شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 70 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. rahaa70 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من روز 27 آبان اولین روزه پریودم بود پریود منظمی دارم معمولا 26 27 روزه هست
    روز 3 آذر با نامزدم رابطه سطحی با کاندوم داشتم
    اما قبل رابطه جنسی سطحیمون با آلت نامزدم رابطه دهانی داشتم میترسم پیشاب با آب دهانم مخلوط شده باشد و چون کاندوم تا ته آلتش نیومد میترسم که هنگام برقراری رابطه سطحی اسپرم وارد واژنم شده باشد
    بعد از 48ساعت از رابطه جنسی  قرص لونژیل مصرف  کردم 12 ساعت بعد هم یکی دیگه
    خیلی استرس دارم احتمال بارداری هست؟من تا 5 آذر که قرص خوردم تخمک گذاری داشتم ؟ قرص لونژیل بعد از 48ساعت درست عمل میکند؟

سلام دوست خوبم
    هیچ احتیاجی به مصرف قرص نبوده...چون رابطتون درست بعد از پریودی بوده و این زمان هیچ تخمکی وجود نداره ضمن اینکه رابطه سطحی حفاظت شده داشتید
    روش اورژانسی را هم درست عمل کردی...تا 72 ساعت فرصت هست که شما 48 ساعت بعد قرص مصرف کردی
    احتمال بارداری در مورد شما صفر و حتی منفی هست
    (تو روخدا الکی قرص نخورید...درمورد شما اصلا لزومی به قرص نبوده  اینطوری بدن خودتو میریزی به هم، چون ضرر این قرصها بیش از فوایدش هست...زمانی که دیگه واقعا هیچ راه چاره ای وجود نداره باید این قرصها را مصرف کرد...درمورد روابط سطحی تا اونجایی که میشه سعی کنید از روشهای دیگر پیشگیری استفاده کنید.)

2. Alex_64

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

3. Alex_64 نوشته است:
    Alex_64 نوشته است: با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

دوستان عاجزانه ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین لطفا. من 24 ساعت بعد از اون قضیه 2 تا قرص لوونورژسترل 0.75 براش تهیه کرم که دو تاشو یه جا خورد. یکی دو روز بعد از مصرف قرص سردرد و دل درد داشت و ترشحات زیادی هم داشت، ولی امروز که سه روز از مصرف قرص میگذره سردرد قطع شده و دلد دردشم کم شده ولی ترشحاتش همچنان زیاده. طبق برنامه پریود طبیعیش باید امروز که 10 آذر هستش و یا 11 آذر اتفاق بیوفته ولی خبری نیست. آیا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ توروخدا جواب بدین ممنون میشم.

سلام دوست خوبم
    اول اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده صفر هست...از طریق دستمال هم مگر اینکه دستمال خیس از منی باشه که در اون صورت باز هم احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
    دوم اینکه لزومی به استفاده از قرص نبوده ضمن اینکه روش اورژانسی را هم درست استفاده نکردید.
    سوم اینکه سردرد و ... از عوارض مصرف قرص و طبیعی هست که کم کم برطرف میشه.
    چهارم اینکه تاخیر در پریود هم بخاطر مصرف قرص هست چون هورمونهاش ریخته به هم و این طبیعی هست که پریودش عقب یا جلو بیفته..در پریودهای بعدی دوباره بحالت نرمال برمیگرده.
    پنجم اینکه احتمال بارداری به هیچوجه نیست...منتظر پریودی باشید...استرس را هم باید از خودش دور کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    دوست من با این پروسه طولانی که شما میگید و احتمال پشت احتمال برای رسیدن اسپرم به واژن دوستتون. یه چیز عجیب و نا ممکنه واسه بارداری.برای اینکه بارداری اتفاق بیفته پروسه معمولی خودش رو حتما و درست باید طی کنه بعد هم اسپرم بیرون بدن زیاد زنده نمیمونه که بخواد اینقدر حرکت و فعالیت داشته باشه همون نیم ساعت واسه از بین رفتن اسپرم در بیرون بدن کافی هست.با اسپرم غیر زنده هم کسی باردار نمیشه . و اینکه همونطوری که دوستمون گفتن مصرف قرصهای هورمونی رو باعث تغیرات هورمونی در بدن میشه که کمی نظم پریودی رو بهم میزنه و در برخی افراد قرص های بارداری علایمی مانند سردرد و تهوع ایجاد میکنه .پس نگران نباشد احتمال بارداری ایشون زیر صفر هستش. موفق باشین.

5. سلام و خسته نباشید
    من دیروز ساعت 11 صبح 4قرص ldخوردم 12 ساعت بعدش ساعت 11 شب دوباره 4تا دیگه خوردم از ساعت 2:45شب تا 5 صبح 5بار بالا اوردم بعد رفتم دکتر بهم یه امپول داد بالا اوردنم بند امد اما هنوز حالت شو دارم به نظرتون چی بخورم تا بهتر بشم.
    یعنی قبل این اتفاق قرصا جذب شدن یا نه؟
    دفعه دیگه خواستم استفاده کنم بازم همینطور میشم؟
    اگه نباید استفاده کنم به نظرتون چی بخورم؟

6. azizeman نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من دیروز ساعت 11 صبح 4قرص ldخوردم 12 ساعت بعدش ساعت 11 شب دوباره 4تا دیگه خوردم از ساعت 2:45شب تا 5 صبح 5بار بالا اوردم بعد رفتم دکتر بهم یه امپول داد بالا اوردنم بند امد اما هنوز حالت شو دارم به نظرتون چی بخورم تا بهتر بشم.

سلام دوست خوبم
    برای بهترشدن حالت تهوعت مصرف چای زنجبیل خیلی خوبه....دم کرده برگ نعنا یا پونه یا عرق خوراکی اینها هم خیلی عالیه... خوراکیهای شور مثل پفک هم میتونه موثر باشه...آبلیمو یا چای لیموترش هم خیلی خوبه.
    قرصهای ضدبارداری نهایتا تا 2 ساعت بعد از مصرف جذب میشوند و اگر بعد از دو ساعت استفراغ کردی هیچ اهمیتی نداره چون جذب شده.
    در هر سیکل فقط یک بار مجازید که از این قرصها استفاده کنید در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داد...قبل از استفاده باید حتما معده تون پر باشه مثلا فوری بعد از یک وعده غذایی همراه با آب و مایعات زیاد مصرف کنی حتی بعدش هم نذاری معده ات خالی بمونه...ممکنه دفعه بعد هم همینطور بشی اما با شدت کمتر...درهر صورت سعی کن موقع مصرف قرص شکمت خالی نباشه.
    اگر نمیتونی این قرصها را استفاده کنی بهتره از روشهای دیگر پیشگیری از بارداری استفاده کنی یا اینکه با یک پزشک متخصص زنان در این مورد مشورت کنی.

7. [quote="maria64"][quote="misbahman"][quote="maria64"]
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟
    یا باید منتظر پریود باشم؟؟ نشانه  های باردرای در روز های الش چی هست؟؟

ببخشید من چون خون ریزی داشتم خیلی خوشحال شدم که پریود شدم.ولی روز اول خون قهوه ای بود روز دوم قرمز کم رنگ و روز سوم فقط لکه های صورتی و این خون ریزی هم مدتش و هم رنگش به خون ریزی لانه گزیین که گفتین شبیه حالا باید چی کار کنم؟؟؟ چی کار کنم که از بین بره؟؟؟؟ یعنی بد شانسی کامل

8. [quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"]
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟

ببخشید من چون خون ریزی داشتم خیلی خوشحال شدم که پریود شدم.ولی روز اول خون قهوه ای بود روز دوم قرمز کم رنگ و روز سوم فقط لکه های صورتی و این خون ریزی هم مدتش و هم رنگش به خون ریزی لانه گزیین که گفتین شبیه حالا باید چی کار کنم؟؟؟ چی کار کنم که از بین بره؟؟؟؟ یعنی بد شانسی کامل

سلام
    دوست خوبم شما در اولین پستت گفتی ارضا بیرون واژن بوده یعنی دخول کامل نبوده، از روش اورژانسی هم که درست استفاده کردی...با این اوصاف احتمال بارداری برای شما به زیر صفر میرسه
    این خونی که میگی خون لانه گزینی نیست بلکه نشان دهنده اینه که نظم هورمونهات بخاطر مصرف قرص جلوگیری به هم خورده و به تبع اون نظم و ریتم نرمال قاعدگیت هم به هم میخوره که طبیعی هم هست و در پریودهای بعدی نرمال میشه.
    احتمالا این لکه بینی که تموم شد حدود یک هفته تا 10 روز دیگه پریود واقعی برات رخ میده.
    من با اطمینان بهت میگم باردار نیستی اما واسه اینکه مطمئن بشی همین امروز یا فردا برو آزمایش بده و خیال خودتو راحت کن.. اینجور که استرس و اضطراب داشته باشی بدتر خودتو داغون میکنی...اگر خدای نکرده باردار باشی که نیستی حداقل زودتر به فکر یه راه چاره میفتی.

9. azizeman نوشته است: سلام و خسته نباشید

اگه تو سیکل بعدی استفاده کردم و حالم بد شد احتیاج هست دوباره برم دکتر یا نه احتیاج نیست خوب میشم

10. [quote="maria64"][quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"][quote="maria64"]
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جواب کاملتون. امید واردم.باز هم ممنون.و یک دنیا ممنون

11. سلام و خسته نباشید
    چند تا سوال  داشتم
    1.اگه دست به پیشاب بخوره بعد همان دست به کاندوم کشیده شود بعد بلافاصله رابطه سطحی برقرار شود احتمال بارداری است؟
    و اگه بعد از ارضا شدن مرد منی اتفاقی به دست دختر بخورد یا مقدار اندکی روی دستش بریزد و بعد دختر بلافاصله ادرار کند و همان دست به واژن برخورد کند آیا احتمال بارداری است؟ اگر بعد 2یا 3روز از رابطه  قرص اورژانسی لوونورژسترول مصرف کند دیگر احتمال بارداری نیست؟اصلا نیاز به مصرف قرص است؟
    آخرین سوالم این است بعد از مصرف قرص  بعد از یک هفته حتما خونریزی باید انجام بشود (منظورم جدا از خونریزی پریود است)؟ اگه خونریزی مذکور انجام نشود به معنی بارداری است؟

12. azizeman نوشته است:
    azizeman نوشته است: سلام و خسته نباشید

اگه تو سیکل بعدی استفاده کردم و حالم بد شد احتیاج هست دوباره برم دکتر یا نه احتیاج نیست خوب میشم

سلام
    ممکنه حالت بد بشه اما نه به شدت این دفعه..در هرصورت طبیعی هست چون از عوارض این قرصها محسوب میشه...
    اما اگه اونطور که در پست قبلی گفتم استفاده کنی عوارضش خیلی کمتره
    اگر دیدی با وجود استفاده با معده پر و نوشیدن مایعات زیاد مثل این دفعه یا بدتر شدی حتما برو پیش پزشک و با اون مشورت کن.

13. [quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"]
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جواب کاملتون. امید واردم.باز هم ممنون.و یک دنیا ممنون

خواهش میکنم دوست خوبم وظیفه بود.
    اگه آزمایش دادی حتما نتیجشو اینجا بهمون بگو.

14. Mr_amiir نوشته است: سلام و خسته نباشید
    چند تا سوال  داشتم
    1.اگه دست به پیشاب بخوره بعد همان دست به کاندوم کشیده شود بعد بلافاصله رابطه سطحی برقرار شود احتمال بارداری است؟
    و اگه بعد از ارضا شدن مرد منی اتفاقی به دست دختر بخورد یا مقدار اندکی روی دستش بریزد و بعد دختر بلافاصله ادرار کند و همان دست به واژن برخورد کند آیا احتمال بارداری است؟ اگر بعد 2یا 3روز از رابطه  قرص اورژانسی لوونورژسترول مصرف کند دیگر احتمال بارداری نیست؟اصلا نیاز به مصرف قرص است؟
    آخرین سوالم این است بعد از مصرف قرص  بعد از یک هفته حتما خونریزی باید انجام بشود (منظورم جدا از خونریزی پریود است)؟ اگه خونریزی مذکور انجام نشود به معنی بارداری است؟

سلام
    جواب سوال اولتون خیر هست...احتمال بارداری با پیشاب اگر دخول کامل هم باشه کمه، اما شما فرمودی رابطه سطحی بوده پس با این وجود احتمال بارداری نزدیک به صفر هست.
    جواب سوال دومتون هم خیر هست...چون اسپرم در محیط بیرون فقط نیم ساعت میتونه زنده بمونه و با برخورد ذست آغشته به اسپرم به واژن بارداری رخ نمیده مگر اینکه دست آغشته به اسپرم کاملا داخل واژن فرو برده بشه که در این صورت باز هم احتمال بارداری کمه.
    قرص اورژانسی را فقط تا 72 ساعت بعد از رابطه میتونید استفاده کنید و موثر واقع خواهد شد...در مورد رابطه شما اصلا نیازی به مصرف قرص نبوده.
    نه..الزاما نباید بعد از یک هفته خونریزی کامل انجام بشه..ممکنه فقط چند لکه پدیدار بشه و چند روز بعد در زمان اصلی سیکل شخص یا چند روز زودتر یا دیرتر پریود واقعی رخ بده.
    این قرصها هورمونهای بدن را موقتا به هم میریزه و البته طبیعی هست و ممکنه نظم پریود و کیفیت اونو هم موقتا به هم بریزه.
    نه...اگه خونریزی بعد از یک هفته رخ نداد به معنی بارداری نیست...منتظر پریودی حول و حوش سیکل قاعدگی خودش باشه.

15. سلام.من با دوستم دقیقا 14 روز پیش یعنی 1393/08/27 رابطه لاپایی داشتم  و این رابطه سه روز بعد از اتمام پریودی دوستم بود و ایشون پریود منظم 28 روزه دارن و 1393/09/20 موعد پریودشه. دیروز یعنی 1393/09/11 که 14 روز از رابطه گذشته آز خون داد که جوابش خوشبختانه منفی بود اما دکتر گفت که چون هنوز 14روز از رابطه گذشته و هنوز پریود نشده احتمال بارداری هنوز وجود داره و باید منتظر شی که 20 ام پریود شه.حالا سوال من اینه که آیا واقعا باوجود جواب منفی آزمایش خون و اینکه بعد رابطه هم قرص اظطراری خورد و رابطه هم سطحی بود بازم ما باید این استرس وحشتناک رو داشته باشیم؟ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 70 از 92
رفتن به صفحه :    ... 70 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید