی بود ولی هنوز هم جاش درد داره) وبعد سرم رو متصل کرد و حدودا هر 20 دقیقه یه زیر جلدی هم تزریق میکرد. مرتب هم رفع حاجت داشتم
    ولی جالب بود که اصلا خاب به چشمم نمیومد به طوریکه مایه تعجب پرستار شده بود
    در انتهای کار هم فرمودن که شما دیگه دردی نخواهید داشت و در صورت کمی درد ویا بی خابی""""قرص ژنوفن و آلپلازولام نیم و "قرص آلفن ایکس رو بهم تجویز کرد و گفت برو خونه و راحت بخواب

به هر حال خیلی هم راحت به خونه برگشتم " فقط به دلیل داروهای تزریقی آرامبخش و خاب آورکمی سرم سنگین بود و دوس داشتم بخوابم
    ولی خواب کجا بود!! حتی دریغ از یه ثانیه.......

استرس و بیتابی امونم رو بریده بود و خاب بی خواب
    داروهایی رو که تجویز کرده بود رو خوردم(آلپلازولام" ژنوفن"آلفن ایکس 100) و 1 ساعت هم قدم زدم "سرم سنگین بود و احتیاج مبرم به خواب داشتم ولی بی تابی امون خواب بهم نمیداد

تا اینکه مجدد رفتم سراغ ب 2  " ویک دهم قرص رو زیر زبون گذاشتم و حدود 20 دقیقه بعد کمی آرامش پیدا کردم  شاید حدودا 15 دقیقه تونستم بخوابم
    وتا الان هم همچنان بیدارم "سرم هم دیگه گیج نمیره

میدونم که اشتباه بزرگی کردم و باید بیشتر تحمل میکردم ولی متاسفانه دامنه صبر من خیلی ضعیفه و تحمل بخصوص بیقراری رو ندارم
    حالا الان باید چیکار کنم ؟ دیگه نمیخوام بوپر رو استفاده کنم ......

به امید یه روز پاک برای همه دنیا

7. کار درستی کردی وقتی نمیشه نباید فشار بیاری.
    من 2 سال تو یه معدن نزدیک طبس کار میکردم، بچه ها اکثرا تریاک میکشیدن آخه نمیشد بدون یه چیز کمکی تحمل کرد. من از طریق یه خانمی که از دوستان مادرم بود با جوشانده شقایق آشنا شدم. آقا چیز عجیبیه. بدون ضرر و اعتیاد. همه عطاریهای معتبر هم دارن. برو یه کم گلبرگ شقایق بخر و بعد دم کن (بزار یه کم بجوشه) و یه لیوان قبل خواب بخور. عالیه یه آرام بخش طبیعی که خوابتم تنظیم میکنه. ببین من پیشنهاد میکنم خیلی هم به این دوکون بازار ترک اعتیاد اعتماد نکنی. تا اینجاش خوب بود اما از اینجا به بعد خودت کارتو ردیف کن. یه دفعه هم نمیشه کنار بزاری که. اون چیزی که تونستی تا این مرحله کمش کنی خودش یه موفقیته. بابا الان روانپزشکا دارن به بچه های کوچیک قرصایی تجویز میکنن که خیلی از این چیزی که تو داری میزنی بدتره. اما حق میدم که دوست داری اینم نباشه.
    شقایقو استفاده کن خوبیش اینه که ضرر نداره و همیشگی هم نیست. بعدشم یه ذره قرص بهتر از عصبی شدنه.

8. hos3ein

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درود و سلام دوست عزیز و گرامی
    عزیزم مجدد ممنون از لطف و توجهت

شاید باور نکنی!! ولی باور کن حرفات خیلی بهم امیدواری داد از اونجایی که چند ساعت بعد سم زدایی اون 1 دهم بوپر رو خورده بودم اصلا احساس خوبی نداشتم وحتی انتظار سرزنش از سمت اساتید روهم داشتم
    ولی شما سرزنشم که نکردی هیچ " تازه تشویق هم کردی و بهم امیدواری اهدا کردی (ممنون)
    به هر حال امروز و تا به الان، فعلنه بوپر رو استفاده نکردم " البته بعد از ظهر کسالت به سراغم اومد که با مصرف ژنوفن و آلفن ایکس 100 که دکتر تجویز کرده بود حالم بهتر شد
    مضافا دکتر کپسول گاباپنتین100 رو هم داخل داروهام گذاشته بود که به همراه 2 قرص ذکر شده مصرف کردم

تا به الان که خوبم و مشکلی هم ندارم

ضمنا گلبرگی روکه فرمودین رو تهیه کردم و الان در حال دم کشیدنه

مینوشم به امید آرامش...... " به امید اینکه شب هنگام بی قراری به سراغم نیاد و دعا گوی همیشگی شما گرامی باشم

ضمنا امروز عطسه وآبریزش بینیم هم بسیار کمترشده""خیلی کم"" حالا نمیدونم یا حالم داره بهتر میشه ! ویا به دلیل مصرف داروهای ذکر شده میباشد
    فردا متعاقبا نتیجه رو گزارش میکنم

راستی این داستان یک ارسال در روز تا چه مدته ؟ شما مطلع هستید؟
    تشکر فراوان

9. کارت واقعا قابل تحسینه، بعد 15 سال...
    من از بابت اینکه شقایقو گرفتی ازت تشکر میکنم و مطمئنم نتیجه میگیری نه به خاطر شقاق به این خاطر که به فکری.
    اگه تا تهش بری خیلیا امیدوار میشن اگه نگاه کرده باشی تا اینجا حدود 900 نفر داستانتو خوندن و منتظرن
    مهم اینه که داری پیش میری اگه دو قدم بری جلو یه قدم بیای عقب یعنی موفقیت
    خدا مریضی بد نده اینا همه قابل حله
    این داستان یک ارسال تو روزو منم نمیدونم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. hos3ein

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست بسيار گراميم

reza-r نوشته است: کارت واقعا قابل تحسینه، بعد 15 سال...

reza-r نوشته است: اگه تا تهش بری خیلیا امیدوار میشن اگه نگاه کرده باشی تا اینجا حدود 900 نفر داستانتو خوندن و منتظرن
    مهم اینه که داری پیش میری اگه دو قدم بری جلو یه قدم بیای عقب یعنی موفقیت

تک تک جملاتت بهم آرامش و اعتماد به نفس ميده
    واقعا دارم بهتر و بهتر ميشم ديشب دمنوش شقايق رو خوردم بي قراريم ديگه مثه قبل نيست و کمتر شده ولي ديشب باز هم نتونستم بخوابم (4 صبح خوابم برد) ديگه به جاي نوشيدن چاي... دمنوش شقايق استفاده ميکنم (خوراکم شده)

ضمنا ديروز بوپر رو مصرف نکردم !!(داروي مصرفي رو در پست 7 گزارش نمودم)

نکته به نکته عرض ميکنم که احيانا دوست ديگه اي هم که به اين تاپيک هدايت بشه بتونه از پستها استفاده اي ببره

امروزهم بوپر(ب 2) رواستفاده نکردم" حدودا ساعت 4 بعد از ظهردر بدنم کمي نياز..... احساس کردم که يک دونه قرص آلفن ايکس 100 خوردم الان هم (9 شب)يه دونه استامینوفن معمولي 500 خوردم
    هر چند خوردنش همچين ضرورتي هم نداشت و ميتونستم نخورم (دمنوش رو هم که جاي چايي استفاده ميکنم )
    بلاخره تا بدنم بخواد کمافي السابق به طور طبيعي فعاليتش رو انجام بده کمي زمان بره و چاره اي جز تسليم ندارم (خود کرده را تدبير نيست)

ولي باورم نميشه .....

دارم از اسارت ..... رها و آزاد ميشم

الان که با خودم فکر ميکنم ميگم واقعا حيف نيست " بدني رو که خدا سالم و امانت بهم تحويل داده رو زدم جر وا جرش کردم و باباشو در آوردم (حدودا 15 سال ...روزي سه وعده ترياک ) . حالا هم حقمه که عذابشو بکشم ، و به تلافي روزايي  که مواد کشيدم حالا هم بي خوابيها رو بکشم ، دردها رو بکشم و تحمل کنم " تحمل کنم و دم نزنم
    صرفا از جهتي که خواننده پستها "به عمق فاجعه در درون بنده پي ببره عرض ميکنم :
    پارسال همين موقه يه بار اقدام به ترک کردم و در طي نصف روز 8 عدد قرص بوپر (ب 2) روهر يک ساعت دونه به دونه خوردم " و هيچ اثري جز خماري بيشتر واسم نداشت تا به حدي که درآخر دو يا سه برابر هميشگي ترياک مصرف کردم تا کمي رو براه شدم
    بله هر چيزي راه و روشي داره .....و بي راهه به ترکستان ميره

اميدوارم دوست ديگه اي که نوشته هاي حقير رو" که با قلمي فقير تقديم کردم رو بخونه ؛ تلنگري واسش باشه و به سمت آزادي و رهايي هدايت بشه.
    و خدا هم کمکم کنه که ديگه فکري در اين موارد(مواد مخدر) ذهنمو مشغول نکنه

دوستاني که پستها رو ميخونن سوال يا نظري داشتن عنوان کنن " بنده هم کمکي از دستم بر بياد در خدمتم

در پايان عرايض سوالي هم دارم که ممنون از پاسخگويي دوستان ميشم .اينکه:
    به نظر شما کپسول نالتروکسان رو الان ميتونم استفاده کنم؟يا هنوز زوده ؟
    شنيدم تا 6 ماه بعد ترک هم ميتوني مرتب استفاده کني
    نظر دوستان در اين مورد چيه؟
  11. ایشالله دیگه تمومه
    من شخصا کپسولی رو که گفتی نمیشناسم اما اگه دچار کلافگی، خواب آلودگی بی دلیل و بخصوص عصبانیت ناخواسته شدی من شخصا یه قرص رو تنها مواقعی که عصبی میشم استفاده میکنم بعضی اوقات ماهی یدونه که پایش گلوکوزیه (یعنی عامل هیدروکسید داره) که نوعی قنده و این دسته از آرامبخشها کم ضررترین و بدون اعتیادن (برعکس قرصهای آمینی).
    اسمش هست تری هگزیفینیدیل 2 و فقط ساخت کارخونه "شهر دارو " اثر داره و برندای دیگش بی اثر هستند. خیلی از دکترها میگن اثری نداره اما هم بی ضرره و هم خیلی سریع اثر میکنه چون قندها و الکلها که عامل هیدروکسی(OH) دارن از سریعترین مسیر ممکن جذب میشن.
    خوبیش اینه که لازم نیست همیشه استفاده بشه فقط وقتی عصبی یا کلافه شدی.
    موفق باشی

12. hos3ein

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    reza-r نوشته است: ایشالله دیگه تمومه
    من شخصا کپسولی رو که گفتی نمیشناسم اما اگه دچار کلافگی، خواب آلودگی بی دلیل و بخصوص عصبانیت ناخواسته شدی من شخصا یه قرص رو تنها مواقعی که عصبی میشم استفاده میکنم بعضی اوقات ماهی یدونه که پایش گلوکوزیه (یعنی عامل هیدروکسید داره) که نوعی قنده و این دسته از آرامبخشها کم ضررترین و بدون اعتیادن (برعکس قرصهای آمینی).
    اسمش هست تری هگزیفینیدیل 2 و فقط ساخت کارخونه "شهر دارو " اثر داره و برندای دیگش بی اثر هستند. خیلی از دکترها میگن اثری نداره اما هم بی ضرره و هم خیلی سریع اثر میکنه چون قندها و الکلها که عامل هیدروکسی(OH) دارن از سریعترین مسیر ممکن جذب میشن.
    خوبیش اینه که لازم نیست همیشه استفاده بشه فقط وقتی عصبی یا کلافه شدی.
    موفق باشی

سلام
    عزیزم اون کپسول نالترکسان که عرض کردم صرفا زمانی مقدوره مصرفه(کار اصلیش تنفر زداییه) " که هیچگونه کدیین و مورفینی در بدن شخص موجود نباشه و ترک کامل باشه !!!!
    در غیر این" در حین مصرف مواد ویا وجود مورفین در بدن شخص " با استفاده از اون (نالترکسان ) بابای طرف در میاد و رو به موت میره  !!!!

واسه بنده هم در حین سم زدایی آمپول نالوکسان تزریق کردن . البته بنده قبلش مورفین زدایی شده بودم وگرنه حسابم با کرامل کاتبین بود
    صرفا از این جهت که خاطره خوشی از نالترکسان نداشتم و در انتها قرصهایی مثل آلفن ایکس رو که با مجوز "تجویزپزشک"  استفاده میکردم سوالی مطرح کرده بودم که ظاهرا تو این انجمن کسی در این جور موارد اطلاعاتی نداره

در هر صورت متاسفانه هنوز نتونستم به طور کامل کنار بزارم و روزانه 2  قرص استامینوفن معمولی 500 استفاده میکنم

13. بابا این استامینوفنو که ما هم هر روز میخوریمSmile
    آقا دیگه وقتشه تبریک بگیم
    دمت گرم با اراده
    با امید موفقیت و سلامتی تو  و همه دوستان

14. hos3ein

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    reza-r نوشته است: بابا این استامینوفن و که ما هم هر روز میخوریم
    آقا دیگه وقتشه تبریک بگیم
    دمت گرم با اراده
    با امید موفقیت و سلامتی تو  و همه دوستان

خواهش میکنم
    دوست گرامی : بسیاربسیار سپاسگزارم

لطف عالی مزید

حقیقتا بنده همچین با اراده هم نیستم! لذا لطف خدا داره شامل حالم میشه که با کمک و راهنمایی و آشنایی دوستانی مثال ... به آرزوی دیرینه که همون پاکی کامله نزدیک و نزدیکتر بشم

ضمنا امیدوارم دوست گرامی با نام کاربریری bahman19
    که آغازگر تاپیک بودن هم راه خودشونو پیدا کرده باشن  
    با آرزوی موفقیت برای شما و دوستانی که در این راه (آزادی از اسارت) قدمی برمیدارن
    تشکر ب ی پا ی ا ن ....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید