شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. satislm نوشته است: سلام.سى ساله هستم و باکره.14آذر ماه لکه بينى داشتم تا 17آذر ماه که پريوديم مثل هميشگى  شروع شد و تا شش روز ادامه داشت.ماه قبلم 17ابان پريود شدم.براى اولين بار 27آذر نزديکى از معقد داشتم فقط براى چند ثانيه دخول صورت گرفت....چون رو به شکم خوابيده بودم  آلت دو سه بار ليز خورد اومد به سمت واژن من و من با دست مهارش کردم  در مورد پيشاب مطمئن نيستم بعد از اون  چند بارى تلاش شد الت وارد معقد نشد و ادامه نداديم...بعد از اولين دستشويى رفتن من ترشح خونى اومد طى دو,روز سه بار اتفاق افتاد...بدليل اشنا نبود به قرصهاى اورژانسى نشد که بلافاصله استفاده کنم...اما 48ساعت بعد از سرچ در اينترنت 2عدد قرص اچ دى خوردم و 12ساعت بعدش 2عدد.ترشح خونيم قطع شده.الان دو روز ميگذره و من شديدا استرس دارم...ايا احتمال باردارى وجود داره؟؟؟؟؟

سلام
    دوست خوبم تا 72 ساعت بعد از رابطه حفاظت نشده فرصت داری از روش اورژانسی استفاده کنی...شما 48 ساعت بعد از رابطه استفاده کردی پس با این حساب جای هیچ نگرانی نیست.
    اصلا لزومی به خوردن قرص در مورد رابطه شما نبوده چون احتمال بارداری با پیشاب تازه با تماس سطحی تقریبا صفر هست.
    هیچ احتمال حاملگی برات وجود نداره....استرس را از خودت دور کن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. bbc_sh نوشته است: سلام  ، من ۲هفته قبل از پریود ماه قبلم  واسه اولین بار دخول داشتم ، پریود ماه قبلم ۳ روز جلو افتاد  و یکم آذر پریود شدم، من همیشه پریودهام ۲۸ روزه و منظم بوده و معمولا 6یا 7 روز طول میکشه ،  این ماه هم ۳ روز از پریودم گذشته ولی‌ هنوز نیومده،آیا بی‌نظمی قاعدگی ممکنه که اوائل ازدواج بوجود بیاد یا من باید برم تست حاملگی‌ بدم؟؟؟؟؟

یعنی شما کلاً روابطتتون محافظت نشده است؟
    بدون اطلاع از چگونگی رابطه نمی‌شه در مورد بارداری نظر داد.     
    عقب و جلو شدن پریود به دلایل بسیار متعددی ممکنه اتفاق بیفته.

3. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من یکم ادرارم جس میکنم زیاد سده یعنی از بس استرس دارم برا حاملگی مرتب میرم دستسویی که ببینم خون میاذ کلافه سدم اصن همس استرس دارم بخداوراهنمایم کنین

4. tinosh نوشته است: سلام من یکم ادرارم جس میکنم زیاد سده یعنی از بس استرس دارم برا حاملگی مرتب میرم دستسویی که ببینم خون میاذ کلافه سدم اصن همس استرس دارم بخداوراهنمایم کنین

بهتره یه تست خون بارداری بدی و خودت رو از این استرس راحت کنی

5. [quote="maria64"]
    raha224 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید من حدود یک ماه پیش با همسرم رابطیه  سطحی داشتم که از روش اورزانسی هم استفاده کرده ام .درد تخم دان دارم که بیشتر تو قسمت راست بدنمه مخصوصا که بالای تخم دان راستم هم درد می کنه و ازمایش hcg خونم <0.6 نشون داد.که نوشته بود بین 0 و 15 بارداری منفی هست.این یعنی چی؟؟ ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟؟ ایا امکان داره به خاطر قرص <a><a>اسپیرونولاکتون</a></a> و اتیسترونی که مصرف می کنم جواب این طور در اومده؟؟
    با توجه با اینکه 28 روز از رابطه می گذرع باز هم نیاز به تکرارا ازمایش هست؟؟؟
    اگر باداری منفی هست پس این درد ها از چیه؟؟  درد سینه و ترشحات هم دارم lباید چه کار کنم؟؟ ممنون

از امروز درد سینه ی راست هم شروع شده. دردی که تا حالا نداشتم. رکتری که رفته بودم شکمم رو معاینه کردن و گفتن نرمه. و مشکلی نیس. ایا احتمال اشتباه وجود داره؟ ایا با ازمایش خون 0.6 بارداری خارج از رحم امکان پذیر هست؟؟ممنون میشم کمک کنید وو جواب دقیق بدید.

6. با سلام آیا سرماخوردگی بر هورمون HCG تاثیر داره یعنی ممکنه در تست کیت بارداری خطا رخ بده ونتیجه رو منفی نشون بده

7. satislm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    لطفن راهنمايى کنيد
    براى اولين بار 27 اذر دخول از پشت داشتم محافظت نشده ...هنگام دخول الت دو سه بار ليز خورد رفت سمت واژنم...سوال اينه ايا احتمال,باردارى من وجود داره باپيشاب...من بعد 48ساعت دو عدد قرص اچ دى و 12ساعت بعدش دو عدد ديگه خوردم
    .پريودى نامنظمى دارم.
    اين ماه 14اذر لکه بينى داشتم 17اذر خونريزى معمولى پريودى پنج روزم طول کشيد ماه قبلم 17ابان پريود شدم.
    در ضمن طى دو روز بعدش ترشح خونى داشتم که با خوردن قرصهاى اوژانسى قطع شد
    الان چهار روزه ميگذره  و روز سوم کمى ترشح زرد تيره داشتم!

8. سلام
    من یک نزدیکی محافظت  نشده داشتم.شک دارم منی در واژن ریخته شده.در روزهای باروری و سه روز بعد از پایان قاعدگی.چهارتا قرص ال دی خوردم.ولی متاسفانه به دلیل استفراغ شدید نتونستم دوازده ساعت بعد چهارتای بعدی رو بخورم.بهتر که شدم.چهل ساعت بعد نزدیکی قرص اورژانس خوردم دوازده ساعت بعد بعدی رو.میخواستم بپرسم احتمال بارداری در من هست.سپاس

9. sarban نوشته است: سلام
    من یک نزدیکی محافظت  نشده داشتم.شک دارم منی در واژن ریخته شده.در روزهای باروری و سه روز بعد از پایان قاعدگی.چهارتا قرص ال دی خوردم.ولی متاسفانه به دلیل استفراغ شدید نتونستم دوازده ساعت بعد چهارتای بعدی رو بخورم.بهتر که شدم.چهل ساعت بعد نزدیکی قرص اورژانس خوردم دوازده ساعت بعد بعدی رو.میخواستم بپرسم احتمال بارداری در من هست.سپاس

خیر امکان بارداری وجود نداره

10. satislm نوشته است: با سلام
    لطفن راهنمايى کنيد
    براى اولين بار 27 اذر دخول از پشت داشتم محافظت نشده ...هنگام دخول الت دو سه بار ليز خورد رفت سمت واژنم...سوال اينه ايا احتمال,باردارى من وجود داره باپيشاب...من بعد 48ساعت دو عدد قرص اچ دى و 12ساعت بعدش دو عدد ديگه خوردم
    .پريودى نامنظمى دارم.
    اين ماه 14اذر لکه بينى داشتم 17اذر خونريزى معمولى پريودى پنج روزم طول کشيد ماه قبلم 17ابان پريود شدم.
    در ضمن طى دو روز بعدش ترشح خونى داشتم که با خوردن قرصهاى اوژانسى قطع شد
    الان چهار روزه ميگذره  و روز سوم کمى ترشح زرد تيره داشتم!

رابطه‌ی شما خطرناک نبوده و نیازی به استفاده از قرص نداشتید.
    با این حال، حتی اگه رابطه‌ی خطرناک هم بود شما رو اورژانسی رو به درستی انجام دادید و احتمال بارداری وجود نداره.
    اختلال ایجاد شده در پریود هم ناشی از مصرف قرص و دلایل دیگه می‌تونه باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام من امروز دوتا آمپول پروژسترون زدم باوجود ب هم ریختگی شدید هورمونامو خوردن قرص اچ دی ب مدت پنج روز ک الان ده روز ازشون میگذره و پریود نشدم با زدن این آمپولا چندروز دیگه پریود میشم؟؟؟جوابمو دقیق بدید تورو خدا

12. maria64 نوشته است:
    sara102 نوشته است: من آزمایش دادم دوباره گفت منفیه ولی تمام آزمایشامو تو یه آزمایشگاه دادم میخاستم بدونم ممکنه چون همه آزمایشامو یکجا رفتم بهم اشتباه گفته باشن؟؟؟حالا ک چیزیم نیست پس چرا پریود نمیشم توروخدا جواب درست بهم بدید من حالم خیلی بده التماس میکنم هرکس بیشتر اطلاع داره و کاملا مطمینه جواب منو بدن
    من همون کاربری هستم ک تو صفحه 72با 1066 و تو صفحه 75با 1115جوابمو دادید

سلام
    دوست خوبم خونسرد باش و یه کم منطقی فکر کن.
    شما طبق گفته خودت بعد از اون رابطه دوبار پریود شدی، نتیجه آزمایش حاملگیت هم بعد از دوبار منفی هست...دیگه نگران چی هستی.
    این امکان وجود نداره که چون همه آزمایشها را در یک مکان انجام دادی آزمایشگاه اشتباه کنه اما واسه اینکه خیالت راحت تر بشه میتونی بری یک آزمایشگاه دیگه و واسه بار سوم آزمایش خون بدی تا از جواب منفی مطمئن بشی.
    به تعویق افتادن پریودت اول از همه داشتن استرست هست که اوضاع را خرابتر میکنه و بعد هم استفاده از قرص جلوگیری(البته اگه خورده باشی) و این موارد طبیعی هست که پریودت را عقب بندازه.
    وضعیت هورمونهات به هم ریختند....فعلا بهتره نه قرصی استفاده کنی و نه آمپولی تزریق کنی و نه استرس داشته باشی تا هورمونهات به وضعیت نرمال بازگردند و پریودت اتفاق بیفته.
    میتونی از دم نوش زعفران واسه بازشدن قاعدگی استفاده کنی.
    من بازم میگم بیخود و بی جهت نگرانی و استرس داری....اگر بازم شک داری منتظر باش تا دوستان دیگر جوابت را بدند.

سلام

من امروز رفتم دوتا آمپول پروزسترون زدم باوجود بهم ریختگی شدید هورمونام و اینکه پنج تا قرص خورده بودم و پریود شم و الان ده روز ازش میگذره و پریود نشدم چندروز دیگه بازدن این آمپولها پریود میشم؟؟؟

13. سلام.من در روز چهارم قاعدگی هستم مدت زمان خونریزی من همیشه 5 تا 7 روز است و طول دوره قاعدگی غالبا 29 روزه است.امروز همسرم التش را ب الت من مالید در حد چند ثانیه.بعد از ان سر التش خیس بود.نمیدانم پیشاب بوده یا ترشح من.میترسم چون سابقه بارداری بدون دخول دارم.ایا ممکنه باردار بشم؟چون ممکنه اگه پیشاب باشه اسپرم داشته باشه و اسپرم هم تا 72 ساعت خاصیت باروری داره

14. fzn98 نوشته است: سلام.من در روز چهارم قاعدگی هستم مدت زمان خونریزی من همیشه 5 تا 7 روز است و طول دوره قاعدگی غالبا 29 روزه است.امروز همسرم التش را ب الت من مالید در حد چند ثانیه.بعد از ان سر التش خیس بود.نمیدانم پیشاب بوده یا ترشح من.میترسم چون سابقه بارداری بدون دخول دارم.ایا ممکنه باردار بشم؟چون ممکنه اگه پیشاب باشه اسپرم داشته باشه و اسپرم هم تا 72 ساعت خاصیت باروری داره

سلام دوست من.  جای نگرانی نیست. زامنی که شما هستید جزو زمانهای safe هستش.

15. سلام.اگر امکان داره جواب سوال من رو بدبد. ایا درد ناف و یکی از سینه ها از علایم بادرای هستش؟؟ و اینکه با ازمایش کمتر از 0.6 ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟ من یک قطه خون دیددن میتونه از چی باشه؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 78 از 92
رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید