شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام دوستان
    ببخشید خواستم بدونم از چه مدت بعد از حاملگی پریود قطع میشه ؟

2. سلام...ببخشید من یه خورده نگرانم!واسه همین سوالم رو این جا مطرح می کنم!
    حدودا 10 سال پیش (17 سالم بود) که روی قسمت هاله قهوه ایی سینه سمت چپک یه برآمدگی خیلی کوچیک در حد یه جوش دیدم...و گاهی وقت ها در حد یه قطره  کوچیک، مایعی کاملا شبیه به اب ازش خارج می شد...بیشتر هم وقتی فشار می دادم!دکتر که رفتم بعد از معاینه گف چیزی نیس ...بعد از یه مدت دیگه ترشحی نداشت و کلا من یادم رفته بود..تا این که دیشب احساس سوزش توی همون سینم کردم و تا نگاه کردم دیدم از همون جا به همون اندازه ی قدیم که خیییییییلی کم بود مایع خارج می شه!ک البته با فشار من بیرون اومد!از دیشب تا حالا درد دارم و نگرانم!این که این مایع از چیه؟چرا احساس سوزش دارم توی کل سینه ام!؟مایع کاملا شبیه به اب هس و تقریبا روز های اخری قاعدگیم هس.
    پس فردا دکترم بهم وقت داده...ممنون می شم توضیحاتتون رو بدونم

3. 17241724 نوشته است: سلام دوستان
    ببخشید خواستم بدونم از چه مدت بعد از حاملگی پریود قطع میشه ؟

پس از هر رابطه‌ی جنسی اگر لقاح صورت بگیره پریود اتفاق نخواهد افتاد.
    به عبارت دیگه، اگه رابطه‌ای منجر به بارداری شده باشه، بعد از همون رابطه دیگه پریود اتفاق نخواهد افتاد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. MAMAR110 نوشته است: سلام من 12 مهر آخرین تاریخ پریودم بود که متوجه شدم حامله هستم در تاریخ 21 آبان با قرص سقط داشتم سونو گرافی هم انجام دادم گفت یه چیزای کمی باقی مونده که با پریود بعدی از بین می ره 10 روزی خونریزی داشتم بعد از پاک شدن در تاریخ 3 آذر نزدیکی داشتم چون مشکوک بودم صبح 2 تا hd و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه مصرف کردم هنوز پریود نشدم الان 15 روز که قرص رو خوردم حالت تهوع هم داره بیچارم میکنه یعنی دوباره باردارم ؟

سلام باید ازمایش بدی؟؟؟بعد از سقط با اینکه رحم ضعیفه و آماده نیست ولی بارپز احتمال بارداری هست.حتما برو  زامایش بده Smile و یادت باشه محافظت شده رابطه داشته باشی

5. negaran1370 نوشته است: واقعا ممنون
    1-اما در بعضی سایت ها خوندم که افراد اشاره کرد تا 48 روز بعد از نزدیکی نه در یسونو و نه در ازمایش بتا علائم بارداری مشاهده نشده به نظر شما این امکان داره؟
    2-من الان تست بتا بدم جوابش قطعیه و دیگه جای نکرانی نیست؟
    3-احنتمال داره که اون دو مورد کیست نبوده باشه و در واقع تخم اقاخح یافته داخل تخمدان باشه؟
    4-ضخامت اندومتر من طبیعیه؟

سلام حتما تست بتا بده.و اینکه ضخامت اندومتر تا 14 طبیعی هست البته بستگی به روز پریودت داره.توی روزای اولیه 3 تا 4 هست بعد بیستر میشه تا زمانی که خونریزی اتفاق بیفته و دوباره به 3 یا 4 برسه

6. Alex_64

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

سلام دوست خوبم
    اول اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده صفر هست...از طریق دستمال هم مگر اینکه دستمال خیس از منی باشه که در اون صورت باز هم احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    دوم اینکه لزومی به استفاده از قرص نبوده ضمن اینکه روش اورژانسی را هم درست استفاده نکردید.
    سوم اینکه سردرد و ... از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست که کم کم برطرف میشه.
    چهارم اینکه تاخیر در پریود هم بخاطر مصرف قرص هست چون هورمونهاش ریخته به هم و این طبیعی هست که پریودش عقب یا جلو بیفته..در پریودهای بعدی دوباره بحالت نرمال برمیگرده.
    پنجم اینکه احتمال بارداری به هیچوجه نیست...منتظر پریودی باشید...استرس را هم باید از خودش دور کنه.

اولا خیلی ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    یه سوالی میخواستم ازتون بپرسم، دوستم که چهار روز مونده به پریود بعد از اون رابطه سطحی قرص لونژیل استفاده کردن سه روز اول علائم پریود رو داشتن ولی بعدش تا الان که 6 روز از مصرف قرص میگذره هیچ نشونه پریودی ندارن و دردی تو رحمش احساس نمیکنه. مگه الان نباید علائم پریود رو حداقل داشته باشه. من  تا اونجا که میدونم مصرف قرص فقط زمان پریود طبیعی رو سه تا ده روز عقب میندازه ولی علائم پریود رو از بین نمیبره....تو رو خدا نگین که احتمال بارداریه

سلام
    دوست خوبم نگرانیتون کاملا بی مورده....اسپرم در محیط بیرون فقط نیم ساعت میتونه زنده بمونه و با اسپرم خشک شده هم تا حالا کسی باردار نشده...احتمال بارداری در مورد دوستت کاملا منتفیه.
    کاش دوستت قرص لونژیل را استفاده نکرده بود چون در مورد رابطه شما واقعا هیچ احتیاجی نبوده و با این کار کلاً نظم هورمونهاشو بهم ریخته، ضمن اینکه فرمودید پریودهاشم نامنظمه
    اون علایم بعد از سه روز از عوارض مصرف قرص بوده نه علایم پریود....وقتی نظم هورمونها به هم بریزه دیگه از قانون مشخصی پیروی نمیکنه..شخص یا چند روز زودتر از موعد یا یک هفته تا 10 روز دیرتر از موعد خودش پریود میشه...ممکنه چند روز قبلش هم علایمش پدیدار بشه حتی لکه بینی هم داشته باشه اما خونریزی اصلی اتفاق نیفته...اینها همه از عوارض مصرف قرص هست.
    اما جای نگرانی نیست...ایشون دیر یا زود پریود میشه.

با سلام
    خیلی ممنونم که جوابمو میدین دوست عزیز
    دوستم یه هفته بعد از مصرف قرص، تو بغلم که نازش میکردم تا استرسش بره، پریود شد. یعنی مصرف قرصها زمانه پریود واقعیشونو فقط چهار روز عقب انداخت. خیلی خوشحال شدیم، ولی فقط چهار روز پریود شدن، در حالی که همیشه هفت روز پریودشون طول میکشید. میخواستم بدونم آیا این از عوارض قرصه؟ بزرگ شدنه سینه ها هم از عوارض قرص میتونه باشه؟ و اینکه حاملگیه خارج رحمی دیگه چیه، آیا همچین چیزی هم امکان داره؟ خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین

7. Alex_64 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

سلام دوست خوبم
    اول اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده صفر هست...از طریق دستمال هم مگر اینکه دستمال خیس از منی باشه که در اون صورت باز هم احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    دوم اینکه لزومی به استفاده از قرص نبوده ضمن اینکه روش اورژانسی را هم درست استفاده نکردید.
    سوم اینکه سردرد و ... از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست که کم کم برطرف میشه.
    چهارم اینکه تاخیر در پریود هم بخاطر مصرف قرص هست چون هورمونهاش ریخته به هم و این طبیعی هست که پریودش عقب یا جلو بیفته..در پریودهای بعدی دوباره بحالت نرمال برمیگرده.
    پنجم اینکه احتمال بارداری به هیچوجه نیست...منتظر پریودی باشید...استرس را هم باید از خودش دور کنه.

اولا خیلی ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    یه سوالی میخواستم ازتون بپرسم، دوستم که چهار روز مونده به پریود بعد از اون رابطه سطحی قرص لونژیل استفاده کردن سه روز اول علائم پریود رو داشتن ولی بعدش تا الان که 6 روز از مصرف قرص میگذره هیچ نشونه پریودی ندارن و دردی تو رحمش احساس نمیکنه. مگه الان نباید علائم پریود رو حداقل داشته باشه. من  تا اونجا که میدونم مصرف قرص فقط زمان پریود طبیعی رو سه تا ده روز عقب میندازه ولی علائم پریود رو از بین نمیبره....تو رو خدا نگین که احتمال بارداریه

سلام
    دوست خوبم نگرانیتون کاملا بی مورده....اسپرم در محیط بیرون فقط نیم ساعت میتونه زنده بمونه و با اسپرم خشک شده هم تا حالا کسی باردار نشده...احتمال بارداری در مورد دوستت کاملا منتفیه.
    کاش دوستت قرص لونژیل را استفاده نکرده بود چون در مورد رابطه شما واقعا هیچ احتیاجی نبوده و با این کار کلاً نظم هورمونهاشو بهم ریخته، ضمن اینکه فرمودید پریودهاشم نامنظمه
    اون علایم بعد از سه روز از عوارض مصرف قرص بوده نه علایم پریود....وقتی نظم هورمونها به هم بریزه دیگه از قانون مشخصی پیروی نمیکنه..شخص یا چند روز زودتر از موعد یا یک هفته تا 10 روز دیرتر از موعد خودش پریود میشه...ممکنه چند روز قبلش هم علایمش پدیدار بشه حتی لکه بینی هم داشته باشه اما خونریزی اصلی اتفاق نیفته...اینها همه از عوارض مصرف قرص هست.
    اما جای نگرانی نیست...ایشون دیر یا زود پریود میشه.

با سلام
    خیلی ممنونم که جوابمو میدین دوست عزیز
    دوستم یه هفته بعد از مصرف قرص، تو بغلم که نازش میکردم تا استرسش بره، پریود شد. یعنی مصرف قرصها زمانه پریود واقعیشونو فقط چهار روز عقب انداخت. خیلی خوشحال شدیم، ولی فقط چهار روز پریود شدن، در حالی که همیشه هفت روز پریودشون طول میکشید. میخواستم بدونم آیا این از عوارض قرصه؟ بزرگ شدنه سینه ها هم از عوارض قرص میتونه باشه؟ و اینکه حاملگیه خارج رحمی دیگه چیه، آیا همچین چیزی هم امکان داره؟ خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدین

سلام دوست خوبم
    بله کم شدن تعداد روزهای پریود هم از عوارض مصرف قرص هست اما در پریودهای بعدی به وضعیت نرمال که قبلا بوده بازمیگرده.
    بزرگ شدن سینه حتی افزایش وزن هم میتونه از عوارض قرص باشه.
    بله حاملگی خارج از رحم هم وجود داره که با سرچ در همین سایت میتونید اطلاعاتی در موردش کسب کنید.

8. با سلام و خسته نباشید
    توروخدا جوابم رو زود بدید, حالم خیلی بده, تا خودکشی هم رفتم
    من و همسرم از خرداد امسال تصمیم به بارداری گرفتیم و پریوده تیرماه من 20 تیر شروع شد اما تاریخ دقیق پریودی مرداد یادم نمیاد.  اما در روز جمعه 31 مرداد من در محل کارم به یک جلسه باید میرفتم که رییسم با نقشه قبلی من را زودتر به محل کارم کشید و به من تجاوزی داشت البته داخل واژن فرو نکرد و فقط روی واژن من جلو و عقب کرد تا منی او آمد و خارج واژن و روی آن ريخت. من هم بلافاصله با لباسم پاک کردم.  در تاریخ 23 شهریور لک بینی داشتم که فکر کردم شروع پریودی ماهیانه باشد اما با مراجعه به پزشک گفت که باردار هستم,حال به شدت نگران و مضطرب هستم که اين جنین از این شخص باشد. چقدر احتمال وجود دارد از اين فرد حامله شده باشم ؟توروخدا جوابم رو زود بدهید

9. negaran31 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من و همسرم از خرداد امسال تصمیم به بارداری گرفتیم و پریوده تیرماه من 20 تیر شروع شد اما تاریخ دقیق پریودی مرداد یادم نمیاد.  اما در روز جمعه 31 مرداد من در محل کارم به یک جلسه باید میرفتم که رییسم با نقشه قبلی من را زودتر به محل کارم کشید و به من تجاوزی داشت البته داخل واژن فرو نکرد و فقط روی واژن من جلو و عقب کرد تا منی او آمد و خارج واژن و روی آن ريخت. من هم بلافاصله با لباسم پاک کردم.  در تاریخ 23 شهریور لک بینی داشتم که فکر کردم شروع پریودی ماهیانه باشد اما با مراجعه به پزشک گفت که باردار هستم,حال به شدت نگران و مضطرب هستم که اين جنین از این شخص باشد. چقدر احتمال وجود دارد از اين فرد حامله شده باشم ؟توروخدا جوابم رو زود بدهید

سلام دوست من
    سیکل شما چند روزه است ؟؟ و اینکه  بعد یا قبل از اون اتفاق در چه تاریخ هایی با همسرتون نزدیکی داشتید؟
    ضمنن شما باید حدودن اوایل ماهه چهارم بارداری تون باشید! بهتر بود خیلی زودتر تر از این به دنبال راه حل میبودید !!!  الان استرس و ..... روی جنین اثرات منفی و غیرقابل جبرانی میگذاره ! که ممکنم هست کاملا استرس شما بیخود باشه !!!

10. سلام.ببخشيد من ٢٤ سالمه .پريوديم منظمه
    كلا حون ريزيم ٢-٣ روزه
    روز ٤ ام فقط لك
    ك روز چهارم نزديكي داشتم
    ولي دخول صورت نگرفته
    ولي قبل از انزال مرد يه مايع هايي ميومد
    ك روي واژن ميخورد ولي داخل نه
    امكان بارداري هست ؟ نياز به خوردن قرص هست؟

11. Shid121 نوشته است: سلام.ببخشيد من ٢٤ سالمه .پريوديم منظمه
    كلا حون ريزيم ٢-٣ روزه
    روز ٤ ام فقط لك
    ك روز چهارم نزديكي داشتم
    ولي دخول صورت نگرفته
    ولي قبل از انزال مرد يه مايع هايي ميومد
    ك روي واژن ميخورد ولي داخل نه
    امكان بارداري هست ؟ نياز به خوردن قرص هست؟

سلام دوست خوبم
    تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره...اون مایع قبل از انزال پیشاب هست که ممکنه حاوی مقداری اسپرم هم باشه.
    با توجه به اینکه رابطه شما سطحی و در زمان پایان پریودی بوده و هیچ دخولی هم صورت نگرفته و فقط با پیشاب در تماس خارجی بودید،هیچ احتمال بارداری براتون وجود نداره و هیچ لزومی به خوردن قرص نیست.

12. misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون واسپیرونولاکتون استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

خسته نباشید اقای دکتر. من 30 ابان نزدیکی لا پایی  داشتم و پرده بکارت هم دارم.  ولی منی رو پاک نکردم.حدود 30 ساعت بعد  از روش اورژانسی استفاده کردم.14 اذر پریود شدم 5 روز ولی مقدارش کم  و البته کم رنگ بود.و این تاریخ خیلی نزدیکه تازیخه لانه گزینی هستش. از طرفی بعد از پریود هنوز زیر تخم دان هام درد و گرفتکی احساس می کنم  و داخل شکمم احساس باد یا اب دارم وکلیه هام درد می کنن و جاهای مختلف شکمم تیر میکشه.از دم نوش پونه و زعفران استفاده می کنم. امروز یعنی 20 از بی بی چک استفاده کردم و جواب منفی بود. میخواستم بدونم درد بارداری هم زیر تخم دان هس؟ این درد ها که اکثر زمان ها تمام شکمم رو پر میکنه از چی هست؟؟ می تونه از بارداری باشه؟؟ ایا زمان استفاده از بی بی چک درست بوده و منفی قطعی هست؟؟ و اینکه لازمه دوباره چند روز بعد بی بی چک استفاده کنم؟؟ایا نشانه ی قطعی برای حامله بودن وجود نداره؟؟؟ ممنون

13. tinosh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 30 سالمه رابطه مقعدی داستم و اب منی در معقدم ریخنه سده احتمال بارداری هس؟ قبل از اون به مقدار کمی الت خودس رو در الت من قرار داد اما بیستر از باسن بود اب منی هم در باسن ریخته سد احتمال بارداری هس؟ استرس دارم

14. negaran1370 نوشته است: واقعا ممنون
    1-اما در بعضی سایت ها خوندم که افراد اشاره کرد تا 48 روز بعد از نزدیکی نه در یسونو و نه در ازمایش بتا علائم بارداری مشاهده نشده به نظر شما این امکان داره؟
    2-من الان تست بتا بدم جوابش قطعیه و دیگه جای نکرانی نیست؟
    3-احنتمال داره که اون دو مورد کیست نبوده باشه و در واقع تخم اقاخح یافته داخل تخمدان باشه؟
    4-ضخامت اندومتر من طبیعیه؟

سلام
    دوست خوبم چنین چیزی به ندرت پیش میاد که شخص تا 48 روز بعد از بارداری متوجه بارداری خودش نشه.
    تست بتا حدوداً 12 تا 20 روز بعد از نزدیکی جواب قطعی را نشون میده چون اگر حاملگی وجود داشته باشه هورمونش به وفور در خون و ادرار دیده میشه.
    تخم لقاح یافته به سمت رحم میره تا عمل جایگزینی داخل رحم اتفاق بیفته...اون دو مورد حتما کیست بوده.
    ضخامت آندوتر در مدت خونریزی 2 تا 4 هست و بعد از تخمک گذاری به بیشترین اندازه خود یعنی 7 تا 14 میرسه.

15. negaran31 نوشته است: با سلام و خسته نباشید

سلام
    دوست خوبم باید آزمایش و سونو بدید تا دقیقا متوجه بشید جنین چند ماهه هست.
    با توجه به اینکه شما تصمیم به بارداری داشتید یعنی هیچ نوع جلوگیری نداشتید و از طرفی با توجه به اینکه رابطه با ایشون سطحی بوده یعنی دخول عمقی نداشتید احتمالش خیلی خیلی ضعیف هست که جنین از ایشون باشه.
    به احتمال زیاد شما از همسرتون باردار بودید و خبر نداشتید و بعد مورد این تجاوز قرار گرفتید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 73 از 92
رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید