شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 68 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. maria64 نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: من 24مهر نزدیکی داشتم 25ام لک بینی پریودم شروع شد برای اطمینان خاطر 27ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم پریودم تا 7آبان ادامه داشت 23 ابان نزدیکی داشتم 24ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم 3ساعت و نیم بعد از مصرف 4قرص دوم استفراغ کردم
    از روز 29 ابان لک بینیم شروع شد و تا امروز به صورت کم و لک هست امروز هم از بی بی چک استفاده کردم هم تست بتا دادم منفی بود  ایا جواب آزمایش امروز دقیق بود؟ لک بینی ها مربوط به پریودمه؟

دوست خوبم سلام
    رابطه اولت در زمان پرخطر نبوده دقیفا قبل از پریودی بوده یعنی این زمان تخمکی وجود نداره پس لزومی به مصرف قرص ضدبارداری نبوده چون در شرف پریود بودی.
    در رابطه دوم چون استفراغ کردی باید مجدد قرص را استفاده میکردی.
    لک بینی دوم تقریبا همون زمانی اتفاق افتاده که دوره پیش بوده...در شرف پریود هستی نگران نباش
    اگر هم پریودت عقب یا جلو شد بدون که بابت مصرف قرصهای ضدبارداری هست چون هورمونهای بدن را موقت به هم میریزه اما در پریودهای بعدی دوباره نرمال میشه.
    بیبی چک و تست هم که منفی بوده....شواهد نشون میده هیچ احتمال حاملگی واست وجود نداره...منتظر پریودی باش.

سلام مرسی تز جوابتون اما توروخدا این سوالمو جواب بدید
    این لک بینی ها ممکنه به خاطر لانه گزینی یا حاملگی خارج رحم باشه؟ کی دوباره ازمایش بتا بدم که خیالم راحت شه؟

2. Mania_2089 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: من 24مهر نزدیکی داشتم 25ام لک بینی پریودم شروع شد برای اطمینان خاطر 27ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم پریودم تا 7آبان ادامه داشت 23 ابان نزدیکی داشتم 24ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم 3ساعت و نیم بعد از مصرف 4قرص دوم استفراغ کردم
    از روز 29 ابان لک بینیم شروع شد و تا امروز به صورت کم و لک هست امروز هم از بی بی چک استفاده کردم هم تست بتا دادم منفی بود  ایا جواب آزمایش امروز دقیق بود؟ لک بینی ها مربوط به پریودمه؟

دوست خوبم سلام
    رابطه اولت در زمان پرخطر نبوده دقیفا قبل از پریودی بوده یعنی این زمان تخمکی وجود نداره پس لزومی به مصرف قرص ضدبارداری نبوده چون در شرف پریود بودی.
    در رابطه دوم چون استفراغ کردی باید مجدد قرص را استفاده میکردی.
    لک بینی دوم تقریبا همون زمانی اتفاق افتاده که دوره پیش بوده...در شرف پریود هستی نگران نباش
    اگر هم پریودت عقب یا جلو شد بدون که بابت مصرف قرصهای ضدبارداری هست چون هورمونهای بدن را موقت به هم میریزه اما در پریودهای بعدی دوباره نرمال میشه.
    بیبی چک و تست هم که منفی بوده....شواهد نشون میده هیچ احتمال حاملگی واست وجود نداره...منتظر پریودی باش.

سلام مرسی تز جوابتون اما توروخدا این سوالمو جواب بدید
    این لک بینی ها ممکنه به خاطر لانه گزینی یا حاملگی خارج رحم باشه؟ کی دوباره ازمایش بتا بدم که خیالم راحت شه؟

سلام
    دوست خوبم بی جهت نگرانی...لکه بینی ناشی از لانه گزینی یک هفته تا 10 روز بعد از نزدیکی اتفاق میفته البته اگر تخمک لقاح یافته باشه که رنگ این لکه بینی بیشتر صورتی و یک یا نهایتا دو روز طول میکشه اما اگر لکه بینی بیشتر از دو روز و به رنگ قهوه ای بود و به تدریج زیاد شد بدون که داری پریود میشی...راستی این را هم بگم که درصدی از خانمها در زمان تخمک گذاری هم این لکه بینی را تجربه میکنند.
    حاملگی خارج از رحم هم که علایم دیگری داره که با سرچ در همین سایت میتونی اطلاعاتی در موردش بدست بیاری.
    همونطور که گفتم لکه بینی دومت نشانه پریودی بعدی هست و هنوز فرصت واسه پریودی داری اما اگه تا چند روز دیگه پریود نشدی دوباره تست بده تا مطمئن بشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. [quote="maria64"]
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a>اسپیرونولاکتون</a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟
    یا باید منتظر پریود باشم؟؟ نشانه  های باردرای در روز های الش چی هست؟؟
    ممنون از راهنماییتون

4. [quote="misbahman"]
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

ممنون از جوابتون . من از استرس ساعت رو قاطی کرده بودم . تو ساعت 30 بعد از نزدیکی 2 تا Hd و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا خوردم. ولی هنوز هم مطمین نیستم که پیشگیری کنه .چون بار اولم بود و نمی دونستم منی رو پاک نکردم.حالا از کجا بفهمم که باردارد نیستم. اگه باشم چی کار باید بکنم برای از بین بردنش. ایا بیبی چک در روز 3 -4 باردرای نشون میده؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام
    دوست من به هیچوجه نگران نباش...در پست قبلیت نگفته بودی که قرص مصرف کردی، با استفاده از روش اورژانسی دیگه خطری تهدیدت نمیکنه خیالت راحت...جواب همه سوالاتت را میتونی با استفاده از گزینه جستجو در همین سایت پیدا کنی.. در تب های بالای هر صفحه از این سایت گزینه جستجو را میتونی ببینی.
    حدود دو هفته بعد از اینکه لقاح انجام شد علایم بارداری شروع میشه و در روزهای  اول هیچ نشانی نداره...از علایمش هم درد زیر شکم  حالت تهوع  دردناک شدن سینه  خستگی مفرط و ... هست.
    در روزهای اول فقط آزمایش خون میتونه نتیجه واقعی را بهت بگه....ممکنه چون قرص ضدبارداری مصرف کردی و استرس هم داری
    پریودت چند روز عقب بیفته اما جای هیچ نگرانی نیست چون طبیعیه.

5. با سلام خسته نباشيد..
    يه سوالي دارم ، من تقريبا پريودم منظمه ، يعني هر موقع كه پريود بشم دقيقا ماه بعد ، دو روز پريودم جلو ميفته ...روز هفتم پريودم رابطه داشتم و مطمئنم كه داخل ريخته شده ؟
    امكان بارداري چقدره ؟
    منتظر جوابتون هستم ... ممنون

6. NEGAR17351 نوشته است: با سلام خسته نباشيد..
    يه سوالي دارم ، من تقريبا پريودم منظمه ، يعني هر موقع كه پريود بشم دقيقا ماه بعد ، دو روز پريودم جلو ميفته ...روز هفتم پريودم رابطه داشتم و مطمئنم كه داخل ريخته شده ؟
    امكان بارداري چقدره ؟
    منتظر جوابتون هستم ... ممنون

سلام
    دوست خوبم امکان بارداری واسه شما تقریبا صفر هست....چون دقیقا بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره.

7. سلام
    من دختری هسم 20 ساله،سیکل 30 تا 35 روزه دارم.باید 13 یا 18 این ماه پریود بشم.متاسفانه با نامزدم رابطه داشتم فقط الت ها بهم خورد و مایع منی قسمت بالایی الت من ریخت و بعدش تمامش وارد کف لباس زیرم شد.بلافاصله شسشو انجام شد و لباس زیر تعویض کردم و محل شسشو دادم.نگرانم هنگام شستشو اسپرم وارد واژن شده یا نه.یک ساعت بعد 4 قرص الی دی خوردم ولی چون متخصص زنان بهم گف دیگه نخور منم مصرف نکردم الان خیلی نگرانم.بازم مصرف کنم؟هنوز 72 ساعت نگذشته.لطفا تا وقت تمام نشده کمکم کنید.لطفا.مرسی

8. [quote="maria64"][quote="misbahman"][quote="maria64"]
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

با سلام ممنون از راهنمایی های مفیدتون. ولی الان که حدود 5 روز از نزدیکی میگذره زیر شکمم شدید دردر میگیره با اینکه 7-10 رو ز به پریودم مونده!!! این درد از چی هست؟؟ سعی می کنم با دم نوش ها پریودم رو جلو بندازم ولی هیچی نشده!!! و این نگرانی رو بیشتر میکنه!!!! به نظر شما از چی استفاده کم تا هر نوع احتمال بارداری از بین بره!!!؟؟؟؟

9. [quote="misbahman"][quote="maria64"][quote="misbahman"]
    maria64 نوشته است:
    misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a><a><a><a><a>اسپیرونولاکتون</a></a></a></a></a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

با سلام ممنون از راهنمایی های مفیدتون. ولی الان که حدود 5 روز از نزدیکی میگذره زیر شکمم شدید دردر میگیره با اینکه 7-10 رو ز به پریودم مونده!!! این درد از چی هست؟؟ سعی می کنم با دم نوش ها پریودم رو جلو بندازم ولی هیچی نشده!!! و این نگرانی رو بیشتر میکنه!!!! به نظر شما از چی استفاده کم تا هر نوع احتمال بارداری از بین بره!!!؟؟؟؟

شما روش اورژانسی رو به درستی استفاده کردید و با مصرف قرص‌ها بارداریتون تحت هر شرایطی منتفیه، حتی اگه منی داخل واژن تخلیه شده بود.
    خیالتون راحت باشه.
    درد شکم و غیره هم طبیعیه و جای نگرانی نیست، با مصرف قرص دوره‌تون ممکنه به هم بریزه و عقب و جلو بشه. همین طور استرس میزید بر علت می‌تونه باشه.

10. avash25 نوشته است: سلام
    من دختری هسم 20 ساله،سیکل 30 تا 35 روزه دارم.باید 13 یا 18 این ماه پریود بشم.متاسفانه با نامزدم رابطه داشتم فقط الت ها بهم خورد و مایع منی قسمت بالایی الت من ریخت و بعدش تمامش وارد کف لباس زیرم شد.بلافاصله شسشو انجام شد و لباس زیر تعویض کردم و محل شسشو دادم.نگرانم هنگام شستشو اسپرم وارد واژن شده یا نه.یک ساعت بعد 4 قرص الی دی خوردم ولی چون متخصص زنان بهم گف دیگه نخور منم مصرف نکردم الان خیلی نگرانم.بازم مصرف کنم؟هنوز 72 ساعت نگذشته.لطفا تا وقت تمام نشده کمکم کنید.لطفا.مرسی

متوجه نشدم که منی کجا ریخته و بعد چی شده. اگه با واژن تماس داشته احتمال بارداری صفر نیست، ولی زیاد هم نیست به هر حال. ضمن این که بستگی داره رابطه در چه زمانی از دوره‌ی شما انجام شده باشه، اگه زمان پرخطر نبوده باشه باز هم احتمال کمتر خواهد بود.
    پزشکتون به چه دلیل گفتن مصرف نکنید؟
    به هر حال، برای نوبت دوم قرص مهم اینه که بیش از ۱۲ ساعت از نوبت اول نگذشته باشه.

11. سلام
    من 25سال دارم.پریودم منظم نیست.ماه پیش6 ابان پریود شدم و 12 روز از اولین روز پریودم گذشته بود نزدیکی محافظت نشده داشتم اما منی داخل نشد.24 ساعت بعد یک عدد قرص اورژانس خوردم و در روز 2 اذر پریود شدم،اما مشکل اینجاست که پریودم همیشه شدید بود و 6 روزه اما این دوره خیلی کم بود و بعد از 3 روز تقریبا قطع شد.احتمال بارداری وجود داره؟مشکل کم شدن پریود چیه؟

12. ghazal68 نوشته است: سلام
    من 25سال دارم.پریودم منظم نیست.ماه پیش6 ابان پریود شدم و 12 روز از اولین روز پریودم گذشته بود نزدیکی محافظت نشده داشتم اما منی داخل نشد.24 ساعت بعد یک عدد قرص اورژانس خوردم و در روز 2 اذر پریود شدم،اما مشکل اینجاست که پریودم همیشه شدید بود و 6 روزه اما این دوره خیلی کم بود و بعد از 3 روز تقریبا قطع شد.احتمال بارداری وجود داره؟مشکل کم شدن پریود چیه؟

سلام دوست خوبم
    اول اینکه رابطه شما در زمان پرخطر بوده اما خب خوشبختانه رابطه سطحی بوده
    دوم اینکه روش اورژانسی را درست استفاده نکردید و باید 12 ساعت بعد دوباره قرص میخوردید...بخاطر همین هورمونهاتون بهم ریخته و زودتر پریود شدید و پریودتون هم مثل همیشه نرمال نبوده
    نگران نباش احتمال بارداری برات وجود نداره....کم شدن پریود هم بخاطر مصرف نادرست قرص هست که هورمونهاتو بهم ریخته.. در پریودهای بعدی خودبخود نرمال میشه
    در روزهای پرخطر سعی کنید رابطه حفاظت شده داشته باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام و خسته نباشید.من پریود دوره قبلیم 4ابان بود البته چون مهرماه از قرص اورژانسی استفاده کردم اولش یکی دو روز لک داشتم بعد 6 پریود شدم.دیروز که 5اذر بود من پریود نشدم و 31روز از پریود قبلیم میگذره و رابطه داشتم البته در حد اینکه التهامون بهم خورد بعدش هم اب منی روی من نریخت و از کاندوم استفاده کردیم.حالا یوالن اینجاست که بنسرتون باید از قرص اورژانسی استفاده کنم؟

14. Alex_64

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من و دوس دخترم با هم معاشقه کردیم که در حین معاشقه منی از بنده خارج شد و احتمالا به دست دوست دخترم هم خورده. بعد از نیم ساعت ایشون رفتن دسشویی و آلت  خودشونو با آب شستن و با یک دستمال پاک کردن. اگر دستشون به منی خورده باشه و خشک شده باشه و به دستمال بزنن ایا از طریق دستمال احتمال بارداری هست؟ ضمنا 5 روز دیگه باید پریود بشن. ایشون پریود نامنظم دارند یعنی 8 مهر پریود شدند و 9 آبان....

15. درود
    من و همسرم طی معاشقه ای که با هم داشتیم منی کامل داخل ریخته شد ایشون 27 آبان دوران پرویدی تموم کردن و ما 6 اذر معاشقه داشتیم
    1 ایا احتمال بارداری هست؟

2 الان که تقریبا 24 ساعتع گذشته اگه قرص اووسیز 75/ بخوره تا چه میزان میتونه اثر کنه
    3 مصرف قرص با هم بهتره یا به فاصله زمانی 12 ساعت؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 68 از 92
رفتن به صفحه :    ... 68 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید