شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 67 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. kakika نوشته است: سلام.من با دوستم سه روز بعداز اتمام پریودش رابطه لاپایی داشتم و به احتمال زیاد آبم باواژنش تماس داشته.بلافاصله ۴تا الدی خورد و ۱۲ ساعت بعدشم ۴تا دیگه.اما نیم ساعت بعد مصرف سیکل دوم استفراغ کرد و ۸ساعت بعدش دوباره ۴تا الدی خورد.یعنی بفاصله حدود ۲۰ ساعت از سیکل اول.عادت منظم ۲۷ روزه داره.سوالم اینه که اگه روز ۲۷ دورش پریود بشه آیا بازم نیاز ب آز خون هست یا نه؟و اینکه میگین درصورت تاخیر ۱۴ روزه در پریود جواب آز خون قطعیه یعنی اینکه ما باید صبر کنیم ۱۴ روز از روز ۲۷ ام که باید پریود بشه بگذره بعد آزمایش بدیم یا اینکه ۱۴ روز از مصرف دارو بگذره و آز بدیم؟یه سوال دیگه اینکه تا الان حدود 80 ساعت از رابطه گذشته آیا برای اطمینان دوباره روش اوزرژانسیو انجام بده؟

سلام دوست خوبم
    نیازی به هیچ کدام از این کارها نبوده چون تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره یعنی رابطه شما در روزهای پرخطر تخمک گذاری نبوده....پس اصلا نگران نباشید
    در هر دوره فقط یک بار مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید پس به هیچوجه دوستت نباید بازم در این دوره قرص ضدبارداری مصرف کنه... نیازی به آزمایش خون هم نیست....چون با وجود ارتباط سطحی بعد از اتمام پریودی و استفاده از روش اورژانسی بعد از آن، احتمال بارداری تقریبا صفر هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام دختری 25 ساله هستم در روز های 12-16 بریود با دوست پسرم رابطه داشتم ولی فقط به صورت مالش بوده و الان 3 روز می گذره ایا امکان باردازی هست؟؟ با وجود اینکه برده ی بکارت دار باید چی کار کنم؟ اکر ممکن هست زود جوابم روبدبد . این اتفاق حدود72 ساعت بیش اتفاق افتاده

3. mrsamani نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم در روز های 12-16 بریود با دوست پسرم رابطه داشتم ولی فقط به صورت مالش بوده و الان 3 روز می گذره ایا امکان باردازی هست؟؟ با وجود اینکه برده ی بکارت دار باید چی کار کنم؟ اکر ممکن هست زود جوابم روبدبد . این اتفاق حدود72 ساعت بیش اتفاق افتاده

سلام عزیزم
    رابطه شما هرچند سطحی بوده اما در روزهای پرخطر تخمک گذاری بوده ولی مشخص نکردی که آیا منی یا پیشاب با واژنت تماس داشته یا نه، ضمن اینکه گفتی 72 ساعت میگذره یعنی اگر میخواستی از روش اورژانسی هم استفاده کنی دیگه وقتش گذشته.
    اگر منی یا پیشاب با واژنت برخورد نداشته که هیچ خطری تهدیدت نمیکنه و احتمال بارداری صفر هست اما اگر احتمال برخورد اونا با واژنت بوده از بیبی چک استفاده کن و ببین نتیجه چی میشه...اما در کل احتمال بارداری با پیشاب اگر دخول کامل هم انجام بشه خیلی کمه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام.من و شوهرم رابطه جنسی داشتیم دخول از پشت بود.آب منی داخل پشت رفت و من بعد دسشویی رفتم و شستم و بعد از ان چند ساعت دستمال کاغذی پشتم گذاشتم تا به واژن برخورد نکنه.آیا حامله میشم؟
    و من دو روز پیش دوره ماهانه ام پاک شده بودم

5. با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون واسپیرونولاکتون استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

6. nanaz977 نوشته است: سلام.من و شوهرم رابطه جنسی داشتیم دخول از پشت بود.آب منی داخل پشت رفت و من بعد دسشویی رفتم و شستم و بعد از ان چند ساعت دستمال کاغذی پشتم گذاشتم تا به واژن برخورد نکنه.آیا حامله میشم؟
    و من دو روز پیش دوره ماهانه ام پاک شده بودم

سلام دوست گلم
    اینطور که من متوجه شدم رابطه شما بعد از اتمام پریودی بوده و این زمان جزء روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه یعنی تخمکی وجود نداره ضمن اینکه رابطه اصلا از واژن نبوده شما هم که بعد از رابطه مقعدی خودتو شستی و همه چیز را رعایت کردی.
    نگران باش...احتمال بارداری در مورد شما تقریبا صفر هست.

7. misbahman نوشته است: با سلام دختری 25 ساله هستم .5 ماه هست قرص اتیسترون و<a>اسپیرونولاکتون</a> استفاده می کنم در روز 16 قرص خوردن که همرما با روز 16 از اغاز پریودم بوده نزدیکی داشتم که ارضا لای پاهام بود ولی نمیدونم به واژنم برخورد کرده یا نه!!! ولی لای پاهام خیس بود. حدود 60 ساعت می گذره. برده ی بکارت هم هست. ولی باخوندن مطابلتون می ترسم که باردار شم. و خیلی ترسیدم  چه کار باید بکنم و اختمالش چقدر هست خواهشن کمک کنید چه کار کنم که باردار نشم؟

سلام گلم
    دوست خوبم رابطه شما در روزهای پرخطر احتمال بارداری بوده اما حسنی که داره اینکه سطحی بوده...در رابطه سطحی احتمال بارداری مخصوصا با پیشاب خیلی کمه.
    اگر بعد از ارضاشدن سریع خودتو با دستمال پاک کرده ای یا شسته ای اصلا نگران نباش احتمال بارداری برات وجود نداره.

8. سلام
    با نامزدم رابطه بدون دخول در 13 آبان داشتم که مطمئن هم نبودیم منی با واژن تماس پیدا کرده یا نه،ولی بنا بر احتیاط 14 آبان روش اورژانسی رو استفاده کردیم،و 27 آبان طبق زمان مقرر پریود شدن،با خونریزی و مدت زمانی مثل همیشه،میخواستم ببینم با این اوصاف باز هم امکان حاملگی وجود داره؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدین

9. MaAmuli نوشته است: سلام
    با نامزدم رابطه بدون دخول در 13 آبان داشتم که مطمئن هم نبودیم منی با واژن تماس پیدا کرده یا نه،ولی بنا بر احتیاط 14 آبان روش اورژانسی رو استفاده کردیم،و 27 آبان طبق زمان مقرر پریود شدن،با خونریزی و مدت زمانی مثل همیشه،میخواستم ببینم با این اوصاف باز هم امکان حاملگی وجود داره؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدین

سلام دوست خوبم
    خیر، به هیچوجه احتمال حاملگی وجود نداره
    رابطه سطحی بوده ضمن اینکه روش اورژانسی هم استفاده کردی، از این دو مورد گذشته با وقوع پریودی بعدی نرمال و مثل همیشه احتمال حاملگی به صفر میرسه.

10. من 24مهر نزدیکی داشتم 25ام لک بینی پریودم شروع شد برای اطمینان خاطر 27ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم پریودم تا 7آبان ادامه داشت 23 ابان نزدیکی داشتم 24ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم 3ساعت و نیم بعد از مصرف 4قرص دوم استفراغ کردم
    از روز 29 ابان لک بینیم شروع شد و تا امروز به صورت کم و لک هست امروز هم از بی بی چک استفاده کردم هم تست بتا دادم منفی بود  ایا جواب آزمایش امروز دقیق بود؟ لک بینی ها مربوط به پریودمه؟

11. Mania_2089 نوشته است: من 24مهر نزدیکی داشتم 25ام لک بینی پریودم شروع شد برای اطمینان خاطر 27ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم پریودم تا 7آبان ادامه داشت 23 ابان نزدیکی داشتم 24ام قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم 3ساعت و نیم بعد از مصرف 4قرص دوم استفراغ کردم
    از روز 29 ابان لک بینیم شروع شد و تا امروز به صورت کم و لک هست امروز هم از بی بی چک استفاده کردم هم تست بتا دادم منفی بود  ایا جواب آزمایش امروز دقیق بود؟ لک بینی ها مربوط به پریودمه؟

دوست خوبم سلام
    رابطه اولت در زمان پرخطر نبوده دقیفا قبل از پریودی بوده یعنی این زمان تخمکی وجود نداره پس لزومی به مصرف قرص ضدبارداری نبوده چون در شرف پریود بودی.
    در رابطه دوم چون استفراغ کردی باید مجدد قرص را استفاده میکردی.
    لک بینی دوم تقریبا همون زمانی اتفاق افتاده که دوره پیش بوده...در شرف پریود هستی نگران نباش
    اگر هم پریودت عقب یا جلو شد بدون که بابت مصرف قرصهای ضدبارداری هست چون هورمونهای بدن را موقت به هم میریزه اما در پریودهای بعدی دوباره نرمال میشه.
    بیبی چک و تست هم که منفی بوده....شواهد نشون میده هیچ احتمال حاملگی واست وجود نداره...منتظر پریودی باش.

12. مرسی از جوابتون یعنی خیالم راحت باشه؟
    ببخشید یعنی لک بینی به خاطر لانه گزینی یا حاملگی خارج رحم نیست؟

13. سلام، وقتتون بخیر، در انجمن احتمال بارداری با پیشاب سوالمو مطرح کردم اما نتونستم نقل قول بگیرم، "سلام، 26 ساله هستم، دوره پریودم حداکثر 35 روزه هست، روز 16 دوره ام رابطه سطحی داشتم که دخول صورت نگرفته، اما احتمال برخورد پیشاب به واژنم هست، قرص اورژانس یک ساعت بعدش مصرف کردم، آزمایش بتا هم 20 روز بعد از رابطه انجام دادم که منفی بود، 7 روز از زمان پریودیم میگذره و پریود نشدم، احتمال حاملگی هست؟
    علائم پریودی مثل کمر درد و حساس شدن سینه ها رو دارم اما پریودی اتفاق نیفتاده، نیاز هست دوباره تست بتا بدم؟"

میخواستم در ادامش بگم: دکتر زنان برام سونوگرافی نوشته بود و همون روز که تست بتا دادم سونوگرافی رحم هم انجام دادم که وجود کیست در تخمدان چپ رو نشون داد،رفتم دکتر زنان و برام قرص نوشت و آمپول
    پروژسترون تجویز کرد که تزریق کردم، حالا سوالم اینه اگه فرضا حامله هم باشم این آمپول باعث سقط میشه؟ و الان باید چیکار کنم؟ تو این موقعیت که هورمون
    پروژسترون تزریق شده به بدنم، برم تست بتا بدم جواب درستی میده؟

ممنونم از لطفتون

14. با عرض سلام و تشکر به خاطر سایت خوبتون
    من بعد یک بار رابطه با نامزدم ارضا شدم و آلتم و شستم و دوباره باهم رابطه داشتیم من آلتم مالوندم به آلت خانومم ولی داخل نکردم  میخواستم بدونم احتمال حامله گی وجود داره<ینی منظورم ممکنه ی مقدار ترشح باعث حامله گی بشه<البته به فرض وجودش<ضمن اینکه بیست روز از پریود شدن قبلشون میگذره
    مرسی

15. behiovic نوشته است: با عرض سلام و تشکر به خاطر سایت خوبتون
    من بعد یک بار رابطه با نامزدم ارضا شدم و آلتم و شستم و دوباره باهم رابطه داشتیم من آلتم مالوندم به آلت خانومم ولی داخل نکردم  میخواستم بدونم احتمال حامله گی وجود داره<ینی منظورم ممکنه ی مقدار ترشح باعث حامله گی بشه<البته به فرض وجودش<ضمن اینکه بیست روز از پریود شدن قبلشون میگذره
    مرسی

سلام دوست خوبم
    نگران نباش احتمال حاملگی وجود نداره چون فقط با مالش و بدون دخول بوده ضمن اینکه شرایط خانم در روزهای پرخطر نبوده. احتمال حاملگی با رابطه سطحی و فقط پیشاب خیلی کم و نزدیک به صفر هست.
    اما نکته ای که باید خیلی بهش توجه داشته باشی این هست که بعد از رابطه اول فقط شستن آلت کافی نیست بلکه باید کمی ادرار کنی تا باقیمانده منی از آلت خارج بشه، این کار علاوه بر اینکه خیالتو راحت میکنه از رسوب منی در بیضه و بیماریهای اون جلوگیری میکنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 67 از 92
رفتن به صفحه :    ... 67 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید