شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام ببخشیدمن واسه اینکه خیالم راحت شه 4تا قرصLD دیگم خوردم با این فاصله زمانی ک ساعت 1شب رابطه داشتم بعد ساعت10ونیم صبح 2تا خوردم ساعت2ونیم بعداز ظهرم دوتا دیگه ساعت 4ونیم صبحم 4تا باهم خوردمو حالت تهوع شدیدی هم داشتم .÷ریودیم چقد عقب میفته؟با این وجود ممکنه احتمال بارداری هم وجود داشته باشه؟حتی 1%...؟؟؟
    ازتون خیلی ممنون میشم اگ جوابمو بدین

2. juDi93 نوشته است: سلام ببخشیدمن واسه اینکه خیالم راحت شه 4تا قرصLD دیگم خوردم با این فاصله زمانی ک ساعت 1شب رابطه داشتم بعد ساعت10ونیم صبح 2تا خوردم ساعت2ونیم بعداز ظهرم دوتا دیگه ساعت 4ونیم صبحم 4تا باهم خوردمو حالت تهوع شدیدی هم داشتم .÷ریودیم چقد عقب میفته؟با این وجود ممکنه احتمال بارداری هم وجود داشته باشه؟حتی 1%...؟؟؟
    ازتون خیلی ممنون میشم اگ جوابمو بدین

سلام
    دوست خوبم مصرف خودسرانه این قرصها عوارض زیادی خواهد داشت.
    همونطور که دوست خوبمون در جواب پست قبلیتون فرمودند در مورد رابطه شما هیچ نیازی به خوردن قرص نبوده ضمن اینکه روش اورزانسی را هم صحیح بکار نبردید.
    در یک دوره هر شخص فقط یک بار مجاز هست از این روش استفاده کنه به این ترتیب که در اولین فرصت بعد از رابطه مشکوک 4 عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 عدد ال دی دیگه مصرف بشه..در هر دفعه بجای 4 ال دی از 2 عدد اچ دی هم میتوان استفاده کرد.
    با داشتن استرس و خوردن مرتب این قرصها وضعیت را بدتر میکنید...احتمال بارداری اصلا براتون وجود نداره حتی نیم درصد...اما با وجود خوردن این همه قرص چون هورمون زیادی وارد بدنتون کردید، ممکنه تا چند دوره پریود نامنظم و لکه بینی داشته باشید تا زمانیکه هورمونها به وضعیت نرمال بازگردند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام خدمت اقای دکتر
    چند تا سوال داشتم
    1.قبل از بارداری حتما باید ازمایش خاصی داد
    2.تا چه مدت اقدام به بارداری ناباروری حساب نمیشه
    (پریود منظم.مرضی خاصی هم ندارم)

4. سلام دوست عزیز و البته با اجازه آقای دکتر
    قبل از بارداری معمولا یه سری آزمایش های هورمونی به عنوان غربالگری انجام میشه که میزان هورمون ها و وضعیت زن رو برای بارداری چک میکنه و معمولا پزشک سفارش میدن که حدود سه ماه قبل یارداری از قرص آهن مصرف بشه و نرمالش اینه که تا یک سال اگر در فردی که اقدام به بارداری میکنه بارداری صورت نگیره ناباروری حساب نمیشه بعد از این زمان برای اینکه بارداری صورت بگیره پزشک متخصص کارهای مربوطه رو انجام میده.ولی چنانچه فردی مشکل و بیماری خاصی نداشته باشه و در زمان تخمک گذاری و به طریق مناسب رابطه داشته باشه احتمال بارداری در همان اقدام های اولیه خیلی زیاد هست .
    موفق باشین.

5. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من خیلی میترسم و استرس دارم که نکنه باردار باسم حتی روی معدم هم تاثیر گذاسته که قرص nexume میخورم خیلی میترسم علایم خاصی ندارم فقط استرس دارم 11 اذر اخرین روز پریودیم بوده الان همس فک میکنم پریود نمیسم

6. سلام آقای دکتر تورو خدا ب من بگید چکارکنم؟من ازبس استرس داشتم اومدم پنج تا قرص اچ دی خوردم بعدالان دوروز از خوردن قرصا گذشته من هنوز پریود نشدم اعصابم خیلی بهم ریخته از استرس هم دارم میمیرم همون کاربری هستم ک صفحه 72با شماره1066جوابمو دادید توروخدا ب من بگید من چکارکنم ک هرچه زودتر پریود شم من دارم روانی میشم تا خودکشیم پیش رفتم توروخدا کمکم کنید

7. sara102 نوشته است: سلام آقای دکتر تورو خدا ب من بگید چکارکنم؟من ازبس استرس داشتم اومدم پنج تا قرص اچ دی خوردم بعدالان دوروز از خوردن قرصا گذشته من هنوز پریود نشدم اعصابم خیلی بهم ریخته از استرس هم دارم میمیرم همون کاربری هستم ک صفحه 72با شماره1066جوابمو دادید توروخدا ب من بگید من چکارکنم ک هرچه زودتر پریود شم من دارم روانی میشم تا خودکشیم پیش رفتم توروخدا کمکم کنید

یعنی بدون رابطه‌ی جدیدی بعد از اون پست هم‌چنان قرص خوردید و منتظر پریود هستید؟
    همون طوری که دوستمون اشاره کردن شما پریود شدید بعد از اون روابط و بارداری منتفیه.
    هر گونه اختلالی در پریودتون هم به مصرف قرص‌ها و داشتن کیست و این همه استرس و ... برمی‌گرده.
    این طوری بهتون بگم که شما اگه رابطه‌ی مشکوک جدیدی نداشتید، اگه تا یک سال آینده هم پریود نشدید نباید نگران بارداری باشید!
    مهم‌ترین کاری که باید انجام بدید اینه که آرامش داشته باشید و این فکرها رو با اطمینان از ذهنتون بیرون کنید.

8. سلام
    من و نامزدم با هم معاقشه داشتیم هر دو لباس زیر و شلوار لی پامون بود و هم زمان با هم ارضا شدیم نامزدم سریع بلند شد و  در دستشویی لباس زیرش که خیس شده بود عوض کرد
    هیچ دخولی نداشتیم (بکارتم به هیچ عنوان دست نخورده) حتی بالاتنه هم لخت نبود
    فقط خیلی خیلی نگرانم چون روز 15 قاعدگی بودم
    من به خودم دست زدم شلوارم خشک بود ولی نامزدم خیلی لباس زیرش خیس شد
    من هیچ قرصی نخوردم و الان 16 ساعت از اون موقع گذشته
    خیلی نگرانم
    جناب آقای دکتر میشه راهنماییم کنید؟ یه دنیا ممنون

9. fifili نوشته است: سلام
    من و نامزدم با هم معاقشه داشتیم هر دو لباس زیر و شلوار لی پامون بود و هم زمان با هم ارضا شدیم نامزدم سریع بلند شد و  در دستشویی لباس زیرش که خیس شده بود عوض کرد
    هیچ دخولی نداشتیم (بکارتم به هیچ عنوان دست نخورده) حتی بالاتنه هم لخت نبود
    فقط خیلی خیلی نگرانم چون روز 15 قاعدگی بودم
    من به خودم دست زدم شلوارم خشک بود ولی نامزدم خیلی لباس زیرش خیس شد
    من هیچ قرصی نخوردم و الان 16 ساعت از اون موقع گذشته
    خیلی نگرانم
    جناب آقای دکتر میشه راهنماییم کنید؟ یه دنیا ممنون

سلام دوست خوبم
    اگر صفحه اول از همین تاپیک را با دقت مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد که از روی شلوار به هیچوجه بارداری رخ نخواهد داد حتی اگر در زمان پرخطر باشید....در مورد رابطه شما احتمال حاملگی به زیر صفر میرسه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام .میگن پریید بشی یعنی حامله نیستی راسته؟ حتی ماه اول بعد رابطه؟
    من پریدم یک روز بود تمام شده بود که رابطه داشتم یعنی امروز پرییدم تمام شد فردا رابطه انجام دادم اما لاپا و هیچ اسپرمی به واژنم برخورد نکرد فقط پیشاب یکم برخورد کرد میخواستم بدونم الان که پرید شدم یعنی حامله نیستم؟
    میگن پریید شدن عدم بارداریه راسته؟حتی ماه اول بعد رابطه؟
    توروخدا جواب دقیق بده

11. aminm نوشته است: با سلام .میگن پریید بشی یعنی حامله نیستی راسته؟ حتی ماه اول بعد رابطه؟
    من پریدم یک روز بود تمام شده بود که رابطه داشتم یعنی امروز پرییدم تمام شد فردا رابطه انجام دادم اما لاپا و هیچ اسپرمی به واژنم برخورد نکرد فقط پیشاب یکم برخورد کرد میخواستم بدونم الان که پرید شدم یعنی حامله نیستم؟
    میگن پریید شدن عدم بارداریه راسته؟حتی ماه اول بعد رابطه؟
    توروخدا جواب دقیق بده

سلام
    بله درسته....اگر بعد از رابطه سر موعد همیشگی پریود نرمال با نظم و میزان همیشگی داشته باشید احتمال حاملگی منتفی خواهد شد.
    لازم به ذکر هست که تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود ندارد تا با اسپرم لقاح کند.
    در رابطه های سطحی یا برخورد با پیشاب هم احتمال حاملگی خیلی ضعیف خواهد بود به ویژه اگر بعد از اتمام پریودی باشید این احتمال به صفر خواهد رسید.

12. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام تروخدا منو از استررسس راحت کنین.چند روزی هس دل و کمرم درد میکنه و یکم ترسح دارم یعنی دارم
    پریود میسم؟

13. tinosh نوشته است: سلام تروخدا منو از استررسس راحت کنین.چند روزی هس دل و کمرم درد میکنه و یکم ترسح دارم یعنی دارم
    پریود میسم؟

نوع رابطه تون در چه تاریخی و چگونه بوده؟

14. MAMAR110 نوشته است: سلام من 21 آبان سقط داشتم با قرص 12 روز خونریری و لک داشتم آیا امکان حاملگی بلا فاصله بعد از پاک شدن وحود دارد ؟
    چون 3 اذر یه رابطه مشکوک داشتم روش اورژانسی رو هم درست انجام دادم ولی هنوز خبری از خونزیری نیست ؟ سونوگرافی بعد از سقط انجام دادم چیزی از بقایا نشون نداد . حالت تهوع هم خیلی دارم آیا دوباره باردارم ؟ اصلا به نظر شما چه تاریخی باید منتظر پریودم باشم استرس یک ماه خسته ام کرده راهی هست بفهمم که باردارم آخه دکترم گفته بهد از سقط تا 40 روز بیبی چک مثبت نشون می ده؟

سلام بعد از سقط احتمال بارداری وجود داره.شما الان میتونید آزمایش بتا بدین برای اینکه خیالتون راحت بشه

15. [quote="maria64"][quote="misbahman"]
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a>اسپیرونولاکتون</a></a> استفاده می کنم در روز ای16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

سلام اقای دکتر خسته نباشید من امروز ک حدودا 28 روز از د=رایطه می گذره تست باردرای دادم و جوابش <.6 اومده بود. این چه معنی داره؟؟  البته نوشته بود بین 0و 15 عدم بارداری هست یعنی بارداری خارج از رحم هم منتفی هستش؟؟ پس چرا منفی نیست؟؟؟ ایا ربطی به قرص های اتیسترون و اسپیروولاکتون که میخورم داره؟؟؟ خواهشن جواب بدبد الان وضعیتم چطوره و باید چی کار کنم؟؟؟حدود ده روز مونده به تاریخ پریود بعدیم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 75 از 92
رفتن به صفحه :    ... 75 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید