شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 71 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. kakika نوشته است: سلام.من با دوستم دقیقا 14 روز پیش یعنی 1393/08/27 رابطه لاپایی داشتم  و این رابطه سه روز بعد از اتمام پریودی دوستم بود و ایشون پریود منظم 28 روزه دارن و 1393/09/20 موعد پریودشه. دیروز یعنی 1393/09/11 که 14 روز از رابطه گذشته آز خون داد که جوابش خوشبختانه منفی بود اما دکتر گفت که چون هنوز 14روز از رابطه گذشته و هنوز پریود نشده احتمال بارداری هنوز وجود داره و باید منتظر شی که 20 ام پریود شه.حالا سوال من اینه که آیا واقعا باوجود جواب منفی آزمایش خون و اینکه بعد رابطه هم قرص اظطراری خورد و رابطه هم سطحی بود بازم ما باید این استرس وحشتناک رو داشته باشیم؟ممنون

سلام دوست خوبم
    راستش صحبت دکترتون خیلی برای من جالب و عجیبه
    چون اول اینکه بعد از اتمام پریودی تا چند روز هیچ تخمکی وجود نداره تا اسپرم بهش برسه و لقاحی انجام بشه.
    دوم اینکه رابطه شما سطحی بوده و این احتمال بارداری را خیلی خیلی ضعیف میکنه.
    سوم اینکه از روش اورژانسی استفاده کردید که البته با وجود رابطه سطحی لزومی هم نداشته و این دیگه احتمال بارداری را صفر میکنه.
    و چهارم اینکه 14 روز بعد از رابطه آزمایش خون منفی بوده و این یعنی احتمال بارداری به زیر صفر میرسه و صد در صد عدم بارداری.
    اگر قرار بود لقاحی انجام بشه در این مدت 14 روز شده بود و آزمایش هم نشون میداد.
    هیچ استرسی وجود نداره...احتمال بارداری به هیچ وجه نیست اما ممکنه دوستت سر موقع خودش پریود نشه، چند روز زودتر یا دیرتر پریود بشه چون قرص ضدبارداری استفاده کرده و نظم هورمونها و به تبع اون قاعدگیش موقتا به هم میریزه و این طبیعی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام، من تو صفحه های قبلی پست گذاشته بودم که 7 آبان آخرین بار پریود شدم و 22 آبان رابطه ی جنسی داشتم  و حالا پریودم به تاخیر افتاده، شما گفتید احتمال بارداری وجود داره واسه همین 9آذر آزمایش خون دادم که جوابش منفی بود ولی هنوزم پریود نشدم وحالا یه سوال داشتم :
    من 6 آذر به هوای اینکه فرداش قراره پریود بشم و خطری نداره رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول بوده ولی آب منی روی آلت تناسلیم ریخت. حالا ممکنه همون روز یعنی 6 آذر حامله شده باشم؟ اگه آره کی باید آزمایش بدم  ؟ اگه نه پس علت پریود نشدنم چیه آخه تا به حال هیچوقت تاخیر در پریود نداشتم ، ممکنه به خاطر اینکه تازه نامزد کردم و رابطه جنسی رو تجربه کردم هورمونام به هم ریخته باشه ؟

3. asir69 نوشته است: سلام، من تو صفحه های قبلی پست گذاشته بودم که 7 آبان آخرین بار پریود شدم و 22 آبان رابطه ی جنسی داشتم  و حالا پریودم به تاخیر افتاده، شما گفتید احتمال بارداری وجود داره واسه همین 9آذر آزمایش خون دادم که جوابش منفی بود ولی هنوزم پریود نشدم وحالا یه سوال داشتم :
    من 6 آذر به هوای اینکه فرداش قراره پریود بشم و خطری نداره رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول بوده ولی آب منی روی آلت تناسلیم ریخت. حالا ممکنه همون روز یعنی 6 آذر حامله شده باشم؟ اگه آره کی باید آزمایش بدم  ؟ اگه نه پس علت پریود نشدنم چیه آخه تا به حال هیچوقت تاخیر در پریود نداشتم ، ممکنه به خاطر اینکه تازه نامزد کردم و رابطه جنسی رو تجربه کردم هورمونام به هم ریخته باشه ؟

سلام دوست خوبم
    اون آزمایش خون که دادید احتمال بارداری در مورد رابطه 22 آبان شما را کاملا منتفی میکنه اما در مورد رابطه 6 آذر هنوز نمیتوان قطعی نظر داد، آزمایش هم هنوز نمیتونه نتیجه واقعی را نشون بده.
    برای آزمایش باید 12 تا 14 روز از رابطه گذشته باشه تا جواب واقعی رابهتون بگه...یعنی شما 18 تا 20 آذر باید آزمایش بدید.
    اما با وجود اینکه رابطه های شما سطحی و بدون دخول بوده احتمال بارداری خیلی کمه.
    علت تاخیر در پریودتون عوامل دیگری هم ممکنه داشته باشه که مهمترین و بزرگترینش استرس هست...همون استرس و نگرانی از بارداری تاثیر مستقیم بر هورمونهای جنسی و نظم و میزان قاعدگی میذاره.
    از دلایل دیگرش مشکل اضافه وزن  کم خونی  مشکل تیرویید  ورزشهای سنگین  تغییر در رژیم غذایی و مصرف زیاد کربوهیدراتها  مسافرت و تغییرات آب و هوایی و.... هست.

4. Alex_64

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

سلام دوست خوبم
    اول اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده صفر هست...از طریق دستمال هم مگر اینکه دستمال خیس از منی باشه که در اون صورت باز هم احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    دوم اینکه لزومی به استفاده از قرص نبوده ضمن اینکه روش اورژانسی را هم درست استفاده نکردید.
    سوم اینکه سردرد و ... از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست که کم کم برطرف میشه.
    چهارم اینکه تاخیر در پریود هم بخاطر مصرف قرص هست چون هورمونهاش ریخته به هم و این طبیعی هست که پریودش عقب یا جلو بیفته..در پریودهای بعدی دوباره بحالت نرمال برمیگرده.
    پنجم اینکه احتمال بارداری به هیچوجه نیست...منتظر پریودی باشید...استرس را هم باید از خودش دور کنه.

اولا خیلی ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    یه سوالی میخواستم ازتون بپرسم، دوستم که چهار روز مونده به پریود بعد از اون رابطه سطحی قرص لونژیل استفاده کردن سه روز اول علائم پریود رو داشتن ولی بعدش تا الان که 6 روز از مصرف قرص میگذره هیچ نشونه پریودی ندارن و دردی تو رحمش احساس نمیکنه. مگه الان نباید علائم پریود رو حداقل داشته باشه. من  تا اونجا که میدونم مصرف قرص فقط زمان پریود طبیعی رو سه تا ده روز عقب میندازه ولی علائم پریود رو از بین نمیبره....تو رو خدا نگین که احتمال بارداریه

5. Alex_64 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

سلام دوست خوبم
    اول اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده صفر هست...از طریق دستمال هم مگر اینکه دستمال خیس از منی باشه که در اون صورت باز هم احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    دوم اینکه لزومی به استفاده از قرص نبوده ضمن اینکه روش اورژانسی را هم درست استفاده نکردید.
    سوم اینکه سردرد و ... از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست که کم کم برطرف میشه.
    چهارم اینکه تاخیر در پریود هم بخاطر مصرف قرص هست چون هورمونهاش ریخته به هم و این طبیعی هست که پریودش عقب یا جلو بیفته..در پریودهای بعدی دوباره بحالت نرمال برمیگرده.
    پنجم اینکه احتمال بارداری به هیچوجه نیست...منتظر پریودی باشید...استرس را هم باید از خودش دور کنه.

اولا خیلی ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    یه سوالی میخواستم ازتون بپرسم، دوستم که چهار روز مونده به پریود بعد از اون رابطه سطحی قرص لونژیل استفاده کردن سه روز اول علائم پریود رو داشتن ولی بعدش تا الان که 6 روز از مصرف قرص میگذره هیچ نشونه پریودی ندارن و دردی تو رحمش احساس نمیکنه. مگه الان نباید علائم پریود رو حداقل داشته باشه. من  تا اونجا که میدونم مصرف قرص فقط زمان پریود طبیعی رو سه تا ده روز عقب میندازه ولی علائم پریود رو از بین نمیبره....تو رو خدا نگین که احتمال بارداریه

سلام
    دوست خوبم نگرانیتون کاملا بی مورده....اسپرم در محیط بیرون فقط نیم ساعت میتونه زنده بمونه و با اسپرم خشک شده هم تا حالا کسی باردار نشده...احتمال بارداری در مورد دوستت کاملا منتفیه.
    کاش دوستت قرص لونژیل را استفاده نکرده بود چون در مورد رابطه شما واقعا هیچ احتیاجی نبوده و با این کار کلاً نظم هورمونهاشو بهم ریخته، ضمن اینکه فرمودید پریودهاشم نامنظمه
    اون علایم بعد از سه روز از عوارض مصرف قرص بوده نه علایم پریود....وقتی نظم هورمونها به هم بریزه دیگه از قانون مشخصی پیروی نمیکنه..شخص یا چند روز زودتر از موعد یا یک هفته تا 10 روز دیرتر از موعد خودش پریود میشه...ممکنه چند روز قبلش هم علایمش پدیدار بشه حتی لکه بینی هم داشته باشه اما خونریزی اصلی اتفاق نیفته...اینها همه از عوارض مصرف قرص هست.
    اما جای نگرانی نیست...ایشون دیر یا زود پریود میشه.

6. سلام خسته نباشید

من پریود منظم دارم.اخرین رابطه ام 16 ابان و در زمان پرخطر اتفاق افتاده(ازنظر تخمک گذاری) ورابطه هم منقطع بود و اصلا حتی اب همسرم روی من(هیچ جای من)ریخته نشد.اب همسرم حتی کم بود وقتی ارضا شد.دقیقا 7 روز بعد یعنی 23 ابان پریود شدم تقریبا هم به موقع بود زمان پریودم.اما بعد از اتمام پریودیم که حدود 5.6 روز هم بود عصرها دچار فشار پایین گاهی همراه سرگیجه و حتی تهوع هم میشم.البته 2.3 روز خوبم.بی بی چک استفاده کردم 2بار یکی نزدیک ظهر یکی فرداش صبح که بیدار شدم (مدل قطره چکانی بود)منفی بود (خط c فقط قرمز شد) اما بعد از گذشت چند ساعت مثلا 6ساعت در قسمت Tخط فوق العاده محوی دیده میشه یکی از بی بی چک ها محوتره محوتره!شاید بزور دیده بشه! علت چیه؟

بی بی چک تا چه زمانی ظاهر شدن خط هاش درسته؟
    علت پیدایش خط روی بی بی چک بعد چند ساعت چیه؟
    من بعد پریود میتونم باردار باشم,احتمالش هست خدایی نکرده؟
    خواهش میکنم جواب بدید نگرانم مرسی از لطفتتون

7. hadi62a

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    بعد از این که شما پریود شده اید احتمال بارداری خیلی کم است.
    راهنمای هر تست بیان کرده که جواب تست تا چند دقیقه بعد قابل اعتماد است و بعد از آن به جواب اعتماد نکنید.
    شما دو روز بعد مجدد تست بدهید اگر تست پر رنگ تر بود احتمال بارداری وجود دارد.
    ولی در کل پریود شدن یکی از نشانه های عدم بارداری است.

8. درود دوستان
    همسر من 36 ساعت بعد از ربطمون قرص اووسیز 75 / دوتا با هم مصرف کردن امروز 6 روز از مصرفش میگذره فقط دیروز ترشحات داشتن ولی امروز  اثری نداره در ضمن رابطه ما 8 روز بعد از اتمام پریودی ایشون بود
    این قرصا تا چه حد مورد اطمینان هست

9. سلام....من  یسوال داشتم....من سیکل قاعدگی ام 42 روزه است....حالا قراره منو نامزدم باهم رابطه داشته باشیم اما نه دخول در حد مالش آلت ها ب هم...میخواستم بپرسم اگه یکی دو روز قبل از پریود شدنم باشه...خطر بارداری نداره؟یعنی تو دوره ی تخمک گذاریم نیست؟؟
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید چون فوریه.....

10. penhanii نوشته است: سلام خسته نباشید

من پریود منظم دارم.اخرین رابطه ام 16 ابان و در زمان پرخطر اتفاق افتاده(ازنظر تخمک گذاری) ورابطه هم منقطع بود و اصلا حتی اب همسرم روی من(هیچ جای من)ریخته نشد.اب همسرم حتی کم بود وقتی ارضا شد.دقیقا 7 روز بعد یعنی 23 ابان پریود شدم تقریبا هم به موقع بود زمان پریودم.اما بعد از اتمام پریودیم که حدود 5.6 روز هم بود عصرها دچار فشار پایین گاهی همراه سرگیجه و حتی تهوع هم میشم.البته 2.3 روز خوبم.بی بی چک استفاده کردم 2بار یکی نزدیک ظهر یکی فرداش صبح که بیدار شدم (مدل قطره چکانی بود)منفی بود (خط c فقط قرمز شد) اما بعد از گذشت چند ساعت مثلا 6ساعت در قسمت Tخط فوق العاده محوی دیده میشه یکی از بی بی چک ها محوتره محوتره!شاید بزور دیده بشه! علت چیه؟

بی بی چک تا چه زمانی ظاهر شدن خط هاش درسته؟
    علت پیدایش خط روی بی بی چک بعد چند ساعت چیه؟
    من بعد پریود میتونم باردار باشم,احتمالش هست خدایی نکرده؟
    خواهش میکنم جواب بدید نگرانم مرسی از لطفتتون

سلام دوست خوبم
    بر حسب ميزان هورمون موجود در ادرار نتيجه مثبت بصورت 2 خط قرمز حدود 40 ثانيه بعد ظاهر مي شود. تا پنج دقيقه اگر رنگي ظاهر نشد دليل بر منفي بودن آزما يش است.ظهور رنگ
    در فاصله 5 تا 10 دقيقه مشكوك بوده و چند روز بعد تكرار شود. هر نتيجه اي بعد از 10 دقيقه فاقد ارزش است.

مثبت: آشكار شدن دو نوار رنگي در نواحي كنترل و پائين تر از آن

منفي: آشكار شدن تنها يك نوار رنگي در ناحيه كنترل

شدت رنگ بستگي به مدت زمان حاملگي دارد.

وقوع یک پریودی با ریتم نرمال همیشگی بعد از رابطه مشکوک و حفاظت نشده دلیل قطعی بر عدم بارداری است.
    دو بار استفاده از بیبی چک و نتیجه منفی آن دلالت بر عدم بارداری است.
    افت فشارتون همراه با سرگیجه ممکنه دلایلی دیگری مثل کم خونی داشته باشه....حتما با یک پزشک در این زمینه مشورت کنید اما از بابت بارداری خیالتون راحت باشه که حاملگی براتون وجود نداره.

11. Mr_reza63 نوشته است: درود دوستان
    همسر من 36 ساعت بعد از ربطمون قرص اووسیز 75 / دوتا با هم مصرف کردن امروز 6 روز از مصرفش میگذره فقط دیروز ترشحات داشتن ولی امروز  اثری نداره در ضمن رابطه ما 8 روز بعد از اتمام پریودی ایشون بود
    این قرصا تا چه حد مورد اطمینان هست

سلام
    دوست خوبم رابطه شما در روزهای پرخطر احتمال تخمک گذاری بوده، قرصهای ضدبارداری تا 98% از بارداری جلوگیری میکنند اما توجه داشته باشید که مصرف این قرصها موقتا باعث به هم خوردن نطم هورمونهای جنسی و به دنبال آن به هم خوردن نظم قاعدگی میشود...ممکنه پریود همسرتون این دفعه با کمی تاخیر انجام بشه یا حتی زودتر اتفاق بیفته...ممکنه قبلش ترشح و لکه بینی داشته باشه و بعد پریود بشه...این احتمالات براشون وجود داره.

12. shila1995 نوشته است: سلام....من  یسوال داشتم....من سیکل قاعدگی ام 42 روزه است....حالا قراره منو نامزدم باهم رابطه داشته باشیم اما نه دخول در حد مالش آلت ها ب هم...میخواستم بپرسم اگه یکی دو روز قبل از پریود شدنم باشه...خطر بارداری نداره؟یعنی تو دوره ی تخمک گذاریم نیست؟؟
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید چون فوریه.....

سلام دوست خوبم
    جواب سوالتون خیر هست...اگر مطمئن هستید که پریودتون منظم هست یکی دو روز قبل از پریودی هیچ تخمکی وجود نداره... در پریود منظم روزهای پرخطر تخمک گذاری روزهای 11 تا 16 از شروع قاعدگی هست...اما برای اطمینان خاطر بیشتر در یک رابطه کامل بهتر هست حفاظت شده عمل کنید.

13. سلام و خسته نباشی
    من در دوران عقد بسر میبرم باکره بوده و رابطه ما در حد لا پایی است  که این هم از کاندوم استفاده یکنیم یا در هردفعه پیشاب با دستمال پاک میشه
    پریود های من منظم و فاصله دو پریود بین 18تا 20 روز طول میکشه اما ایندفعه من یک هفتس که عقب انداختم سه روز بعد از عقب انداختن تست بتا دادم که جواب مثبت اون عدد بالای ده بود درحالی که بتا خون من عدد یک بود البه من روز 17 که فک میکردم یک روز قبل پریود رابطه سطحی داشتیم که لحظه به لحظه پیشاب توسط دستمال پاک میشد و بعد هنگام جدا شدنمون از هم شوهرم حدود ده دقیقه بعدش اب منیش میومد در هردفعه رابطه هم قبلش ادرار داشتن اما امروز روز 26 از پریود قبلیم میگذره و من هنوز پریود نشدم یک مورد بی سابقس البته هفته پیش سینه درد شدید و کمردرد شدید داشتم که فک میکردم به خاطر پریودیس این هفته اصلا علائیمی نداشتم فقط هراز گاهی داخل واِنم تیر میکشه دو سه روز ترشحاتم خیلیزیاد شده رقیق و ابکین و ی بوی خاصی دارن به طوری که مجبورم لباس زیرمو سریع عوض کنم اما بوی ان خیلی زننده و شدید نیستا
    خاهشا ج منو بدین احتمال بارداری در من وجود داره ؟من دو تا استکان زعفرانم خوردم افاقه نکرد تو رو خدا راهنمایی کنید

14. سلام اقای دکتر.منو تورو خدا راهنمایی کنید من پریودیم نامنظمه دوماه پیش ده تا قرص سیپروترون کامپاند خوردم ک پریود شم بعد ک ولش کردم تو اون مدت با نامزدم رابطه از مقعد داشتم نمیدونم مایع منی ریخت رو ناحیه تناسلیم یا نه بعدش هم من خودمو شستم و لباس زیرمم شستم ولی چون خونه مادرشوهرم بودیم لباس زیرم نمدار بود پوشیدمش بعد سه روزبعد پریود شدم ولی پریودیم لخته لخته قهوه ای بود و خیلیم کم بود هرموقع ک میرفتم دستشویی با فشار اب لخته ها میومدن و پنج روز ب همبن منوال بود تا اینکه این ماه از ترس بارداری دوهفته بعداز اون قضیه و اتمام پریودیم رفتم آزمایش خون دادم ک منفی بود بعد باز یک هفته بعد هم ازمایش دادم منفی بود بعد پنج تا قرص باز خوردم ک بشم و تو اون مدت ک منتظر بودم بشم باز رفتم امپول پروزسترون هم زدم ازبس استرس و ترس داشتم تا اینکه پنج روز بعداز امپول پریود شدم دوروز اول همراه با لخته و شدید بود ولی از ظهر روز دوم باز شد مث ماه قبل و لخته های خیلی کم و قهوه ای و باز پنج روزهم بود...حالا باز بعداز دوهفته از اتمام پریودیم یه لکه قهوه ای تو لباس زیرم دیدم اینم بگم ک ما ازآخرین رابطه تا الان هیچ رابطه ای نداشتیم حالا سوالم از شما اینه ک با وجود دوبار پریودیم بازم امکان حاملگی چ خارج از رحم و چ رحم وجود داره؟؟؟عفونت کلیه هم دارم کشت ادرار دادم گفتن عفونت شدید کلیه دارم ک چهارتا آمپول جنتامایسین برام نوشتن ک صبحوشب استفاده کردم با دوبسته قرص سیپروفلوکساسین لگن و کلیه هام خیلی درد میکنه و تخم دونامم بعضی مواقع تیر میکشه سونو از تخمدون هم انجام دادم گفت کیست ریز تخمدون داری و دور نافمم و دلم هم درد میکنه سردردخیلی دارم اینا برا چین؟؟؟آیا ممکنه من حامله باشم؟؟؟تو رو خدا جوابمو زود بدید من خیلی حالم بده کل زندگیم مختل شده و همش میترسم راستی بعضی موقع ها هم مث زدن پلک شکمم میزنه تا کلیه وتوی باسنمم همینجوره اینا برا چیه تورو خدا برام توضیح بدید

15. negaran1370 نوشته است: سلام و خسته نباشی
    من در دوران عقد بسر میبرم باکره بوده و رابطه ما در حد لا پایی است  که این هم از کاندوم استفاده یکنیم یا در هردفعه پیشاب با دستمال پاک میشه
    پریود های من منظم و فاصله دو پریود بین 18تا 20 روز طول میکشه اما ایندفعه من یک هفتس که عقب انداختم سه روز بعد از عقب انداختن تست بتا دادم که جواب مثبت اون عدد بالای ده بود درحالی که بتا خون من عدد یک بود البه من روز 17 که فک میکردم یک روز قبل پریود رابطه سطحی داشتیم که لحظه به لحظه پیشاب توسط دستمال پاک میشد و بعد هنگام جدا شدنمون از هم شوهرم حدود ده دقیقه بعدش اب منیش میومد در هردفعه رابطه هم قبلش ادرار داشتن اما امروز روز 26 از پریود قبلیم میگذره و من هنوز پریود نشدم یک مورد بی سابقس البته هفته پیش سینه درد شدید و کمردرد شدید داشتم که فک میکردم به خاطر پریودیس این هفته اصلا علائیمی نداشتم فقط هراز گاهی داخل واِنم تیر میکشه دو سه روز ترشحاتم خیلیزیاد شده رقیق و ابکین و ی بوی خاصی دارن به طوری که مجبورم لباس زیرمو سریع عوض کنم اما بوی ان خیلی زننده و شدید نیستا
    خاهشا ج منو بدین احتمال بارداری در من وجود داره ؟من دو تا استکان زعفرانم خوردم افاقه نکرد تو رو خدا راهنمایی کنید

سلام
    دوست خوبم با توضیحاتی که فرمودید احتمال بارداری براتون اصلا وجود نداره اما این دردها و ترشحات این چنینی میتونه از علایم عفونت قارچی باشه که این نوع عفونت میتونه حتی دختران را هم درگیر کنه االبته وجود کیست در تخمدان هرچند ریز هم میتونه هورمونها و نظم قاعدگی را به هم بریزه....بهتره با پزشک مشورت کنید و سونو بدید تا از مشکل اصلی آگاه بشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 71 از 92
رفتن به صفحه :    ... 71 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید