شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 79 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. satislm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    لطفن فورى جواب بديد
    از استرس دارم ميميرم
    27اذر رابطه محافظت نشده داشتم  و حين رابطه دخول  از معقد رخ داد..البته براى چن ثانيه....حين دخول سر الت چند بار ليزخورد  و با واژن من برخورد داشت... قبل و بعد از اين اتفاق من به حالت ارگاسم رسيدم البته با فاصله زمانى...هيچ اطلاعاتى از پيشاب و روشهاى  قرص اورژانسى نميدونستم...فقط مراقب بودم آسيبى به پرده ام نرسه...لازم به ذکر است که پريودى نامنظمى دارم ...17ابان زمان پريودى ماه قبلم بود...و 14آذر تا 17آذر لک بينى داشتم بعد پريوديم شروع شد!
    بعد از رابطه تا دور,روز بعد از ادرار ترشحم خونى,بود!بعد از,سرچ از نت ,با گذشته 48ساعت دوتا قرص اچ دى و بعد از 12ساعت ديگه دوتاى بعديش,رو خوردم!
    الان شش روزه ميگذره از خوردن قرص ها و پريود نشدم!!!
    احتمال باردارى هست؟؟؟

2. satislm نوشته است: سلام
    لطفن فورى جواب بديد
    از استرس دارم ميميرم
    27اذر رابطه محافظت نشده داشتم  و حين رابطه دخول  از معقد رخ داد..البته براى چن ثانيه....حين دخول سر الت چند بار ليزخورد  و با واژن من برخورد داشت... قبل و بعد از اين اتفاق من به حالت ارگاسم رسيدم البته با فاصله زمانى...هيچ اطلاعاتى از پيشاب و روشهاى  قرص اورژانسى نميدونستم...فقط مراقب بودم آسيبى به پرده ام نرسه...لازم به ذکر است که پريودى نامنظمى دارم ...17ابان زمان پريودى ماه قبلم بود...و 14آذر تا 17آذر لک بينى داشتم بعد پريوديم شروع شد!
    بعد از رابطه تا دور,روز بعد از ادرار ترشحم خونى,بود!بعد از,سرچ از نت ,با گذشته 48ساعت دوتا قرص اچ دى و بعد از 12ساعت ديگه دوتاى بعديش,رو خوردم!
    احتمال باردارى هست؟؟؟

سلام
    دوست خوبم همانطور که بنده در جواب اولین پست شما عرض کردم هیچ احتمال بارداری برات وجود نداره به دو دلیل:
    اول اینکه با این تاریخهایی که گفتی رابطه 27 آذر شما باید دو سه روز بعد از اتمام پریودی 17 آذر شما باشه و این زمان، از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه...چون تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره تا با اسپرم لقاح کنه...پس هرنوع احتمال حاملگی منتفی میشه.
    دوم اینکه از روش اورژانسی بطور صحیح و در زمان مناسب استفاده کردی و این مورد هم احتمال حاملگی را تقریبا صفر میکنه.
    اون ترشح خونی ممکنه به دلایل دیگری باشه مثلا بقایای پریودی باشه یا مثلا خونی باشه که بخاطر رابطه مقعدی از التهاب مقعد ناشی شده و از مقعد خارج شده یا بخاطر مصرف قرص ضدبارداری این ترشح و لکه بینی براتون بوجود آمده.
    بعد از مصرف قرص نظم هورمونها میریزه به هم و شما باید منتظر موعد پریودی همیشگی البته با اختلاف چنذ روز زودتر یا دیرتر باشید و حتی احتمال داره در این مدت لکه بینی هم داشته باشید...اینها از عوارض مصرف این نوع قرص هست و البته جای هیچ نگرانی نیست....در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.
    احتمال بارداری به هیچ وجه نیست...سعی کن استرس را از خودت دور کنی چون ممکنه شرایطو به مراتب وخیم کنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ﺳﻼم
    ﺗﺮو ﺧﺪا ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﻮال دارم دارم ﻣﯿﻤﯿﺮم از اﺳﺘﺮس
    ﻣﻦ 19 ﺳﺎﻟﻤﻪ
    دﯾﺸﺐ ﺑﺎ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﯾﻪ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی داﺷﺘﯿﻢ ﭼﻮن ﭘﺮﯾﻮد ﺑﻮد و اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﺮه ﻫﻢ ﻫﺴﺖ
    ﺣﺎﻻ
    ﻣﻦ دﯾﺸﺐ وﻗﺘﯽ داﺷﺘﯿﻢ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی ﻣﯿﮑﺮدﯾﻢ ﻓﻘﻂ ﭘﯿﺶ اﺑﻢ اوﻣﺪ ﮐﻪ اوﻧﻢ اﺻﻼ زﯾﺎد ﻧﺒﻮد ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ
    ﺣﺎﻻ ﻣﻦ اﻟﺘﻢ رو اﺻﻼ ﺑﻪ اﻟﺖ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﻧﺰدﯾﮏ ﻧﮑﺮدم
    اﻣﺎ اﺧﺮﺷﺎﻟﺘﻢ رو ﮔﺰاﺷﺘﻢ روش و ﯾﻪ ﮐﻢ ﺑﺎﻻ ﭘﺎﯾﻦ ﮐﺮدم ﮐﻪ ﻣﻄﻤﻌﺎ ﻫﯿﺘﻢ روش ﺑﻮد
    ﺣﺎﻻ ﮐﺠﺎش ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻮن اون روی ﻣﻦ ﺧﻮاﺑﯿﺪه ﺑﻮد
    ﺣﺎﻻ
    ﺳﻮال ﻣﻦ اﺑﻨﻪ
    ﻣﺎ دﯾﺸﺐ اﯾﻦ ﮐﺎرو وﻗﺘﯽ اﻧﺠﺎم دادﯾﻢ ﮐﻪ دﻗﯿﻘﺎ روز ﭘﻨﺠﻢ ﭘﺮﯾﻮدیش بود ﻋﺸﻘﻢ
    ﺣﺎﻻ ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻪ دﮐﺘﺮی واﺳﻪ ﭘﻮﺳﺘﺶ ﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﺑﺴﺘﻪ ﻗﺮص
    Cyproterone compound
    داده و گفته از روز پنج پریودیت بخور
    بکی از این بسته هارو تو ماه قبل خورده و تموم شده
    حالا تو این دوره پریودیش خوشبختانه یا بدبختانه به جای اینکه روز پنجم بخوره روزه چهارم خورده یکی از این قرص هارو
    یعنی روز قبل از اینی که ما این کارو بکنیم
    حالا امروز  ینی دقیقا این کارو ما دیروز کردیم امروز میگه من بدنم حال نداره
    حالت تهو دارم و دستشویی هم تند تند میرم
    گفت شاید بیرون بودم یخ کردم
    الان بهتره
    ایا امکان حاملگی وجود داره

4. parsah نوشته است: ﺳﻼم
    ﺗﺮو ﺧﺪا ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﻮال دارم دارم ﻣﯿﻤﯿﺮم از اﺳﺘﺮس
    ﻣﻦ 19 ﺳﺎﻟﻤﻪ
    دﯾﺸﺐ ﺑﺎ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﯾﻪ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی داﺷﺘﯿﻢ ﭼﻮن ﭘﺮﯾﻮد ﺑﻮد و اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﺮه ﻫﻢ ﻫﺴﺖ
    ﺣﺎﻻ
    ﻣﻦ دﯾﺸﺐ وﻗﺘﯽ داﺷﺘﯿﻢ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی ﻣﯿﮑﺮدﯾﻢ ﻓﻘﻂ ﭘﯿﺶ اﺑﻢ اوﻣﺪ ﮐﻪ اوﻧﻢ اﺻﻼ زﯾﺎد ﻧﺒﻮد ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ
    ﺣﺎﻻ ﻣﻦ اﻟﺘﻢ رو اﺻﻼ ﺑﻪ اﻟﺖ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﻧﺰدﯾﮏ ﻧﮑﺮدم
    اﻣﺎ اﺧﺮﺷﺎﻟﺘﻢ رو ﮔﺰاﺷﺘﻢ روش و ﯾﻪ ﮐﻢ ﺑﺎﻻ ﭘﺎﯾﻦ ﮐﺮدم ﮐﻪ ﻣﻄﻤﻌﺎ ﻫﯿﺘﻢ روش ﺑﻮد
    ﺣﺎﻻ ﮐﺠﺎش ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻮن اون روی ﻣﻦ ﺧﻮاﺑﯿﺪه ﺑﻮد
    ﺣﺎﻻ
    ﺳﻮال ﻣﻦ اﺑﻨﻪ
    ﻣﺎ دﯾﺸﺐ اﯾﻦ ﮐﺎرو وﻗﺘﯽ اﻧﺠﺎم دادﯾﻢ ﮐﻪ دﻗﯿﻘﺎ روز ﭘﻨﺠﻢ ﭘﺮﯾﻮدیش بود ﻋﺸﻘﻢ
    ﺣﺎﻻ ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻪ دﮐﺘﺮی واﺳﻪ ﭘﻮﺳﺘﺶ ﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﺑﺴﺘﻪ ﻗﺮص
    Cyproterone compound
    داده و گفته از روز پنج پریودیت بخور
    بکی از این بسته هارو تو ماه قبل خورده و تموم شده
    حالا تو این دوره پریودیش خوشبختانه یا بدبختانه به جای اینکه روز پنجم بخوره روزه چهارم خورده یکی از این قرص هارو
    یعنی روز قبل از اینی که ما این کارو بکنیم
    حالا امروز  ینی دقیقا این کارو ما دیروز کردیم امروز میگه من بدنم حال نداره
    حالت تهو دارم و دستشویی هم تند تند میرم
    گفت شاید بیرون بودم یخ کردم
    الان بهتره
    ایا امکان حاملگی وجود داره

خیر.

5. سلام.
    دقیقا نمیدونم تاریخ تموم شدن پریودم کی بوده اما ماه قبل (آذر )پریود شدم و دیروز با دوستم یه رابطه سطحی داشتیم که آلتش رو به آلتم میکشید ،البته مطمئنم تو این حالت ازش پیش اب هم خارج شده .امروز صبح 2تا قرص hd خوردم و باز 12 ساعت بعد هم میخورم ، احتمال حاملگی نیست؟

6. satislm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    satislm نوشته است: سلام
    لطفن فورى جواب بديد
    از استرس دارم ميميرم
    احتمال باردارى هست؟؟؟

سلام
    دوست خوبم همانطور که بنده در جواب اولین پست شما عرض کردم هیچ احتمال بارداری برات وجود نداره به دو دلیل:
    اول اینکه با این تاریخهایی که گفتی رابطه 27 آذر شما باید دو سه روز بعد از اتمام پریودی 17 آذر شما باشه و این زمان، از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه...چون تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره تا با اسپرم لقاح کنه...پس هرنوع احتمال حاملگی منتفی میشه.
    دوم اینکه از روش اورژانسی بطور صحیح و در زمان مناسب استفاده کردی و این مورد هم احتمال حاملگی را تقریبا صفر میکنه.
    اون ترشح خونی ممکنه به دلایل دیگری باشه مثلا بقایای پریودی باشه یا مثلا خونی باشه که بخاطر رابطه مقعدی از التهاب مقعد ناشی شده و از مقعد خارج شده یا بخاطر مصرف قرص ضدبارداری این ترشح و لکه بینی براتون بوجود آمده.
    بعد از مصرف قرص نظم هورمونها میریزه به هم و شما باید منتظر موعد پریودی همیشگی البته با اختلاف چنذ روز زودتر یا دیرتر باشید و حتی احتمال داره در این مدت لکه بینی هم داشته باشید...اینها از عوارض مصرف این نوع قرص هست و البته جای هیچ نگرانی نیست....در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.
    احتمال بارداری به هیچ وجه نیست...سعی کن استرس را از خودت دور کنی چون ممکنه شرایطو به مراتب وخیم کنه.

امروز 7دى هست من هنوز پريودنشدم
    فردا ميخام برم ازمايش خون بتا بدم Sad(((((

7. satislm نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    لطفن فورى جواب بديد
    از استرس دارم ميميرم
    احتمال باردارى هست؟؟؟

سلام

با توجه به نوع رابطه شما و همچنین مصرف قرص های اورژانسی بارداری در شما منتفی هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. fatima1877 نوشته است: سلام.
    دقیقا نمیدونم تاریخ تموم شدن پریودم کی بوده اما ماه قبل (آذر )پریود شدم و دیروز با دوستم یه رابطه سطحی داشتیم که آلتش رو به آلتم میکشید ،البته مطمئنم تو این حالت ازش پیش اب هم خارج شده .امروز صبح 2تا قرص hd خوردم و باز 12 ساعت بعد هم میخورم ، احتمال حاملگی نیست؟

سلام دوست خوبم
    خیر....با استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری تقریبا صفر میشه ضمن اینکه رابطه شما سطحی و با برخورد احتمالی پیشاب بوده...احتمال بارداری وجود نداره.

9. satislm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    satislm نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    لطفن فورى جواب بديد
    از استرس دارم ميميرم
    احتمال باردارى هست؟؟؟

سلام

با توجه به نوع رابطه شما و همچنین مصرف قرص های اورژانسی بارداری در شما منتفی هست

باسلام
    ديروز ازمايش خون بتا دادم
    تماس گرفتم بهم گفتن جواب ازمايش منفى هستش
    باتوجه به اينکه در,روز يازدهم بعد از اون رابطه ازمايش دادم
    جواب قابل اعتماد هست يا نه؟؟؟
    از عصر ديروز حالت تهوع و سرگيجه اومده سراغم!!!علتش چيه؟
    درضمن با گذشته ده روز از خوردن قرصاى اورژانسى من هنوز پريود نشدم!

10. سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

11. MS_mahsaaamahsa نوشته است: سلام.25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.

سلام دوست خوبم
    اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست...هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
    بیبی چک هم که میگید منفی بوده.....احتمال بارداری به هیچوجه نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. من با دوست دخترم رابطه جنسی از پشت داشتم هفتم این ماه باید پریود میشد اما هنوز نشده ما رابطمون ا پشت بوده و دوست دخترم اولین رابطش بوده الانم استرس داره ک  اب منی من ب طرف وازنش نریخته باشه
    اگه مقداری ریخته از اب منی من اطراف وازنش ریخته باشه امکان باردار شدن هست؟ البته من با دستمال براش کاملا پاک کردم با این حال امکان بارداری است؟

13. farhad681 نوشته است: من با دوست دخترم رابطه جنسی از پشت داشتم هفتم این ماه باید پریود میشد اما هنوز نشده ما رابطمون ا پشت بوده و دوست دخترم اولین رابطش بوده الانم استرس داره ک  اب منی من ب طرف وازنش نریخته باشه
    اگه مقداری ریخته از اب منی من اطراف وازنش ریخته باشه امکان باردار شدن هست؟ البته من با دستمال براش کاملا پاک کردم با این حال امکان بارداری است؟

سلام دوست خوبم
    با رابطه از مقعد یا ریختن منی اطراف واژن هیچ بارداری رخ نمیده مگر اینکه منی بتونه به طریقی وارد واژن بشه و به عمقش نفوذ کنه که در اینصورت باید شرایط خانم را از لحاظ سیکل قاعدگی بررسی کرد که در روزهای پرخطر بوده یا نه.
    اگر هر دو مطمئنید که منی داخل نرفته که هیچ، اما اگر شک دارید و هنوز 72 ساعت از رابطه نگذشته بهتره از روش اورژانسی استفاده کنه....در غیر اینصورت از بیبی چک استفاده کنه.
    در کل احتمال این نوع حاملگی خیلی کم هست و عقب افتادن پریودش هم ناشی از همون استرسش هست.

14. با سلام  با دوستم 3-4 روز بعد از اتمام خونریزیشون رابطه داشتیم ایشون کیست داشتن و به دلیل نامنظم بودن پریودشون دکتر قرص 21 روزه شبیه به ال دی  تجویز کرده بودند( دقیقا نمیدونم ال دی بو یا نه) اما ایشون دکترشون رو عوض کردن و پیش یه دکتر دیگه رفتن که واسشون قرصای tamoxifen و ِdupbaston تجویز کرده بودند و گفتند قرص 21 روزه ها باعث تنبلی تخمدان میشه و باید بار دار بشی تا مشکلاتت حل بشه از قضا ایشون دو روز بود که واسه اولین بار قرصای دکتر جدیدو مصرف کردن که ما رابطه داشتیم و آب روی واژن تخلیه شد نگران هستیم که ممکنه با خوردن این قرصای جدید بار دار شده باشن. ؟ پریود نمیشن فقط هی لکه بینی دارن آیا حامله شدن؟  یا لکه بینی عدم بارداریه؟

15. با سلام
    من تقریبا یک ماه پیش قرص اورژنسی مصرف کردم و دوره قاعدگیم نامرتب شد و هفته درمیان پریود شدم با روزهای کمتر از حال معمول،یک روز بعد از اتمام قاعدگی رابطه ی محافظت نشده داشتم چون تو دوران عقدم فک میکردم با داشتن پرده خطری تهدیدم نمیکنه الان 10 روز از ارتباطم میگذره بدن درد و خستگی و تکرر ادرار و نفخ دارم جوا بآزمایش خونم هم در روزهای پنجم ششم 54 بود که مشکوک به بارداری بودم
    بی بی چک روز دهم منفی شد  بنظرتون کی برم برا آزمایش خون دوباره که جواب قطعی بگیرم؟
    میخوام سقط کنم ولی اول باید مطمئن به بارداری بشم و از طرفی نمیخام دیر بشه که بکارتمو از دست بدم
    لطفا راهنماییم کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 79 از 92
رفتن به صفحه :    ... 79 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید