شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 69 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام و خسته نباشید.من پریود دوره قبلیم 4ابان بود البته چون مهرماه از قرص اورژانسی استفاده کردم اولش یکی دو روز لک داشتم بعد 6 پریود شدم.دیروز که 5اذر بود من پریود نشدم و 31روز از پریود قبلیم میگذره و رابطه داشتم البته در حد اینکه التهامون بهم خورد , اصلا دخول نبوده. بعدش هم اب منی روی من نریخت و از کاندوم استفاده کردیم.حالاسوالم اینجاست که بنظرتون باید از قرص اورژانسی استفاده کنم؟(من امروز قرص اورژانسی استفاده کردم.خیلی نگرانم از اینکه اختلال هورمونی پیدا کنم )

2. با عرض سلام وخسته نباشید
    من نامزدم دو روز بعد پریود شدنشون قرص اوسیز مصرف کردن و بعد پنج روز بعد دوباره خونریزی داشتن میخواستم بدونم زمان پریود شدن بعدشون همون یک ماه سابق میشه یا چون در عرض چند روز دوبار شدن دیر تر از یک ماه اتفاق میوفته
    ممنون

3. سلام، من باکره ام و معمولا پریود های منظمی دارم و طول دوره ام 30 روزه است. ماه پیش 7 آبان یریود شدم و در 22 آبان رابطه جنسی داشتم که آب منی روی آلت تناسلی من ریخت، البته بعدش سریع آلتم رو شستم،ولی از روش های اورژانسی استفاده نکردم
    از همون روز نگران بودم الانم 8 آذر من هنوز پریود نشدم ،1) آیا احتمال بارداری هست؟
    2) چه تاریخی برای  آزمایش بارداری مناسب  هست یعنی دقیقا مشخص میشه باردارم یا نه؟

4. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.من پریود دوره قبلیم 4ابان بود البته چون مهرماه از قرص اورژانسی استفاده کردم اولش یکی دو روز لک داشتم بعد 6 پریود شدم.دیروز که 5اذر بود من پریود نشدم و 31روز از پریود قبلیم میگذره و رابطه داشتم البته در حد اینکه التهامون بهم خورد , اصلا دخول نبوده. بعدش هم اب منی روی من نریخت و از کاندوم استفاده کردیم.حالاسوالم اینجاست که بنظرتون باید از قرص اورژانسی استفاده کنم؟(من امروز قرص اورژانسی استفاده کردم.خیلی نگرانم از اینکه اختلال هورمونی پیدا کنم )

سلام
    دوست خوبم لزومی به مصرف قرص نبوده چون رابطه شما کاملا سطحی و حفاظت شده بوده، این قرص آخری را هم نباید میخوردی حتی با استفاده از روش اورژانسی هم هورمونها موقتا میریزند به هم، اگر خودسرانه این قرصها مصرف بشند بدون هیچ تجویز یا استانداردی که دیگه بدتر!!!
    ممکنه بخاطر همین اختلال هورمونی هنوز پریود نشده باشی....یه کم دیگه صبر کن اما خیالت راحت که حامله نیستی
    در یک یا دو پریود بعدی هم ممکنه باز اختلال هورمون داشته باشی و پریودت عقب بیفته اما جای نگرانی نیست خودبخود نرمال میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. asir69 نوشته است: سلام، من باکره ام و معمولا پریود های منظمی دارم و طول دوره ام 30 روزه است. ماه پیش 7 آبان یریود شدم و در 22 آبان رابطه جنسی داشتم که آب منی روی آلت تناسلی من ریخت، البته بعدش سریع آلتم رو شستم،ولی از روش های اورژانسی استفاده نکردم
    از همون روز نگران بودم الانم 8 آذر من هنوز پریود نشدم ،1) آیا احتمال بارداری هست؟
    2) چه تاریخی برای  آزمایش بارداری مناسب  هست یعنی دقیقا مشخص میشه باردارم یا نه؟

سلام
    دوست گلم رابطه شما در روزهای پرخطر تخمک گذاری بوده و اگر رابطه با دخول کامل بوده احتمال حاملگی خیلی بالاست (حتی اگه منی بیرون ریخته بشه)...باید از روش اورژانسی فورا استفاده میکردی.
    1. احتمال بارداری واسه شما هست
    2. آزمایش خون دو سه روز بعد از لقاح نتیجه را مشخص میکنه. الان از بیبی چک هم میتونی استفاده کنی اما آزمایش مطمئن ترین روش هست.

6. [quote="iman_prs"][quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"]
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟
    یا باید منتظر پریود باشم؟؟ نشانه  های باردرای در روز های الش چی هست؟؟

با سلام ممنون از راهنمایی های مفیدتون. ولی الان که حدود 5 روز از نزدیکی میگذره زیر شکمم شدید دردر میگیره با اینکه 7-10 رو ز به پریودم مونده!!! این درد از چی هست؟؟ سعی می کنم با دم نوش ها پریودم رو جلو بندازم ولی هیچی نشده!!! و این نگرانی رو بیشتر میکنه!!!! به نظر شما از چی استفاده کم تا هر نوع احتمال بارداری از بین بره!!!؟؟؟؟

سلام. ببخشید که مدام سوال می پرسم. ولی حدود 9 روز از نزدیکی میگذره!!! و من حدود 5 روز تخمدانام درد دارن. و ترشح هم دارم. امروز درست یک قطره خون دیدم با اینکه 5 روز به زمان پریودم مونده!!! ایا با روش اورژانسی باز هم خطری هست؟ اگه نیس این درد و ترشح برای چی هست؟؟ خیلی میترسم شب و روزم شده استرس

7. [quote="misbahman"][quote="iman_prs"][quote="misbahman"][quote="maria64"]
    misbahman نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟

با سلام ممنون از راهنمایی های مفیدتون. ولی الان که حدود 5 روز از نزدیکی میگذره زیر شکمم شدید دردر میگیره با اینکه 7-10 رو ز به پریودم مونده!!! این درد از چی هست؟؟ سعی می کنم با دم نوش ها پریودم رو جلو بندازم ولی هیچی نشده!!! و این نگرانی رو بیشتر میکنه!!!! به نظر شما از چی استفاده کم تا هر نوع احتمال بارداری از بین بره!!!؟؟؟؟

سلام. ببخشید که مدام سوال می پرسم. ولی حدود 9 روز از نزدیکی میگذره!!! و من حدود 5 روز تخمدانام درد دارن. و ترشح هم دارم. امروز درست یک قطره خون دیدم با اینکه 5 روز به زمان پریودم مونده!!! ایا با روش اورژانسی باز هم خطری هست؟ اگه نیس این درد و ترشح برای چی هست؟؟ خیلی میترسم شب و روزم شده استرس

سلام دوست خوبم
    بازم میگم بی جهت نگرانی...همین استرست کارو خرابتر میکنه...روش اورژانسی را تا 72 ساعت بعد از نزدیکی فرصت داری استفاده کنی و شما ساعت 30 مصرف کردی پس واسه چی نگرانی؟
    روش اورژانسی موقتا هورمونها را بهم میریزه و ریتم نرمال پریود به هم میخوره...درد تخمدانهات، دیدن قطره خون و ترشح از عوارض اون هست علاوه بر این استرس هم شدیدترش میکنه
    روش اورژانسی 98% باعث پیشگیری از بارداری میشه....سعی کن خونسرد باشی و استرس را از خودت دور کنی
    از دم نوش زعفران خیلی استفاده کن چون قاعدگی را جلو میندازه  البته همون قطره خون احتمالا داره شروع پریودی را نشون میده.

8. سلام
    میخواستم بپرسم با وجود پریود کامل و مشابه از نظر مدت زمان و شدت خونریزی همانند پریود های قبلی،باز هم احتمال بارداری هست؟؟ حتی 1% هم احتمال داره که با وجود بارداری پریودی با این کیفیت رخ بده؟؟
    ممنون میشم جواب بدین تا از نگرانی در بیام

9. MaAmuli نوشته است: سلام
    میخواستم بپرسم با وجود پریود کامل و مشابه از نظر مدت زمان و شدت خونریزی همانند پریود های قبلی،باز هم احتمال بارداری هست؟؟ حتی 1% هم احتمال داره که با وجود بارداری پریودی با این کیفیت رخ بده؟؟
    ممنون میشم جواب بدین تا از نگرانی در بیام

خیر در صورت پریود بارداری قطعاً منتفیه.

10. با عرض سلام و تشکر
    من نامزدم دو روز بعد پایان پریود شدنشون قرص اوسیز مصرف کردن و بعد پنج روز بعدش خونریزی داشتن ینی 8 آبان بعد 2آذر ماه ی رابطه سطحی داشتتیم ک شما فرمودین منجر به بارداری نمیشه الان یک ماه میگذره که هنوز پریود نشدن البته یکی دو روزه که علایم پریود دارن به نظرتون دلیل دیر شدنش همون قرص اورژانسی؟ممنون

11. maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

واقعا ممنون از راهنمایی های خوب و کاملتون. ولی من از همون 2% می ترسم.امروز یه مقدار خون ریزی داشتم. ولی میترسم خون ریزی لانه گزینی باشه. چطوری می تونم فرقش رو بدونم؟؟؟

12. behiovic نوشته است: با عرض سلام و تشکر
    من نامزدم دو روز بعد پایان پریود شدنشون قرص اوسیز مصرف کردن و بعد پنج روز بعدش خونریزی داشتن ینی 8 آبان بعد 2آذر ماه ی رابطه سطحی داشتتیم ک شما فرمودین منجر به بارداری نمیشه الان یک ماه میگذره که هنوز پریود نشدن البته یکی دو روزه که علایم پریود دارن به نظرتون دلیل دیر شدنش همون قرص اورژانسی؟ممنون

سلام دوست عزیز
    بله احتمالا تعویق در پریودش مربوط به مصرف این قرصهاست، چون این قرصها بر قاعدگی بعدی تاثیر میذاره و علتش هم این هست که هورمونها موقتا میریزند به هم
    احتمال حاملگی در ایشون وجود نداره....جهت وقوع پریودی مصرف دم نوش زعفران خیلی عالیه.

13. misbahman نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

واقعا ممنون از راهنمایی های خوب و کاملتون. ولی من از همون 2% می ترسم.امروز یه مقدار خون ریزی داشتم. ولی میترسم خون ریزی لانه گزینی باشه. چطوری می تونم فرقش رو بدونم؟؟؟

سلام
    خونریزی لانه گزینی حدود یک هفته تا 10 روز بعد از نزدیکی اتفاق میفته(البته اگر لقاحی انجام شده باشه)، این خونریزی یک یا نهایتا دو روز اتفاق میفته و رنگش صورتی هست و بیشتر به صورت لکه بینی هست
    در کل ریتم یه پریود نرمال را نداره...شما با این علایمی که فرمودید دارید پریود میشید.

14. سلام و خسته نباشید من تو پست 1023 براتون نوشته بودم که روز 31 سیکلم رابطه داشتم و معمولا سیکل های منظم 32 روزه دارم حتی وقتی قرص استفاده میکنم .این اواخر تقریبا چند ماه البته تو هر دوره یکبار از اورژانسی استفاده کردم هرچند رابطمون حفاظت شده و با کاندوم هست ولی نمیدونم چرا هر بار شک میکنم.اینبار هم 35 ساعت بعد قرص اورژانسی استفاده کردم و الان 3 روز از مصرف قرص ها میگذره (2 تا لونژیل همزمان خوردم )و درد پریود دارم خیلی زیاداما هنوز پریود نشدم.بنظرتون باید چکار کنم؟؟.از لحاظ روحی بهم ریختم در ضمن معدم هم عصبی هستش و به تجویز پزشکم از قرص رابزول و مبورین استفاده میکنم.ممکنه مصرف این قرص ها باعث تاخیر پریودم بشن؟؟ با توجه به اینکه درد پریود دارم.خیلی کلافه ام لطفا بفرمایید چکار کنم؟

15. سلام خسته نباشید
    من روز 27 آبان اولین روزه پریودم بود پریود منظمی دارم معمولا 26 27 روزه هست
    روز 3 آذر با نامزدم رابطه سطحی با کاندوم داشتم
    اما قبل رابطه جنسی سطحیمون با آلت نامزدم رابطه دهانی داشتم میترسم پیشاب با آب دهانم مخلوط شده باشد و چون کاندوم تا ته آلتش نیومد میترسم که هنگام برقراری رابطه سطحی اسپرم وارد واژنم شده باشد
    بعد از 48ساعت از رابطه جنسی  قرص لونژیل مصرف  کردم 12 ساعت بعد هم یکی دیگه
    خیلی استرس دارم احتمال بارداری هست؟من تا 5 آذر که قرص خوردم تخمک گذاری داشتم ؟ قرص لونژیل بعد از 48ساعت درست عمل میکند؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 69 از 92
رفتن به صفحه :    ... 69 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید